Левски 2020 (Лом)

BGSupporters форум

Левски 2020 (Лом)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
26.07.2021 18:30 1 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:3 Диема спорт
31.07.2021 18:30 2 кръг Д Созопол (Созопол) 0:0
04.08.2021 20:00 3 кръг Г Ботев II (Пловдив) 0:3
08.08.2021 18:00 4 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 0:1
14.08.2021 20:00 5 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:2
18.08.2021 18:00 6 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0
22.08.2021 18:00 7 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:2
29.08.2021 18:00 8 кръг Д Септември (София) 0:2
12.09.2021 17:00 9 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:2
27.10.2021 15:00 10 кръг Д ФК ЦСКА 1948 II (София) -:-
отложен 11 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
02.10.2021 16:00 12 кръг Д Литекс (Ловеч) 2:3
16.10.2021 16:00 13 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
22.10.2021 16:00 14 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
01.11.2021 14:30 15 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
04.11.2021 14:30 16 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
06.11.2021 17 кръг Д Септември (Симитли) -:-
20.11.2021 18 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
27.11.2021 19 кръг Д Миньор (Перник) -:-
01.12.2021 20 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
04.12.2021 21 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
11.12.2021 22 кръг Д Ботев II (Пловдив) -:-
19.02.2022 23 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
26.02.2022 24 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
05.03.2022 25 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
09.03.2022 26 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
12.03.2022 27 кръг Г Септември (София) -:-
19.03.2022 28 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
02.04.2022 29 кръг Г ФК ЦСКА 1948 II (София) -:-
06.04.2022 30 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
09.04.2022 31 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
16.04.2022 32 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
23.04.2022 33 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
30.04.2022 34 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
04.05.2022 35 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
07.05.2022 36 кръг Г Септември (Симитли) -:-
14.05.2022 37 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
21.05.2022 38 кръг Г Миньор (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
16 Литекс (Ловеч) 13 2 6 5 11:13 12
17 Септември (Симитли) 13 3 3 7 18:29 12
18 Янтра 2019 (Габрово) 13 2 4 7 8:17 10
19 Нефтохимик 1962 (Бургас) 13 1 3 9 11:33 6
20 Левски 2020 (Лом) 11 1 1 9 6:21 4
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
08.09.2021 16:00 - Г Партизан (Червен бряг) 4:0
Първи кръг (1/16 финали)
08.10.2021 15:00 - Д Локомотив София 1929 (София) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
26.06.2021 11:00 - Д Ботев (Враца) 0:2
10.07.2021 11:00 - Г Левски (София) 1:1 Диема спорт
17.07.2021 17:30 - Г Локомотив София 1929 (София) -:-
20.07.2021 18:00 - Д Бней Сахнин (Сахнин, Израел, 1) -:-

Левски 2020 (Лом)

ЮСВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2021 16:00 1 кръг Г Ком (Берковица) 2:4
- 2 кръг
почива
05.10.2021 16:00 3 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:2
12.10.2021 16:00 4 кръг Г Ботев (Враца) 1:1
19.10.2021 16:00 5 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
26.10.2021 16:00 6 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
02.11.2021 15:00 7 кръг Д Монолит (Бяла Слатина) -:-
09.11.2021 15:00 8 кръг Д Ком (Берковица) -:-
- 9 кръг
почива
23.11.2021 15:00 10 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 11 кръг Д Ботев (Враца) -:-
- 12 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 13 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 14 кръг Г Монолит (Бяла Слатина) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ОФК Локомотив (Мездра) 3 2 0 1 9:7 6
4 Ком (Берковица) 4 2 0 2 11:15 6
5 Монолит (Бяла Слатина) 4 1 0 3 4:15 3
6 Левски 2020 (Лом) 3 0 1 2 4:7 1
7 Първа атомна (Козлодуй) 3 0 0 3 4:10 0

Левски 2020 (Лом)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Миньор 2017 (Згориград) -:-
30.09.2021 16:00 2 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:5
07.10.2021 16:00 3 кръг Г Ботев (Враца) 0:10
14.10.2021 16:00 4 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:1
21.10.2021 16:00 5 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
28.10.2021 16:00 6 кръг Г Миньор 2017 (Згориград) -:-
04.11.2021 15:00 7 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 8 кръг Д Ботев (Враца) -:-
- 9 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 10 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Бдин 1923 (Видин) 4 2 1 1 14:11 7
3 ОФК Локомотив (Мездра) 4 1 1 2 7:14 4
4 Първа атомна (Козлодуй) 4 1 1 2 6:10 4
5 Миньор 2017 (Згориград) 3 1 0 2 5:15 3
6 Левски 2020 (Лом) 3 0 1 2 3:16 1

Левски 2020 (Лом)

Деца: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
02.10.2021 10:30 2 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:11
отложен 3 кръг Д Прециз (Монтана) -:-
16.10.2021 10:30 4 кръг Д Монолит (Бяла Слатина) -:-
23.10.2021 10:30 5 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
30.10.2021 10:30 6 кръг Д Ком (Берковица) -:-
06.11.2021 10:30 7 кръг Г Ботев (Враца) -:-
- 8 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 9 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 10 кръг Г Прециз (Монтана) -:-
- 11 кръг Г Монолит (Бяла Слатина) -:-
- 12 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 13 кръг Г Ком (Берковица) -:-
- 14 кръг Д Ботев (Враца) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Прециз (Монтана) 2 1 0 1 11:6 3
5 ОФК Локомотив (Мездра) 3 1 0 2 7:10 3
6 Първа атомна (Козлодуй) 1 0 0 1 0:2 0
7 Ком (Берковица) 3 0 0 3 6:17 0
8 Левски 2020 (Лом) 1 0 0 1 0:11 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 Трета лига 1 място
2019/2020 - -
2018/2019 - -
2017/2018 - -
2016/2017 - -
2015/2016 А ОФГ МН 13 място
2014/2015 Б ОФГ МН 2 място
2012/2013 А ОФГ МН 4 място
1963/1964 ЗФГ 6 място
1962/1963 ЗФГ 3 място
1961/1962 ЗФГ 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници