Арес (София)

BGSupporters форум

Арес (София)

"Б" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 16:00 1 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 1:3
10.09.2023 17:00 2 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 2:2
17.09.2023 17:00 3 кръг Д Национал (София) 1:2
24.09.2023 17:00 4 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 1:1
01.10.2023 16:00 5 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) 0:3
08.10.2023 19:00 6 кръг Д Спарта (София) 2:1
15.10.2023 16:00 7 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 1:2
22.10.2023 19:00 8 кръг Д Спартак 2015 (София) 4:1
28.10.2023 14:00 9 кръг Г Урвич (Панчарево) 2:5
04.11.2023 13:00 10 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 0:6
12.11.2023 18:00 11 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 4:2
19.11.2023 18:30 12 кръг Г Национал (София) 1:4
09.12.2023 17:30 13 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 1:4
03.12.2023 16:00 14 кръг Д Казичене 1929 (Казичене) 3:6
03.03.2024 13:00 15 кръг Г Спарта (София) 2:1
10.03.2024 17:00 16 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 2:0
17.03.2024 13:00 17 кръг Г Спартак 2015 (София) 2:2
24.03.2024 17:00 18 кръг Д Урвич (Панчарево) 6:1
отложен 19 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
07.04.2024 14:00 20 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 1:0
14.04.2024 17:00 21 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
21.04.2024 14:00 22 кръг Г Национал (София) -:-
28.04.2024 19:00 23 кръг Д Спарта (София) -:-
12.05.2024 16:00 24 кръг Г Урвич (Панчарево) -:-
19.05.2024 18:00 25 кръг Д Спартак 2015 (София) -:-
26.05.2024 15:00 26 кръг Д Казичене 1929 (Казичене) -:-
02.06.2024 16:00 27 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски Спартак 1962 (София) 20 11 2 7 40:38 35
5 Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 19 10 2 7 49:38 32
6 Арес (София) 19 7 3 9 36:46 24
7 Орловец 2015 (Кокаляне) 20 6 4 10 25:56 22
8 Спартак 2015 (София) 20 4 5 11 35:63 17

Арес (София)

ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група 1
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 13:00 1 кръг Д Витоша 13 (София) 2:1
09.09.2023 14:00 2 кръг Г Левски Раковски (София) 3:1
16.09.2023 13:00 3 кръг Д УФК Ботев (София) 2:1
23.09.2023 19:00 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:0
30.09.2023 14:30 5 кръг Г София спорт (София) 7:2
07.10.2023 15:00 6 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 2:1
14.10.2023 11:00 7 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:5
22.10.2023 16:00 8 кръг Г Витоша 13 (София) 3:3
25.11.2023 09:00 9 кръг Д Левски Раковски (София) 4:0
11.11.2023 13:00 10 кръг Г УФК Ботев (София) 3:1
18.11.2023 11:00 11 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:4
09.03.2024 13:00 12 кръг Д София спорт (София) 3:1
16.03.2024 13:00 13 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 3:2
23.03.2024 17:00 14 кръг Д Надежда (Доброславци) 5:2
отложен 15 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) -:-
06.04.2024 11:00 16 кръг Г Левски Раковски (София) 12:0
13.04.2024 17:00 17 кръг Д УФК Ботев (София) 3:2
20.04.2024 18:00 18 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
27.04.2024 15:00 19 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
11.05.2024 13:00 20 кръг Г София спорт (София) -:-
18.05.2024 11:00 21 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 (София) 17 15 1 1 128:17 46
2 Арес (София) 16 13 1 2 56:26 40
3 Витоша 13 (София) 17 8 4 5 45:33 28
4 УФК Ботев (София) 17 7 3 7 41:36 24
5 Левски Спартак 1962 (София) 16 6 4 6 44:55 22

Арес (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 09:00 1 кръг Д УФК Ботев (София) 4:1
08.09.2023 10:00 2 кръг Г Левски Раковски (София) 4:1
17.09.2023 13:00 3 кръг Д Чавдар (Етрополе) 8:0
05.10.2023 12:00 4 кръг Г Възраждане 2020 (София) 2:3
01.10.2023 13:00 5 кръг Д Академика (София) 10:1
08.10.2023 10:30 6 кръг Г ОФК София 1992 (София) 0:4
- 7 кръг
почива
15.10.2023 13:00 8 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 0:3
22.10.2023 16:00 9 кръг Г Септември (София) 2:5
30.10.2023 11:00 10 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 10:0
22.11.2023 13:30 11 кръг Г Национал (София) 3:3
12.11.2023 14:00 12 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 12:0
19.11.2023 16:00 13 кръг Г Барокко (София) 7:0
10.12.2023 15:30 14 кръг Д Победа 1945 (София) 13:0
03.12.2023 13:00 15 кръг Г РД Спорт (София) 0:3
28.02.2024 12:00 16 кръг Г УФК Ботев (София) 1:1
03.03.2024 13:00 17 кръг Д Левски Раковски (София) 8:0
20.03.2024 12:00 18 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:4
17.03.2024 13:00 19 кръг Д Възраждане 2020 (София) 1:5
24.03.2024 11:30 20 кръг Г Академика (София) 5:0
10.04.2024 13:00 21 кръг Д ОФК София 1992 (София) 3:0
- 22 кръг
почива
13.04.2024 16:30 23 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 3:6
21.04.2024 13:00 24 кръг Д Септември (София) -:-
28.04.2024 13:00 25 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
01.05.2024 11:00 26 кръг Д Национал (София) -:-
12.05.2024 13:00 27 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
19.05.2024 13:00 28 кръг Д Барокко (София) -:-
26.05.2024 13:00 29 кръг Г Победа 1945 (София) -:-
02.06.2024 13:00 30 кръг Д РД Спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ОФК София 1992 (София) 20 14 0 6 72:41 42
7 РД Спорт (София) 21 11 2 8 72:37 35
8 Арес (София) 21 11 2 8 98:40 35
9 Локомотив София 1929 (София) 21 10 1 10 60:60 31
10 Левски Раковски (София) 22 6 1 15 35:86 19

Арес (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2023 09:00 - Г Левски (София) 1:14
Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 09:00 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:7
09.09.2023 17:00 2 кръг Д Витоша 13 (София) 1:3
16.09.2023 09:00 3 кръг Г Левски Раковски (София) 1:4
23.09.2023 09:00 4 кръг Г Елит София (София) 1:9
01.10.2023 09:00 5 кръг Д Лъвчетата (София) 2:2
07.10.2023 16:00 6 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:7
14.10.2023 16:00 7 кръг Д ФК Ботев (София) 1:2
21.10.2023 09:00 8 кръг Г Барокко (София) 5:3
06.11.2023 09:00 9 кръг Д Сердика (София) 0:5
11.11.2023 15:00 10 кръг Г Развитие МФ (София) 3:1
18.11.2023 13:00 11 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:1
02.03.2024 09:00 12 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:4
09.03.2024 09:00 13 кръг Г Витоша 13 (София) 0:8
17.03.2024 09:00 14 кръг Д Левски Раковски (София) 1:3
27.03.2024 13:00 15 кръг Д Елит София (София) 1:6
30.03.2024 09:00 16 кръг Г Лъвчетата (София) 1:3
06.04.2024 13:00 17 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:8
13.04.2024 09:00 18 кръг Г ФК Ботев (София) 3:0
21.04.2024 09:00 19 кръг Д Барокко (София) -:-
27.04.2024 09:00 20 кръг Г Сердика (София) -:-
11.05.2024 15:00 21 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
18.05.2024 16:00 22 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Сердика (София) 18 6 3 9 50:63 21
8 ФК Ботев (София) 18 4 4 10 36:58 16
9 Арес (София) 18 4 1 13 26:76 13
10 Развитие на млади футболисти (София) 16 3 2 11 30:91 11
11 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 17 2 1 14 13:76 7

Арес (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 14:40 1 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:1
23.09.2023 11:50 2 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 5:4
30.09.2023 13:15 3 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:0
07.10.2023 09:00 4 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 4:2
14.10.2023 10:25 5 кръг Д Септември (София) 1:6
21.10.2023 11:50 6 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3:3
28.10.2023 10:25 7 кръг Д Левски (София) 1:3
02.12.2023 13:15 8 кръг Г Славия 1913 (София) 1:1
11.11.2023 09:00 9 кръг Д Национал (София) 0:3
18.11.2023 14:40 10 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
- 11 кръг
почива
23.03.2024 14:40 12 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:3
отложен 13 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
06.04.2024 13:15 14 кръг Г Пирин (Благоевград) 4:1
13.04.2024 14:40 15 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 2:4
20.04.2024 10:25 16 кръг Г Септември (София) -:-
27.04.2024 10:25 17 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
11.05.2024 10:25 18 кръг Г Левски (София) -:-
18.05.2024 13:15 19 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
25.05.2024 09:00 20 кръг Г Национал (София) -:-
01.06.2024 14:40 21 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Славия 1913 (София) 14 5 6 3 23:14 21
6 Септември (София) 13 4 3 6 24:24 15
7 Арес (София) 13 4 3 6 24:34 15
8 Пирин (Благоевград) 14 4 1 9 22:32 13
9 ФК ЦСКА 1948 (София) 14 4 1 9 27:30 13

Арес (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 10:25 1 кръг Д Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 3:0
23.09.2023 14:40 2 кръг Г Тигрите (София) 2:0
30.09.2023 10:25 3 кръг Д УФК Ботев (София) 3:1
07.10.2023 10:25 4 кръг Г Спортист 13 (София) 4:0
14.10.2023 14:40 5 кръг Д София спорт (София) 0:3
21.10.2023 14:40 6 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 2:0
- 7 кръг
почива
04.11.2023 09:00 8 кръг Д Елит София (София) 1:7
11.11.2023 11:50 9 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 2:3
18.11.2023 13:15 10 кръг Д Козаро (Ботевград) 1:3
25.11.2023 13:15 11 кръг Г Академия Металург (Перник) 0:1
23.03.2024 10:25 12 кръг Г Щурче (София) 4:1
06.04.2024 13:15 14 кръг Г Академия Металург (Перник) 0:5
13.04.2024 13:15 15 кръг Д Козаро (Ботевград) 2:3
- 16 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) -:-
- 17 кръг Г София спорт (София) -:-
- 18 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) -:-
- 19 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
- 20 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Академия Мургаш (Нови хан) 14 6 2 6 48:51 20
7 Елит София (София) 10 6 0 4 34:19 18
8 Арес (София) 13 6 0 7 24:27 18
9 Локомотив София 1929 II (София) 4 3 0 1 12:10 9
10 Щурче (София) 4 2 0 2 19:11 6

Арес (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
02.12.2023 10:10 1 кръг Д ЦСКА II (София) 0:0
24.09.2023 12:30 2 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 2:2
01.10.2023 09:00 3 кръг Д Олимпия ФК II (София) 9:2
08.10.2023 10:10 4 кръг Г Славия 1913 II (София) 1:6
15.10.2023 12:30 5 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:3
22.10.2023 13:40 6 кръг Г Лъвчетата (София) 3:1
12.11.2023 09:00 7 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 2:3
19.11.2023 13:40 8 кръг Д Академия ВР (София) 0:2
26.11.2023 13:40 9 кръг Г Левски II (София) 2:2
24.03.2024 09:00 10 кръг Г Левски II (София) 2:3
14.04.2024 09:00 13 кръг Г Лъвчетата (София) 8:1
21.04.2024 13:40 14 кръг Д Олимпия ФК II (София) -:-
28.04.2024 13:40 15 кръг Г Академия Бойко Величков (София) -:-
12.05.2024 10:10 16 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) -:-
19.05.2024 13:40 17 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
26.05.2024 09:00 18 кръг Д Славия 1913 II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 9 6 0 3 29:10 18
7 Кюстендил (Кюстендил) 13 4 1 8 34:50 13
8 Арес (София) 11 3 3 5 29:25 12
9 Лъвчетата (София) 13 1 1 11 16:55 4
10 Олимпия ФК II (София) 13 1 1 11 22:79 4

Арес (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 10:10 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:2
23.09.2023 11:05 2 кръг Д Витоша 13 (София) 5:0
30.09.2023 09:15 3 кръг Г Левски (София) 4:6
18.11.2023 10:05 4 кръг Д ЦСКА (София) 3:2
14.10.2023 12:00 5 кръг Г Олимпия ФК (София) 5:2
21.10.2023 12:00 6 кръг Д Национал (София) 6:3
28.10.2023 13:00 7 кръг Г Септември (София) 1:12
04.11.2023 12:00 8 кръг Г Левски Раковски (София) 8:1
11.11.2023 13:00 9 кръг Д Славия 1913 (София) 1:3
23.03.2024 13:00 10 кръг Г Левски Раковски (София) 9:1
- 11 кръг
почива
06.04.2024 10:10 12 кръг Д Септември (София) 11:1
13.04.2024 11:05 13 кръг Г Олимпия ФК (София) 5:1
20.04.2024 13:00 14 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
27.04.2024 12:00 15 кръг Г Национал (София) -:-
11.05.2024 12:00 16 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
18.05.2024 13:00 17 кръг Г Левски (София) -:-
25.05.2024 10:10 18 кръг Д ЦСКА (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Славия 1913 (София) 11 10 1 0 75:26 31
2 Левски (София) 12 10 1 1 102:34 31
3 Арес (София) 12 9 0 3 61:34 27
4 ЦСКА (София) 12 8 0 4 55:20 24
5 Национал (София) 10 4 1 5 48:38 13

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници