Левски 2005 (Крумовград)

BGSupporters форум

Левски 2005 (Крумовград)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2021 18:00 1 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:3
14.08.2021 18:00 2 кръг Г Несебър (Несебър) 5:1
21.08.2021 18:00 3 кръг Д Карнобат (Карнобат) 8:0
28.08.2021 18:00 4 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:0
29.09.2021 17:00 5 кръг Д Розова долина (Казанлък) 7:0
11.09.2021 17:00 6 кръг Г Левски (Карлово) 2:0
18.09.2021 17:00 7 кръг Д Сокол (Марково) 2:1
27.10.2021 16:00 8 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0
02.10.2021 16:00 9 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 5:0
09.10.2021 16:00 10 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
16.10.2021 16:00 11 кръг Д Загорец (Нова Загора) 2:0
23.10.2021 15:00 12 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:0
30.10.2021 16:00 13 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:2
отложен 14 кръг Д Берое II (Стара Загора) -:-
12.11.2021 14:30 15 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 3:1
22.11.2021 14:30 16 кръг Д Гигант (Съединение) 3:0
28.11.2021 14:30 17 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
- 18 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 19 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 20 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 21 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 22 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 23 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 24 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 25 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 26 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
- 27 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 28 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 29 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 30 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 31 кръг Г Берое II (Стара Загора) -:-
- 32 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 33 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 34 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Саяна (Хасково) 16 12 3 1 35:5 39
2 Левски 2005 (Крумовград) 15 12 1 2 45:8 37
3 Загорец (Нова Загора) 16 11 1 4 34:9 34
4 Черноморец 1919 (Бургас) 16 9 4 3 23:14 31
5 Асеновец 2005 (Асеновград) 16 8 4 4 34:23 28
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
08.09.2021 16:00 - Д Литекс (Ловеч) 1:0
Първи кръг (1/16 финали)
21.09.2021 16:00 - Д Царско село 2015 (София) 1:0
Втори кръг (1/8 финали)
17.11.2021 13:30 - Д Монтана 1921 (Монтана) 2:2
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финали
18.08.2021 18:00 - Д Саяна (Хасково) 2:0

Левски 2005 II (Крумовград)

"А" МОГ Кърджали/Смолян
Дата Фаза Противник Рез.
03.10.2021 16:00 1 кръг Д Родопи 1935 (Момчилград) 0:5
26.09.2021 16:00 2 кръг Д Джебел 1928 (Джебел) 1:5
24.10.2021 13:00 3 кръг Г Върбица 2006 (Бенковски) 2:5
10.10.2021 16:00 4 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) 0:3
17.10.2021 11:00 5 кръг Г Искра (Черноочене) 2:8
- 6 кръг Г Родопи 1935 (Момчилград) -:-
- 7 кръг Г Джебел 1928 (Джебел) -:-
- 8 кръг Д Върбица 2006 (Бенковски) -:-
- 9 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) -:-
- 10 кръг Д Искра (Черноочене) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Родопи 1935 (Момчилград) 5 3 0 2 11:7 9
3 ФК Рудозем (Рудозем) 5 3 0 2 13:7 9
4 Искра (Черноочене) 5 2 1 2 13:9 7
5 Върбица 2006 (Бенковски) 5 1 1 3 10:18 4
6 Левски 2005 II (Крумовград) 5 0 0 5 5:26 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 МОГ КЖ/СМ 5 място
2019/2020 МОГ КЖ/СМ 3 място
2018/2019 МОГ КЖ/СМ 6 място
2017/2018 МОФГ КЖ/СМ 6 място
2016/2017 МОФГ КЖ/СМ 7 място
2015/2016 А ОФГ КЖ 2 място
2014/2015 А ОФГ КЖ 4 място
2012/2013 МОГ КЖ/СМ 2 място
1962/1963 ЗФГ 10 място

Интернет страници