Рилец (Говедарци)

BGSupporters форум

Рилец (Говедарци)

"А" ОГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 17:00 1 кръг Д Мътивир (Ихтиман) 3:0
отложен 2 кръг Г Спортист (Нови хан) -:-
22.09.2019 17:00 3 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 3:0
29.09.2019 17:00 4 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 1:3
06.10.2019 16:00 5 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 5:0
13.10.2019 16:00 6 кръг Д Ракитин (Трудовец) 3:2
20.10.2019 16:00 7 кръг Г Левски 2007 (Долна баня) 2:2
отложен 8 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) -:-
10.11.2019 15:00 9 кръг Г Звездец (Горна Малина) 6:0
- 10 кръг Г Мътивир (Ихтиман) -:-
- 11 кръг Д Спортист (Нови хан) -:-
- 12 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
- 13 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) -:-
- 14 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 15 кръг Г Ракитин (Трудовец) -:-
- 16 кръг Д Левски 2007 (Долна баня) -:-
- 17 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) -:-
- 18 кръг Д Звездец (Горна Малина) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Ракитин (Трудовец) 8 6 0 2 30:9 18
4 Левски 2007 (Долна баня) 8 5 2 1 20:6 17
5 Рилец (Говедарци) 7 5 1 1 23:7 16
6 Пирдоп (Пирдоп) 8 3 0 5 14:35 9
7 Спортист (Нови хан) 7 2 2 3 18:18 8

Рилец (Говедарци)

Деца: София - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 11:00 1 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:3
22.09.2019 11:00 2 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 4:1
29.09.2019 11:00 3 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:5
05.10.2019 11:00 4 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 3:2
12.10.2019 11:00 5 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:0
19.10.2019 11:00 6 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) 6:1
отложен 7 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 8 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
10.11.2019 11:00 9 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:2
- 10 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 11 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
- 12 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 13 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) -:-
- 14 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сливнишки герой (Сливница) 7 7 0 0 44:4 21
2 Рилски спортист 2011 (Самоков) 7 5 1 1 20:5 16
3 Рилец (Говедарци) 7 4 0 3 18:14 12
4 Ботев 1937 (Ихтиман) 7 3 2 2 34:13 11
5 Балкан 1929 (Ботевград) 7 3 1 3 14:15 10

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СФ 3 място
2017/2018 А ОФГ СФ 3 място
2016/2017 А ОФГ СФ 3 място
2015/2016 А ОФГ СФ 7 място
2014/2015 А ОФГ СФ 6 място
2012/2013 А ОФГ СФ 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници