Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асеновец 2005 (Асеновград)

Бенковски (Троян)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Буховци 2016 (Буховци)

Велбъжд (Кюстендил)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Върба 1917 (Радомир)

Германея (Сапарева баня)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Кликач (Кликач)

Левски (Егълница)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Милин камък (Баница)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Партизан (Доктор Йосифово)

Планинец (Батошево)

Ракета (Търговище)

Ресен 2012 (Ресен)

Садово (Садово)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2012 (Славеево)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Садово (Садово)

BGSupporters форум

Садово (Садово)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:3
18.08.2018 18:00 2 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:2
25.08.2018 18:00 3 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
01.09.2018 18:00 4 кръг Г Созопол (Созопол) 1:6
08.09.2018 17:00 5 кръг Д Гигант (Съединение) 1:0
15.09.2018 17:00 6 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:2
22.09.2018 17:00 7 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 0:0
29.09.2018 17:00 8 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:5
24.10.2018 16:00 9 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0
13.10.2018 16:00 10 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:4
20.10.2018 16:00 11 кръг Д Миньор (Раднево) 1:2
27.10.2018 16:00 12 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:2
03.11.2018 14:30 13 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
10.11.2018 14:30 14 кръг Д Левски (Карлово) 1:0
17.11.2018 14:30 15 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:1
24.11.2018 14:30 16 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
01.12.2018 14:00 17 кръг Г Сокол (Марково) 0:6
27.03.2019 15:00 18 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:5
02.03.2019 15:00 19 кръг Д Карнобат (Карнобат) 0:1
09.03.2019 15:00 20 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:3
16.03.2019 15:00 21 кръг Д Созопол (Созопол) 1:3
23.03.2019 15:00 22 кръг Г Гигант (Съединение) 0:1
30.03.2019 13:00 23 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:3
06.04.2019 17:00 24 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 0:13
10.04.2019 17:00 25 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:2
13.04.2019 17:00 26 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:4
20.04.2019 17:00 27 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:1
25.04.2019 17:00 28 кръг Г Миньор (Раднево) 0:3
04.05.2019 18:00 29 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:1
08.05.2019 18:00 30 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:4
12.05.2019 18:00 31 кръг Г Левски (Карлово) 0:2
18.05.2019 18:00 32 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 2:0
24.05.2019 18:00 33 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
14.05.2019 18:00 34 кръг Д Сокол (Марково) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Левски (Карлово) 34 9 9 16 25:52 36
15 Димитровград 1947 (Димитровград) 34 9 4 21 30:54 31
16 Свиленград 1921 (Свиленград) 34 7 8 19 30:69 29
17 Садово (Садово) 34 6 1 27 18:90 19
18 Асеновец 2005 (Асеновград) 34 3 5 26 36:91 14
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
10.10.2018 16:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
26.07.2018 18:00 - Д Сокол /юн.ст./ (Марково) 5:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
30.01.2019 14:30 - Д Гигант (Съединение) 2:0
06.02.2019 14:30 - Г Ботев /юн.мл./ (Пловдив) 2:3
09.02.2019 14:00 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2
13.02.2019 15:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 2:3

Садово (Садово)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2018 16:00 1 кръг Г Сокол (Марково) 0:6
26.09.2018 17:00 2 кръг Д Палас (Рудозем) 2:7
09.10.2018 16:00 3 кръг Г Хасково (Хасково) 1:2
13.10.2018 10:30 4 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 6:1
18.10.2018 16:00 5 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:8
26.10.2018 15:00 6 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:8
29.10.2018 14:30 7 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:3
08.11.2018 14:30 8 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
15.11.2018 14:30 9 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:4
20.03.2019 11:00 10 кръг Д Сокол (Марково) 0:3
28.03.2019 15:00 11 кръг Г Палас (Рудозем) 3:0
27.03.2019 16:00 12 кръг Д Хасково (Хасково) 3:6
11.04.2019 15:30 13 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 2:3
18.04.2019 16:00 14 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:6
24.04.2019 16:00 15 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:1
02.05.2019 15:00 16 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:5
09.05.2019 15:00 17 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:2
17.05.2019 16:00 18 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Асеновец 2005 (Асеновград) 18 9 4 5 47:22 31
7 Родопа Смолян (Смолян) 18 7 1 10 24:34 22
8 Борислав 2009 (Първомай) 18 3 0 15 10:68 9
9 Садово (Садово) 18 2 1 15 22:71 7
10 Палас (Рудозем) 18 2 0 16 15:55 6

Садово (Садово)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 10:30 1 кръг Д Гигант (Съединение) 13:1
14.09.2018 17:00 2 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:6
19.09.2018 17:00 3 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:8
30.09.2018 10:00 4 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:3
06.10.2018 10:30 5 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 4:3
14.10.2018 10:30 6 кръг Г Брестник 1948 II (Пловдив) 0:3
20.10.2018 10:30 7 кръг Д Атлетик (Куклен) 4:0
28.10.2018 10:30 8 кръг Д Левски (Карлово) 0:8
03.11.2018 12:30 9 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
10.11.2018 10:30 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5
16.11.2018 15:00 11 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 0:6
25.11.2018 11:00 12 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:3
05.12.2018 13:00 13 кръг Г Сокол (Марково) 0:3
10.03.2019 10:30 14 кръг Г Гигант (Съединение) 2:3
17.03.2019 10:30 15 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:6
22.03.2019 15:00 16 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
31.03.2019 10:30 17 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:3
03.04.2019 10:30 18 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 3:0
07.04.2019 10:30 19 кръг Д Брестник 1948 II (Пловдив) 0:4
13.04.2019 10:30 20 кръг Г Атлетик (Куклен) 5:0
20.04.2019 10:30 21 кръг Г Левски (Карлово) 0:3
27.04.2019 10:30 22 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
04.05.2019 10:30 23 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
12.05.2019 10:30 24 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 1:2
18.05.2019 14:00 25 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:3
26.05.2019 10:30 26 кръг Д Сокол (Марково) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Брестник 1948 II (Пловдив) 26 10 1 15 40:60 31
10 Сокол (Марково) 26 7 3 16 38:79 24
11 Садово (Садово) 26 6 0 20 35:86 18
12 Гигант (Съединение) 26 3 1 22 28:135 10
13 Атлетик (Куклен) 26 2 0 24 7:143 6

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 17 място
2017/2018 А ОФГ ПД 1 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 2 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 9 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 6 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 11 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 5 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 5.228 82
април 2019 1.701 94
март 2019 1.789 95
ноември 2018 6.194 82
октомври 2018 4.211 89
септември 2018 10.410 56
всички

Интернет страници