Академик (Пловдив)

BGSupporters форум

Академик (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 09:00 1 кръг Г Феникс (Пловдив) 3:2
21.09.2019 10:15 2 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 2:0
28.09.2019 12:45 3 кръг Г Улпия (Пловдив) 2:1
05.10.2019 12:45 4 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:1
12.10.2019 12:45 5 кръг Г Марица (Цалапица) 0:5
19.10.2019 12:45 6 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 1:3
30.11.2019 12:45 7 кръг Г Шипка 2015 (Асеновград) 1:3
07.12.2019 11:30 8 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 1:5
09.11.2019 09:00 9 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) 2:8
- 10 кръг
почива
23.11.2019 09:00 11 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 2:3
14.03.2020 15:15 12 кръг Д Феникс (Пловдив) анл.
21.03.2020 10:15 13 кръг Г Юнайтед (Пловдив) анл.
28.03.2020 11:30 14 кръг Д Улпия (Пловдив) анл.
04.04.2020 10:15 15 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) анл.
11.04.2020 14:00 16 кръг Д Марица (Цалапица) анл.
16.04.2020 12:45 17 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) анл.
25.04.2020 14:00 18 кръг Д Шипка 2015 (Асеновград) анл.
02.05.2020 12:45 19 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) анл.
09.05.2020 10:15 20 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) анл.
16.05.2020 10:15 21 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) анл.
23.05.2020 09:00 22 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Свобода 2011 (Пещера) 10 5 2 3 24:16 17
5 Марица (Цалапица) 10 5 2 3 23:15 17
6 Академик (Пловдив) 10 4 0 6 16:31 12
7 Феникс (Пловдив) 10 3 3 4 21:16 12
8 Брестник 1948 (Брестник) 10 3 2 5 11:20 11

Академик (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 11:00 1 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:2
22.09.2019 13:00 2 кръг Д Левски (Паталеница) 2:0
29.09.2019 13:00 3 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0
06.10.2019 09:00 4 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) 6:2
13.10.2019 09:00 5 кръг Г УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 4:3
20.10.2019 09:00 6 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
08.12.2019 12:00 7 кръг Г Чико Бунара (Бяга) 0:6
- 8 кръг
почива
15.12.2019 11:00 9 кръг Д Беломорец (Асеновград) 1:1
10.11.2019 11:00 10 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 3:1
17.11.2019 13:00 11 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:0
24.11.2019 10:00 12 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) 5:1
01.12.2019 09:00 13 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 3:0
08.03.2020 10:00 14 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) анл.
15.03.2020 13:00 15 кръг Г Левски (Паталеница) анл.
22.03.2020 13:00 16 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
29.03.2020 09:00 17 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) анл.
05.04.2020 09:00 18 кръг Д УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) анл.
12.04.2020 09:00 19 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
17.04.2020 13:00 20 кръг Д Чико Бунара (Бяга) анл.
26.04.2020 15:00 21 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) анл.
03.05.2020 11:00 22 кръг Г Беломорец (Асеновград) анл.
10.05.2020 11:00 23 кръг Д Металик 1938 (Сопот) анл.
17.05.2020 12:00 24 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) анл.
24.05.2020 10:00 25 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) анл.
31.05.2020 09:00 26 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив 1926 (Пловдив) 12 9 2 1 31:5 29
2 Марица 1921 (Пловдив) 12 8 2 2 32:14 26
3 Академик (Пловдив) 12 8 2 2 32:17 26
4 Беломорец (Асеновград) 12 7 2 3 32:13 23
5 ФК Хасково 1957 (Хасково) 12 6 1 5 25:20 19

Академик (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 15:00 1 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 10:2
22.09.2019 16:00 2 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 5:6
29.09.2019 16:00 3 кръг Г Беломорец (Асеновград) 4:0
06.10.2019 16:00 4 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 2:5
13.10.2019 16:00 5 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 4:7
20.10.2019 16:00 6 кръг Д УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 6:5
01.12.2019 12:00 7 кръг Г Вихър (Белозем) 1:3
08.12.2019 14:00 8 кръг Г Тополово (Тополово) 1:2
10.11.2019 16:00 9 кръг Д Улпия (Пловдив) 1:0
17.11.2019 15:00 10 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 3:0
24.11.2019 15:00 11 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:1
15.03.2020 14:00 12 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) анл.
22.03.2020 15:00 13 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) анл.
29.03.2020 18:00 14 кръг Д Беломорец (Асеновград) анл.
05.04.2020 17:00 15 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) анл.
12.04.2020 19:00 16 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) анл.
17.04.2020 19:00 17 кръг Г УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) анл.
26.04.2020 16:00 18 кръг Д Вихър (Белозем) анл.
03.05.2020 15:00 19 кръг Д Тополово (Тополово) анл.
10.05.2020 19:00 20 кръг Г Улпия (Пловдив) анл.
17.05.2020 19:00 21 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) анл.
24.05.2020 17:00 22 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 11 8 2 1 51:29 26
3 Пловдив сити (Пловдив) 11 6 2 3 48:35 20
4 Академик (Пловдив) 11 6 0 5 41:31 18
5 Хебър 1918 (Пазарджик) 11 6 0 5 36:27 18
6 Тракия 06 (Стамболийски) 11 5 2 4 40:29 17

Академик (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
29.03.2020 18:00 1 кръг Д Ботев (кв.Дебър, Първомай) анл.
05.04.2020 18:00 2 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
12.04.2020 18:00 3 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) анл.
17.04.2020 17:00 4 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) анл.
26.04.2020 16:00 5 кръг Г Берое (Стара Загора) анл.
03.05.2020 15:00 6 кръг Д Кърджали (Кърджали) анл.
10.05.2020 18:00 7 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Академик (Пловдив) - 0 0 0 0:0 0
1 Берое (Стара Загора) - 0 0 0 0:0 0
1 Ботев (кв.Дебър, Първомай) - 0 0 0 0:0 0
1 Кърджали (Кърджали) - 0 0 0 0:0 0
1 Локомотив 1926 (Пловдив) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници