Струмска слава 1927 (Радомир)

BGSupporters форум

Струмска слава 1927 (Радомир)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 4:0
21.08.2016 18:00 2 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:0
28.08.2016 18:00 3 кръг Д Германея (Сапарева баня) 4:0
31.08.2016 18:00 4 кръг Г Беласица (Петрич) 1:1
04.09.2016 17:00 5 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:2
11.09.2016 17:00 6 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 5:1
18.09.2016 17:00 7 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 4:0
25.09.2016 17:00 8 кръг Г Миньор (Перник) 0:0
02.10.2016 16:00 9 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
09.10.2016 16:00 10 кръг Г Септември (Симитли) 0:0
16.10.2016 16:00 11 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:1
23.10.2016 16:00 12 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:0
16.11.2016 14:00 13 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:2
02.11.2016 14:00 14 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:1
09.11.2016 14:00 15 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 2:1
20.11.2016 14:00 16 кръг Г Чепинец (Велинград) 7:1
27.11.2016 14:00 17 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 3:0
25.02.2017 14:00 18 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 4:0
04.03.2017 15:00 19 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:0
11.03.2017 15:00 20 кръг Г Германея (Сапарева баня) 1:0
18.03.2017 15:00 21 кръг Д Беласица (Петрич) 2:2
22.03.2017 15:00 22 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:1
01.04.2017 17:00 23 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 3:0
05.04.2017 17:00 24 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 2:1
08.04.2017 17:00 25 кръг Д Миньор (Перник) 0:0
15.04.2017 17:00 26 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
22.04.2017 17:00 27 кръг Д Септември (Симитли) 3:0
29.04.2017 17:00 28 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:1
06.05.2017 18:00 29 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:0
10.05.2017 18:00 30 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 2:3
13.05.2017 18:00 31 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:1
20.05.2017 18:00 32 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:0
27.05.2017 18:00 33 кръг Д Чепинец (Велинград) 8:1
03.06.2017 17:00 34 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Струмска слава 1927 (Радомир) 34 23 9 2 76:20 78
2 Септември (Симитли) 34 21 9 4 62:28 72
3 Миньор (Перник) 34 20 8 6 58:37 68
4 Сливнишки герой (Сливница) 34 19 2 13 69:39 59
5 Беласица (Петрич) 34 16 11 7 52:34 59
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Перник / Финал
19.10.2016 16:00 - Г Миньор (Перник) 2:1
Поток Благоевград/Кюстендил/Перник / Първи кръг
12.11.2016 11:00 - Г Велбъжд (Кюстендил) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
20.07.2016 18:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
28.07.2016 18:00 - Г Банско (Банско) 0:3

Струмска слава 1927 (Радомир)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 10:30 1 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 11:1
24.09.2016 10:30 2 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:0
01.10.2016 10:30 3 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 2:0
08.10.2016 10:30 4 кръг Г Миньор (Перник) 5:3
15.10.2016 10:30 5 кръг Д Драгоман (Драгоман) 6:1
22.10.2016 10:30 6 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 5:0
29.10.2016 10:30 7 кръг Д Ком 98 (Годеч) 3:3
- 8 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 9 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 10 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
- 11 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 12 кръг Г Драгоман (Драгоман) -:-
- 13 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 14 кръг Г Ком 98 (Годеч) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Струмска слава 1927 (Радомир) 7 5 2 0 32:8 17
2 Ком 98 (Годеч) 7 5 1 1 24:16 16
3 Миньор (Перник) 7 4 1 2 25:12 13
4 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 7 4 0 3 17:12 12
5 Балкан 1929 (Ботевград) 7 3 2 2 15:10 11

Струмска слава 1927 (Радомир)

Деца: София - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 12:00 1 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 3:4
24.09.2016 12:00 2 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:8
01.10.2016 12:00 3 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 3:1
08.10.2016 12:00 4 кръг Г Миньор (Перник) 0:5
15.10.2016 12:00 5 кръг Д Спортист 2009 (Своге) анл.
22.10.2016 12:00 6 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 5:0
- 7 кръг
почива
- 8 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 9 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 10 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
- 11 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 12 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
- 13 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 14 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Ботев 1937 (Ихтиман) 5 4 0 1 21:14 12
3 Балкан 1929 (Ботевград) 5 3 1 1 18:8 10
4 Струмска слава 1927 (Радомир) 5 2 0 3 11:18 6
5 Рилски спортист 2011 (Самоков) 5 1 1 3 11:27 4
6 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 5 0 0 5 6:21 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници