Розова долина (Казанлък)

BGSupporters форум

Розова долина (Казанлък)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:1
19.08.2017 18:00 2 кръг Д Сокол (Марково) 1:0
26.08.2017 18:00 3 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:2
30.08.2017 18:00 4 кръг Г Верея II (Стара Загора) 1:1
02.09.2017 17:00 5 кръг Д Гигант (Съединение) 1:0
09.09.2017 17:00 6 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1
16.09.2017 17:00 7 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 7:1
22.09.2017 17:00 8 кръг Г Арда (Кърджали) 1:3
30.09.2017 17:00 9 кръг Д Карнобат (Карнобат) 0:3
07.10.2017 16:00 10 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 0:3
14.10.2017 16:00 11 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) 5:2
21.10.2017 16:00 12 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:3
28.10.2017 16:00 13 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 4:2
04.11.2017 14:30 14 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 3:2
11.11.2017 14:30 15 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 5:2
19.11.2017 14:30 16 кръг Г Левски (Карлово) 0:1
25.11.2017 14:30 17 кръг Д Миньор (Раднево) 1:1
24.02.2018 14:00 18 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:0
28.03.2018 17:00 19 кръг Г Сокол (Марково) 2:0
10.03.2018 15:00 20 кръг Д Атлетик (Куклен) 4:1
17.03.2018 15:00 21 кръг Д Верея II (Стара Загора) 0:1
24.03.2018 15:00 22 кръг Г Гигант (Съединение) 1:1
31.03.2018 16:00 23 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
05.04.2018 18:30 24 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 0:2
14.04.2018 17:00 25 кръг Д Арда (Кърджали) 1:4
18.04.2018 17:00 26 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:0
21.04.2018 17:00 27 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 6:0
28.04.2018 17:00 28 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) 0:0
05.05.2018 18:00 29 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 2:1
09.05.2018 18:00 30 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0
12.05.2018 18:00 31 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:0
20.05.2018 18:00 32 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) 3:0
26.05.2018 18:00 33 кръг Д Левски (Карлово) 5:1
01.06.2018 18:00 34 кръг Г Миньор (Раднево) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Загорец (Нова Загора) 34 22 5 7 67:27 71
3 Миньор (Раднево) 34 17 8 9 63:34 59
4 Розова долина (Казанлък) 34 17 6 11 64:41 57
5 Атлетик (Куклен) 34 17 5 12 55:51 56
6 Сокол (Марково) 34 16 5 13 63:49 53
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Стара Загора / 1/2 финали
04.10.2017 16:00 - Г Миньор (Раднево) 0:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
19.07.2017 18:00 - Г Янтра Габрово (Габрово) 1:4
21.07.2017 10:30 - Г Верея II (Стара Загора) 1:2
28.07.2017 18:00 - Д Севлиево (Севлиево) 1:3
03.08.2017 18:00 - Д Янтра 1919 (Габрово) 5:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2018 14:00 - Д Верея II (Стара Загора) 2:1
27.01.2018 14:00 - Д Миньор (Раднево) 3:0
03.02.2018 14:00 - Д Трявна (Трявна) 3:1
10.02.2018 14:00 - Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
16.05.2018 18:00 - Г Берое (Стара Загора) 1:5

Розова долина (Казанлък)

ЮСВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2017 15:00 1 кръг Г Мъглиж (Мъглиж) 3:5
28.09.2017 15:00 2 кръг Г Чирпан (Чирпан) 6:2
05.10.2017 15:00 3 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 0:1
12.10.2017 15:00 4 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) 12:1
19.10.2017 15:00 5 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:0
26.10.2017 15:00 6 кръг Г Арсенал (Казанлък) 0:3
02.11.2017 15:00 7 кръг Д Ботев (Гълъбово) 13:0
09.11.2017 15:00 8 кръг Г ПССГ Чирпан (Чирпан) 11:0
16.11.2017 15:00 9 кръг Д Миньор (Раднево) 3:0
15.03.2018 15:00 10 кръг Д Мъглиж (Мъглиж) 3:0
24.05.2018 17:00 11 кръг Д Чирпан (Чирпан) 3:0
29.03.2018 15:00 12 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 0:3
12.04.2018 15:00 13 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 3:0
19.04.2018 15:00 14 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:5
26.04.2018 15:00 15 кръг Д Арсенал (Казанлък) 1:0
03.05.2018 15:00 16 кръг Г Ботев (Гълъбово) 5:1
10.05.2018 15:00 17 кръг Д ПССГ Чирпан (Чирпан) 10:1
17.05.2018 15:00 18 кръг Г Миньор (Раднево) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Верея (Стара Загора) 18 13 2 3 81:8 41
4 Арсенал (Казанлък) 18 12 2 4 57:10 38
5 Розова долина (Казанлък) 18 12 1 5 76:22 37
6 Миньор (Раднево) 18 6 2 10 36:38 20
7 Ботев (Гълъбово) 18 5 1 12 28:84 16

Розова долина (Казанлък)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2017 10:00 1 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:4
01.10.2017 10:00 2 кръг Д Самуил (Самуилово) 4:1
08.10.2017 10:00 3 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 0:4
15.10.2017 10:00 4 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:4
22.10.2017 10:00 5 кръг Г Загорец (Нова Загора) 2:1
- 6 кръг
почива
05.11.2017 10:00 7 кръг Д Ботев (Гълъбово) 2:1
12.11.2017 10:00 8 кръг Г Арсенал (Казанлък) 1:3
19.11.2017 10:00 9 кръг Д Чирпан (Чирпан) 6:0
18.03.2018 10:00 10 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:3
25.03.2018 10:00 11 кръг Г Самуил (Самуилово) 0:3
01.04.2018 10:00 12 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 1:5
15.04.2018 10:00 13 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:12
22.04.2018 10:00 14 кръг Д Загорец (Нова Загора) 3:5
- 15 кръг
почива
06.05.2018 10:00 16 кръг Г Ботев (Гълъбово) 6:3
13.05.2018 10:00 17 кръг Д Арсенал (Казанлък) 1:1
20.05.2018 10:00 18 кръг Г Чирпан (Чирпан) 1:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Верея (Стара Загора) 16 10 1 5 40:23 31
5 Самуил (Самуилово) 16 8 0 8 43:42 24
6 Розова долина (Казанлък) 16 5 1 10 28:55 16
7 Загорец (Нова Загора) 16 4 2 10 28:53 14
8 Чирпан (Чирпан) 16 4 1 11 22:51 13

Розова долина (Казанлък)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 10:00 1 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 4:0
30.09.2017 10:00 2 кръг Д Загорец (Нова Загора) 4:0
07.10.2017 10:00 3 кръг Г Респект (Хасково) 5:0
14.10.2017 10:00 4 кръг Г Чирпан (Чирпан) 6:1
21.10.2017 10:00 5 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 4:0
28.10.2017 10:00 6 кръг Г Миньор (Раднево) 3:0
04.11.2017 10:00 7 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 4:2
11.11.2017 10:00 8 кръг Г Арсенал (Казанлък) 2:1
18.11.2017 10:00 9 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:1
25.11.2017 10:00 10 кръг Г Ботев (Гълъбово) 10:0
02.12.2017 10:00 11 кръг Д Единство (Гурково) 3:0
10.03.2018 10:00 12 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 3:0
24.05.2018 10:00 13 кръг Г Загорец (Нова Загора) 7:0
29.05.2018 10:00 14 кръг Д Респект (Хасково) 5:0
31.03.2018 10:00 15 кръг Д Чирпан (Чирпан) 3:0
14.04.2018 10:00 16 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) 3:0
21.04.2018 10:00 17 кръг Д Миньор (Раднево) 3:0
28.04.2018 10:00 18 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 3:1
04.05.2018 10:00 19 кръг Д Арсенал (Казанлък) 3:0
12.05.2018 10:00 20 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:4
19.05.2018 10:00 21 кръг Д Ботев (Гълъбово) 4:0
26.05.2018 10:00 22 кръг Г Единство (Гурково) 5:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Берое (Стара Загора) 22 22 0 0 173:8 66
2 Розова долина (Казанлък) 22 20 0 2 84:11 60
3 Сливен 2000 (Сливен) 22 14 3 5 82:41 45
4 Миньор (Раднево) 22 11 4 7 45:38 37
5 Локомотив (Стара Загора) 22 12 0 10 56:36 36

Розова долина (Казанлък)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 12:00 1 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:2
30.09.2017 12:00 2 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:1
07.10.2017 12:00 3 кръг Г Миньор (Раднево) 12:0
14.10.2017 12:00 4 кръг Д Мъглиж (Мъглиж) 4:1
21.10.2017 12:00 5 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 13:0
28.10.2017 12:00 6 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 2:0
04.11.2017 12:00 7 кръг Г Берое II (Стара Загора) 4:1
11.11.2017 12:00 8 кръг Д Респект (Хасково) 3:0
18.11.2017 12:00 9 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 5:0
25.11.2017 12:00 10 кръг Г Хасково (Хасково) 6:0
02.12.2017 12:00 11 кръг Д Арсенал (Казанлък) 8:0
10.03.2018 12:00 12 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:0
18.03.2018 15:30 13 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:0
25.04.2018 12:00 14 кръг Д Миньор (Раднево) 3:0
31.03.2018 12:00 15 кръг Г Мъглиж (Мъглиж) 4:1
14.04.2018 12:00 16 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 8:0
20.04.2018 10:30 17 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 3:0
24.05.2018 12:00 18 кръг Д Берое II (Стара Загора) 1:3
05.05.2018 12:00 19 кръг Г Респект (Хасково) 4:4
12.05.2018 12:00 20 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
19.05.2018 12:00 21 кръг Д Хасково (Хасково) 3:0
26.05.2018 12:00 22 кръг Г Арсенал (Казанлък) 15:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Берое (Стара Загора) 22 19 3 0 160:5 60
2 Розова долина (Казанлък) 22 18 2 2 104:13 56
3 Берое II (Стара Загора) 22 16 1 5 92:23 49
4 Верея (Стара Загора) 22 14 3 5 87:25 45
5 Респект (Хасково) 22 11 4 7 77:35 37

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници