Устрем Д (Дончево)

BGSupporters форум

Устрем Д (Дончево)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
19.08.2018 18:00 1 кръг Г Локомотив (Русе) 0:1
26.08.2018 18:00 2 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:2
02.09.2018 17:00 3 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 2:6
16.09.2018 17:00 4 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:2
22.09.2018 17:00 5 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:3
30.09.2018 16:00 6 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 2:1
06.10.2018 16:00 7 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 0:1
14.10.2018 16:00 8 кръг Д Хитрино (Хитрино) 1:2
20.10.2018 16:00 9 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 0:3
28.10.2018 14:00 10 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:3
03.11.2018 14:00 11 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:6
- 12 кръг
почива
18.11.2018 14:00 13 кръг Д Волов (Шумен) 2:2
25.11.2018 14:00 14 кръг Д Локомотив (Русе) 0:3
09.12.2018 14:00 15 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 2:2
24.02.2019 14:00 16 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 2:1
02.03.2019 15:00 17 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:6
10.03.2019 15:00 18 кръг Д Ботев (Нови пазар) 5:2
17.03.2019 15:00 19 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:2
24.03.2019 15:00 20 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 0:4
30.03.2019 15:00 21 кръг Г Хитрино (Хитрино) 0:5
07.04.2019 16:00 22 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 1:0
14.04.2019 16:00 23 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:5
17.04.2019 16:00 24 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:6
- 25 кръг
почива
26.04.2019 16:00 26 кръг Г Волов (Шумен) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Кубрат 2016 (Кубрат) 24 6 5 13 32:35 23
10 Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) 24 5 4 15 28:44 19
11 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 24 4 4 16 18:62 16
12 Устрем Д (Дончево) 24 4 2 18 19:71 14
13 Волов (Шумен) 24 2 5 17 17:74 11
Втора фаза / Втора седмица
01.05.2019 17:00 27 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 2:1
05.05.2019 17:00 28 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 0:2
12.05.2019 17:00 29 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 2:1
- 30 кръг
почива
24.05.2019 17:00 31 кръг Д Волов (Шумен) 4:3
29.05.2019 18:00 32 кръг Г Локомотив (Русе) 1:3
01.06.2019 18:00 33 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) 30 8 4 18 44:57 28
10 Кубрат 2016 (Кубрат) 30 7 6 17 39:46 27
11 Устрем Д (Дончево) 30 7 2 21 28:85 23
12 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 30 6 4 20 24:80 22
13 Волов (Шумен) 30 5 5 20 36:89 20
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Добрич / 1/2 финали
22.08.2018 18:00 - Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 0:1

Устрем Д (Дончево)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 10:00 1 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:8
22.09.2018 10:00 2 кръг Д Ботев (Нови пазар) 0:7
29.09.2018 10:00 3 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:8
06.10.2018 10:00 4 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 0:3
13.10.2018 10:00 5 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:6
20.10.2018 10:00 6 кръг Д Атлетик (Провадия) 1:2
27.10.2018 10:00 7 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:5
- 8 кръг
почива
10.11.2018 10:00 9 кръг Д Аврен (Аврен) 3:0
17.11.2018 10:00 10 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 1:2
24.11.2018 10:00 11 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 6:0
09.03.2019 10:00 12 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 2:6
16.03.2019 10:00 13 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:5
23.03.2019 10:00 14 кръг Д Септември 98 (Тервел) 5:2
30.03.2019 10:00 15 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 3:2
06.04.2019 10:00 16 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:3
13.04.2019 10:00 17 кръг Г Атлетик (Провадия) 2:2
20.04.2019 10:00 18 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 1:2
- 19 кръг
почива
11.05.2019 11:00 20 кръг Г Аврен (Аврен) 6:5
19.05.2019 11:00 21 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 5:1
01.06.2019 10:00 22 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 4:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Атлетик (Провадия) 20 6 5 9 35:43 23
8 Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 20 6 4 10 33:48 22
9 Устрем Д (Дончево) 20 7 1 12 42:71 22
10 Тополи 2010 (Тополи) 20 4 2 14 32:81 14
11 Аврен (Аврен) 20 1 2 17 22:80 5

Устрем Д (Дончево)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 11:30 1 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:13
22.09.2018 11:30 2 кръг Д Ботев (Нови пазар) 0:10
29.09.2018 11:30 3 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:7
06.10.2018 11:30 4 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 0:3
13.10.2018 11:30 5 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:9
20.10.2018 11:30 6 кръг Д Атлетик (Провадия) 1:1
27.10.2018 11:30 7 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:10
- 8 кръг
почива
- 9 кръг
почива
- 10 кръг
почива
- 11 кръг
почива
09.03.2019 11:30 12 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:9
16.03.2019 11:30 13 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:9
23.03.2019 11:30 14 кръг Д Септември 98 (Тервел) 4:2
30.03.2019 11:30 15 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 4:4
06.04.2019 11:30 16 кръг Д Черноморец (Балчик) 5:1
13.04.2019 11:30 17 кръг Г Атлетик (Провадия) 1:1
20.04.2019 11:30 18 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0
- 19 кръг
почива
- 20 кръг
почива
- 21 кръг
почива
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Атлетик (Провадия) 14 7 4 3 25:14 25
5 Септември 98 (Тервел) 14 5 0 9 27:43 15
6 Устрем Д (Дончево) 14 3 3 8 20:79 12
7 Черноморец (Балчик) 14 3 0 11 24:36 9
8 Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 14 2 1 11 14:68 7

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 11 място
2017/2018 А ОФГ ДЧ 3 място
2016/2017 А ОФГ ДЧ 5 място
2015/2016 А ОФГ ДЧ 2 място
2014/2015 А ОФГ ДЧ 4 място
2013/2014 А ОФГ ДЧ 4 място
2012/2013 А ОФГ ДЧ 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ДЧ 5 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 5.754 77
април 2019 4.981 86
март 2019 9.690 62
ноември 2018 4.894 91
октомври 2018 6.081 77
септември 2018 1.827 93
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници