Обеля 1945 (кв.Обеля, София)

BGSupporters форум

Обеля 1945 (кв.Обеля, София)

"Б" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 16:00 1 кръг Г Арес (София) 3:1
10.09.2023 17:00 2 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 2:1
17.09.2023 17:00 3 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) 2:3
24.09.2023 17:00 4 кръг Д Спарта (София) 9:1
01.10.2023 16:00 5 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 4:2
08.10.2023 16:00 6 кръг Д Спартак 2015 (София) 2:1
15.10.2023 16:00 7 кръг Г Урвич (Панчарево) 4:2
22.10.2023 16:00 8 кръг Г Национал (София) 0:2
28.10.2023 11:00 9 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 4:0
04.11.2023 13:00 10 кръг Д Арес (София) 6:0
12.11.2023 18:30 11 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 0:2
19.11.2023 14:00 12 кръг Д Казичене 1929 (Казичене) 0:7
10.12.2023 14:00 13 кръг Г Спарта (София) 3:1
03.12.2023 14:00 14 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 5:2
03.03.2024 13:00 15 кръг Г Спартак 2015 (София) 1:1
10.03.2024 13:00 16 кръг Д Урвич (Панчарево) 0:1
17.03.2024 13:00 17 кръг Д Национал (София) 0:5
24.03.2024 13:00 18 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 1:3
отложен 19 кръг Г Арес (София) -:-
07.04.2024 14:00 20 кръг Д Казичене 1929 (Казичене) 3:3
14.04.2024 16:00 21 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) -:-
21.04.2024 14:00 22 кръг Г Спартак 2015 (София) -:-
28.04.2024 14:00 23 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
12.05.2024 18:00 24 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
19.05.2024 15:00 25 кръг Д Национал (София) -:-
26.05.2024 15:00 26 кръг Г Спарта (София) -:-
02.06.2024 15:00 27 кръг Д Урвич (Панчарево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Казичене 1929 (Казичене) 20 12 2 6 63:33 38
4 Левски Спартак 1962 (София) 20 11 2 7 40:38 35
5 Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 19 10 2 7 49:38 32
6 Арес (София) 19 7 3 9 36:46 24
7 Орловец 2015 (Кокаляне) 20 6 4 10 25:56 22

Обеля 1945 (кв.Обеля, София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 13:00 1 кръг Г Национал (София) 0:20
- 2 кръг
почива
17.09.2023 13:00 3 кръг Д Барокко (София) 3:2
22.09.2023 09:00 4 кръг Д Победа 1945 (София) 7:9
29.09.2023 17:00 5 кръг Д РД Спорт (София) 2:11
08.10.2023 12:00 6 кръг Г УФК Ботев (София) 0:17
12.10.2023 13:00 7 кръг Д Левски Раковски (София) 0:8
15.10.2023 13:00 8 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:5
22.10.2023 13:00 9 кръг Д Възраждане 2020 (София) 0:10
30.10.2023 11:00 10 кръг Г Академика (София) 2:2
04.11.2023 10:00 11 кръг Д ОФК София 1992 (София) 0:9
12.11.2023 14:00 12 кръг Г Арес (София) 0:12
19.11.2023 11:00 13 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 0:7
30.11.2023 15:30 14 кръг Г Септември (София) 0:9
03.12.2023 11:00 15 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:4
13.03.2024 16:00 16 кръг Д Национал (София) 3:5
- 17 кръг
почива
10.03.2024 11:00 18 кръг Г Барокко (София) 0:2
16.03.2024 13:00 19 кръг Г Победа 1945 (София) 2:5
24.03.2024 13:00 20 кръг Г РД Спорт (София) 0:9
10.04.2024 17:00 21 кръг Д УФК Ботев (София) 0:2
07.04.2024 13:00 22 кръг Г Левски Раковски (София) 3:7
14.04.2024 13:00 23 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
21.04.2024 13:00 24 кръг Г Възраждане 2020 (София) -:-
28.04.2024 11:00 25 кръг Д Академика (София) -:-
01.05.2024 13:00 26 кръг Г ОФК София 1992 (София) -:-
12.05.2024 13:00 27 кръг Д Арес (София) -:-
18.05.2024 17:00 28 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
26.05.2024 13:00 29 кръг Д Септември (София) -:-
02.06.2024 13:00 30 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Чавдар (Етрополе) 21 6 1 14 32:68 19
12 Барокко (София) 21 4 1 16 23:80 13
13 Победа 1945 (София) 21 3 1 17 34:146 10
14 Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 20 1 1 18 22:155 4
15 Академика (София) 20 1 1 18 18:108 4

Обеля 1945 (кв.Обеля, София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Д"
- 1 кръг
почива
24.09.2023 14:40 2 кръг Д Футболна академия Герман (Герман) 1:5
01.10.2023 09:00 3 кръг Г Щурче (София) 1:17
08.10.2023 11:50 4 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 1:3
15.10.2023 10:25 5 кръг Г Левски Раковски II (София) 3:3
22.10.2023 10:25 6 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 1:4
30.10.2023 11:50 7 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 0:3
06.11.2023 10:25 8 кръг Д Спартак 2015 (София) 1:6
12.11.2023 14:40 9 кръг Г Гранит (Владая) 0:0
19.11.2023 11:50 10 кръг Д Искър 2022 (Самоков) 0:8
25.11.2023 09:30 11 кръг Г Конкордия (София) 2:3
24.03.2024 11:50 12 кръг Г Спартак 2015 (София) 0:8
31.03.2024 14:40 13 кръг Д Конкордия (София) 1:3
07.04.2024 14:40 14 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 0:2
14.04.2024 13:15 15 кръг Д Левски Раковски II (София) 0:2
- 16 кръг Г Гранит (Владая) -:-
- 17 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) -:-
- 18 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
- 19 кръг Д Футболна академия Герман (Герман) -:-
- 20 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Левски Раковски II (София) 13 3 5 5 33:32 14
9 Искър 1945 (Нови Искър) 13 4 0 9 14:32 12
10 Гранит (Владая) 13 1 1 11 16:85 4
11 Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 14 0 2 12 11:67 2
12 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4 0 1 3 1:12 1

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Обеля"

Стадион "Обеля"
(в кв. “Обеля”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ С 20 място
2021/2022 А ОФГ С 13 място
2020/2021 А ОФГ С 5 място
2019/2020 А ОФГ С 9 място
2018/2019 А ОФГ С 5 място
2017/2018 А ОФГ С 9 място
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 - -

Интернет страници