Гранит (Владая)

BGSupporters форум

Гранит (Владая)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2021 18:00 1 кръг Д Банско тийм (Банско) 3:2
14.08.2021 18:00 2 кръг Г Надежда (Доброславци) 3:0
18.08.2021 18:00 3 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:2
21.08.2021 18:00 4 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:0
28.08.2021 18:00 5 кръг Д Оборище (Панагюрище) 0:0
04.09.2021 17:00 6 кръг Г Левски (Чепинци) 2:1
11.09.2021 17:00 7 кръг Д Хебър 1918 II (Пазарджик) 0:0
18.09.2021 17:00 8 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
25.09.2021 17:00 9 кръг Д Пирин II (Благоевград) 2:1
02.10.2021 16:00 10 кръг Д Беласица (Петрич) 2:1
06.10.2021 16:00 11 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:1
09.10.2021 16:00 12 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:3
16.10.2021 16:00 13 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 1:2
23.10.2021 16:00 14 кръг Д Септември II (София) 2:1
30.10.2021 16:00 15 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:3
06.11.2021 14:00 16 кръг Д Вихрен (Сандански) 2:0
10.11.2021 14:00 17 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:2
20.11.2021 14:00 18 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 3:1
27.11.2021 14:00 19 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:2
19.02.2022 14:00 20 кръг Г Банско тийм (Банско) -:-
26.02.2022 14:00 21 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
05.03.2022 15:00 22 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
12.03.2022 15:00 23 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
19.03.2022 15:00 24 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
23.03.2022 15:00 25 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
26.03.2022 15:00 26 кръг Г Хебър 1918 II (Пазарджик) -:-
02.04.2022 17:00 27 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
09.04.2022 17:00 28 кръг Г Пирин II (Благоевград) -:-
16.04.2022 17:00 29 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
20.04.2022 17:00 30 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
30.04.2022 17:00 31 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
04.05.2022 18:00 32 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
07.05.2022 18:00 33 кръг Г Септември II (София) -:-
14.05.2022 18:00 34 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
18.05.2022 18:00 35 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
21.05.2022 18:00 36 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
28.05.2022 18:00 37 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
04.06.2022 18:00 38 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Чавдар (Етрополе) 19 12 4 3 38:8 40
6 Оборище (Панагюрище) 19 11 4 4 35:21 37
7 Гранит (Владая) 19 9 3 7 25:24 30
8 Банско тийм (Банско) 19 8 6 5 26:17 30
9 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 19 8 5 6 23:26 29
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
22.01.2022 - Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
29.01.2022 - Г Чавдар (Етрополе) -:-
12.02.2022 - Г Вихрен (Сандански) -:-

Гранит (Владая)

ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 13:00 1 кръг Д РД Спорт (София) 3:3
04.09.2021 13:00 2 кръг Г ОФК София (София) 2:4
11.09.2021 11:00 3 кръг Д София спорт (София) 3:2
18.09.2021 15:00 4 кръг Г Развитие МФ (София) 5:1
25.09.2021 10:00 5 кръг Д Олимпиец (София) 7:0
02.10.2021 11:30 6 кръг Д Витоша 13 (София) 3:2
15.11.2021 14:00 7 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 6:1
16.10.2021 16:00 8 кръг Г РД Спорт (София) 5:1
23.10.2021 11:30 9 кръг Д ОФК София (София) 3:0
17.11.2021 15:00 10 кръг Г София спорт (София) 6:0
07.11.2021 13:00 11 кръг Д Развитие МФ (София) 7:1
- 12 кръг Г Олимпиец (София) -:-
- 13 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 14 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 15 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 16 кръг Г ОФК София (София) -:-
- 17 кръг Д София спорт (София) -:-
- 18 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
- 19 кръг Д Олимпиец (София) -:-
- 20 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 21 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша 13 (София) 11 10 0 1 61:10 30
2 Гранит (Владая) 11 9 1 1 50:15 28
3 ОФК София (София) 11 6 1 4 26:20 19
4 РД Спорт (София) 11 5 3 3 40:23 18
5 Олимпиец (София) 11 5 2 4 21:27 17

Гранит (Владая)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
26.09.2021 09:00 1 кръг Г Н спорт (София) 2:4
03.10.2021 09:00 2 кръг Д Барокко (София) 1:4
10.10.2021 09:00 3 кръг Г Комета (София) 9:5
17.10.2021 09:00 4 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 6:3
24.10.2021 09:00 5 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 5:3
31.10.2021 09:00 6 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 5:4
07.11.2021 09:00 7 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 1:7
28.11.2021 09:00 8 кръг Д Тигрите (София) -:-
05.12.2021 09:00 9 кръг Г ОФК София (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ФК Рилски спортист (Самоков) 7 4 1 2 32:17 13
5 Н спорт (София) 7 3 3 1 31:15 12
6 Гранит (Владая) 7 4 0 3 29:30 12
7 Тигрите (София) 7 3 0 4 22:39 9
8 Академия Мургаш (Нови хан) 6 1 0 5 14:32 3

Клубна емблема

Отбор

Гранит (Владая)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 Трета лига 16 място
2019/2020 А ОФГ С 1 място
2018/2019 А ОФГ С 1 място
2017/2018 А ОФГ С 3 място
2016/2017 А ОФГ С 4 място
2015/2016 А ОФГ С 8 място
2014/2015 А ОФГ С 3 място
2012/2013 Б ОФГ С 3 място

Интернет страници