Атлетик (Куклен)

BGSupporters форум

Атлетик (Куклен)

"А" ОФГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
23.08.2014 18:00 1 кръг Г Марица (Милево) 0:4
30.08.2014 18:00 2 кръг Г Сокол 1996 (Марково) 2:3
17.09.2014 17:00 3 кръг Д Вихър (Строево) 3:1
14.09.2014 17:00 4 кръг Г Кричим (Кричим) 1:3
21.09.2014 17:00 5 кръг Д Борислав (Първомай) 0:4
27.09.2014 17:00 6 кръг Г Чернозем (Черноземен) 1:1
04.10.2014 16:00 7 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:0
11.10.2014 16:00 8 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 5:0
19.10.2014 16:00 9 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 3:0
25.10.2014 14:30 10 кръг Г Вихър (Белозем) 3:6
02.11.2014 14:30 11 кръг Д Тракия (Царимир) 3:0
08.11.2014 14:30 12 кръг Г Момино (Момино село) 2:1
16.11.2014 14:30 13 кръг Д Житница (Житница) 1:0
22.11.2014 14:30 14 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 1:4
30.11.2014 14:30 15 кръг Д Калояново (Калояново) 4:0
01.03.2015 15:00 16 кръг Д Марица (Милево) 1:0
15.04.2015 17:30 17 кръг Д Сокол 1996 (Марково) 1:0
14.03.2015 15:00 18 кръг Г Вихър (Строево) 2:2
22.03.2015 15:00 19 кръг Д Кричим (Кричим) 3:0
29.03.2015 15:00 20 кръг Г Борислав (Първомай) 2:0
05.04.2015 17:00 21 кръг Д Чернозем (Черноземен) 2:1
10.04.2015 17:00 22 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:1
19.04.2015 17:00 23 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 3:0
26.04.2015 17:00 24 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 0:2
03.05.2015 18:00 25 кръг Д Вихър (Белозем) 3:1
10.05.2015 18:00 26 кръг Г Тракия (Царимир) 4:3
13.05.2015 18:00 27 кръг Д Момино (Момино село) 6:1
16.05.2015 18:00 28 кръг Г Житница (Житница) 2:2
24.05.2015 18:00 29 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 1:3
31.05.2015 17:00 30 кръг Г Калояново (Калояново) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Борислав (Първомай) 30 19 7 4 90:32 64
2 Спортист 1948 (Голям чардак) 30 18 9 3 76:26 63
3 Атлетик (Куклен) 30 18 4 8 65:43 58
4 Вихър (Строево) 30 15 8 7 71:39 53
5 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 30 16 3 11 53:40 51
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
24.09.2014 16:00 - Д Банско (Банско) 0:6

Атлетик (Куклен)

ЮСВ: Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2014 10:30 1 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 1:3
11.09.2014 11:00 2 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:11
21.09.2014 10:30 3 кръг Д Марица (Пловдив) 0:5
28.09.2014 10:30 4 кръг Г Гигант (Съединение) 0:4
04.10.2014 12:00 5 кръг Д Палас 2011 (Рудозем) 1:1
12.10.2014 11:00 6 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) анл.
19.10.2014 10:30 7 кръг Д Ботев (Пловдив) анл.
23.10.2014 16:00 8 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) анл.
31.10.2014 14:00 9 кръг Д Левски (Карлово) анл.
09.11.2014 10:30 10 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) анл.
15.11.2014 11:00 11 кръг Г Арда (Кърджали) анл.
23.11.2014 12:00 12 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) анл.
28.11.2014 14:00 13 кръг Г Металик 1938 (Сопот) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Металик 1938 (Сопот) 24 7 1 16 27:63 22
11 Левски (Карлово) 24 4 0 20 23:100 12
12 Брестник 1948 (Пловдив) 24 3 0 21 20:81 9
13 Марица (Пловдив) 24 5 0 19 26:61 15
-- Атлетик (Куклен) 5 0 1 4 3:24 -

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 Трета лига 6 място
2019/2020 Трета лига 13 място
2018/2019 Трета лига 9 място
2017/2018 Трета лига 5 място
2016/2017 Трета лига 5 място
2015/2016 А ОФГ ПД 1 място
2014/2015 А ОФГ ПД 3 място
2012/2013 А ОФГ ПД 8 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -

Месечна ранглиста

Интернет страници