Струмска слава 1927 (Радомир)

BGSupporters форум

Струмска слава 1927 (Радомир)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 4:0
21.08.2016 18:00 2 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:0
28.08.2016 18:00 3 кръг Д Германея (Сапарева баня) 4:0
31.08.2016 18:00 4 кръг Г Беласица (Петрич) 1:1
04.09.2016 17:00 5 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:2
11.09.2016 17:00 6 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 5:1
18.09.2016 17:00 7 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 4:0
25.09.2016 17:00 8 кръг Г Миньор (Перник) 0:0
02.10.2016 16:00 9 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
09.10.2016 16:00 10 кръг Г Септември (Симитли) 0:0
16.10.2016 16:00 11 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:1
23.10.2016 16:00 12 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:0
16.11.2016 14:00 13 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:2
02.11.2016 14:00 14 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:1
09.11.2016 14:00 15 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 2:1
20.11.2016 14:00 16 кръг Г Чепинец (Велинград) 7:1
27.11.2016 14:00 17 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 3:0
25.02.2017 14:00 18 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 4:0
04.03.2017 15:00 19 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:0
11.03.2017 15:00 20 кръг Г Германея (Сапарева баня) 1:0
18.03.2017 15:00 21 кръг Д Беласица (Петрич) 2:2
22.03.2017 15:00 22 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:1
01.04.2017 17:00 23 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 3:0
05.04.2017 17:00 24 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 2:1
08.04.2017 17:00 25 кръг Д Миньор (Перник) 0:0
15.04.2017 17:00 26 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
22.04.2017 17:00 27 кръг Д Септември (Симитли) 3:0
29.04.2017 17:00 28 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:1
06.05.2017 18:00 29 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:0
10.05.2017 18:00 30 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 2:3
13.05.2017 18:00 31 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:1
20.05.2017 18:00 32 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:0
27.05.2017 18:00 33 кръг Д Чепинец (Велинград) 8:1
03.06.2017 17:00 34 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Струмска слава 1927 (Радомир) 34 23 9 2 76:20 78
2 Септември (Симитли) 34 21 9 4 62:28 72
3 Миньор (Перник) 34 20 8 6 58:37 68
4 Сливнишки герой (Сливница) 34 19 2 13 69:39 59
5 Беласица (Петрич) 34 16 11 7 52:34 59
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Перник / Финал
19.10.2016 16:00 - Г Миньор (Перник) 2:1
Поток Благоевград/Кюстендил/Перник / Първи кръг
12.11.2016 11:00 - Г Велбъжд (Кюстендил) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
20.07.2016 18:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
28.07.2016 18:00 - Г Банско (Банско) 0:3

Струмска слава 1927 (Радомир)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 10:30 1 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 11:1
24.09.2016 10:30 2 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:0
01.10.2016 10:30 3 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 2:0
08.10.2016 10:30 4 кръг Г Миньор (Перник) 5:3
15.10.2016 10:30 5 кръг Д Драгоман (Драгоман) 6:1
22.10.2016 10:30 6 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 5:0
29.10.2016 10:30 7 кръг Д Ком 98 (Годеч) 3:3
08.04.2017 10:30 8 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:1
23.04.2017 10:30 9 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:2
30.04.2017 10:30 10 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:3
07.05.2017 10:30 11 кръг Д Миньор (Перник) 3:1
13.05.2017 10:30 12 кръг Г Драгоман (Драгоман) 3:0
21.05.2017 10:30 13 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 6:2
28.05.2017 10:30 14 кръг Г Ком 98 (Годеч) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Струмска слава 1927 (Радомир) 14 9 3 2 51:20 30
2 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 14 10 0 4 36:19 30
3 Ком 98 (Годеч) 14 9 2 3 45:28 29
4 Миньор (Перник) 14 9 0 5 56:25 27
5 Балкан 1929 (Ботевград) 14 6 5 3 30:18 23

Струмска слава 1927 (Радомир)

Деца: София - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 12:00 1 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 3:4
24.09.2016 12:00 2 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:8
01.10.2016 12:00 3 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 3:1
08.10.2016 12:00 4 кръг Г Миньор (Перник) 0:5
15.10.2016 12:00 5 кръг Д Спортист 2009 (Своге) анл.
22.10.2016 12:00 6 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 5:0
- 7 кръг
почива
08.04.2017 12:00 8 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:5
23.04.2017 12:00 9 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:5
30.04.2017 12:00 10 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 2:6
07.05.2017 12:00 11 кръг Д Миньор (Перник) 0:7
- 12 кръг
почива
21.05.2017 12:00 13 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:5
- 14 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Ботев 1937 (Ихтиман) 10 6 0 4 34:36 18
4 Рилски спортист 2011 (Самоков) 10 4 1 5 26:40 13
5 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 10 2 0 8 20:43 6
6 Струмска слава 1927 (Радомир) 10 2 0 8 13:46 6
- Спортист 2009 (Своге) - 0 0 0 0:0 -

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:07 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 21.105 23
април 2019 29.232 18
март 2019 17.522 31
ноември 2018 25.960 18
октомври 2018 24.680 21
септември 2018 24.847 21
май 2018 26.045 19
април 2018 21.066 28
март 2018 35.218 11
ноември 2017 42.955 8
октомври 2017 14.916 36
септември 2017 15.461 35
август 2017 21.281 26
май 2017 14.085 42
април 2017 20.973 24
март 2017 17.756 30
ноември 2016 14.655 38
октомври 2016 13.623 45
септември 2016 20.560 24
август 2016 13.743 39
май 2016 16.403 29
април 2016 15.964 27
март 2016 14.316 30
ноември 2015 13.166 35
октомври 2015 15.280 29
август 2015 4.763 79
май 2015 14.761 30
април 2015 12.811 38
март 2015 8.106 61
декември 2014 10.387 52
октомври 2014 9.612 59
септември 2014 8.872 62
май 2014 11.973 52
април 2014 9.034 60
март 2014 8.777 57
ноември 2013 8.342 73
септември 2013 9.617 64
август 2013 5.245 83
май 2013 5.755 71
април 2013 11.544 53
март 2013 11.293 52
ноември 2012 7.170 77
октомври 2012 17.080 32
септември 2012 16.336 33
май 2012 8.453 72
април 2012 8.887 74
март 2012 13.213 55
ноември 2011 3.157 100
октомври 2011 10.364 64
септември 2011 3.537 101
август 2011 4.810 90
май 2011 10.421 66
април 2011 7.894 82
март 2011 7.480 85
ноември 2010 4.742 103
октомври 2010 7.520 93
септември 2010 4.061 104
август 2010 15.907 40
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници