Хебър 1918 (Пазарджик)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Хебър е основан в 2001 г. той приема името и базата на Хебър 1920, който през 1999 г. наследява бившия Хебър, учреден на 31 май 1918 г. като Ботев.

Имена: Ботев (от 1918 до 1945 г.), Спартак (от 1945 г. - след обединение с Левски), Чавдар (от 1947 г. - след обединение със Септември, Динамо и Текстилец), Спартак (от 1948 до 1949 г.), Динамо (от 1949 до 1957 г.), Левски (от 1957 до 1959 г.), Ботев (от 1959 г. - след обединение с Бенковски), Марица (от 1970 до 1973 г.), Бенковски (от 1973 до 1979 г.), Хебър (от 1979 г.). През 1985 г. на основата на едноименното дружество за физическа култура и спорт се образува футболен клуб Хебър, който започва да се развива самостоятелно. На 27 декември 1999 г. се обединява със столичния Искър под името Хебър 1920 (Пазарджик). В официалните документи на Българския футболен съюз тази промяна е отразена след края на състезателната 1999/2000 г., но през пролетния полусезон отборът играе домакинските си срещи в Пазарджик. През юли 2000 г. Хебър 1920 премества седалището си в Петрич, където се обединява с представителния местен тим и прекратява своето съществуване. На 9 юли същата година в Пазарджик е създаден нов футболен клуб, носещ популярното име Хебър.

Клубни цветове: зелен и бял.

Прозвище: “гробарите”.

Адрес: Пазарджик 4400, бул."Георги Бенковски" 200.
Телефон: (+359 34) 442112.
E-mail: info@hebarfc.com.

Клубни върхове:
два пъти полуфиналист в държавното първенство: 1926 и 1935 г. (като Ботев).
девето място в ”А” група: 2000/01 г. (като Хебър 1920).
3 пъти четвъртфиналист в турнира за Националната купа: веднъж за Купата на Съветската армия - 1974/75 г. (като Бенковски) и два пъти за Купата на България - 1988/89 и 2004/05 г. (като Хебър).

В
19.06.1991 (32 г.)
В
14.09.2004 (19 г.)
В
31.07.2000 (23 г.)
Зд
19.03.1997 (27 г.)
Зд
25.01.1999 (25 г.)
Зц
24.01.2001 (23 г.)
Зц
03.01.2000 (24 г.)
Зц
17.04.2003 (21 г.)
Зц
24.01.1995 (29 г.)
Зл
09.02.1994 (30 г.)
Х
15.12.2005 (18 г.)
Хо
09.05.2004 (19 г.)
Хо
08.02.1999 (25 г.)
Хц
07.03.1991 (33 г.)
Хц
01.10.2003 (20 г.)
Ха
18.05.1999 (24 г.)
Ха
02.04.2002 (22 г.)
Ха
27.02.2002 (22 г.)
Ха
27.10.1997 (26 г.)
Ха
18.01.2004 (20 г.)
Кд
11.04.1999 (25 г.)
Кд
09.06.1997 (26 г.)
Кл
18.03.2005 (19 г.)
Кл
24.07.2000 (23 г.)
Кл
17.03.2002 (22 г.)
Кл
23.01.1995 (29 г.)
Н
08.10.2003 (20 г.)
Н
20.01.2001 (23 г.)
треньори:
Т
31.08.1966 (57 г.)
напуснали:
Зл
09.02.1994 (30 г.)
В
02.10.1996 (27 г.)
Хц
21.07.1993 (30 г.)
Н
12.05.2002 (21 г.)
Зл
21.07.2005 (18 г.)

Хебър 1918 (Пазарджик)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
24.07.2021 18:30 1 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 2:0
30.07.2021 18:30 2 кръг Д Миньор (Перник) 1:1 Диема спорт
04.08.2021 18:30 3 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 4:2 Диема спорт
08.08.2021 18:00 4 кръг Д Созопол (Созопол) 2:1
13.08.2021 20:00 5 кръг Г Ботев II (Пловдив) 0:1
18.08.2021 18:00 6 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 3:1
23.08.2021 18:30 7 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:0 Диема спорт
28.08.2021 18:00 8 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 6:0
11.09.2021 14:15 9 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:0 Диема спорт
18.09.2021 17:00 10 кръг Д Септември (София) 1:0
26.09.2021 13:30 11 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:1 Диема спорт
02.10.2021 16:00 12 кръг Д ФК ЦСКА 1948 II (София) 4:1
16.10.2021 15:00 13 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:3 Диема спорт
23.10.2021 16:00 14 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:0
30.10.2021 16:00 15 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:0
04.11.2021 14:30 16 кръг Д Левски 2020 (Лом) 1:0
08.11.2021 14:30 17 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 1:3
19.11.2021 14:30 18 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:2
27.11.2021 14:30 19 кръг Д Септември (Симитли) 2:0
01.12.2021 14:30 20 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 2:0
06.12.2021 12:00 21 кръг Г Миньор (Перник) 3:1 Диема спорт
12.12.2021 12:00 22 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:1 Диема спорт
19.02.2022 14:00 23 кръг Г Созопол (Созопол) 0:0
27.02.2022 14:00 24 кръг Д Ботев II (Пловдив) 3:0
05.03.2022 15:30 25 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:1
09.03.2022 15:00 26 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:3 Диема спорт
- 27 кръг
почива
18.03.2022 15:00 28 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:1 Диема спорт
02.04.2022 15:00 29 кръг Г Септември (София) 1:2 Диема спорт
06.04.2022 17:00 30 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:1 Диема спорт
12.04.2022 17:00 31 кръг Г ФК ЦСКА 1948 II (София) 1:3
16.04.2022 17:00 32 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:0
22.04.2022 17:00 33 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:2
30.04.2022 17:00 34 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 2:0
04.05.2022 18:00 35 кръг Г Левски 2020 (Лом) 3:0
08.05.2022 18:00 36 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 2:1
14.05.2022 18:00 37 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:0
21.05.2022 16:45 38 кръг Г Септември (Симитли) 2:1 Диема спорт
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 36 21 7 8 77:35 70
2 Хебър 1918 (Пазарджик) 36 22 4 10 54:33 70
3 Спартак 1918 (Варна) 36 21 7 8 64:39 70
4 Етър ВТ (Велико Търново) 36 21 5 10 69:42 68
5 Миньор (Перник) 36 18 9 9 50:35 63
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
07.09.2021 17:00 - Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:1
Първи кръг (1/16 финали)
22.09.2021 18:00 - Г ЦСКА (София) 0:3 Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
04.07.2021 10:00 - Д Ботев (Враца) -:-
09.07.2021 18:30 - Д Банско тийм (Банско) -:-
10.07.2021 18:30 - Д Ботев II (Пловдив) -:-
16.07.2021 19:00 - Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
13.01.2022 12:00 - Д Славия 1913 (София) 1:3
22.01.2022 15:00 - Д Краснодар II (Краснодар, Русия, 2) 2:5
26.01.2022 12:30 - Д Дукаджини (Клина, Косово, 1) 1:1
29.01.2022 15:00 - Д Ротор (Волгоград, Русия, 2) 2:4
02.02.2022 14:30 - Д Заглембие (Сосновец, Полша, 2) анл.
09.02.2022 15:00 - Д Оборище (Панагюрище) 0:1
12.02.2022 14:00 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
23.02.2022 15:00 - Д Арда 1924 (Кърджали) 1:2
25.03.2022 13:30 - Г Берое (Стара Загора) 1:1

Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2021 18:00 1 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:2
14.08.2021 18:00 2 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:4
25.08.2021 18:00 3 кръг Д Оборище (Панагюрище) 0:2
21.08.2021 18:00 4 кръг Г Левски (Чепинци) 2:1
29.08.2021 18:00 5 кръг Д Пирин II (Благоевград) 2:2
04.09.2021 17:00 6 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:1
11.09.2021 17:00 7 кръг Г Гранит (Владая) 0:0
17.09.2021 17:00 8 кръг Д Беласица (Петрич) 2:1
25.09.2021 17:00 9 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:1
01.10.2021 16:00 10 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:3
06.10.2021 16:00 11 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 0:2
09.10.2021 16:00 12 кръг Д Септември II (София) 1:3
27.10.2021 16:00 13 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:0
22.10.2021 15:00 14 кръг Д Вихрен (Сандански) 0:2
30.10.2021 16:00 15 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:2
06.11.2021 14:00 16 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 0:1
10.11.2021 14:00 17 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:0
20.11.2021 14:00 18 кръг Д Банско тийм (Банско) 1:1
27.11.2021 14:00 19 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:1
19.02.2022 14:00 20 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:2
26.02.2022 14:00 21 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:0
05.03.2022 15:00 22 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:1
12.03.2022 15:00 23 кръг Д Левски (Чепинци) 5:0
19.03.2022 15:00 24 кръг Г Пирин II (Благоевград) 0:2
23.03.2022 15:00 25 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:3
26.03.2022 15:00 26 кръг Д Гранит (Владая) 4:0
02.04.2022 17:00 27 кръг Г Беласица (Петрич) 0:1
09.04.2022 17:00 28 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 4:1
16.04.2022 17:00 29 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:4
20.04.2022 17:00 30 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 1:1
30.04.2022 17:00 31 кръг Г Септември II (София) 0:0
04.05.2022 18:00 32 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:1
07.05.2022 18:00 33 кръг Г Вихрен (Сандански) 0:2
13.05.2022 18:00 34 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 3:0
18.05.2022 18:00 35 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:1
22.05.2022 17:00 36 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:3
28.05.2022 18:00 37 кръг Г Банско тийм (Банско) 1:2
04.06.2022 18:00 38 кръг Д Надежда (Доброславци) 4:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
16 Ботев 1937 (Ихтиман) 38 12 7 19 40:55 43
17 Вихрен (Сандански) 38 12 7 19 58:70 43
18 Хебър 1918 II (Пазарджик) 38 11 8 19 43:56 41
19 Пирин II (Благоевград) 38 3 8 27 24:82 17
20 Левски (Чепинци) 38 0 3 35 17:131 3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Първи кръг
17.11.2021 14:00 - Г Чавдар (Етрополе) 1:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
15.01.2022 14:00 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:4
28.01.2022 13:00 - Г Левски 2020 (Лом) 0:0
30.01.2022 14:00 - Г ФК ЦСКА 1948 II (София) 0:4
05.02.2022 11:30 - Д Атлетик (Куклен) 2:1
09.02.2022 15:00 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
12.02.2022 13:00 - Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:1

Хебър 1918 (Пазарджик)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
20.08.2021 10:00 1 кръг Д Черно море (Варна) 0:1
28.08.2021 11:00 2 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:4
04.09.2021 17:00 3 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:1
11.09.2021 16:00 4 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:0
19.09.2021 10:30 5 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:6
26.09.2021 13:00 6 кръг Г Левски (София) 0:4
03.10.2021 14:30 7 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:0
10.10.2021 15:00 8 кръг Г Славия 1913 (София) 1:2
17.10.2021 13:30 9 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:0
15.12.2021 13:30 10 кръг Д Септември (София) 1:4
31.10.2021 12:30 11 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1
06.11.2021 14:00 12 кръг Д ЦСКА (София) 0:5
24.11.2021 15:00 13 кръг Г Национал (София) 0:0
28.11.2021 14:00 14 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:0
05.12.2021 11:30 15 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0
25.02.2022 11:30 16 кръг Г Черно море (Варна) 0:1
07.03.2022 14:30 17 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:4
13.03.2022 15:00 18 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:1
20.03.2022 15:00 19 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
27.03.2022 11:30 20 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
03.04.2022 13:30 21 кръг Д Левски (София) 1:1
09.04.2022 11:00 22 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:1
15.04.2022 13:30 23 кръг Д Славия 1913 (София) 0:0
21.04.2022 13:00 24 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:2
30.04.2022 15:30 25 кръг Г Септември (София) 0:5
07.05.2022 15:00 26 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:3
14.05.2022 13:00 27 кръг Г ЦСКА (София) 1:4
22.05.2022 16:00 28 кръг Д Национал (София) 0:2
29.05.2022 17:00 29 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:0
02.06.2022 18:00 30 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Спартак 1918 (Варна) 30 9 8 13 43:40 35
12 Локомотив 1926 (Пловдив) 30 9 6 15 41:63 33
13 Хебър 1918 (Пазарджик) 30 6 7 17 19:56 25
14 Етър ВТ (Велико Търново) 30 6 5 19 27:80 23
15 Розова долина (Казанлък) 30 3 6 21 14:94 15

Хебър 1918 (Пазарджик)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Финали
22.09.2021 11:00 - Г Славия 1913 (София) 0:1
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2021 17:00 1 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 3:0
- 2 кръг
почива
08.10.2021 15:00 3 кръг Д ФК Вихър 1965 (Златоград) 4:0
11.11.2021 15:30 4 кръг Д Гигант (Съединение) 5:0
20.10.2021 15:00 5 кръг Г Труд (Труд) 2:3
29.10.2021 14:00 6 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 4:1
15.11.2021 14:00 7 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 6:1
- 8 кръг
почива
- 9 кръг
почива
10.04.2022 13:00 10 кръг Г ФК Вихър 1965 (Златоград) 2:1
17.04.2022 10:30 11 кръг Г Гигант (Съединение) 7:0
21.04.2022 17:00 12 кръг Д Труд (Труд) 1:0
01.05.2022 10:30 13 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 6:0
04.05.2022 15:00 14 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 9:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Хебър 1918 (Пазарджик) 10 9 0 1 46:6 27
2 Труд (Труд) 10 8 0 2 33:12 24
3 ФК Вихър 1965 (Златоград) 10 5 0 5 28:23 15
4 Гигант (Съединение) 10 3 2 5 13:32 11
5 Юнайтед (Пловдив) 10 2 0 8 17:43 6

Хебър 1918 (Пазарджик)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 11:00 1 кръг Г Беласица (Петрич) 3:1
04.09.2021 11:30 2 кръг Д Левски Раковски (София) 7:0
11.09.2021 13:00 3 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:4
13.10.2021 15:00 4 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 7:0
25.09.2021 13:00 5 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:0
02.10.2021 13:00 6 кръг Д Миньор (Перник) 4:0
09.10.2021 13:00 7 кръг Г Спортист 13 (София) 1:0
03.11.2021 13:00 8 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 4:0
23.10.2021 13:00 9 кръг Г Витоша 13 (София) 0:3
12.11.2021 13:00 10 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:2
07.11.2021 13:00 11 кръг Д Пирин (Благоевград) 8:0
05.03.2022 11:00 12 кръг Д Беласица (Петрич) 2:1
27.04.2022 12:00 13 кръг Г Левски Раковски (София) 1:0
19.03.2022 13:00 14 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 1:1
26.03.2022 13:00 15 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:0
02.04.2022 13:00 16 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:0
06.04.2022 13:00 17 кръг Г Миньор (Перник) 0:2
09.04.2022 13:00 18 кръг Д Спортист 13 (София) 8:0
16.04.2022 13:00 19 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:1
30.04.2022 13:00 20 кръг Д Витоша 13 (София) 2:3
07.05.2022 11:30 21 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:2
14.05.2022 10:00 22 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша 13 (София) 22 22 0 0 104:13 66
2 ФК ЦСКА 1948 (София) 22 19 1 2 82:13 58
3 Хебър 1918 (Пазарджик) 22 13 2 7 56:21 41
4 Ботев 57 СУ (София) 22 11 5 6 51:30 38
5 Велбъжд (Кюстендил) 22 10 4 8 34:38 34

Хебър 1918 (Пазарджик)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Финали
22.09.2021 11:00 - Д Национал (София) 0:9
Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 11:00 1 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:2
01.09.2021 10:00 2 кръг Г Велд (Пловдив) 1:5
05.09.2021 10:00 3 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:4
11.09.2021 10:00 4 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 2:6
17.09.2021 11:00 5 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 3:0
25.09.2021 09:30 6 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 1:0
03.10.2021 12:00 7 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 0:2
15.11.2021 13:00 8 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 1:1
09.10.2021 12:00 9 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:3
17.10.2021 10:00 10 кръг Д Академик (Пловдив) 2:0
24.10.2021 10:30 11 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 0:3
04.02.2022 11:00 12 кръг Д Пловдив 2015 II (Пловдив) 0:3
05.11.2021 14:00 13 кръг Г Реал (Пловдив) 1:2
13.11.2021 10:30 14 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
20.11.2021 09:30 15 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:1
27.11.2021 10:30 16 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:2
04.12.2021 12:00 17 кръг Г ФК Арда 999 (Кърджали) 2:0
31.05.2022 18:00 18 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:9
27.02.2022 10:30 19 кръг Д Велд (Пловдив) 3:0
05.03.2022 10:00 20 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:6
25.05.2022 18:00 21 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 1:4
19.03.2022 11:00 22 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 3:0
27.03.2022 10:30 23 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 3:1
31.03.2022 12:00 24 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 1:5
04.04.2022 12:00 25 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 0:3
07.04.2022 13:00 26 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:0
19.05.2022 19:30 27 кръг Г Академик (Пловдив) 3:0
17.04.2022 10:00 28 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 0:2
22.04.2022 15:15 29 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) 0:3
02.05.2022 10:00 30 кръг Д Реал (Пловдив) 0:1
07.05.2022 10:00 31 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:4
15.05.2022 10:00 32 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:2
21.05.2022 10:00 33 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:2
29.05.2022 17:00 34 кръг Д ФК Арда 999 (Кърджали) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Велд (Пловдив) 34 15 2 17 59:57 47
11 Берое (Стара Загора) 34 13 7 14 58:41 46
12 Хебър 1918 (Пазарджик) 34 10 4 20 43:78 34
13 ФК Арда 1924 (Кърджали) 34 8 8 18 30:63 32
14 Марица 1921 (Пловдив) 34 8 5 21 38:68 29

Хебър 1918 (Пазарджик)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2021 15:00 1 кръг Д Беломорец (Асеновград) 2:2
26.09.2021 10:30 2 кръг Г Вихър (Белозем) 8:0
03.10.2021 09:30 3 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 3:1
13.11.2021 11:00 4 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 3:1
20.11.2021 12:30 5 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 5:2
24.10.2021 09:00 6 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0
31.10.2021 11:00 7 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 6:0
06.11.2021 14:00 8 кръг Д Левски (Паталеница) 5:0
05.12.2021 13:00 9 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 8:0
06.03.2022 12:00 10 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 2:6
13.03.2022 14:00 11 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 0:3
20.03.2022 12:30 12 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 7:3
27.03.2022 10:45 13 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 2:1
03.04.2022 09:00 14 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 0:1
10.04.2022 11:45 15 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 6:0
17.04.2022 16:45 16 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 0:11
22.04.2022 17:00 17 кръг Д Левски (Паталеница) 3:3
01.05.2022 10:45 18 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 0:1
06.05.2022 10:30 19 кръг Д Беломорец (Асеновград) 4:2
14.05.2022 14:00 20 кръг Г Вихър (Белозем) 3:0
21.05.2022 11:15 21 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:3
28.05.2022 17:00 22 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Хебър 1918 (Пазарджик) 22 15 2 5 80:40 47
2 Пловдив 2015 (Пловдив) 22 14 3 5 81:41 45
3 Левски (Паталеница) 22 13 3 6 93:44 42
4 Пловдив сити (Пловдив) 22 12 0 10 59:49 36
5 Брестник 1948 (Пловдив) 22 11 2 9 75:47 35

Хебър 1918 (Пазарджик)

ДПГ13: Пловдив - Зонална група център
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 10:30 1 кръг Д Ботев II (Пловдив) 2:0
19.09.2021 13:30 2 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 1:1
22.09.2021 10:30 3 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:0
26.09.2021 10:30 4 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 0:1
03.10.2021 10:30 5 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:4
03.11.2021 15:30 6 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:0
- 7 кръг
почива
24.10.2021 10:30 8 кръг Д Марица 1921 II (Пловдив) 3:0
31.10.2021 10:00 9 кръг Г Орлета (Пазарджик) 1:4
07.11.2021 11:00 10 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:7
12.11.2021 14:30 11 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 1:1
19.11.2021 13:00 12 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
28.11.2021 12:00 13 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 5:4
18.05.2022 18:30 14 кръг Г Ботев II (Пловдив) 5:0
13.03.2022 11:00 15 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 0:3
20.03.2022 11:00 16 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 4:1
27.03.2022 10:30 17 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:3
11.05.2022 14:00 18 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:6
13.04.2022 16:00 19 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:0
- 20 кръг
почива
20.04.2022 18:00 21 кръг Г Марица 1921 II (Пловдив) 3:0
01.05.2022 10:00 22 кръг Д Орлета (Пазарджик) 1:3
08.05.2022 11:00 23 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:2
15.05.2022 12:00 24 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 6:0
22.05.2022 10:00 25 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
29.05.2022 10:00 26 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Кронос 2016 (Пловдив) 24 15 2 7 56:47 47
5 Орлета (Пазарджик) 24 9 7 8 75:67 34
6 Хебър 1918 (Пазарджик) 24 9 5 10 43:42 32
7 Марица 1921 (Пловдив) 24 9 3 12 54:64 30
8 Локомотив 1926 II (Пловдив) 24 9 2 13 47:61 29


Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:04 сезона
"Б" група:35 сезона

Последните 10 сезона

2022/2023 Първа лига 13 място
2021/2022 Втора лига 2 място
2020/2021 Втора лига 6 място
2019/2020 Втора лига 6 място
2018/2019 Трета лига 1 място
2017/2018 Трета лига 2 място
2016/2017 Трета лига 6 място
2015/2016 - -
2014/2015 - -
2011/2012 "В" група 17 място
2010/2011 "В" група 18 място
2009/2010 "В" група 15 място

Месечна ранглиста

Интернет страници