Спартак 2015 (София)

BGSupporters форум

Спартак 2015 (София)

"Б" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 18:00 1 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) 0:7
10.09.2023 17:00 2 кръг Д Спарта (София) 4:0
17.09.2023 17:00 3 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 3:3
24.09.2023 17:00 4 кръг Г Национал (София) 0:6
01.10.2023 16:00 5 кръг Д Урвич (Панчарево) 1:3
08.10.2023 16:00 6 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 1:2
15.10.2023 16:00 7 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 4:0
22.10.2023 19:00 8 кръг Г Арес (София) 1:4
28.10.2023 11:00 9 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 1:2
04.11.2023 11:00 10 кръг Д Казичене 1929 (Казичене) 3:2
12.11.2023 16:00 11 кръг Г Спарта (София) 3:2
19.11.2023 14:00 12 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 3:3
18.02.2024 14:30 13 кръг Д Национал (София) 2:4
03.12.2023 14:00 14 кръг Г Урвич (Панчарево) 1:4
03.03.2024 13:00 15 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
10.03.2024 13:00 16 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
17.03.2024 13:00 17 кръг Д Арес (София) -:-
24.03.2024 16:00 18 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) -:-
31.03.2024 17:00 19 кръг Г Национал (София) -:-
07.04.2024 14:00 20 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) -:-
14.04.2024 19:00 21 кръг Г Спарта (София) -:-
21.04.2024 14:00 22 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
28.04.2024 16:00 23 кръг Г Урвич (Панчарево) -:-
12.05.2024 16:00 24 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
19.05.2024 18:00 25 кръг Г Арес (София) -:-
26.05.2024 18:00 26 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
02.06.2024 15:00 27 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Казичене 1929 (Казичене) 13 9 1 3 48:19 28
5 Левски Спартак 1962 (София) 14 6 2 6 26:31 20
6 Спартак 2015 (София) 14 4 2 8 27:42 14
7 Орловец 2015 (Кокаляне) 14 3 3 8 16:46 12
8 Арес (София) 14 3 2 9 23:42 11

Спартак 2015 (София)

ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 15:00 1 кръг Г Барокко (София) 2:2
10.09.2023 11:00 2 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:4
17.09.2023 11:00 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:2
24.09.2023 10:00 4 кръг Г Елит София (София) анл.
01.10.2023 11:00 5 кръг Д Сердика (София) 3:1
08.10.2023 11:00 6 кръг Г Победа 1945 (София) 6:2
15.10.2023 09:00 7 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:3
22.10.2023 11:00 8 кръг Д Барокко (София) 3:0
06.11.2023 13:00 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:4
12.11.2023 11:00 10 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:6
19.11.2023 11:00 11 кръг Д Елит София (София) анл.
10.03.2024 11:00 12 кръг Г Сердика (София) -:-
17.03.2024 11:00 13 кръг Д Победа 1945 (София) -:-
24.03.2024 16:00 14 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
31.03.2024 11:00 15 кръг Д Победа 1945 (София) -:-
07.04.2024 09:00 16 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
14.04.2024 11:00 17 кръг Д Сердика (София) -:-
- 18 кръг
почива
28.04.2024 11:00 19 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
12.05.2024 17:00 20 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
19.05.2024 16:00 21 кръг Г Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Локомотив София 1929 (София) 10 7 2 1 38:12 23
3 Победа 1945 (София) 9 4 0 5 32:26 12
4 Спартак 2015 (София) 9 3 2 4 18:24 11
5 Сердика (София) 10 3 1 6 24:24 10
6 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 9 2 1 6 16:20 7

Спартак 2015 (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 09:00 1 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, София) 1:1
10.09.2023 09:00 2 кръг Д София спорт (София) 1:11
16.09.2023 09:00 3 кръг Г Средец 2016 (София) 5:1
- 4 кръг
почива
24.09.2023 09:00 5 кръг Д Възраждане 2020 (София) 1:4
01.11.2023 09:00 6 кръг Г Младост 2015 (София) 7:1
08.10.2023 17:00 7 кръг Д Фортуна (Железница) 3:1
14.10.2023 09:00 8 кръг Г Ай ма3кс (София) 3:1
21.10.2023 09:00 9 кръг Д Левски (Чепинци) анл.
04.11.2023 09:00 10 кръг Г Талант (София) 4:2
11.11.2023 09:00 11 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 5:1
18.11.2023 09:00 12 кръг Г Витоша (Бистрица) 5:1
03.12.2023 11:00 13 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:4
28.02.2024 15:00 14 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) -:-
02.03.2024 09:00 15 кръг Г София спорт (София) -:-
10.03.2024 09:00 16 кръг Д Средец 2016 (София) -:-
- 17 кръг
почива
23.03.2024 09:00 18 кръг Г Възраждане 2020 (София) -:-
31.03.2024 09:00 19 кръг Д Младост 2015 (София) -:-
06.04.2024 09:00 20 кръг Г Фортуна (Железница) -:-
13.04.2024 09:00 21 кръг Д Ай ма3кс (София) -:-
- 22 кръг
почива
28.04.2024 17:00 23 кръг Д Талант (София) -:-
01.05.2024 09:00 24 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
12.05.2024 15:00 25 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
18.05.2024 09:00 26 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Сокол (кв.Бенковски, София) 11 8 1 2 44:35 25
4 София спорт (София) 11 8 0 3 65:14 24
5 Спартак 2015 (София) 11 7 1 3 35:28 22
6 Средец 2016 (София) 11 4 1 6 17:45 13
7 Фортуна (Железница) 11 3 2 6 22:38 11

Спартак 2015 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Д"
17.09.2023 10:25 1 кръг Г Левски Раковски II (София) 3:2
24.09.2023 10:25 2 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 0:0
01.10.2023 14:40 3 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 3:0
- 4 кръг
почива
15.10.2023 09:00 5 кръг Д Гранит (Владая) 5:0
22.10.2023 14:40 6 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 2:3
30.10.2023 13:15 7 кръг Д Конкордия (София) 5:1
06.11.2023 10:25 8 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 6:1
12.11.2023 11:50 9 кръг Д Футболна академия Герман (Герман) 3:0
19.11.2023 10:25 10 кръг Г Щурче (София) 2:3
отложен 11 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Щурче (София) 9 8 0 1 64:14 24
3 Люлин (кв.Люлин, София) 10 6 2 2 22:20 20
4 Спартак 2015 (София) 9 6 1 2 29:10 19
5 Футболна академия Герман (Герман) 9 4 3 2 22:15 15
6 Левски Спартак 1962 (София) 9 4 1 4 19:32 13

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници