Национал (София)

BGSupporters форум

Национал (София)

"Б" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 18:00 1 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 8:0
10.09.2023 17:00 2 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 4:1
17.09.2023 17:00 3 кръг Г Арес (София) 2:1
24.09.2023 17:00 4 кръг Д Спартак 2015 (София) 6:0
01.10.2023 16:00 5 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 9:0
08.10.2023 16:00 6 кръг Д Урвич (Панчарево) 13:1
25.02.2024 14:00 7 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) 4:2
22.10.2023 16:00 8 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 2:0
25.10.2023 20:00 9 кръг Д Спарта (София) 8:2
04.11.2023 14:00 10 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 12:0
12.11.2023 15:00 11 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 14:1
19.11.2023 18:30 12 кръг Д Арес (София) 4:1
18.02.2024 14:30 13 кръг Г Спартак 2015 (София) 4:2
03.12.2023 17:00 14 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 4:0
03.03.2024 16:00 15 кръг Г Урвич (Панчарево) 2:1
10.03.2024 16:00 16 кръг Д Казичене 1929 (Казичене) 1:0
17.03.2024 13:00 17 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 5:0
23.03.2024 16:00 18 кръг Г Спарта (София) 11:0
31.03.2024 17:00 19 кръг Д Спартак 2015 (София) 12:2
07.04.2024 14:00 20 кръг Д Спарта (София) 11:1
14.04.2024 16:00 21 кръг Г Урвич (Панчарево) -:-
21.04.2024 14:00 22 кръг Д Арес (София) -:-
28.04.2024 14:00 23 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) -:-
12.05.2024 15:00 24 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) -:-
19.05.2024 15:00 25 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
26.05.2024 15:00 26 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
02.06.2024 18:00 27 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Национал (София) 20 20 0 0 136:15 60
2 Урвич (Панчарево) 20 13 0 7 59:47 39
3 Казичене 1929 (Казичене) 20 12 2 6 63:33 38
4 Левски Спартак 1962 (София) 20 11 2 7 40:38 35
5 Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 19 10 2 7 49:38 32
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финал
23.08.2023 18:00 - Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 3:0
Югозападна България / Финали
06.09.2023 17:00 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
28.09.2023 16:00 - Д Житен (Житен) 5:1
Област София (столица) / 1/2 финали
18.10.2023 16:00 - Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 8:2
Област София (столица) / Финал
08.11.2023 14:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
26.07.2023 18:00 - Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:5
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
13.01.2024 12:00 - Г ФК ЦСКА 1948 III (София) 0:2
20.01.2024 13:00 - Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) анл.
25.01.2024 14:00 - Д Пирин 1941 (Разлог) 2:2
31.01.2024 12:00 - Д Ботев II (Враца) 0:1
10.02.2024 14:00 - Г Металург 1957 (Перник) 7:1

Национал (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2023 18:00 1 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:0
03.09.2023 11:00 2 кръг Г РД Спорт (София) 0:1
10.09.2023 14:00 3 кръг Д Септември (Симитли) 1:1
29.11.2023 14:00 4 кръг Г Септември (София) 1:2
09.11.2023 14:00 5 кръг Д Спортист 13 (София) 5:1
24.09.2023 14:00 6 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 5:2
19.10.2023 15:00 7 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:0
08.10.2023 14:00 8 кръг Г Беласица (Петрич) 1:4
14.10.2023 15:00 9 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 1:2
22.10.2023 14:00 10 кръг Г УФК Ботев (София) 2:5
30.10.2023 14:00 11 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:0
02.11.2023 13:00 12 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:3
14.11.2023 16:30 13 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:1
19.11.2023 14:00 14 кръг Г Миньор (Перник) 2:0
- 15 кръг
почива
18.02.2024 14:00 16 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:6
24.02.2024 10:00 17 кръг Д РД Спорт (София) 0:3
01.03.2024 12:00 18 кръг Г Септември (Симитли) 0:3
09.03.2024 18:00 19 кръг Д Септември (София) 1:3
17.03.2024 14:00 20 кръг Г Спортист 13 (София) 3:1
24.03.2024 10:30 21 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 0:1
30.03.2024 12:00 22 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:1
18.04.2024 14:00 23 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
07.04.2024 10:00 24 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 4:3
15.04.2024 17:00 25 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
21.04.2024 14:00 26 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
28.04.2024 11:00 27 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
02.05.2024 14:00 28 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
12.05.2024 14:00 29 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Септември (Симитли) 23 9 6 8 24:36 33
8 Беласица (Петрич) 19 9 1 9 29:39 28
9 Национал (София) 22 8 3 11 33:43 27
10 УФК Ботев (София) 22 7 4 11 35:46 25
11 Чавдар (Етрополе) 24 6 5 13 30:58 23

Национал (София)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2023 17:00 - Д РД Спорт (София) 2:1
Област София (столица) / Финали
20.09.2023 16:00 - Г Септември (София) 1:4

Национал (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
06.08.2023 10:00 1 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:2
13.08.2023 18:00 2 кръг Д Спартак (Плевен) 2:0
19.08.2023 10:00 3 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 2:4
11.11.2023 11:00 4 кръг Д Септември (София) 1:0
27.08.2023 10:00 5 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:6
02.09.2023 17:00 6 кръг Д ЦСКА (София) 3:1
16.09.2023 15:30 7 кръг Г Берое (Стара Загора) 3:3
23.09.2023 13:00 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0
01.10.2023 10:30 9 кръг Г Левски (София) 0:4
07.10.2023 15:30 10 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 4:4
14.10.2023 11:00 11 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:4
03.11.2023 11:00 12 кръг Д Черно море (Варна) 1:2
18.11.2023 13:30 13 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:1
25.11.2023 10:00 14 кръг Г Славия 1913 (София) 1:3
02.12.2023 12:00 15 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1
24.02.2024 13:30 16 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:1
01.03.2024 15:00 17 кръг Г Спартак (Плевен) 1:1
09.03.2024 14:00 18 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 2:0
13.03.2024 11:00 19 кръг Г Септември (София) 1:2
30.03.2024 10:30 20 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:0
06.04.2024 11:00 21 кръг Г ЦСКА (София) 1:4
13.04.2024 15:00 22 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:1
20.04.2024 14:00 23 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Левски (София) -:-
- 25 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 26 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 27 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 28 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 29 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 30 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ЦСКА (София) 22 11 3 8 44:33 36
8 Локомотив 1926 (Пловдив) 22 8 3 11 34:36 27
9 Национал (София) 22 7 5 10 33:44 26
10 Берое (Стара Загора) 22 6 8 8 27:29 26
11 Септември (София) 22 7 4 11 35:29 25

Национал (София)

Елитна група (U-16)
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 18:00 1 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:1
12.08.2023 11:00 2 кръг Д ЦСКА (София) 3:3
19.08.2023 18:00 3 кръг Г Спартак (Плевен) 7:1
23.08.2023 11:00 4 кръг Д Пирин (Благоевград) 7:2
26.08.2023 18:00 5 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 3:0
02.09.2023 17:00 6 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:2
17.09.2023 13:00 7 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
24.09.2023 15:30 8 кръг Г Левски (София) 0:1
01.10.2023 12:30 9 кръг Д Звезденбург (Бургас) 4:1
08.10.2023 12:00 10 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 4:0
15.10.2023 12:00 11 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 2:3
03.11.2023 14:30 12 кръг Г Берое (Стара Загора) 3:2
19.11.2023 13:30 13 кръг Д Септември (София) 0:1
09.12.2023 13:00 14 кръг Г Славия 1913 (София) 4:2
02.12.2023 14:00 15 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 4:0
25.02.2024 14:00 16 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:2
02.03.2024 15:00 17 кръг Г ЦСКА (София) 2:3
10.03.2024 15:00 18 кръг Д Спартак (Плевен) 5:0
17.03.2024 14:00 19 кръг Г Пирин (Благоевград) 4:0
24.03.2024 15:00 20 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 3:1
04.04.2024 15:00 21 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
07.04.2024 13:00 22 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
14.04.2024 13:30 23 кръг Д Левски (София) 1:0
18.04.2024 12:00 24 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
- 25 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 27 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 28 кръг Г Септември (София) -:-
- 29 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 30 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Септември (София) 22 18 1 3 77:15 55
3 ЦСКА (София) 23 15 4 4 74:36 49
4 Национал (София) 23 14 4 5 66:29 46
5 Ботев (Пловдив) 23 14 3 6 74:34 45
6 Левски (София) 23 13 5 5 45:25 44

Национал (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 11:00 1 кръг Г Витоша 13 (София) 0:5
16.09.2023 11:00 2 кръг Д Левски Раковски (София) 2:3
23.09.2023 11:00 3 кръг Г РД Спорт (София) 0:2
30.09.2023 11:00 4 кръг Г София спорт (София) 0:2
07.10.2023 18:00 5 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:11
14.10.2023 13:00 6 кръг Г Септември (София) 1:1
21.10.2023 11:00 7 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 4:1
04.11.2023 12:00 8 кръг Г Барокко (София) 4:3
11.11.2023 13:00 9 кръг Д УФК Ботев (София) 0:7
09.03.2024 11:00 10 кръг Д Витоша 13 (София) 0:8
16.03.2024 11:00 11 кръг Г Левски Раковски (София) 4:1
23.03.2024 11:00 12 кръг Д РД Спорт (София) 3:2
отложен 13 кръг Д София спорт (София) -:-
06.04.2024 11:00 14 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:8
13.04.2024 11:00 15 кръг Д Септември (София) 6:5
20.04.2024 11:00 16 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) -:-
27.04.2024 11:00 17 кръг Д Барокко (София) -:-
11.05.2024 11:00 18 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Септември (София) 14 6 2 6 36:29 20
6 София спорт (София) 14 5 2 7 26:35 17
7 Национал (София) 14 5 1 8 26:59 16
8 Академия за футболно развитие (София) 15 4 2 9 35:48 14
9 Левски Раковски (София) 15 3 0 12 22:74 9

Национал (София)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 10:00 1 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:2
12.08.2023 09:00 2 кръг Д ЦСКА (София) 0:1
19.08.2023 16:00 3 кръг Г Спартак (Плевен) 1:0
23.08.2023 09:00 4 кръг Д Черно море (Варна) 2:2
26.08.2023 10:00 5 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 3:1
02.09.2023 15:00 6 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:2
17.09.2023 10:30 7 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:0
24.09.2023 13:00 8 кръг Г Левски (София) 0:4
01.10.2023 10:30 9 кръг Д Звезденбург (Бургас) 3:0
08.10.2023 13:00 10 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 2:0
15.10.2023 10:00 11 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
03.11.2023 12:30 12 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1
19.11.2023 11:00 13 кръг Д Септември (София) 2:8
09.12.2023 11:00 14 кръг Г Славия 1913 (София) 1:2
03.12.2023 11:00 15 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 2:2
25.02.2024 12:00 16 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:1
02.03.2024 11:00 17 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
10.03.2024 13:00 18 кръг Д Спартак (Плевен) 2:2
17.03.2024 10:30 19 кръг Г Черно море (Варна) 1:2
24.03.2024 13:00 20 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 4:0
04.04.2024 13:00 21 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
07.04.2024 10:30 22 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:3
14.04.2024 11:00 23 кръг Д Левски (София) 3:1
18.04.2024 10:00 24 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
- 25 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 27 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 28 кръг Г Септември (София) -:-
- 29 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 30 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Дунав от Русе (Русе) 23 10 4 9 33:43 34
8 Черно море (Варна) 23 8 10 5 41:24 34
9 Национал (София) 23 8 4 11 34:40 28
10 Кронос 2016 (Пловдив) 23 7 6 10 23:47 27
11 ЦСКА (София) 23 7 3 13 37:46 24

Национал (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 13:00 1 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 20:0
10.09.2023 16:00 2 кръг Г Барокко (София) 8:0
16.09.2023 14:00 3 кръг Д Победа 1945 (София) 9:1
22.09.2023 13:00 4 кръг Г РД Спорт (София) 4:2
01.10.2023 15:00 5 кръг Д УФК Ботев (София) 2:1
08.10.2023 13:00 6 кръг Г Левски Раковски (София) 5:1
12.10.2023 13:00 7 кръг Д Чавдар (Етрополе) 5:0
15.10.2023 13:00 8 кръг Г Възраждане 2020 (София) 1:2
22.10.2023 13:00 9 кръг Д Академика (София) 9:0
30.10.2023 11:00 10 кръг Г ОФК София 1992 (София) 6:1
22.11.2023 13:30 11 кръг Д Арес (София) 3:3
10.11.2023 15:30 12 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 0:3
18.11.2023 11:00 13 кръг Д Септември (София) 3:0
30.11.2023 14:00 14 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 6:0
- 15 кръг
почива
13.03.2024 16:00 16 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 5:3
20.03.2024 14:00 17 кръг Д Барокко (София) 9:0
09.03.2024 13:00 18 кръг Г Победа 1945 (София) 9:0
17.03.2024 13:00 19 кръг Д РД Спорт (София) 2:0
24.03.2024 13:00 20 кръг Г УФК Ботев (София) 2:1
31.03.2024 13:00 21 кръг Д Левски Раковски (София) 10:0
07.04.2024 12:00 22 кръг Г Чавдар (Етрополе) 7:2
14.04.2024 16:30 23 кръг Д Възраждане 2020 (София) -:-
21.04.2024 13:00 24 кръг Г Академика (София) -:-
28.04.2024 13:00 25 кръг Д ОФК София 1992 (София) -:-
01.05.2024 11:00 26 кръг Г Арес (София) -:-
12.05.2024 11:00 27 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
19.05.2024 18:00 28 кръг Г Септември (София) -:-
26.05.2024 13:00 29 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Национал (София) 21 18 1 2 125:20 55
2 Люлин (кв.Люлин, София) 22 17 2 3 94:30 53
3 Септември (София) 21 16 2 3 88:20 50
4 УФК Ботев (София) 22 16 2 4 95:25 50
5 Възраждане 2020 (София) 20 14 0 6 81:33 42

Национал (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2023 09:00 - Г Олимпия ФК (София) 8:2
Област София (столица) / Финали
24.09.2023 09:00 - Д ЦСКА (София) 2:4
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 09:00 1 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 5:0
10.09.2023 09:00 2 кръг Д Левски (София) 0:3
17.09.2023 09:00 3 кръг Г Септември (София) 1:2
05.10.2023 17:00 4 кръг Д УФК Ботев (София) 3:0
01.10.2023 09:00 5 кръг Г Славия 1913 (София) 0:1
08.10.2023 09:00 6 кръг Д ЦСКА (София) 3:1
15.10.2023 09:00 7 кръг Г Академия Септември (София) 0:0
22.10.2023 09:00 8 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 10:0
03.11.2023 09:00 9 кръг Г Левски (София) 0:3
12.11.2023 09:00 10 кръг Д Септември (София) 1:1
19.11.2023 09:00 11 кръг Г УФК Ботев (София) 6:3
10.03.2024 09:00 12 кръг Д Славия 1913 (София) 2:1
16.03.2024 16:30 13 кръг Г ЦСКА (София) 2:2
23.03.2024 09:00 14 кръг Д Академия Септември (София) 2:2
31.03.2024 09:00 15 кръг Г Септември (София) 1:2
отложен 16 кръг Д Левски (София) -:-
13.04.2024 11:00 17 кръг Г Академия Септември (София) 4:0
20.04.2024 16:30 18 кръг Г ЦСКА (София) -:-
28.04.2024 09:00 19 кръг Д Академия Бойко Величков (София) -:-
12.05.2024 09:00 20 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
19.05.2024 09:00 21 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Септември (София) 16 9 4 3 41:13 31
4 ЦСКА (София) 16 9 3 4 38:25 30
5 Национал (София) 16 7 4 5 40:21 25
6 Академия Септември (София) 17 4 4 9 23:46 16
7 УФК Ботев (София) 16 1 1 14 16:70 4

Национал (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 11:50 1 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:0
23.09.2023 09:00 2 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 3:2
30.09.2023 10:25 3 кръг Д Септември (София) 2:0
07.10.2023 10:25 4 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3:1
14.10.2023 09:00 5 кръг Д Левски (София) 1:5
21.10.2023 14:40 6 кръг Г Славия 1913 (София) 1:1
- 7 кръг
почива
03.12.2023 10:25 8 кръг Д ЦСКА (София) 4:0
11.11.2023 09:00 9 кръг Г Арес (София) 3:0
отложен 10 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
25.11.2023 09:00 11 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 8:1
23.03.2024 11:50 12 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:2
30.03.2024 09:00 13 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 3:2
06.04.2024 10:25 14 кръг Г Септември (София) 2:2
13.04.2024 10:25 15 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 5:2
20.04.2024 13:15 16 кръг Г Левски (София) -:-
27.04.2024 14:40 17 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 18 кръг
почива
18.05.2024 14:40 19 кръг Г ЦСКА (София) -:-
25.05.2024 09:00 20 кръг Д Арес (София) -:-
01.06.2024 13:15 21 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
08.06.2024 09:00 22 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 12 11 1 0 52:7 34
2 Национал (София) 13 10 2 1 41:18 32
3 ЦСКА (София) 14 10 1 3 32:18 31
4 Олимпия ФК (София) 12 8 2 2 31:15 26
5 Славия 1913 (София) 14 5 6 3 23:14 21

Национал II (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 09:00 1 кръг Г Миньор (Перник) 1:0
24.09.2023 11:50 2 кръг Д Академия Септември (София) 0:2
01.10.2023 11:50 3 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 2:3
08.10.2023 09:00 4 кръг Д Академия Металург (Перник) 1:2
15.10.2023 10:25 5 кръг Г ЦСКА II (София) 0:2
22.10.2023 14:40 6 кръг Д Олимпия ФК II (София) 1:0
12.11.2023 14:40 7 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:4
19.11.2023 09:00 8 кръг Г Левски Раковски (София) 3:3
17.03.2024 14:40 9 кръг Д Елит София (София) 2:2
24.03.2024 09:00 10 кръг Д Миньор (Перник) 2:2
31.03.2024 10:25 11 кръг Г Академия Септември (София) 1:7
07.04.2024 11:50 12 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:0
14.04.2024 09:00 13 кръг Г Академия Металург (Перник) 3:3
21.04.2024 11:50 14 кръг Д ЦСКА II (София) -:-
28.04.2024 14:40 15 кръг Г Олимпия ФК II (София) -:-
12.05.2024 10:25 16 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
19.05.2024 09:00 17 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
26.05.2024 10:25 18 кръг Г Елит София (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Олимпия ФК II (София) 13 5 2 6 21:24 17
7 Кюстендил (Кюстендил) 13 4 5 4 14:18 17
8 Национал II (София) 13 2 5 6 17:30 11
9 Академия Металург (Перник) 13 2 1 10 27:50 7
10 Елит София (София) 13 1 3 9 15:43 6

Национал (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 10:25 1 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:3
23.09.2023 09:00 2 кръг Г Академика (София) 2:0
30.09.2023 10:25 3 кръг Д Левски (София) 1:6
07.10.2023 10:25 4 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:6
14.10.2023 10:25 5 кръг Д Славия 1913 (София) 0:3
21.10.2023 10:25 6 кръг Г Ултраспорт академия (София) 0:5
28.10.2023 09:00 7 кръг Д Левски Раковски (София) 1:1
04.11.2023 10:25 8 кръг Г Септември (София) 3:1
11.11.2023 14:40 9 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:4
23.03.2024 10:25 10 кръг Г Академика (София) 3:2
30.03.2024 09:00 11 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:3
06.04.2024 10:25 12 кръг Г Септември (София) 0:1
13.04.2024 13:15 13 кръг Д Левски Раковски (София) 3:0
20.04.2024 09:00 14 кръг Г Левски (София) -:-
27.04.2024 11:50 15 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
11.05.2024 09:00 16 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
- 17 кръг
почива
25.05.2024 10:25 18 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
01.06.2024 10:25 19 кръг Г Ултраспорт академия (София) -:-
08.06.2024 13:15 20 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Славия 1913 (София) 13 6 5 2 31:15 23
6 Локомотив София 1929 (София) 13 6 3 4 28:25 21
7 Национал (София) 13 4 1 8 16:35 13
8 Левски Раковски (София) 13 3 1 9 9:27 10
9 Септември (София) 13 2 0 11 7:42 6

Национал II (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 10:25 1 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:1
24.09.2023 11:50 2 кръг Д Витоша 13 (София) 4:2
01.10.2023 14:40 3 кръг Г Левски II (София) 0:4
15.10.2023 13:15 5 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 4:3
22.10.2023 09:00 6 кръг Д Олимпия ФК II (София) 3:0
30.10.2023 09:00 7 кръг Г Миньор (Перник) 0:3
- 8 кръг
почива
12.11.2023 10:25 9 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) 6:1
19.11.2023 09:00 10 кръг Г Славия 1913 II (София) 3:0
17.03.2024 13:15 11 кръг Д Сердика (София) -:-
24.03.2024 09:00 12 кръг Д Славия 1913 II (София) 2:2
31.03.2024 14:40 13 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) 4:3
07.04.2024 09:00 14 кръг Д Елит София (София) 6:3
14.04.2024 09:00 15 кръг Г Сердика (София) 3:2
21.04.2024 11:50 16 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
28.04.2024 11:50 17 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 18 кръг
почива
19.05.2024 11:50 19 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
26.05.2024 11:50 20 кръг Г Левски II (София) -:-
02.06.2024 14:40 21 кръг Д Олимпия ФК II (София) -:-
09.06.2024 13:15 22 кръг Г Миньор (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски II (София) 13 9 3 1 40:11 30
2 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 9 8 1 0 23:2 25
3 Национал II (София) 12 8 1 3 35:24 25
4 Кюстендил (Кюстендил) 11 6 3 2 27:13 21
5 Миньор (Перник) 12 5 5 2 25:11 20

Национал (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 11:20 1 кръг Д Левски (София) анл.
23.09.2023 12:30 2 кръг Г ЦСКА (София) анл.
30.09.2023 13:40 3 кръг Д Ултраспорт академия (София) анл.
07.10.2023 12:30 4 кръг Г Олимпия ФК (София) анл.
14.10.2023 09:00 5 кръг Д Славия 1913 (София) анл.
21.10.2023 11:20 6 кръг Г Локомотив София 1929 (София) анл.
28.10.2023 10:10 7 кръг Д Марек 1915 (Дупница) анл.
04.11.2023 13:40 8 кръг Г Пирин (Благоевград) анл.
11.11.2023 12:30 9 кръг Д Септември (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Ултраспорт академия (София) 11 4 1 6 30:34 13
8 Септември (София) 12 3 0 9 14:39 9
9 Марек 1915 (Дупница) 11 1 0 10 17:72 3
10 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3 0 0 3 2:13 0
-- Национал (София) - 0 0 0 0:0 -

Национал (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 11:20 1 кръг Г Славия 1913 (София) 1:1
23.09.2023 10:10 2 кръг Д Левски (София) 3:3
30.09.2023 10:10 3 кръг Г Ултраспорт академия (София) 11:0
03.12.2023 09:00 4 кръг Д ЦСКА (София) 2:2
14.10.2023 09:00 5 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:3
21.10.2023 09:00 6 кръг Д Академия Септември (София) 2:2
28.10.2023 11:20 7 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 6:0
04.11.2023 10:10 8 кръг Д Лъвчетата (София) 4:1
11.11.2023 12:30 9 кръг Г Академия ВР (София) 1:5
23.03.2024 09:00 10 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:2
30.03.2024 11:20 11 кръг Г Лъвчетата (София) 9:2
13.04.2024 13:40 13 кръг Г Академия Септември (София) 9:0
20.04.2024 09:00 14 кръг Д Ултраспорт академия (София) -:-
27.04.2024 11:20 15 кръг Г Левски (София) -:-
11.05.2024 12:30 16 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
18.05.2024 11:20 17 кръг Г ЦСКА (София) -:-
25.05.2024 13:40 18 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 12 8 0 4 47:21 24
4 Славия 1913 (София) 13 7 2 4 52:41 23
5 Национал (София) 12 5 4 3 50:21 19
6 ЦСКА (София) 12 5 2 5 42:36 17
7 Ултраспорт академия (София) 12 4 0 8 32:57 12

Национал II (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 12:30 1 кръг Д ЦСКА II (София) 3:4
24.09.2023 11:20 2 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 2:3
01.10.2023 09:00 3 кръг Д Олимпия ФК (София) 3:3
08.10.2023 12:30 4 кръг Г Славия 1913 II (София) 8:2
15.10.2023 09:00 5 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:6
22.10.2023 12:30 6 кръг Г ФК Септември 57 (София) 2:2
12.11.2023 09:00 7 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:3
19.11.2023 13:40 8 кръг Д Академия ВР II (София) 1:5
17.03.2024 13:40 9 кръг Г Левски II (София) 0:3
24.03.2024 09:00 10 кръг Д Левски II (София) 3:4
31.03.2024 12:30 11 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 3:1
14.04.2024 11:20 13 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 5:4
21.04.2024 11:20 14 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
28.04.2024 09:00 15 кръг Г ЦСКА II (София) -:-
12.05.2024 13:40 16 кръг Д ФК Септември 57 (София) -:-
19.05.2024 13:40 17 кръг Г Славия 1913 II (София) -:-
26.05.2024 10:10 18 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ФК ЦСКА 1948 (София) 12 4 3 5 24:30 15
7 Кюстендил (Кюстендил) 12 4 1 7 30:41 13
8 Славия 1913 II (София) 12 4 0 8 46:52 12
9 Национал II (София) 12 3 2 7 32:40 11
10 ФК Септември 57 (София) 11 1 3 7 17:48 6

Национал (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 12:00 1 кръг Г Левски (София) 4:7
23.09.2023 09:15 2 кръг Д ЦСКА (София) 4:5
30.09.2023 13:00 3 кръг Г Олимпия ФК (София) 4:1
07.10.2023 12:00 4 кръг Г Левски Раковски (София) 4:0
14.10.2023 13:00 5 кръг Д Септември (София) 11:1
21.10.2023 12:00 6 кръг Г Арес (София) 3:6
28.10.2023 12:00 7 кръг Д Славия 1913 (София) 3:4
04.11.2023 10:10 8 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:3
11.11.2023 11:05 9 кръг Д Витоша 13 (София) 10:4
- 10 кръг
почива
13.04.2024 13:00 13 кръг Д ЦСКА (София) 2:7
20.04.2024 12:00 14 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
27.04.2024 12:00 15 кръг Д Арес (София) -:-
11.05.2024 13:00 16 кръг Г Септември (София) -:-
18.05.2024 10:10 17 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
25.05.2024 13:00 18 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Арес (София) 12 9 0 3 61:34 27
4 ЦСКА (София) 12 8 0 4 55:20 24
5 Национал (София) 10 4 1 5 48:38 13
6 Олимпия ФК (София) 12 4 1 7 24:47 13
7 Левски Раковски (София) 12 4 1 7 41:55 13

Клубна емблема

Отбор

Национал (София)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници