Раковски (Раковски)

BGSupporters форум

Раковски (Раковски)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2018 18:00 1 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 0:2
02.09.2018 17:00 2 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 1:0
09.09.2018 17:00 3 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 1:2
16.09.2018 17:00 4 кръг Д Вихър (Войсил) 3:0
22.09.2018 17:00 5 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 0:1
30.09.2018 17:00 6 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:1
06.10.2018 16:00 7 кръг Г Марица (Милево) 1:2
14.10.2018 16:00 8 кръг Д Кричим (Кричим) 2:2
20.10.2018 16:00 9 кръг Г Момино (Момино село) 1:1
28.10.2018 14:30 10 кръг Д Житница (Житница) 3:3
03.11.2018 14:30 11 кръг Г Вихър (Белозем) 2:1
11.11.2018 14:30 12 кръг Д Вихър (Войводиново) 3:1
18.11.2018 14:30 13 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 2:4
24.11.2018 14:30 14 кръг Г Марица (Цалапица) 1:5
02.12.2018 14:00 15 кръг Д Сокол Ф (кв.Долни Воден, Ас) 1:0
24.02.2019 14:00 16 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 5:1
02.03.2019 15:00 17 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 0:4
10.03.2019 15:00 18 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 2:4
17.03.2019 15:00 19 кръг Г Вихър (Войсил) 1:0
24.03.2019 15:00 20 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 1:2
30.03.2019 16:00 21 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
07.04.2019 17:00 22 кръг Д Марица (Милево) -:-
13.04.2019 17:00 23 кръг Г Кричим (Кричим) -:-
21.04.2019 17:00 24 кръг Д Момино (Момино село) -:-
26.04.2019 17:00 25 кръг Г Житница (Житница) -:-
05.05.2019 18:00 26 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
12.05.2019 18:00 27 кръг Г Вихър (Войводиново) -:-
19.05.2019 18:00 28 кръг Д Марица 2003 (Маноле) -:-
26.05.2019 18:00 29 кръг Д Марица (Цалапица) -:-
02.06.2019 18:00 30 кръг Г Сокол Ф (кв.Долни Воден, Ас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Дълго поле (Дълго поле) 19 7 6 6 26:33 27
8 Тракия 06 (Стамболийски) 19 7 5 7 29:22 26
9 Раковски (Раковски) 20 7 3 10 30:36 24
10 Кричим (Кричим) 19 7 3 9 29:43 24
11 Вихър (Белозем) 18 6 6 6 36:29 24
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
15.08.2018 18:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 3:0
Област Пловдив / Втори кръг
22.08.2018 18:00 - Д Атлетик (Куклен) 3:6
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
04.08.2018 18:00 - Г Атлетик (Куклен) 0:7
08.08.2018 18:30 - Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.02.2019 18:00 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници