Академия Бойко Величков (София)

BGSupporters форум

Академия Бойко Величков (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2023 11:00 - Г ЦСКА (София) 0:14
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 09:00 1 кръг Г Национал (София) 0:5
10.09.2023 09:00 2 кръг Д Славия 1913 (София) 0:6
17.09.2023 09:00 3 кръг Г Левски (София) 0:5
21.09.2023 15:00 4 кръг Д ЦСКА (София) 1:5
01.10.2023 09:00 5 кръг Г Септември (София) 0:6
08.10.2023 09:00 6 кръг Д Академия Септември (София) 2:2
15.10.2023 09:00 7 кръг Г УФК Ботев (София) 2:2
22.10.2023 09:00 8 кръг Д Национал (София) 0:10
06.11.2023 09:00 9 кръг Г Славия 1913 (София) 0:12
11.11.2023 12:30 10 кръг Д Левски (София) 0:3
18.11.2023 13:00 11 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
10.03.2024 09:00 12 кръг Д Септември (София) 0:0
17.03.2024 09:00 13 кръг Г Академия Септември (София) 1:3
24.03.2024 09:00 14 кръг Д УФК Ботев (София) 0:3
31.03.2024 09:00 15 кръг Г Славия 1913 (София) 1:7
07.04.2024 09:00 16 кръг Д Септември (София) 1:5
14.04.2024 09:00 17 кръг Г Левски (София) 0:9
20.04.2024 11:00 18 кръг Д Академия Септември (София) 2:8
27.04.2024 14:30 19 кръг Г Национал (София) 1:9
11.05.2024 11:00 20 кръг Г ЦСКА (София) 0:7
19.05.2024 09:00 21 кръг Д УФК Ботев (София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Славия 1913 (София) 20 11 2 7 58:27 35
5 Национал (София) 20 10 5 5 56:25 35
6 Академия Септември (София) 21 6 5 10 34:50 23
7 УФК Ботев (София) 21 1 2 18 20:92 5
8 Академия Бойко Величков (София) 21 0 4 17 12:110 4

Академия Бойко Величков (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 14:40 1 кръг Г ОФК София 1992 (София) 5:1
23.09.2023 11:50 2 кръг Г УФК Ботев (София) 5:1
30.09.2023 10:25 3 кръг Д Левски Раковски II (София) 6:2
07.10.2023 10:25 4 кръг Г Лъвчетата (София) 6:0
14.10.2023 10:25 5 кръг Д Шампион (София) 1:5
21.10.2023 11:50 6 кръг Г София спорт (София) 3:1
28.10.2023 13:15 7 кръг Д Чавдар (Етрополе) 7:2
04.11.2023 09:00 8 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:4
11.11.2023 13:15 9 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 7:0
23.03.2024 14:40 10 кръг Д ОФК София 1992 (София) 2:1
30.03.2024 11:50 11 кръг Д УФК Ботев (София) 6:3
06.04.2024 10:25 12 кръг Г Левски Раковски II (София) 3:0
13.04.2024 10:25 13 кръг Д Лъвчетата (София) 8:2
20.04.2024 10:25 14 кръг Г Шампион (София) 5:1
27.04.2024 11:50 15 кръг Д София спорт (София) 6:2
11.05.2024 13:15 16 кръг Г Чавдар (Етрополе) 8:0
18.05.2024 09:00 17 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:3
25.05.2024 13:15 18 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Надежда (Доброславци) 16 16 0 0 108:15 48
2 Академия Бойко Величков (София) 17 14 0 3 80:28 42
3 Шампион (София) 16 13 0 3 119:25 39
4 УФК Ботев (София) 17 11 0 6 77:34 33
5 ОФК София 1992 (София) 17 8 2 7 59:62 26

Академия Бойко Величков (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 09:00 1 кръг Г Славия 1913 II (София) 3:3
24.09.2023 10:10 2 кръг Д Левски II (София) 1:2
01.10.2023 11:20 3 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:7
02.12.2023 11:20 4 кръг Д ЦСКА II (София) 4:2
15.10.2023 10:10 5 кръг Г Лъвчетата (София) 3:1
22.10.2023 11:20 6 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 6:2
12.11.2023 09:00 7 кръг Г Арес (София) 3:2
19.11.2023 10:10 8 кръг Д Олимпия ФК II (София) 2:3
26.11.2023 12:30 9 кръг Г Академия ВР (София) 2:2
24.03.2024 10:10 10 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 5:4
31.03.2024 12:30 11 кръг Д Славия 1913 II (София) 2:3
07.04.2024 10:10 12 кръг Г Левски II (София) 2:5
14.04.2024 11:20 13 кръг Д ЦСКА II (София) 2:1
21.04.2024 10:10 14 кръг Г Академия ВР (София) 3:4
28.04.2024 13:40 15 кръг Д Арес (София) 9:5
12.05.2024 09:00 16 кръг Г Олимпия ФК II (София) 7:1
19.05.2024 11:20 17 кръг Г Лъвчетата (София) 11:0
26.05.2024 11:20 18 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Славия 1913 II (София) 17 14 2 1 75:21 44
2 Левски II (София) 17 13 2 2 74:31 41
3 Академия Бойко Величков (София) 17 9 2 6 65:47 29
4 Академия ВР (София) 16 7 6 3 42:35 27
5 ЦСКА II (София) 16 6 5 5 47:35 23

Академия Бойко Величков (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 09:00 1 кръг Д Възраждане 2020 (София) 1:7
23.09.2023 09:00 2 кръг Г Барокко (София) 10:5
30.09.2023 10:10 3 кръг Д Метал 2002 (Перник) 14:2
18.11.2023 09:00 4 кръг Г Олимпия ФК II (София) 2:3
14.10.2023 10:10 5 кръг Д София спорт (София) 5:2
21.10.2023 10:10 6 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 5:1
28.10.2023 09:00 7 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 4:0
04.11.2023 13:40 8 кръг Г Септември (София) 4:1
11.11.2023 09:00 9 кръг Д Сердика (София) 0:2
23.03.2024 12:30 10 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 4:2
30.03.2024 13:40 11 кръг Г София спорт (София) 2:5
06.04.2024 10:10 12 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) 6:3
13.04.2024 13:40 13 кръг Д Метал 2002 (Перник) 6:4
20.04.2024 10:10 14 кръг Г Олимпия ФК II (София) 2:7
27.04.2024 10:10 15 кръг Д Сердика (София) 9:2
18.05.2024 09:00 17 кръг Д Възраждане 2020 (София) 4:5
25.05.2024 09:00 18 кръг Г Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Олимпия ФК II (София) 16 13 1 2 78:28 40
2 Септември (София) 17 10 4 3 59:39 34
3 Академия Бойко Величков (София) 16 10 0 6 78:51 30
4 Възраждане 2020 (София) 15 8 1 6 49:33 25
5 София спорт (София) 17 7 2 8 40:40 23

Академия Бойко Величков (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 12:00 1 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 10:3
23.09.2023 13:00 2 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 5:3
30.09.2023 13:00 3 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 6:1
07.10.2023 13:00 4 кръг Д Вива (София) 4:2
14.10.2023 13:00 5 кръг Г Том и Джери (София) 10:0
21.10.2023 13:00 6 кръг Д Спорт за всички (София) 3:3
28.10.2023 12:00 7 кръг Г УФК Ботев (София) 2:2
04.11.2023 09:15 8 кръг Г Възраждане 2020 (София) 2:6
11.11.2023 13:00 9 кръг Д София спорт II (София) 6:1
23.03.2024 09:15 10 кръг Д Спорт за всички (София) 4:5
30.03.2024 09:15 11 кръг Г Том и Джери (София) 7:3
06.04.2024 13:00 12 кръг Д Вива (София) 6:2
13.04.2024 11:05 13 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 5:6
20.04.2024 13:00 14 кръг Д София спорт II (София) 2:3
27.04.2024 12:00 15 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 5:3
20.05.2024 13:00 16 кръг Д УФК Ботев (София) 1:5
18.05.2024 11:05 17 кръг Г Възраждане 2020 (София) 4:5
25.05.2024 12:00 18 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спорт за всички (София) 16 14 2 0 118:30 44
3 УФК Ботев (София) 17 11 2 4 68:39 35
4 Академия Бойко Величков (София) 17 9 2 6 82:53 29
5 София спорт II (София) 17 8 2 7 55:59 26
6 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 16 6 2 8 50:67 20

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници