Пирдоп (Пирдоп)

BGSupporters форум

Пирдоп (Пирдоп)

"А" ОГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 17:00 1 кръг Д Спортист (Нови хан) 1:5
20.09.2020 17:00 2 кръг Г Мътивир (Ихтиман) 1:8
27.09.2020 11:00 3 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) 0:7
04.10.2020 11:00 4 кръг Г Звездец (Горна Малина) 0:3
11.10.2020 16:00 5 кръг Д Рилец (Говедарци) анл.
17.10.2020 11:00 6 кръг Г Ракитин (Трудовец) анл.
24.10.2020 16:00 7 кръг Д Козаро (Ботевград) анл.
01.11.2020 15:00 8 кръг Г Левски (Долна баня) анл.
08.11.2020 15:00 9 кръг Д ОФК Костенец (Костенец) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Рилец (Говедарци) 11 4 2 5 14:17 14
7 Звездец (Горна Малина) 10 3 1 6 10:23 10
8 Спортист (Нови хан) 11 1 1 9 10:39 4
9 Мътивир (Ихтиман) 11 0 3 8 19:38 3
-- Пирдоп (Пирдоп) 4 0 0 4 2:23 -

Пирдоп (Пирдоп)

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2020 11:00 1 кръг Д ОФК Костенец (Костенец) 1:4
26.09.2020 11:00 2 кръг Г Левски (Долна баня) 2:2
03.10.2020 11:00 3 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 1:5
11.10.2020 11:00 4 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 1:10
18.10.2020 11:00 5 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) 2:4
25.10.2020 11:00 6 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:11
31.10.2020 11:00 7 кръг Д Козаро (Ботевград) 0:0
07.11.2020 11:00 8 кръг Г ОФК Костенец (Костенец) 0:10
14.11.2020 11:00 9 кръг Д Левски (Долна баня) 3:0
21.11.2020 11:00 10 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 1:5
14.03.2021 11:00 11 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:0
21.03.2021 11:00 12 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) 1:4
отложен 13 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
11.04.2021 11:00 14 кръг Д Козаро (Ботевград) -:-
18.04.2021 11:00 15 кръг Г ОФК Костенец (Костенец) -:-
24.04.2021 11:00 16 кръг Д Левски (Долна баня) -:-
30.04.2021 11:00 17 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) -:-
08.05.2021 11:00 18 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
15.05.2021 11:00 19 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) -:-
23.05.2021 11:00 20 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
30.05.2021 11:00 21 кръг Г Козаро (Ботевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ОФК Костенец (Костенец) 12 7 0 5 51:22 21
5 Ботев 1937 (Ихтиман) 11 3 0 8 16:49 9
6 Пирдоп (Пирдоп) 12 2 2 8 14:55 8
7 Козаро (Ботевград) 11 2 1 8 10:53 7
8 Левски (Долна баня) 10 0 1 9 5:42 1

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СФ 6 място
2018/2019 А ОФГ СФ 10 място
2017/2018 А ОФГ СФ 4 място
2016/2017 А ОФГ СФ 5 място
2015/2016 А ОФГ СФ 6 място
2014/2015 А ОФГ СФ 4 място
1963/1964 "Б" група 16 място
1962/1963 "Б" група 12 място
1961/1962 ЗФГ _

Интернет страници

 » няма интернет страници