Розова долина (Казанлък)

BGSupporters форум

Розова долина (Казанлък)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:1
19.08.2017 18:00 2 кръг Д Сокол (Марково) 1:0
26.08.2017 18:00 3 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:2
30.08.2017 18:00 4 кръг Г Верея II (Стара Загора) 1:1
02.09.2017 17:00 5 кръг Д Гигант (Съединение) 1:0
09.09.2017 17:00 6 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1
16.09.2017 17:00 7 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 7:1
22.09.2017 17:00 8 кръг Г Арда (Кърджали) 1:3
30.09.2017 17:00 9 кръг Д Карнобат (Карнобат) 0:3
07.10.2017 16:00 10 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 0:3
14.10.2017 16:00 11 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) 5:2
21.10.2017 16:00 12 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
28.10.2017 16:00 13 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
04.11.2017 14:30 14 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
11.11.2017 14:30 15 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) -:-
19.11.2017 14:30 16 кръг Г Левски (Карлово) -:-
25.11.2017 14:30 17 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
24.02.2018 18 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
03.03.2018 19 кръг Г Сокол (Марково) -:-
10.03.2018 20 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
17.03.2018 21 кръг Д Верея II (Стара Загора) -:-
24.03.2018 22 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
31.03.2018 23 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
04.04.2018 24 кръг Г Евроколеж (Пловдив) -:-
07.04.2018 25 кръг Д Арда (Кърджали) -:-
14.04.2018 26 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
21.04.2018 27 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) -:-
28.04.2018 28 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
05.05.2018 29 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
12.05.2018 30 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
16.05.2018 31 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
19.05.2018 32 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) -:-
26.05.2018 33 кръг Д Левски (Карлово) -:-
02.06.2018 34 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Асеновец 2005 (Асеновград) 11 5 0 6 17:25 15
11 Димитровград 1947 (Димитровград) 11 4 1 6 10:23 13
12 Розова долина (Казанлък) 11 4 1 6 17:17 13
13 Евроколеж (Пловдив) 11 4 1 6 26:31 13
14 Свиленград 1921 (Свиленград) 11 3 1 7 14:35 10
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Стара Загора / 1/2 финали
04.10.2017 16:00 - Г Миньор (Раднево) 0:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
19.07.2017 18:00 - Г Янтра Габрово (Габрово) 1:4
21.07.2017 10:30 - Г Верея II (Стара Загора) 1:2
28.07.2017 18:00 - Д Севлиево (Севлиево) 1:3
03.08.2017 18:00 - Д Янтра 1919 (Габрово) 5:0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници