Орловец 2015 (Кокаляне)

BGSupporters форум

Орловец 2015 (Кокаляне)

"Б" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 18:00 1 кръг Д Национал (София) 0:8
10.09.2023 17:00 2 кръг Д Арес (София) 2:2
17.09.2023 17:00 3 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 0:2
24.09.2023 17:00 4 кръг Д Казичене 1929 (Казичене) 2:0
01.10.2023 16:00 5 кръг Г Спарта (София) 4:1
08.10.2023 16:00 6 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 3:0
15.10.2023 16:00 7 кръг Г Спартак 2015 (София) 0:4
22.10.2023 16:00 8 кръг Д Урвич (Панчарево) 0:3
28.10.2023 11:00 9 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 0:4
04.11.2023 14:00 10 кръг Г Национал (София) 0:12
12.11.2023 18:00 11 кръг Г Арес (София) 2:4
19.11.2023 14:00 12 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 2:2
18.02.2024 14:00 13 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) 1:1
03.12.2023 14:00 14 кръг Д Спарта (София) 0:3
03.03.2024 13:00 15 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 2:1
10.03.2024 13:00 16 кръг Д Спартак 2015 (София) 1:1
17.03.2024 16:00 17 кръг Г Урвич (Панчарево) 3:2
24.03.2024 13:00 18 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 3:1
31.03.2024 16:00 19 кръг Г Урвич (Панчарево) 0:4
07.04.2024 14:00 20 кръг Д Арес (София) 0:1
14.04.2024 14:00 21 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) 1:4
21.04.2024 16:00 22 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 1:3
28.04.2024 14:00 23 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 0:1
12.05.2024 15:00 24 кръг Г Спартак 2015 (София) 4:2
19.05.2024 15:00 25 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 1:2
26.05.2024 17:00 26 кръг Г Национал (София) 1:11
02.06.2024 15:00 27 кръг Д Спарта (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски Спартак 1962 (София) 27 15 2 10 63:63 47
6 Арес (София) 27 9 3 15 44:67 30
7 Орловец 2015 (Кокаляне) 27 8 4 15 35:79 28
8 Спартак 2015 (София) 27 6 7 14 50:80 25
9 Люлин (кв.Люлин, София) 27 7 3 17 50:113 24

Орловец 2015 (Кокаляне)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2023 17:00 1 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:6
02.09.2023 17:00 2 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 1:8
09.09.2023 14:00 3 кръг Д София спорт (София) 2:3
16.09.2023 15:00 4 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:7
- 5 кръг
почива
30.09.2023 16:00 6 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 3:1
07.10.2023 16:00 7 кръг Г Ферион (Кубратово) 0:3
01.11.2023 15:00 8 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:8
21.10.2023 16:00 9 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, София) 0:0
04.11.2023 11:00 10 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:7
11.11.2023 15:00 11 кръг Г Победа 1945 (София) 0:13
18.11.2023 14:00 12 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 0:1
02.12.2023 11:30 13 кръг Г ОФК София 1992 (София) 0:5
25.02.2024 11:00 14 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:4
02.03.2024 11:00 15 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 2:3
09.03.2024 11:00 16 кръг Г София спорт (София) 1:5
16.03.2024 11:00 17 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:3
- 18 кръг
почива
30.03.2024 16:00 19 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 3:0
06.04.2024 11:00 20 кръг Д Ферион (Кубратово) 0:4
14.04.2024 09:30 21 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:7
24.04.2024 18:00 22 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) 1:0
21.04.2024 11:00 23 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:6
27.04.2024 17:00 24 кръг Д Победа 1945 (София) 1:9
11.05.2024 14:00 25 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 2:0
18.05.2024 18:00 26 кръг Д ОФК София 1992 (София) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 София спорт (София) 24 6 5 13 42:78 23
10 Ферион (Кубратово) 24 7 1 16 40:67 22
11 Орловец 2015 (Кокаляне) 24 4 1 19 19:106 13
12 Сокол (кв.Бенковски, София) 24 2 3 19 12:108 9
13 ОФК Костенец (гр.Костенец) 24 2 1 21 20:103 7

Орловец 2015 (Кокаляне)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 09:00 1 кръг Д Фортуна (Железница) 4:4
10.09.2023 11:00 2 кръг Г Ай ма3кс (София) 0:0
16.09.2023 09:00 3 кръг Д Левски (Чепинци) анл.
04.10.2023 15:00 4 кръг Г Талант (София) 3:1
- 5 кръг
почива
30.09.2023 09:00 6 кръг Д Витоша (Бистрица) 4:3
07.10.2023 11:00 7 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:14
14.10.2023 09:00 8 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) 2:4
21.10.2023 09:00 9 кръг Г София спорт (София) 0:6
04.11.2023 09:00 10 кръг Д Средец 2016 (София) 1:3
11.11.2023 09:00 11 кръг Г Спартак 2015 (София) 1:5
02.12.2023 09:00 12 кръг Д Възраждане 2020 (София) 0:3
10.02.2024 15:00 13 кръг Г Младост 2015 (София) 0:1
03.04.2024 09:00 14 кръг Г Фортуна (Железница) 1:8
02.03.2024 09:00 15 кръг Д Ай ма3кс (София) 3:0
- 16 кръг
почива
16.03.2024 09:00 17 кръг Д Талант (София) 4:1
- 18 кръг
почива
30.03.2024 09:00 19 кръг Г Витоша (Бистрица) 3:3
06.04.2024 09:00 20 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:4
13.04.2024 09:00 21 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, София) 3:4
20.04.2024 09:00 22 кръг Д София спорт (София) 2:7
27.04.2024 13:00 23 кръг Г Средец 2016 (София) 0:9
09.05.2024 17:30 24 кръг Д Спартак 2015 (София) 0:5
11.05.2024 09:00 25 кръг Г Възраждане 2020 (София) 0:3
18.05.2024 16:00 26 кръг Д Младост 2015 (София) 6:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Средец 2016 (София) 22 8 1 13 47:83 25
8 Талант (София) 22 6 2 14 29:96 20
9 Орловец 2015 (Кокаляне) 22 5 3 14 39:89 18
10 Витоша (Бистрица) 22 5 2 15 38:88 17
11 Младост 2015 (София) 22 4 0 18 27:176 12

Орловец 2015 (Кокаляне)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 14:40 1 кръг Г Академия Септември (София) 1:4
24.09.2023 14:40 2 кръг Д ФК Ботев (София) 2:2
01.10.2023 14:40 3 кръг Г ОФК София 1992 (София) 1:2
08.10.2023 13:15 4 кръг Д Развитие МФ (София) 5:1
15.10.2023 09:00 5 кръг Г Талант (София) 2:3
22.10.2023 11:50 6 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 0:4
12.11.2023 11:50 7 кръг Д Барокко (София) 1:2
19.11.2023 13:15 8 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 0:1
17.03.2024 13:15 9 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 9:0
24.03.2024 09:00 10 кръг Г Тигрите (София) 7:0
31.03.2024 13:15 11 кръг Д Искър 2022 (Самоков) 1:0
07.04.2024 10:25 12 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 2:0
14.04.2024 13:15 13 кръг Д Барокко (София) 6:4
21.04.2024 09:00 14 кръг Г Талант (София) 2:2
28.04.2024 13:15 15 кръг Г ФК Ботев (София) 6:2
12.05.2024 11:50 16 кръг Д Развитие МФ (София) 5:2
19.05.2024 14:40 17 кръг Г Академия Септември (София) 2:2
26.05.2024 11:50 18 кръг Д ОФК София 1992 (София) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Софияспорт 2020 (София) 17 11 3 3 39:17 36
3 Барокко (София) 17 11 1 5 58:47 34
4 Орловец 2015 (Кокаляне) 18 9 3 6 58:31 30
5 Академия Септември (София) 18 7 5 6 54:36 26
6 ОФК София 1992 (София) 18 6 5 7 33:38 23

Орловец 2015 (Кокаляне)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 13:00 1 кръг Д УФК Ботев (София) 0:13
23.09.2023 13:00 2 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 3:5
30.09.2023 12:00 3 кръг Д София спорт II (София) 3:5
07.10.2023 12:00 4 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:4
14.10.2023 09:15 5 кръг Д Възраждане 2020 (София) 1:12
21.10.2023 12:00 6 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 6:1
28.10.2023 09:15 7 кръг Г Вива (София) 5:4
04.11.2023 13:00 8 кръг Д Том и Джери (София) 1:4
11.11.2023 12:00 9 кръг Г Спорт за всички (София) 1:6
23.03.2024 10:10 10 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 4:1
30.03.2024 11:05 11 кръг Г София спорт II (София) 1:4
06.04.2024 12:00 12 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 4:7
13.04.2024 10:10 13 кръг Д УФК Ботев (София) 1:5
20.04.2024 11:05 14 кръг Г Възраждане 2020 (София) 2:2
27.04.2024 12:00 15 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 3:5
11.05.2024 11:05 16 кръг Г Спорт за всички (София) 2:5
18.05.2024 10:10 17 кръг Д Том и Джери (София) 4:1
25.05.2024 09:15 18 кръг Г Вива (София) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 17 7 2 8 56:69 23
7 Академия Мургаш (Нови хан) 18 5 3 10 44:74 18
8 Орловец 2015 (Кокаляне) 18 4 1 13 43:88 13
9 Вива (София) 18 3 2 13 45:87 11
10 Том и Джери (София) 18 1 0 17 23:101 3

Клубна емблема

Отбор

Орловец 2015 (Кокаляне)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ С 23 място
2021/2022 А ОФГ С 5 място
2020/2021 А ОФГ С 11 място
2019/2020 А ОФГ С 8 място
2018/2019 А ОФГ С 9 място
2017/2018 А ОФГ С 10 място
2016/2017 А ОФГ С 9 място
2015/2016 А ОФГ С 12 място
2014/2015 - -

Интернет страници