ОФК Локомотив (Мездра)

BGSupporters форум

ОФК Локомотив (Мездра)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2018 18:00 1 кръг Г Вихър (Славяново) 1:2
19.08.2018 18:00 2 кръг Д Ком (Берковица) 3:1
26.08.2018 18:00 3 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 4:2
02.09.2018 17:00 4 кръг Д Спартак (Плевен) 0:2
09.09.2018 17:00 5 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 2:1
16.09.2018 17:00 6 кръг Д Партизан (Червен бряг) 1:0
23.09.2018 17:00 7 кръг Г Ботев (Луковит) 1:0
30.09.2018 17:00 8 кръг Д Павликени (Павликени) 1:2
18.11.2018 14:30 9 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:1
11.10.2018 16:00 10 кръг Д Левски 2007 (Левски) 7:1
14.10.2018 16:00 11 кръг Г Трявна (Трявна) 0:3
21.10.2018 16:00 12 кръг Д Академик (Свищов) 3:4
28.10.2018 14:30 13 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:6
04.11.2018 14:30 14 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 4:5
11.11.2018 14:30 15 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:1
24.02.2019 16 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
03.03.2019 17 кръг Г Ком (Берковица) -:-
10.03.2019 18 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
17.03.2019 19 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
24.03.2019 20 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
31.03.2019 21 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
07.04.2019 22 кръг Д Ботев (Луковит) -:-
14.04.2019 23 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
21.04.2019 24 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
28.04.2019 25 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
05.05.2019 26 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
12.05.2019 27 кръг Г Академик (Свищов) -:-
19.05.2019 28 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) -:-
26.05.2019 29 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
02.06.2019 30 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ком (Берковица) 15 7 3 5 20:16 24
7 Академик (Свищов) 15 7 2 6 25:25 23
8 ОФК Локомотив (Мездра) 15 7 1 7 31:31 22
9 Ботев (Луковит) 15 6 4 5 19:15 22
10 Първа атомна (Козлодуй) 15 6 1 8 31:26 19
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Враца / Първи кръг
- -
почива
Област Враца / 1/2 финали
03.10.2018 16:00 - Г Ботевъ (Брусен) 7:0
Област Враца / Финал
17.10.2018 16:00 - Г Огоста (Хайредин) 0:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
18.07.2018 18:00 - Д Бойчиновци (Бойчиновци) 10:1
21.07.2018 18:00 - Д Расово (Расово) 4:2
25.07.2018 18:00 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:2
28.07.2018 18:00 - Д Ком (Берковица) 2:2

ОФК Локомотив (Мездра)

ЮСВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2018 16:00 1 кръг Г Ком (Берковица) 4:2
28.09.2018 16:00 2 кръг Д Кариана (Ерден) 0:1
06.10.2018 11:00 3 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 4:1
12.10.2018 16:00 4 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 2:1
19.10.2018 16:00 5 кръг Д Ботев (Враца) 1:0
26.10.2018 16:00 6 кръг Д Ком (Берковица) 3:0
02.11.2018 15:00 7 кръг Г Кариана (Ерден) 3:0
09.11.2018 15:00 8 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 3:0
- 9 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 10 кръг Г Ботев (Враца) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Локомотив (Мездра) 8 7 0 1 20:5 21
2 Кариана (Ерден) 8 7 0 1 22:10 21
3 Първа атомна (Козлодуй) 7 3 1 3 21:14 10
4 Ботев (Враца) 6 3 0 3 16:9 9
5 Дунав 2016 (Селановци) 7 1 0 6 5:21 3

ОФК Локомотив (Мездра)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
26.09.2018 17:00 2 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 9:1
03.10.2018 16:00 3 кръг Г Кариана (Ерден) 4:2
10.10.2018 16:00 4 кръг Д Ботев (Криводол) 10:1
17.10.2018 16:00 5 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 2:2
- 6 кръг
почива
31.10.2018 15:00 7 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 2:1
08.11.2018 15:00 8 кръг Д Кариана (Ерден) 8:0
- 9 кръг Г Ботев (Криводол) -:-
- 10 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Локомотив (Мездра) 6 5 1 0 35:7 16
2 Първа атомна (Козлодуй) 6 4 1 1 21:7 13
3 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 6 3 0 3 15:18 9
4 Кариана (Ерден) 7 1 0 6 10:30 3
5 Ботев (Криводол) 5 1 0 4 9:28 3

ОФК Локомотив (Мездра)

Деца: Враца - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 10:30 1 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) 10:2
29.09.2018 10:30 2 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 1:0
06.10.2018 10:30 3 кръг Д Ком (Берковица) 3:2
- 4 кръг
почива
20.10.2018 10:00 5 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 3:2
27.10.2018 10:30 6 кръг Д Скала 2015 (Оселна) 13:0
03.11.2018 10:30 7 кръг Г Искър 1923 (Роман) 14:0
10.11.2018 10:30 8 кръг Д Любимец (Търнава) 14:0
17.11.2018 10:30 9 кръг Г Околчица (Моравица) 11:0
- 10 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) -:-
- 11 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) -:-
- 12 кръг Г Ком (Берковица) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 15 кръг Г Скала 2015 (Оселна) -:-
- 16 кръг Д Искър 1923 (Роман) -:-
- 17 кръг Г Любимец (Търнава) -:-
- 18 кръг Д Околчица (Моравица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Локомотив (Мездра) 8 8 0 0 69:6 24
2 Първа атомна (Козлодуй) 8 7 0 1 33:9 21
3 Дунав 2016 (Селановци) 8 5 1 2 38:11 16
4 Ком (Берковица) 8 4 2 2 38:17 14
5 Торпедо 2004 (Борован) 8 4 0 4 29:30 12

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници