Септември (София)

BGSupporters форум

Септември (София)

Северна "Б" Републиканска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.08.1963 17:30 1 кръг Г Панайот Волов (Коларовград) 2:3
25.08.1963 10:00 2 кръг Д Христо Кърпачев (Ловеч) 2:1
04.09.1963 17:00 3 кръг Г Ботев (Враца) 2:3
08.09.1963 10:00 4 кръг Д Чавдар (Бяла Слатина) 7:2
15.09.1963 17:00 5 кръг Г Светкавица (Търговище) 1:2
22.09.1963 10:00 6 кръг Д Етър (Търново) 0:1
29.09.1963 16:30 7 кръг Г Димитър Ватев (Белослав) 1:1
13.10.1963 10:00 8 кръг Д Септемврийска слава (Михайловград) 1:0
20.10.1963 16:00 9 кръг Г Чардафон (Габрово) 1:2
27.10.1963 10:00 10 кръг Д Бенковски (Видин) 5:0
03.11.1963 15:00 11 кръг Г Академик (Свищов) 2:1
10.11.1963 15:00 12 кръг Г Стамо Костов (Попово) 2:0
19.11.1963 15:00 13 кръг Д Левски (Лясковец) 4:1
24.11.1963 15:00 14 кръг Г Гигант (Белене) 3:3
01.12.1963 10:00 15 кръг Д Спартак (Койнаре) 3:0
08.12.1963 14:30 16 кръг Г Лудогорец (Разград) 1:1
15.12.1963 10:00 17 кръг Д Добруджа (Толбухин) 1:0
08.03.1964 10:30 18 кръг Д Панайот Волов (Коларовград) 3:1
16.03.1964 16:30 19 кръг Г Христо Кърпачев (Ловеч) 0:1
11.04.1964 17:00 20 кръг Д Ботев (Враца) 2:1
13.05.1964 18:00 21 кръг Г Чавдар (Бяла Слатина) 3:1
05.04.1964 10:00 22 кръг Д Светкавица (Търговище) 1:0
15.04.1964 17:00 23 кръг Г Етър (Търново) 1:2
19.04.1964 10:00 24 кръг Д Димитър Ватев (Белослав) 3:1
27.04.1964 17:30 25 кръг Г Септемврийска слава (Михайловград) 3:0
03.05.1964 10:00 26 кръг Д Чардафон (Габрово) 3:0
10.05.1964 18:00 27 кръг Г Бенковски (Видин) 0:2
17.05.1964 10:00 28 кръг Д Академик (Свищов) 4:0
24.05.1964 10:00 29 кръг Д Стамо Костов (Попово) 1:1
31.05.1964 18:00 30 кръг Г Левски (Лясковец) 1:2
07.06.1964 10:00 31 кръг Д Гигант (Белене) 2:1
14.06.1964 18:00 32 кръг Г Спартак (Койнаре) 1:1
21.06.1964 10:00 33 кръг Д Лудогорец (Разград) 2:0
28.06.1964 18:15 34 кръг Г Добруджа (Толбухин) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Враца) 34 23 7 4 77:21 53
2 Добруджа (Толбухин) 34 23 5 6 65:26 51
3 Септември (София) 34 19 5 10 69:37 43
4 Чардафон (Габрово) 34 13 13 8 43:28 39
5 Етър (Търново) 34 15 8 11 48:34 38
Купа на Съветската армия
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
- -
почива
1/16 финали
20.02.1964 15:30 1-ви мач Г Ботев (Пловдив) 0:2
01.03.1964 10:00 реванш Д Ботев (Пловдив) 3:1

Септември (София)

ЮСВ: Републиканско първенство
Дата Фаза Противник Рез.
Групова фаза / Група Ловеч
15.07.1964 - Д Септември (Лехчево) 4:0
17.07.1964 - Д Чардафон (Габрово) 1:0
19.07.1964 - Г Христо Кърпачев (Ловеч) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 3 2 1 0 7:2 5
2 Христо Кърпачев (Ловеч) 3 2 1 0 9:6 5
3 Септември (Лехчево) 3 1 0 2 7:12 2
4 Чардафон (Габрово) 3 0 0 3 4:7 0
Финален турнир / Група I
26.07.1964 18:00 - Д Берое (Стара Загора) 3:0
28.07.1964 18:00 - Г Ботев (Пазарджик) 2:1
30.07.1964 18:00 - Д Локомотив (Варна) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 3 3 0 0 11:1 6
2 Ботев (Пазарджик) 3 2 0 1 4:2 4
3 Берое (Стара Загора) 3 1 0 2 5:7 2
4 Локомотив (Варна) 3 0 0 3 3:13 0
Финал
02.08.1964 19:00 - Д Черно море (Варна) 0:0
Първа софийска юношеска зонова група
Дата Фаза Противник Рез.
- - - -
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 21 16 4 1 50:12 36
2 Спартак (София) 21 12 4 5 61:24 28
3 Славия (София) 21 10 6 5 41:18 26
4 Миньор (Перник) 21 11 3 7 31:26 25
5 Локомотив (София) 21 9 5 7 41:33 23

Септември (София)

ЮМВ: Републиканско първенство
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
12.07.1964 09:00 - Д Гигант (Белене) 11:0
1/4 финали
19.07.1964 18:00 - Г Дунав (Русе) 1:0
Финален турнир
27.07.1964 18:00 - Д Локомотив (София) 6:2
29.07.1964 18:00 - Г Спартак (София) 1:1
31.07.1964 18:00 - Д Левски (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 3 3 0 0 6:1 6
2 Септември (София) 3 1 1 1 8:6 3
3 Спартак (София) 3 0 2 1 4:6 2
4 Локомотив (София) 3 0 1 2 5:10 1

Септември (София)

Деца: Републиканско първенство
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
12.07.1964 18:00 - Д Миньор (Бухово) 6:0
1/4 финали
19.07.1964 18:00 - Д Шипка (Асеновград) 5:1
Финален турнир
27.07.1964 18:15 - Д Черно море (Варна) 5:1
29.07.1964 18:15 - Д Локомотив (Русе) 4:1
31.07.1964 18:15 - Д Локомотив (София) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 3 2 1 0 12:5 5
2 Локомотив (София) 3 2 1 0 9:5 5
3 Локомотив (Русе) 3 0 1 2 4:8 1
4 Черно море (Варна) 3 0 1 2 4:11 1


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Химн

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:05 сезона
"Б" група:26 сезона

Последните 10 сезона

2019/2020 Втора лига 2 място
2018/2019 Първа лига 12 място
2017/2018 Първа лига 10 място
2016/2017 Втора лига 2 място
2015/2016 "В" група 8 място
2014/2015 А ОФГ С 4 място
2013/2014 "В" група 16 място
2012/2013 "В" група 14 място
2011/2012 "В" група 13 място
2010/2011 "В" група 8 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 37.436 13
октомври 2019 43.504 10
септември 2019 32.225 15
август 2019 38.459 13
май 2019 62.651 4
април 2019 54.777 6
март 2019 47.268 8
ноември 2018 38.848 12
октомври 2018 16.903 34
септември 2018 26.592 19
май 2018 8.514 65
април 2018 39.500 12
март 2018 48.710 5
ноември 2017 31.648 19
октомври 2017 57.590 5
септември 2017 26.159 20
август 2017 40.138 9
май 2017 32.372 15
април 2017 23.220 21
март 2017 27.914 18
ноември 2016 29.311 20
октомври 2016 27.485 20
септември 2016 31.560 15
август 2016 48.316 7
май 2016 1.730 87
април 2016 7.798 61
март 2016 7.740 65
ноември 2015 18.878 23
октомври 2015 8.606 59
август 2015 17.249 24
март 2014 1.995 89
ноември 2013 4.784 86
септември 2013 6.191 79
август 2013 2.280 88
май 2013 9.357 57
април 2013 6.934 70
март 2013 7.754 69
ноември 2012 17.756 28
октомври 2012 3.842 86
септември 2012 3.221 88
май 2012 13.707 40
април 2012 14.667 40
март 2012 10.091 62
ноември 2011 8.438 77
октомври 2011 7.061 83
септември 2011 4.146 99
август 2011 6.078 87
май 2011 8.793 76
април 2011 11.419 59
март 2011 13.036 48
ноември 2010 7.345 90
октомври 2010 14.448 49
септември 2010 10.563 73
август 2010 6.873 93
всички

Интернет страници