Пирдоп (Пирдоп)

BGSupporters форум

Пирдоп (Пирдоп)

"А" ОГ София
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна подгрупа
11.09.2022 17:00 1 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:12
17.09.2022 17:00 2 кръг Д Звездец (Горна Малина) 3:2
25.09.2022 17:00 3 кръг Г Рилец (Говедарци) 0:10
08.10.2022 16:00 4 кръг Д Левски (Долна баня) 0:6
16.10.2022 16:00 5 кръг Г Ботев 1937 II (Ихтиман) 1:4
22.10.2022 16:00 6 кръг Д Спортист (Нови хан) 4:4
30.10.2022 15:00 7 кръг Г Искър 2022 (Злокучене) 1:7
05.11.2022 14:00 8 кръг Г Ракитин (Трудовец) 1:8
12.11.2022 14:00 9 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 3:6
19.11.2022 14:00 10 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:8
26.11.2022 14:00 11 кръг Г Звездец (Горна Малина) 0:3
03.12.2022 14:00 12 кръг Д Рилец (Говедарци) 0:4
04.03.2023 13 кръг Г Левски (Долна баня) -:-
- 14 кръг Д Ботев 1937 II (Ихтиман) -:-
- 15 кръг Г Спортист (Нови хан) -:-
- 16 кръг Д Искър 2022 (Злокучене) -:-
- 17 кръг Д Ракитин (Трудовец) -:-
- 18 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Рилец (Говедарци) 12 4 3 5 24:17 15
7 Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 12 2 1 9 17:45 7
8 Ботев 1937 II (Ихтиман) 10 2 1 7 12:26 7
9 Спортист (Нови хан) 11 1 2 8 14:41 5
10 Пирдоп (Пирдоп) 12 1 1 10 13:74 4

Пирдоп (Пирдоп)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.09.2022 17:00 1 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:2
08.10.2022 11:00 2 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:1
15.10.2022 11:00 3 кръг Д Ракитин (Трудовец) 5:2
22.10.2022 11:00 4 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:6
29.10.2022 11:00 5 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:0
05.11.2022 11:00 6 кръг Г Козаро (Ботевград) 8:1
12.11.2022 12:00 7 кръг Д Миньор (Перник) 1:4
22.09.2022 16:00 8 кръг Г Витоша (Долна Диканя) 3:1
- 9 кръг
почива
23.03.2023 10 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 11 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
- 12 кръг Г Ракитин (Трудовец) -:-
- 13 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 14 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 15 кръг Д Козаро (Ботевград) -:-
- 16 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 17 кръг Д Витоша (Долна Диканя) -:-
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Рилски спортист 2011 (Самоков) 8 6 1 1 34:11 19
3 Сливнишки герой (Сливница) 8 5 1 2 22:3 16
4 Пирдоп (Пирдоп) 8 5 0 3 23:17 15
5 Спортист 2009 (Своге) 8 4 1 3 24:13 13
6 Струмска слава 1927 (Радомир) 8 4 0 4 21:21 12

Пирдоп (Пирдоп)

Деца: София - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2022 11:00 1 кръг Д Звездец (Горна Малина) 5:1
22.09.2022 11:00 2 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 6:1
25.09.2022 11:00 3 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 0:4
09.10.2022 11:00 4 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 3:0
15.10.2022 13:00 5 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 10:4
23.10.2022 11:00 6 кръг Г Левски (Долна баня) 3:0
29.10.2022 13:00 7 кръг Д Искър 2022 (Злокучене) 6:1
06.11.2022 11:00 8 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 3:0
12.11.2022 10:00 9 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 3:0
20.11.2022 11:00 10 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:3
- 11 кръг
почива
05.03.2023 12 кръг Г Звездец (Горна Малина) -:-
- 13 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 14 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
- 15 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 16 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 17 кръг Д Левски (Долна баня) -:-
- 18 кръг Г Искър 2022 (Злокучене) -:-
- 19 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) -:-
- 20 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
- 21 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спортист 2009 (Своге) 10 9 1 0 56:6 28
2 Балкан 1929 (Ботевград) 10 9 0 1 50:9 27
3 Пирдоп (Пирдоп) 10 8 0 2 40:14 24
4 Искър 2022 (Злокучене) 10 6 0 4 28:16 18
5 Сливнишки герой (Сливница) 8 5 1 2 21:9 16

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници