Спартак 2015 (София)

BGSupporters форум

Спартак 2015 (София)

"Б" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 18:00 1 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) 0:7
10.09.2023 17:00 2 кръг Д Спарта (София) 4:0
17.09.2023 17:00 3 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 3:3
24.09.2023 17:00 4 кръг Г Национал (София) 0:6
01.10.2023 16:00 5 кръг Д Урвич (Панчарево) 1:3
08.10.2023 16:00 6 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 1:2
15.10.2023 16:00 7 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 4:0
22.10.2023 19:00 8 кръг Г Арес (София) 1:4
28.10.2023 11:00 9 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 1:2
04.11.2023 11:00 10 кръг Д Казичене 1929 (Казичене) 3:2
12.11.2023 16:00 11 кръг Г Спарта (София) 3:2
19.11.2023 14:00 12 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 3:3
18.02.2024 14:30 13 кръг Д Национал (София) 2:4
03.12.2023 14:00 14 кръг Г Урвич (Панчарево) 1:4
03.03.2024 13:00 15 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 1:1
10.03.2024 13:00 16 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 1:1
17.03.2024 13:00 17 кръг Д Арес (София) 2:2
24.03.2024 16:00 18 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 1:3
31.03.2024 17:00 19 кръг Г Национал (София) 2:12
07.04.2024 11:00 20 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 1:2
14.04.2024 18:00 21 кръг Г Спарта (София) 6:2
21.04.2024 14:00 22 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 1:1
28.04.2024 17:00 23 кръг Г Урвич (Панчарево) 0:1
12.05.2024 15:00 24 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 2:4
19.05.2024 19:30 25 кръг Г Арес (София) 1:0
26.05.2024 18:00 26 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 3:3
02.06.2024 15:00 27 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) 2:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Арес (София) 27 9 3 15 44:67 30
7 Орловец 2015 (Кокаляне) 27 8 4 15 35:79 28
8 Спартак 2015 (София) 27 6 7 14 50:80 25
9 Люлин (кв.Люлин, София) 27 7 3 17 50:113 24
10 Спарта (София) 27 1 0 26 27:124 3

Спартак 2015 (София)

ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 15:00 1 кръг Г Барокко (София) 2:2
10.09.2023 11:00 2 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:4
17.09.2023 11:00 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:2
24.09.2023 10:00 4 кръг Г Елит София (София) анл.
01.10.2023 11:00 5 кръг Д Сердика (София) 3:1
08.10.2023 11:00 6 кръг Г Победа 1945 (София) 6:2
15.10.2023 09:00 7 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:3
22.10.2023 11:00 8 кръг Д Барокко (София) 3:0
06.11.2023 13:00 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:4
12.11.2023 11:00 10 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:6
19.11.2023 11:00 11 кръг Д Елит София (София) анл.
10.03.2024 11:00 12 кръг Г Сердика (София) 0:2
17.03.2024 11:00 13 кръг Д Победа 1945 (София) 0:0
24.03.2024 16:00 14 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:0
31.03.2024 11:00 15 кръг Д Победа 1945 (София) 1:2
07.04.2024 09:00 16 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:5
14.04.2024 11:00 17 кръг Д Сердика (София) 0:1
- 18 кръг
почива
28.04.2024 11:00 19 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:3
11.05.2024 18:00 20 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:2
19.05.2024 16:00 21 кръг Г Барокко (София) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Барокко (София) 18 5 5 8 37:85 20
5 Сердика (София) 18 6 1 11 37:49 19
6 Спартак 2015 (София) 18 4 4 10 28:42 16
7 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 18 4 1 13 32:42 13
- Елит София (София) - 0 0 0 0:0 -

Спартак 2015 (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 09:00 1 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, София) 1:1
10.09.2023 09:00 2 кръг Д София спорт (София) 1:11
16.09.2023 09:00 3 кръг Г Средец 2016 (София) 5:1
- 4 кръг
почива
24.09.2023 09:00 5 кръг Д Възраждане 2020 (София) 1:4
01.11.2023 09:00 6 кръг Г Младост 2015 (София) 7:1
08.10.2023 17:00 7 кръг Д Фортуна (Железница) 3:1
14.10.2023 09:00 8 кръг Г Ай ма3кс (София) 3:1
21.10.2023 09:00 9 кръг Д Левски (Чепинци) анл.
04.11.2023 09:00 10 кръг Г Талант (София) 4:2
11.11.2023 09:00 11 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 5:1
18.11.2023 09:00 12 кръг Г Витоша (Бистрица) 5:1
03.12.2023 11:00 13 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:4
28.02.2024 15:00 14 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) 5:1
02.03.2024 10:30 15 кръг Г София спорт (София) 2:8
10.03.2024 09:00 16 кръг Д Средец 2016 (София) 4:2
- 17 кръг
почива
23.03.2024 09:00 18 кръг Г Възраждане 2020 (София) 0:4
31.03.2024 09:00 19 кръг Д Младост 2015 (София) 13:1
06.04.2024 09:00 20 кръг Г Фортуна (Железница) 3:2
13.04.2024 09:00 21 кръг Д Ай ма3кс (София) 3:0
- 22 кръг
почива
27.04.2024 09:00 23 кръг Д Талант (София) 6:1
09.05.2024 17:30 24 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 5:0
12.05.2024 11:00 25 кръг Д Витоша (Бистрица) 7:1
18.05.2024 09:00 26 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Обеля сити (кв.Обеля, София) 22 20 0 2 170:21 60
3 София спорт (София) 22 17 0 5 128:31 51
4 Спартак 2015 (София) 22 15 1 6 84:50 46
5 Сокол (кв.Бенковски, София) 22 14 1 7 76:77 43
6 Фортуна (Железница) 22 10 2 10 75:60 32

Спартак 2015 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Д"
17.09.2023 10:25 1 кръг Г Левски Раковски II (София) 3:2
24.09.2023 10:25 2 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 0:0
01.10.2023 14:40 3 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 3:0
- 4 кръг
почива
15.10.2023 09:00 5 кръг Д Гранит (Владая) 5:0
22.10.2023 14:40 6 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 2:3
30.10.2023 13:15 7 кръг Д Конкордия (София) 5:1
06.11.2023 10:25 8 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 6:1
12.11.2023 11:50 9 кръг Д Футболна академия Герман (Герман) 3:0
19.11.2023 10:25 10 кръг Г Щурче (София) 2:3
17.03.2024 11:50 11 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) -:-
24.03.2024 11:50 12 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 8:0
31.03.2024 11:50 13 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 3:3
07.04.2024 10:25 14 кръг Г Гранит (Владая) 14:0
14.04.2024 09:00 15 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 2:0
21.04.2024 13:15 16 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5:2
28.04.2024 11:50 17 кръг Д Конкордия (София) 0:3
12.05.2024 11:50 18 кръг Г Левски Раковски II (София) 1:0
19.05.2024 11:50 19 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 4:1
26.05.2024 13:15 20 кръг Г Футболна академия Герман (Герман) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Футболна академия Герман (Герман) 18 12 3 3 50:20 39
2 Спартак 2015 (София) 18 12 2 4 66:23 38
3 Люлин (кв.Люлин, София) 19 10 3 6 46:39 33
4 Искър 2022 (Самоков) 9 9 0 0 74:10 27
5 Искър 1945 (Нови Искър) 18 9 0 9 33:37 27

Спартак 2015 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Д"
17.09.2023 13:40 1 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 8:0
24.09.2023 09:00 2 кръг Г Академия Мургаш II (Нови хан) 10:1
01.10.2023 12:30 3 кръг Д Ултраспорт академия II (София) 6:3
08.10.2023 10:10 4 кръг Г Тигрите (София) 6:4
15.10.2023 09:00 5 кръг Д Ай ма3кс (София) 4:0
22.10.2023 12:30 6 кръг Г Футболна академия Герман (Герман) 4:0
12.11.2023 11:20 7 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 12:1
19.11.2023 11:20 8 кръг Г Фортуна (Железница) 2:3
26.11.2023 12:30 9 кръг Д ДАФ 2018 (София) 7:0
24.03.2024 13:40 10 кръг Г Тигрите (София) 4:2
31.03.2024 09:00 11 кръг Д Ай ма3кс (София) 4:2
07.04.2024 12:30 12 кръг Г ДАФ 2018 (София) 9:1
14.04.2024 13:40 13 кръг Д Академия Мургаш II (Нови хан) 8:1
21.04.2024 11:20 14 кръг Г Ултраспорт академия II (София) 1:7
28.04.2024 11:20 15 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 8:5
12.05.2024 10:10 16 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 6:4
19.05.2024 10:10 17 кръг Г Футболна академия Герман (Герман) 7:4
26.05.2024 10:10 18 кръг Д Фортуна (Железница) 5:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 2015 (София) 18 16 0 2 111:42 48
2 Фортуна (Железница) 17 14 0 3 110:25 42
3 Тигрите (София) 18 13 0 5 105:45 39
4 Ултраспорт академия II (София) 18 12 0 6 73:33 36
5 Академия Мургаш II (Нови хан) 17 8 2 7 63:63 26

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници