Тунджа 2006 (Ягода)

BGSupporters форум

Тунджа 2006 (Ягода)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 2:4
19.08.2017 18:00 2 кръг Г Арда (Кърджали) 0:6
27.08.2017 18:00 3 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:8
30.08.2017 18:00 4 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 0:1
03.09.2017 17:00 5 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) 0:4
09.09.2017 17:00 6 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:4
17.09.2017 17:00 7 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:3
22.09.2017 17:00 8 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:2
01.10.2017 17:00 9 кръг Д Верея II (Стара Загора) 1:1
08.10.2017 16:00 10 кръг Д Левски (Карлово) 0:2
14.10.2017 16:00 11 кръг Г Миньор (Раднево) 2:6
22.10.2017 16:00 12 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:3
28.10.2017 16:30 13 кръг Г Сокол (Марково) 1:5
05.11.2017 14:30 14 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:2
11.11.2017 14:30 15 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:5
19.11.2017 14:30 16 кръг Д Гигант (Съединение) 1:1
25.11.2017 14:30 17 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:4
24.02.2018 18 кръг Г Евроколеж (Пловдив) -:-
03.03.2018 19 кръг Д Арда (Кърджали) -:-
10.03.2018 20 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
17.03.2018 21 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) -:-
24.03.2018 22 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
31.03.2018 23 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
04.04.2018 24 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
07.04.2018 25 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
14.04.2018 26 кръг Г Верея II (Стара Загора) -:-
21.04.2018 27 кръг Г Левски (Карлово) -:-
28.04.2018 28 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
05.05.2018 29 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
12.05.2018 30 кръг Д Сокол (Марково) -:-
16.05.2018 31 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
19.05.2018 32 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
26.05.2018 33 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
02.06.2018 34 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Свиленград 1921 (Свиленград) 17 5 2 10 20:46 17
15 Раковски 2011 (Раковски) 17 5 0 12 20:32 15
16 Гигант (Съединение) 17 2 5 10 11:31 11
17 Верея II (Стара Загора) 17 3 2 12 20:54 11
18 Тунджа 2006 (Ягода) 17 0 2 15 15:61 2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Стара Загора / 1/2 финали
04.10.2017 16:00 - Д Верея II (Стара Загора) 0:7
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
19.07.2017 18:00 - Г Евроколеж (Пловдив) 0:3

Тунджа 2006 (Ягода)

ЮСВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2017 15:00 1 кръг Г ПССГ Чирпан (Чирпан) 3:1
28.09.2017 15:00 2 кръг Д Миньор (Раднево) 0:3
05.10.2017 15:00 3 кръг Г Мъглиж (Мъглиж) 2:6
12.10.2017 15:00 4 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:12
19.10.2017 15:00 5 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 2:6
26.10.2017 15:00 6 кръг Г Чирпан (Чирпан) 0:3
02.11.2017 15:00 7 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:7
09.11.2017 15:00 8 кръг Г Арсенал (Казанлък) 0:9
16.11.2017 15:00 9 кръг Д Ботев (Гълъбово) 2:4
- 10 кръг Д ПССГ Чирпан (Чирпан) -:-
- 11 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
- 12 кръг Д Мъглиж (Мъглиж) -:-
- 13 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 14 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 15 кръг Д Чирпан (Чирпан) -:-
- 16 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 17 кръг Д Арсенал (Казанлък) -:-
- 18 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Мъглиж (Мъглиж) 9 4 1 4 29:30 13
7 Миньор (Раднево) 9 3 1 5 20:22 10
8 Ботев (Гълъбово) 9 2 0 7 14:54 6
9 Тунджа 2006 (Ягода) 9 1 0 8 10:51 3
10 ПССГ Чирпан (Чирпан) 9 0 0 9 8:77 0

Тунджа 2006 (Ягода)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 10:00 1 кръг Г Единство (Гурково) 0:3
30.09.2017 10:00 2 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 0:3
07.10.2017 10:00 3 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:1
14.10.2017 10:00 4 кръг Д Респект (Хасково) 1:4
21.10.2017 10:00 5 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:4
28.10.2017 10:00 6 кръг Г Чирпан (Чирпан) 0:5
04.11.2017 10:00 7 кръг Д Миньор (Раднево) 2:2
11.11.2017 10:00 8 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 0:5
18.11.2017 10:00 9 кръг Д Арсенал (Казанлък) 2:5
25.11.2017 10:00 10 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:14
02.12.2017 10:00 11 кръг Д Ботев (Гълъбово) 2:7
- 12 кръг Д Единство (Гурково) -:-
- 13 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
- 14 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 15 кръг Г Респект (Хасково) -:-
- 16 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 17 кръг Д Чирпан (Чирпан) -:-
- 18 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
- 19 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 20 кръг Г Арсенал (Казанлък) -:-
- 21 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 22 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Ботев (Гълъбово) 11 4 0 7 28:57 12
9 Респект (Хасково) 11 3 0 8 18:31 9
10 Единство (Гурково) 11 2 0 9 13:48 6
11 Загорец (Нова Загора) 11 2 0 9 13:59 6
12 Тунджа 2006 (Ягода) 11 0 1 10 7:53 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СЗ 3 място
2015/2016 А ОФГ СЗ 6 място
2014/2015 А ОФГ СЗ 6 място
2012/2013 А ОФГ СЗ 4 място
2011/2012 "В" група не завършва
2010/2011 "В" група 12 място
2009/2010 "В" група 10 място

Месечна ранглиста

месец точки място
септември 2011 1.885 105
август 2011 1.579 104
май 2011 13.441 49
април 2011 5.406 91
март 2011 9.958 66
ноември 2010 7.643 86
октомври 2010 9.550 79
септември 2010 13.650 50
август 2010 17.122 34
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници