Велбъжд (Кюстендил)

BGSupporters форум

Велбъжд (Кюстендил)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 0:5
18.08.2018 18:00 2 кръг Г Беласица (Петрич) 0:3
22.08.2018 18:00 3 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 1:1
25.08.2018 18:00 4 кръг Г Миньор (Перник) 0:3
01.09.2018 17:00 5 кръг Д Германея (Сапарева баня) 1:2
08.09.2018 17:00 6 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:3
15.09.2018 17:00 7 кръг Д Септември (Симитли) 0:0
22.09.2018 17:00 8 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:4
29.09.2018 17:00 9 кръг Д Банско (Банско) 0:3
14.10.2018 16:00 10 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:4
20.10.2018 16:00 11 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:3
24.10.2018 16:00 12 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:2
27.10.2018 16:00 13 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:2
03.11.2018 14:00 14 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:2
10.11.2018 14:00 15 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:1
17.11.2018 14:00 16 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:2
24.11.2018 14:00 17 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:5
06.03.2019 15:00 18 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 1:2
02.03.2019 15:00 19 кръг Д Беласица (Петрич) 1:1
09.03.2019 15:00 20 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 2:1
16.03.2019 15:00 21 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
20.03.2019 15:00 22 кръг Г Германея (Сапарева баня) 0:1
23.03.2019 15:00 23 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:1
30.03.2019 15:00 24 кръг Г Септември (Симитли) 1:2
06.04.2019 16:00 25 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3
10.04.2019 16:00 26 кръг Г Банско (Банско) 1:2
13.04.2019 16:00 27 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:2
20.04.2019 16:00 28 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
24.04.2019 16:00 29 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
04.05.2019 18:00 30 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
11.05.2019 18:00 31 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
18.05.2019 18:00 32 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
25.05.2019 18:00 33 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
01.06.2019 18:00 34 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Надежда (Доброславци) 28 7 9 12 31:49 30
15 Германея (Сапарева баня) 28 8 5 15 32:54 29
16 Спортист 2009 (Своге) 28 7 6 15 28:47 27
17 Ботев 1937 (Ихтиман) 28 8 1 19 30:64 25
18 Велбъжд (Кюстендил) 28 1 5 22 19:63 8
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Кюстендил / 1/2 финали
05.09.2018 17:30 - Г Кюстендил (Кюстендил) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
01.08.2018 18:00 - Г Марек 1915 (Дупница) 2:4

Велбъжд (Кюстендил)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 11:30 1 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:7
16.09.2018 11:30 2 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:7
22.09.2018 11:30 3 кръг Г Левски (София) 0:11
30.09.2018 11:30 4 кръг Д Национал (София) 1:13
07.10.2018 11:30 5 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 0:11
14.10.2018 11:30 6 кръг Д Миньор (Перник) 0:12
21.10.2018 11:30 7 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:7
28.10.2018 14:00 8 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:11
04.11.2018 11:30 9 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:7
- 10 кръг
почива
18.11.2018 11:30 11 кръг Д Беласица (Петрич) 0:2
03.03.2019 11:30 12 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
10.03.2019 11:30 13 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:11
17.03.2019 11:30 14 кръг Д Левски (София) 0:5
24.03.2019 11:30 15 кръг Г Национал (София) 0:9
31.03.2019 11:30 16 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 0:7
07.04.2019 11:30 17 кръг Г Миньор (Перник) 0:5
14.04.2019 11:30 18 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:4
21.04.2019 11:30 19 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:11
05.05.2019 11:30 20 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 21 кръг
почива
19.05.2019 11:30 22 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Ботев 57 СОУ (София) 17 6 2 9 28:30 20
8 Пирин (Благоевград) 17 6 2 9 36:30 20
9 Беласица (Петрич) 17 3 2 12 14:46 11
10 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 17 3 0 14 16:75 9
11 Велбъжд (Кюстендил) 18 0 0 18 3:141 0

Велбъжд (Кюстендил)

Деца: Перник - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 10:30 1 кръг Д Миньор 2014 (Бобов дол) 0:8
29.09.2018 10:30 2 кръг Д Легия (Рударци) 0:1
07.10.2018 10:30 3 кръг Г Германея (Сапарева баня) 0:8
13.10.2018 10:00 4 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:12
20.10.2018 09:30 5 кръг Г Марек 1919 (Дупница) 3:8
28.10.2018 10:30 6 кръг Г Миньор 2014 (Бобов дол) 0:10
03.11.2018 10:30 7 кръг Г Легия (Рударци) 2:2
11.11.2018 10:00 8 кръг Д Германея (Сапарева баня) 5:3
07.04.2019 10:30 9 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:6
14.04.2019 10:30 10 кръг Д Марек 1919 (Дупница) 5:1
21.04.2019 10:30 11 кръг Г Германея (Сапарева баня) 2:1
05.05.2019 10:30 12 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
12.05.2019 10:30 13 кръг Г Легия (Рударци) -:-
19.05.2019 10:30 14 кръг Г Марек 1919 (Дупница) -:-
26.05.2019 10:30 15 кръг Д Миньор 2014 (Бобов дол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Миньор 2014 (Бобов дол) 11 8 1 2 36:10 25
3 Легия (Рударци) 11 6 1 4 26:15 19
4 Велбъжд (Кюстендил) 11 3 1 7 18:60 10
5 Марек 1919 (Дупница) 11 2 2 7 17:37 8
6 Германея (Сапарева баня) 11 1 1 9 16:33 4

Велбъжд (Кюстендил)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
15.09.2018 12:00 1 кръг Д Ултраспорт академия (София) 11:1
22.09.2018 12:00 2 кръг Г Интернационал (София) 9:1
29.09.2018 13:30 3 кръг Д Сердика (София) 1:2
06.10.2018 10:30 4 кръг Г София спорт (София) 1:0
13.10.2018 12:00 5 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 5:1
20.10.2018 13:30 6 кръг Г Атлетико Артен (София) 2:1
27.10.2018 15:00 7 кръг Д Спортист 13 (София) 1:4
03.11.2018 12:00 8 кръг Д ОФК София (София) 7:1
10.11.2018 13:30 9 кръг Г Спартак 2015 (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Велбъжд (Кюстендил) 9 7 0 2 39:11 21
2 Атлетико Артен (София) 9 7 0 2 27:11 21
3 Спартак 2015 (София) 9 6 1 2 22:12 19
4 Спортист 13 (София) 9 5 2 2 22:10 17
5 Сердика (София) 9 5 1 3 23:11 16
Втора фаза / Група "Б"
17.03.2019 13:30 1 кръг Д Атлетико Артен (София) 2:0
24.03.2019 12:00 2 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:3
31.03.2019 13:30 3 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:4
14.04.2019 12:00 4 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:3
21.04.2019 13:30 5 кръг Д Миньор (Перник) 0:3
05.05.2019 13:30 6 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
12.05.2019 12:00 7 кръг Д Младост 2015 (София) -:-
19.05.2019 15:00 8 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
27.05.2019 13:30 9 кръг Г Ком 98 (Годеч) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
16 Атлетико Артен (София) 5 2 0 3 5:15 6
17 Миньор (Перник) 5 1 2 2 4:7 5
18 Младост 2015 (София) 5 1 1 3 3:11 4
19 Велбъжд (Кюстендил) 5 1 0 4 3:13 3
20 Ком 98 (Годеч) 5 0 0 5 3:23 0

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници