Урвич (Панчарево)

BGSupporters форум

Урвич (Панчарево)

"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 2:1
- 2 кръг
почива
24.09.2017 17:00 3 кръг Д Железница (Железница) 1:1
01.10.2017 16:00 4 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 5:1
08.10.2017 16:00 5 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 7:1
15.10.2017 16:00 6 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 2:0
22.10.2017 10:30 7 кръг Д Академик 1947 (София) 1:1
29.10.2017 15:00 8 кръг Г Витоша II (Бистрица) 5:7
05.11.2017 14:00 9 кръг Д Гранит (Владая) 3:6
11.11.2017 14:00 10 кръг Г Искър (Герман) анл.
12.11.2017 14:00 11 кръг Д Левски Раковски (София) 2:7
отложен 12 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 13 кръг
почива
18.03.2018 15:00 14 кръг Г Железница (Железница) 2:1
25.03.2018 17:00 15 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 9:1
01.04.2018 16:00 16 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 1:0
15.04.2018 16:00 17 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 10:3
22.04.2018 16:00 18 кръг Г Академик 1947 (София) -:-
29.04.2018 16:00 19 кръг Д Витоша II (Бистрица) -:-
05.05.2018 17:00 20 кръг Г Гранит (Владая) -:-
- 21 кръг
почива
20.05.2018 17:00 22 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Витоша II (Бистрица) 12 10 0 2 48:27 30
3 Гранит (Владая) 13 9 0 4 51:27 27
4 Урвич (Панчарево) 13 8 2 3 50:30 26
5 Железница (Железница) 12 6 2 4 40:21 20
6 Академик 1947 (София) 13 5 3 5 26:26 18

Урвич (Панчарево)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
10.09.2017 13:40 1 кръг Д Спортист 13 (София) 0:2
17.09.2017 10:10 2 кръг Г Арес (София) 0:2
24.09.2017 12:30 3 кръг Д Елит София (София) 3:1
01.10.2017 11:20 4 кръг Г Ултраспорт академия (София) 1:1
- 5 кръг
почива
15.10.2017 11:20 6 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:2
22.10.2017 11:20 7 кръг Д Ферион (София) 1:3
29.10.2017 12:30 8 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:1
26.11.2017 10:10 9 кръг Д ОФК София (София) 4:2
12.11.2017 13:40 10 кръг Г ДАФ (София) 1:5
19.11.2017 09:00 11 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Спортист 13 (София) 10 6 0 4 27:11 18
7 Надежда (Доброславци) 10 4 1 5 27:25 13
8 Урвич (Панчарево) 10 2 3 5 13:20 9
9 ОФК София (София) 10 1 1 8 14:64 4
10 Ултраспорт академия (София) 10 1 1 8 6:49 4
Втора фаза / Група "В"
11.03.2018 13:40 1 кръг Д Спортист 13 (София) 2:4
18.03.2018 11:20 2 кръг Г София спорт (София) 1:7
25.03.2018 12:30 3 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:4
01.04.2018 11:20 4 кръг Г Ултраспорт академия (София) 6:1
15.04.2018 12:30 5 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) 1:1
22.04.2018 10:10 6 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
29.04.2018 11:20 7 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
06.05.2018 13:40 8 кръг Г Сердика (София) -:-
13.05.2018 09:00 9 кръг Д ОФК София (София) -:-
20.05.2018 13:40 10 кръг Г ДАФ (София) -:-
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
29 Сердика (София) 4 2 1 1 5:5 7
30 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 5 1 1 3 10:15 4
31 Урвич (Панчарево) 5 1 1 3 11:17 4
32 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4 1 1 2 7:7 4
33 София спорт (София) 4 1 0 3 9:11 3

Урвич (Панчарево)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 13:50 1 кръг Г Спортист 13 (София) 11:1
17.09.2017 12:40 2 кръг Д София 2010 (София) 12:1
24.09.2017 15:00 3 кръг Г Лъвчетата (София) 3:2
01.10.2017 11:30 4 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 8:0
08.10.2017 16:10 5 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6:1
- 6 кръг
почива
22.10.2017 16:10 7 кръг Д Олимпиец (София) 4:1
29.10.2017 11:30 8 кръг Г Барокко (София) 5:2
05.11.2017 15:00 9 кръг Д РД Спорт (София) 5:0
12.11.2017 12:40 10 кръг Г Н спорт (София) 1:2
19.11.2017 13:50 11 кръг Д Ком 98 (Годеч) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ком 98 (Годеч) 10 9 0 1 55:7 27
2 Н спорт (София) 10 8 0 2 58:10 24
3 Урвич (Панчарево) 10 8 0 2 56:12 24
4 Олимпиец (София) 10 7 0 3 40:22 21
5 Лъвчетата (София) 10 7 0 3 45:12 21
Втора фаза / Група "А"
10.03.2018 13:40 1 кръг Д Лъвчетата (София) 1:2
17.03.2018 10:10 2 кръг Г Н спорт (София) 1:3
отложен 3 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
31.03.2018 14:50 4 кръг Г Септември (София) 2:0
14.04.2018 13:40 5 кръг Д Ком 98 (Годеч) 3:4
21.04.2018 12:30 6 кръг Г Левски (София) -:-
28.04.2018 11:20 7 кръг Д Национал (София) -:-
05.05.2018 11:20 8 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
12.05.2018 10:10 9 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
19.05.2018 14:50 10 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
26.05.2018 09:00 11 кръг Д Олимпиец (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Левски Раковски (София) 4 1 1 2 4:9 4
9 Н спорт (София) 4 1 0 3 8:14 3
10 Национал (София) 3 1 0 2 5:7 3
11 Урвич (Панчарево) 4 1 0 3 7:9 3
12 Септември (София) 4 0 2 2 6:10 2

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ С 8 място
2015/2016 А ОФГ С 9 място
2014/2015 А ОФГ С 5 място
2012/2013 Б ОФГ С 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ С 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници