Садово (Садово)

BGSupporters форум

Садово (Садово)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:3
18.08.2018 18:00 2 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:2
25.08.2018 18:00 3 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
01.09.2018 18:00 4 кръг Г Созопол (Созопол) 1:6
08.09.2018 17:00 5 кръг Д Гигант (Съединение) 1:0
15.09.2018 17:00 6 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:2
22.09.2018 17:00 7 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 0:0
29.09.2018 17:00 8 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:5
24.10.2018 16:00 9 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0
13.10.2018 16:00 10 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:4
20.10.2018 16:00 11 кръг Д Миньор (Раднево) 1:2
27.10.2018 16:00 12 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:2
03.11.2018 14:30 13 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
10.11.2018 14:30 14 кръг Д Левски (Карлово) 1:0
17.11.2018 14:30 15 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:1
24.11.2018 14:30 16 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
01.12.2018 14:00 17 кръг Г Сокол (Марково) 0:6
27.03.2019 15:00 18 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:5
02.03.2019 15:00 19 кръг Д Карнобат (Карнобат) 0:1
09.03.2019 15:00 20 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:3
16.03.2019 15:00 21 кръг Д Созопол (Созопол) 1:3
23.03.2019 15:00 22 кръг Г Гигант (Съединение) 0:1
30.03.2019 13:00 23 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:3
06.04.2019 17:00 24 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 0:13
10.04.2019 17:00 25 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:2
13.04.2019 17:00 26 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:4
20.04.2019 17:00 27 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:1
25.04.2019 17:00 28 кръг Г Миньор (Раднево) 0:3
04.05.2019 18:00 29 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:1
08.05.2019 18:00 30 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:4
12.05.2019 18:00 31 кръг Г Левски (Карлово) 0:2
18.05.2019 18:00 32 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 2:0
24.05.2019 18:00 33 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
14.05.2019 18:00 34 кръг Д Сокол (Марково) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Карнобат (Карнобат) 32 10 6 16 37:60 36
15 Димитровград 1947 (Димитровград) 32 9 4 19 27:47 31
16 Свиленград 1921 (Свиленград) 32 6 8 18 27:63 26
17 Садово (Садово) 33 6 1 26 18:87 19
18 Асеновец 2005 (Асеновград) 32 3 4 25 32:86 13
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
10.10.2018 16:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
26.07.2018 18:00 - Д Сокол /юн.ст./ (Марково) 5:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
30.01.2019 14:30 - Д Гигант (Съединение) 2:0
06.02.2019 14:30 - Г Ботев /юн.мл./ (Пловдив) 2:3
09.02.2019 14:00 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2
13.02.2019 15:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 2:3

Садово (Садово)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2018 16:00 1 кръг Г Сокол (Марково) 0:6
26.09.2018 17:00 2 кръг Д Палас (Рудозем) 2:7
09.10.2018 16:00 3 кръг Г Хасково (Хасково) 1:2
13.10.2018 10:30 4 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 6:1
18.10.2018 16:00 5 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:8
26.10.2018 15:00 6 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:8
29.10.2018 14:30 7 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:3
08.11.2018 14:30 8 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
15.11.2018 14:30 9 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:4
20.03.2019 11:00 10 кръг Д Сокол (Марково) 0:3
28.03.2019 15:00 11 кръг Г Палас (Рудозем) 3:0
27.03.2019 16:00 12 кръг Д Хасково (Хасково) 3:6
11.04.2019 15:30 13 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 2:3
18.04.2019 16:00 14 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:6
24.04.2019 16:00 15 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:1
02.05.2019 15:00 16 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:5
09.05.2019 15:00 17 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:2
17.05.2019 16:00 18 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Арда 1924 (Кърджали) 16 8 3 5 42:16 27
7 Родопа Смолян (Смолян) 17 7 1 9 23:32 22
8 Борислав 2009 (Първомай) 18 3 0 15 10:68 9
9 Садово (Садово) 18 2 1 15 22:71 7
10 Палас (Рудозем) 18 2 0 16 15:55 6

Садово (Садово)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 10:30 1 кръг Д Гигант (Съединение) 13:1
14.09.2018 17:00 2 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:6
19.09.2018 17:00 3 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:8
30.09.2018 10:00 4 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:3
06.10.2018 10:30 5 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 4:3
14.10.2018 10:30 6 кръг Г Брестник 1948 II (Пловдив) 0:3
20.10.2018 10:30 7 кръг Д Атлетик (Куклен) 4:0
28.10.2018 10:30 8 кръг Д Левски (Карлово) 0:8
03.11.2018 12:30 9 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
10.11.2018 10:30 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5
16.11.2018 15:00 11 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 0:6
25.11.2018 11:00 12 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:3
05.12.2018 13:00 13 кръг Г Сокол (Марково) 0:3
10.03.2019 10:30 14 кръг Г Гигант (Съединение) 2:3
17.03.2019 10:30 15 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:6
22.03.2019 15:00 16 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
31.03.2019 10:30 17 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:3
03.04.2019 10:30 18 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 3:0
07.04.2019 10:30 19 кръг Д Брестник 1948 II (Пловдив) 0:4
13.04.2019 10:30 20 кръг Г Атлетик (Куклен) 5:0
20.04.2019 10:30 21 кръг Г Левски (Карлово) 0:3
27.04.2019 10:30 22 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
04.05.2019 10:30 23 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
12.05.2019 10:30 24 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 1:2
18.05.2019 14:00 25 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:3
26.05.2019 10:30 26 кръг Д Сокол (Марково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Брестник 1948 II (Пловдив) 24 10 0 14 38:55 30
10 Сокол (Марково) 24 7 3 14 37:73 24
11 Садово (Садово) 25 5 0 20 32:85 15
12 Гигант (Съединение) 25 3 0 22 26:133 9
13 Атлетик (Куклен) 25 2 0 23 7:134 6

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ПД 1 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 2 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 9 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 6 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 11 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 5 място

Месечна ранглиста

месец точки място
март 2019 1.789 95
ноември 2018 6.194 82
октомври 2018 4.211 89
септември 2018 10.410 56
всички

Интернет страници