Садово (Садово)

BGSupporters форум

Садово (Садово)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:3
18.08.2018 18:00 2 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:2
25.08.2018 18:00 3 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
01.09.2018 18:00 4 кръг Г Созопол (Созопол) 1:6
08.09.2018 17:00 5 кръг Д Гигант (Съединение) 1:0
15.09.2018 17:00 6 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:2
22.09.2018 17:00 7 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 0:0
29.09.2018 17:00 8 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:5
24.10.2018 16:00 9 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0
13.10.2018 16:00 10 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:4
20.10.2018 16:00 11 кръг Д Миньор (Раднево) 1:2
27.10.2018 16:00 12 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:2
03.11.2018 14:30 13 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
10.11.2018 14:30 14 кръг Д Левски (Карлово) 1:0
17.11.2018 14:30 15 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:1
24.11.2018 14:30 16 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
01.12.2018 14:00 17 кръг Г Сокол (Марково) 0:6
23.02.2019 18 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
02.03.2019 19 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
09.03.2019 20 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
16.03.2019 21 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
20.03.2019 22 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
23.03.2019 23 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
30.03.2019 24 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) -:-
06.04.2019 25 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
10.04.2019 26 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
13.04.2019 27 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
20.04.2019 28 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
27.04.2019 29 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
04.05.2019 30 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
11.05.2019 31 кръг Г Левски (Карлово) -:-
18.05.2019 32 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
25.05.2019 33 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
01.06.2019 34 кръг Д Сокол (Марково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Карнобат (Карнобат) 17 5 3 9 17:31 18
15 Левски (Карлово) 17 4 5 8 10:21 17
16 Садово (Садово) 17 5 1 11 13:39 16
17 Димитровград 1947 (Димитровград) 17 4 3 10 15:26 15
18 Асеновец 2005 (Асеновград) 17 2 3 12 22:45 9
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
10.10.2018 16:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
26.07.2018 18:00 - Д Сокол /юн.ст./ (Марково) 5:4

Садово (Садово)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2018 16:00 1 кръг Г Сокол (Марково) 0:6
26.09.2018 17:00 2 кръг Д Палас (Рудозем) 2:7
09.10.2018 16:00 3 кръг Г Хасково (Хасково) 1:2
13.10.2018 10:30 4 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 6:1
18.10.2018 16:00 5 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:8
26.10.2018 15:00 6 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:8
29.10.2018 14:30 7 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:3
08.11.2018 14:30 8 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
15.11.2018 14:30 9 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:4
- 10 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 11 кръг Г Палас (Рудозем) -:-
- 12 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
- 13 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 14 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 16 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 17 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 18 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Родопа Смолян (Смолян) 9 5 0 4 14:17 15
7 Арда 1924 (Кърджали) 8 3 1 4 22:9 10
8 Палас (Рудозем) 9 2 0 7 15:28 6
9 Садово (Садово) 9 1 0 8 11:42 3
10 Борислав 2009 (Първомай) 9 0 0 9 1:43 0

Садово (Садово)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 10:30 1 кръг Д Гигант (Съединение) 13:1
14.09.2018 17:00 2 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:6
19.09.2018 17:00 3 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:8
30.09.2018 10:00 4 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:3
06.10.2018 10:30 5 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 4:3
14.10.2018 10:30 6 кръг Г Брестник 1948 II (Пловдив) 0:3
20.10.2018 10:30 7 кръг Д Атлетик (Куклен) 4:0
28.10.2018 10:30 8 кръг Д Левски (Карлово) 0:8
03.11.2018 12:30 9 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
10.11.2018 10:30 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5
16.11.2018 15:00 11 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 0:6
25.11.2018 11:00 12 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:3
05.12.2018 13:00 13 кръг Г Сокол (Марково) 0:3
- 14 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 15 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 16 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Брестник 1948 II (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 21 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 22 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 26 кръг Д Сокол (Марково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Брестник 1948 (Пловдив) 13 5 0 8 37:42 15
10 Сокол (Марково) 13 4 0 9 20:48 12
11 Садово (Садово) 13 3 0 10 21:52 9
12 Юнайтед (Пловдив) 13 2 0 11 19:91 6
13 Атлетик (Куклен) 13 1 0 12 1:78 3

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ПД 1 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 2 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 9 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 6 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 11 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 5 място

Интернет страници