Левски Спартак 1962 (София)

BGSupporters форум

Левски Спартак 1962 (София)

"Б" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 18:00 1 кръг Д Урвич (Панчарево) 0:1
10.09.2023 17:00 2 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 1:2
17.09.2023 17:00 3 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 2:0
24.09.2023 17:00 4 кръг Г Арес (София) 1:1
01.10.2023 16:00 5 кръг Д Национал (София) 0:9
08.10.2023 13:00 6 кръг Д Казичене 1929 (Казичене) 0:2
15.10.2023 16:00 7 кръг Г Спарта (София) 4:2
22.10.2023 16:00 8 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 5:2
28.10.2023 11:00 9 кръг Г Спартак 2015 (София) 2:1
04.11.2023 14:00 10 кръг Г Урвич (Панчарево) 3:4
12.11.2023 18:30 11 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 2:0
19.11.2023 14:00 12 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 2:2
09.12.2023 17:30 13 кръг Д Арес (София) 4:1
03.12.2023 17:00 14 кръг Г Национал (София) 0:4
03.03.2024 13:00 15 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) 3:1
10.03.2024 13:00 16 кръг Д Спарта (София) 3:2
17.03.2024 16:00 17 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 3:1
24.03.2024 16:00 18 кръг Д Спартак 2015 (София) 3:1
31.03.2024 14:00 19 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) 0:1
07.04.2024 11:00 20 кръг Г Спартак 2015 (София) 2:1
14.04.2024 16:00 21 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
21.04.2024 14:00 22 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
28.04.2024 18:00 23 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
12.05.2024 15:00 24 кръг Г Национал (София) -:-
19.05.2024 18:00 25 кръг Д Спарта (София) -:-
26.05.2024 15:00 26 кръг Г Урвич (Панчарево) -:-
02.06.2024 16:00 27 кръг Д Арес (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Урвич (Панчарево) 20 13 0 7 59:47 39
3 Казичене 1929 (Казичене) 20 12 2 6 63:33 38
4 Левски Спартак 1962 (София) 20 11 2 7 40:38 35
5 Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 19 10 2 7 49:38 32
6 Арес (София) 19 7 3 9 36:46 24

Левски Спартак 1962 (София)

ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група 1
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2023 09:00 1 кръг Г София спорт (София) 0:0
09.09.2023 13:00 2 кръг Г УФК Ботев (София) 7:5
16.09.2023 11:00 3 кръг Д Надежда (Доброславци) 6:0
23.09.2023 16:00 4 кръг Г Витоша 13 (София) 2:4
30.09.2023 11:00 5 кръг Д Левски Раковски (София) 2:1
07.10.2023 15:00 6 кръг Г Арес (София) 1:2
14.10.2023 11:00 7 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:11
21.10.2023 11:00 8 кръг Д София спорт (София) 4:4
04.11.2023 09:30 9 кръг Д УФК Ботев (София) 3:3
11.11.2023 11:00 10 кръг Г Надежда (Доброславци) 2:0
18.11.2023 11:00 11 кръг Д Витоша 13 (София) 0:6
09.03.2024 09:00 12 кръг Г Левски Раковски (София) 8:0
16.03.2024 13:00 13 кръг Д Арес (София) 2:3
23.03.2024 15:00 14 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:14
отложен 15 кръг Д Арес (София) -:-
06.04.2024 11:00 16 кръг Г УФК Ботев (София) 3:1
13.04.2024 12:00 17 кръг Д Витоша 13 (София) 1:1
20.04.2024 15:00 18 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
27.04.2024 11:00 19 кръг Д София спорт (София) -:-
11.05.2024 11:00 20 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
18.05.2024 11:00 21 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Витоша 13 (София) 17 8 4 5 45:33 28
4 УФК Ботев (София) 17 7 3 7 41:36 24
5 Левски Спартак 1962 (София) 16 6 4 6 44:55 22
6 Надежда (Доброславци) 17 7 0 10 33:45 21
7 София спорт (София) 16 1 4 11 24:68 7

Левски Спартак 1962 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Д"
17.09.2023 13:15 1 кръг Д Гранит (Владая) 8:2
24.09.2023 11:50 2 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 1:14
01.10.2023 10:25 3 кръг Д Конкордия (София) 4:2
08.10.2023 11:50 4 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 3:1
15.10.2023 14:40 5 кръг Д Футболна академия Герман (Герман) 1:1
22.10.2023 13:15 6 кръг Г Щурче (София) 0:5
- 7 кръг
почива
06.11.2023 14:40 8 кръг Д Левски Раковски II (София) 1:4
12.11.2023 09:00 9 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 0:3
19.11.2023 14:40 10 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 1:0
17.03.2024 11:50 11 кръг Г Спартак 2015 (София) -:-
24.03.2024 10:25 12 кръг Г Гранит (Владая) 1:7
31.03.2024 09:00 13 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 2:1
07.04.2024 11:50 14 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:0
14.04.2024 11:50 15 кръг Д Конкордия (София) -:-
- 16 кръг Г Левски Раковски II (София) -:-
- 17 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
- 18 кръг Д Футболна академия Герман (Герман) -:-
- 19 кръг Г Спартак 2015 (София) -:-
- 20 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Футболна академия Герман (Герман) 12 7 3 2 35:17 24
5 Люлин (кв.Люлин, София) 13 7 3 3 27:27 24
6 Левски Спартак 1962 (София) 12 6 1 5 26:40 19
7 Конкордия (София) 13 4 2 7 25:45 14
8 Искър 1945 (Нови Искър) 12 4 0 8 14:30 12

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници