Гранит (Владая)

BGSupporters форум

Гранит (Владая)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:6
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:1
22.08.2020 18:00 3 кръг Г Беласица (Петрич) 1:3
29.08.2020 18:00 4 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 2:2
06.09.2020 17:00 5 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 2:0
12.09.2020 17:00 6 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:0
19.09.2020 17:00 7 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:0
26.09.2020 17:00 8 кръг Д Вихрен (Сандански) 0:0
03.10.2020 16:00 9 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:3
10.10.2020 16:00 10 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 0:3
17.10.2020 16:00 11 кръг Г Перун 1978 (Кресна) 0:1
24.10.2020 16:00 12 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:3
31.10.2020 15:00 13 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:4
07.11.2020 14:00 14 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:1
14.11.2020 14:00 15 кръг Г Банско (Банско) 1:2
21.11.2020 14:00 16 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:6
28.11.2020 14:00 17 кръг Д Левски (Чепинци) 0:1
24.02.2021 14:00 18 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:2
27.02.2021 14:00 19 кръг Г Оборище (Панагюрище) 1:1
06.03.2021 15:00 20 кръг Д Беласица (Петрич) 1:1
13.03.2021 15:00 21 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 1:0
14.04.2021 17:00 22 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
21.04.2021 17:00 23 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
29.03.2021 12:00 24 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:2
07.04.2021 16:00 25 кръг Г Вихрен (Сандански) 1:6
10.04.2021 16:00 26 кръг Д Надежда (Доброславци) 2:0
17.04.2021 16:00 27 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
24.04.2021 16:00 28 кръг Д Перун 1978 (Кресна) -:-
28.04.2021 16:00 29 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
08.05.2021 18:00 30 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
12.05.2021 18:00 31 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
15.05.2021 18:00 32 кръг Д Банско (Банско) -:-
22.05.2021 18:00 33 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
29.05.2021 18:00 34 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Рилски спортист 2011 (Самоков) 24 7 4 13 22:33 25
14 Левски (Чепинци) 25 7 2 16 22:52 23
15 Гранит (Владая) 24 5 5 14 19:48 20
16 Перун 1978 (Кресна) 24 5 3 16 17:47 18
17 Банско (Банско) 24 5 3 16 13:35 18
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
14.10.2020 16:00 - Г Сантяго Бернабеу (София) 3:0
Област София (столица) / 1/2 финали
21.10.2020 16:00 - Д Левски (Чепинци) 1:1
Област София (столица) / Финал
04.11.2020 15:00 - Г Железница (Железница) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
11.07.2020 11:00 - Д Кюстендил (Кюстендил) 2:3
15.07.2020 18:00 - Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:3
19.07.2020 18:00 - Г Надежда (Доброславци) 1:5
25.07.2020 10:30 - Д Банско (Банско) 2:5
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
23.01.2021 13:00 - Г Марек 1915 (Дупница) 2:3
02.02.2021 14:00 - Д ЦСКА /юн.ст./ (София) 2:1
04.02.2021 14:00 - Г Банско (Банско) 1:1
15.02.2021 14:00 - Г Левски (София) 1:7

Гранит (Владая)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Зона I
09.09.2020 17:00 1 кръг Г Вихрен (Сандански) 4:1
05.09.2020 15:00 2 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:8
12.09.2020 13:00 3 кръг Г Елит София (София) 0:1
- 4 кръг
почива
26.09.2020 13:00 5 кръг Д Национал (София) 1:0
03.10.2020 13:00 6 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:4
10.10.2020 13:00 7 кръг Д Септември (Симитли) 2:2
17.10.2020 13:00 8 кръг Г Банско (Банско) 2:3
24.10.2020 09:30 9 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 1:0
04.11.2020 15:00 10 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
18.11.2020 13:00 11 кръг Д ЦСКА (София) 0:9
14.11.2020 13:00 12 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:0
21.11.2020 13:00 13 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Вихрен (Сандански) 12 5 0 7 17:25 15
7 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 12 3 5 4 18:17 14
8 Гранит (Владая) 12 4 2 6 16:31 14
9 Национал (София) 12 3 2 7 22:20 11
10 Банско (Банско) 12 3 1 8 17:41 10
Втора фаза / Зона II
06.03.2021 13:00 1 кръг Д Малеш (Микрево) 2:2
11.03.2021 12:30 2 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:2
20.03.2021 13:00 3 кръг Г Национал (София) 2:1
27.03.2021 13:00 4 кръг Д Банско (Банско) 3:1
31.03.2021 14:00 5 кръг Г Беласица (Петрич) 1:2
- 6 кръг
почива
17.04.2021 13:00 7 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
24.04.2021 13:00 8 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
28.04.2021 16:00 9 кръг Г РД Спорт (София) -:-
08.05.2021 15:00 10 кръг Д Септември (Симитли) -:-
15.05.2021 13:00 11 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
15 Гранит (Владая) 5 3 1 1 11:8 10
16 ФК ЦСКА 1948 (София) 3 3 0 0 9:0 9
17 Кюстендил (Кюстендил) 3 2 1 0 6:2 7
18 РД Спорт (София) 4 2 1 1 5:4 7
19 Беласица (Петрич) 5 2 1 2 7:4 7

Гранит (Владая)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2020 11:30 1 кръг Д РД Спорт (София) 1:10
07.09.2020 11:30 2 кръг Г Сердика (София) 0:13
13.09.2020 11:30 3 кръг Д Спортист 13 (София) 0:1
20.09.2020 11:30 4 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 1:10
27.09.2020 11:30 5 кръг Д Спартак 2015 (София) 1:5
04.10.2020 11:30 6 кръг Г Конкордия (София) 2:1
11.10.2020 11:30 7 кръг Д София спорт (София) 1:2
18.10.2020 15:30 8 кръг Г Развитие МФ (София) 0:1
25.10.2020 11:30 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:0
01.11.2020 11:30 10 кръг Г Олимпиец (София) 4:0
08.11.2020 11:30 11 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 2:5
15.11.2020 17:00 12 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:4
22.11.2020 11:30 13 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:0
01.03.2021 17:00 14 кръг Г РД Спорт (София) 1:5
07.03.2021 11:00 15 кръг Д Сердика (София) 1:5
14.03.2021 11:00 16 кръг Г Спортист 13 (София) 0:3
20.03.2021 17:30 17 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 0:2
30.03.2021 16:30 18 кръг Г Спартак 2015 (София) 0:2
05.04.2021 11:00 19 кръг Д Конкордия (София) 3:3
11.04.2021 16:00 20 кръг Г София спорт (София) -:-
18.04.2021 11:00 21 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
25.04.2021 11:00 22 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
04.05.2021 11:00 23 кръг Д Олимпиец (София) -:-
09.05.2021 11:00 24 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
16.05.2021 11:00 25 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
23.05.2021 11:00 26 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Орловец 2015 (Кокаляне) 17 5 2 10 27:52 17
11 Надежда (Доброславци) 17 5 2 10 30:39 17
12 Гранит (Владая) 19 4 1 14 21:72 13
13 Олимпиец (София) 19 2 1 16 21:104 7
14 Конкордия (София) 18 0 4 14 30:108 4

Гранит (Владая)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
27.09.2020 10:30 1 кръг Г ОФК София (София) 6:0
04.10.2020 13:30 2 кръг Д Левски (Чепинци) 1:7
11.10.2020 12:00 3 кръг Г Ултраспорт академия (София) 2:0
18.10.2020 15:00 4 кръг Д Победа 2013 (София) 4:1
25.10.2020 13:30 5 кръг Г Сердика (София) 1:1
01.11.2020 13:30 6 кръг Д БАМФ (София) 5:1
08.11.2020 12:00 7 кръг Г Щурче (София) 1:1
15.11.2020 09:00 8 кръг Г Ферион (София) 2:5
22.11.2020 12:00 9 кръг Д Спорт за всички (София) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Ферион (София) 9 7 1 1 30:11 22
3 Спорт за всички (София) 9 5 2 2 25:14 17
4 Гранит (Владая) 9 4 3 2 24:18 15
5 Щурче (София) 9 3 5 1 12:12 14
6 Победа 2013 (София) 8 2 2 4 13:17 8
Втора фаза / Група "А"
13.03.2021 12:00 1 кръг Г Спортист 13 (София) 0:2
10.04.2021 15:00 2 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
17.04.2021 12:00 3 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 4 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 5 кръг Д Ботев 2017 (Батановци) -:-
- 6 кръг Г Ферион (София) -:-
- 7 кръг Д Левски (София) -:-
- 8 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 9 кръг Д Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ботев 2017 (Батановци) - 0 0 0 0:0 0
6 Национал (София) - 0 0 0 0:0 0
8 ЦСКА (София) 1 0 0 1 1:2 0
9 Гранит (Владая) 1 0 0 1 0:2 0
10 Ферион (София) 1 0 0 1 0:5 0

Клубна емблема

Отбор

Гранит (Владая)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ С 1 място
2018/2019 А ОФГ С 1 място
2017/2018 А ОФГ С 3 място
2016/2017 А ОФГ С 4 място
2015/2016 А ОФГ С 8 място
2014/2015 А ОФГ С 3 място
2012/2013 Б ОФГ С 3 място

Интернет страници