Устрем Д (Дончево)

BGSupporters форум

Устрем Д (Дончево)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
19.08.2018 18:00 1 кръг Г Локомотив (Русе) 0:1
26.08.2018 18:00 2 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:2
02.09.2018 17:00 3 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 2:6
16.09.2018 17:00 4 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:2
22.09.2018 17:00 5 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:3
30.09.2018 16:00 6 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 2:1
06.10.2018 16:00 7 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 0:1
14.10.2018 16:00 8 кръг Д Хитрино (Хитрино) 1:2
20.10.2018 16:00 9 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 0:3
28.10.2018 14:00 10 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:3
03.11.2018 14:00 11 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:6
- 12 кръг
почива
18.11.2018 14:00 13 кръг Д Волов (Шумен) 2:2
25.11.2018 14:00 14 кръг Д Локомотив (Русе) 0:3
09.12.2018 14:00 15 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 2:2
24.02.2019 14:00 16 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 2:1
02.03.2019 15:00 17 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:6
10.03.2019 15:00 18 кръг Д Ботев (Нови пазар) 5:2
17.03.2019 15:00 19 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:2
24.03.2019 15:00 20 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 0:4
30.03.2019 15:00 21 кръг Г Хитрино (Хитрино) 0:5
07.04.2019 16:00 22 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 1:0
14.04.2019 16:00 23 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:5
17.04.2019 16:00 24 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:6
- 25 кръг
почива
26.04.2019 16:00 26 кръг Г Волов (Шумен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Кубрат 2016 (Кубрат) 23 5 5 13 31:35 20
10 Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) 23 5 4 14 28:43 19
11 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 24 4 4 16 18:62 16
12 Устрем Д (Дончево) 23 4 2 17 19:68 14
13 Волов (Шумен) 23 1 5 17 14:74 8
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Добрич / 1/2 финали
22.08.2018 18:00 - Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 0:1

Устрем Д (Дончево)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 10:00 1 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:8
22.09.2018 10:00 2 кръг Д Ботев (Нови пазар) 0:7
29.09.2018 10:00 3 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:8
06.10.2018 10:00 4 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 0:3
13.10.2018 10:00 5 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:6
20.10.2018 10:00 6 кръг Д Атлетик (Провадия) 1:2
27.10.2018 10:00 7 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:5
- 8 кръг
почива
10.11.2018 10:00 9 кръг Д Аврен (Аврен) 3:0
17.11.2018 10:00 10 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 1:2
24.11.2018 10:00 11 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 6:0
09.03.2019 10:00 12 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 2:6
16.03.2019 10:00 13 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:5
23.03.2019 10:00 14 кръг Д Септември 98 (Тервел) 5:2
30.03.2019 10:00 15 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 3:2
06.04.2019 10:00 16 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:3
13.04.2019 10:00 17 кръг Г Атлетик (Провадия) 2:2
20.04.2019 10:00 18 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 1:2
- 19 кръг
почива
11.05.2019 10:00 20 кръг Г Аврен (Аврен) -:-
18.05.2019 10:00 21 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) -:-
25.05.2019 10:00 22 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Белослав 1918 (Белослав) 16 5 3 8 27:35 18
8 Атлетик (Провадия) 16 4 5 7 27:37 17
9 Устрем Д (Дончево) 17 4 1 12 27:63 13
10 Тополи 2010 (Тополи) 16 4 1 11 27:68 13
11 Аврен (Аврен) 17 1 2 14 17:68 5

Устрем Д (Дончево)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 11:30 1 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:13
22.09.2018 11:30 2 кръг Д Ботев (Нови пазар) 0:10
29.09.2018 11:30 3 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:7
06.10.2018 11:30 4 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 0:3
13.10.2018 11:30 5 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:9
20.10.2018 11:30 6 кръг Д Атлетик (Провадия) 1:1
27.10.2018 11:30 7 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:10
- 8 кръг
почива
- 9 кръг
почива
- 10 кръг
почива
- 11 кръг
почива
09.03.2019 11:30 12 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:9
16.03.2019 11:30 13 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:9
23.03.2019 11:30 14 кръг Д Септември 98 (Тервел) 4:2
30.03.2019 11:30 15 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 4:4
06.04.2019 11:30 16 кръг Д Черноморец (Балчик) 5:1
13.04.2019 11:30 17 кръг Г Атлетик (Провадия) 1:1
20.04.2019 11:30 18 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0
- 19 кръг
почива
- 20 кръг
почива
- 21 кръг
почива
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Ботев (Нови пазар) 10 8 0 2 52:6 24
4 Суворово 1 (Суворово) 10 7 1 2 40:5 22
5 Устрем Д (Дончево) 14 3 3 8 20:79 12
6 Черноморец (Балчик) 11 3 0 8 22:26 9
7 Септември 98 (Тервел) 11 3 0 8 17:34 9

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ДЧ 3 място
2016/2017 А ОФГ ДЧ 5 място
2015/2016 А ОФГ ДЧ 2 място
2014/2015 А ОФГ ДЧ 4 място
2013/2014 А ОФГ ДЧ 4 място
2012/2013 А ОФГ ДЧ 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ДЧ 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници