Струмска слава 1927 (Радомир)

BGSupporters форум

Струмска слава 1927 (Радомир)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
24.07.2021 18:30 1 кръг Д Септември (София) 1:1
31.07.2021 18:30 2 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:2
04.08.2021 18:00 3 кръг Д ФК ЦСКА 1948 II (София) 1:0
08.08.2021 18:00 4 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:1
13.08.2021 18:00 5 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:0
18.08.2021 18:00 6 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 3:2
22.08.2021 18:00 7 кръг Д Левски 2020 (Лом) 2:0
27.08.2021 19:00 8 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 1:0
11.09.2021 14:15 9 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1 Диема спорт
17.09.2021 17:00 10 кръг Г Септември (Симитли) 3:1
26.09.2021 17:00 11 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 1:0
04.10.2021 16:00 12 кръг Г Миньор (Перник) 0:3 Диема спорт
16.10.2021 16:00 13 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:4
23.10.2021 17:00 14 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
31.10.2021 14:30 15 кръг Д Ботев II (Пловдив) -:-
04.11.2021 14:30 16 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
06.11.2021 17 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
20.11.2021 18 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
27.11.2021 19 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
01.12.2021 20 кръг Г Септември (София) -:-
04.12.2021 21 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
11.12.2021 22 кръг Г ФК ЦСКА 1948 II (София) -:-
19.02.2022 23 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
26.02.2022 24 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
05.03.2022 25 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
09.03.2022 26 кръг Г Левски 2020 (Лом) -:-
12.03.2022 27 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
19.03.2022 28 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
02.04.2022 29 кръг Д Септември (Симитли) -:-
06.04.2022 30 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
09.04.2022 31 кръг Д Миньор (Перник) -:-
16.04.2022 32 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
23.04.2022 33 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
30.04.2022 34 кръг Г Ботев II (Пловдив) -:-
04.05.2022 35 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
07.05.2022 36 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
14.05.2022 37 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
21.05.2022 38 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Миньор (Перник) 13 7 5 1 22:12 26
5 Септември (София) 13 8 1 4 28:12 25
6 Струмска слава 1927 (Радомир) 13 7 2 4 16:15 23
7 Лудогорец 1945 II (Разград) 13 6 3 4 26:22 21
8 Марица 1921 (Пловдив) 12 6 2 4 25:21 20
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
07.09.2021 16:00 - Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
23.06.2021 18:00 - Г Царско село 2015 (София) 0:4
28.06.2021 18:30 - Г Черно море (Варна) 0:0
03.07.2021 11:00 - Г Арда 1924 (Кърджали) 1:1
12.10.2021 15:00 - Г Левски (София) 0:4

Струмска слава 1927 (Радомир)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2021 17:00 1 кръг Д Барокко (София) 1:2
05.09.2021 14:00 2 кръг Д Вихрен (Сандански) 2:2
12.09.2021 14:00 3 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:8
19.09.2021 14:00 4 кръг Д Беласица (Петрич) 2:3
23.09.2021 11:00 5 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:8
26.09.2021 14:00 6 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:1
03.10.2021 14:00 7 кръг Г Септември (Симитли) 1:4
10.10.2021 14:00 8 кръг Д Орлета (Пазарджик) 3:0
17.10.2021 14:00 9 кръг Г Левски Раковски (София) 0:6
24.10.2021 14:00 10 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
31.10.2021 14:00 11 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
07.11.2021 14:00 12 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
14.11.2021 14:00 13 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
21.11.2021 14:00 14 кръг Д Миньор (Перник) -:-
28.11.2021 14:00 15 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 16 кръг Г Барокко (София) -:-
- 17 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
- 18 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 19 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 20 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 21 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 22 кръг Д Септември (Симитли) -:-
- 23 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 24 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 25 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 26 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
- 27 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 28 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 29 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 30 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Беласица (Петрич) 8 2 2 4 13:19 8
12 Ботев 57 СУ (София) 9 2 1 6 8:23 7
13 Струмска слава 1927 (Радомир) 9 2 1 6 14:34 7
14 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 9 1 2 6 6:15 5
15 Орлета (Пазарджик) 8 1 0 7 6:26 3

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:09 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 5.713 65
октомври 2019 18.938 25
септември 2019 20.791 26
август 2019 11.165 47
май 2019 21.105 23
април 2019 29.232 18
март 2019 17.522 31
ноември 2018 25.960 18
октомври 2018 24.680 21
септември 2018 24.847 21
май 2018 26.045 19
април 2018 21.066 28
март 2018 35.218 11
ноември 2017 42.955 8
октомври 2017 14.916 36
септември 2017 15.461 35
август 2017 21.281 26
май 2017 14.085 42
април 2017 20.973 24
март 2017 17.756 30
ноември 2016 14.655 38
октомври 2016 13.623 45
септември 2016 20.560 24
август 2016 13.743 39
май 2016 16.403 29
април 2016 15.964 27
март 2016 14.316 30
ноември 2015 13.166 35
октомври 2015 15.280 29
август 2015 4.763 79
май 2015 14.761 30
април 2015 12.811 38
март 2015 8.106 61
декември 2014 10.387 52
октомври 2014 9.612 59
септември 2014 8.872 62
май 2014 11.973 52
април 2014 9.034 60
март 2014 8.777 57
ноември 2013 8.342 73
септември 2013 9.617 64
август 2013 5.245 83
май 2013 5.755 71
април 2013 11.544 53
март 2013 11.293 52
ноември 2012 7.170 77
октомври 2012 17.080 32
септември 2012 16.336 33
май 2012 8.453 72
април 2012 8.887 74
март 2012 13.213 55
ноември 2011 3.157 100
октомври 2011 10.364 64
септември 2011 3.537 101
август 2011 4.810 90
май 2011 10.421 66
април 2011 7.894 82
март 2011 7.480 85
ноември 2010 4.742 103
октомври 2010 7.520 93
септември 2010 4.061 104
август 2010 15.907 40
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници