Царско село 2015 (София)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Регистър ММС: 155-101
ЕИК: 175864038
"Сдружение Футболен клуб Царско село 2015"

Основан: 2 апр 2015 г.

Хроника:
2 апр 2015 г.: Основан е Царско село (София).
12 май 2016 г.: Царско село и София 2010 (София) се обединяват в Царско село 2015.


общо 2 3 0 0 1 0   -   0
сезон НС I II III IV V VI   К1   ЕТ
2021/22 1 14 - - - - -   16ф   -
2020/21 1 9 - - - - -     -
2019/20 1 13 - - - - -   16ф   -
2018/19 2 - 1 - - - -   16ф   -
2017/18 2 - 3 - - - -     -
2016/17 2 - 5 - - - - * 16ф   -
2015/16 4 - - - - 2 - * -   -

Съкращения, използвани в таблиците за представянето по сезони и други пояснения:
общо: общ брой сезони, в които отборът е записал крайно класиране в група от съответното базово ниво на футболната пирамида;
НС: ниво на футболната пирамида за съответния сезон, в което отборът се състезава;
I-VI: мястото, което отборът заема в крайного класиране на групата си и принадлежността ѝ към съответното базово ниво на футболната ни пирамида (напр. 5 в колна III означава, че отборът е заел 5-то място в група, принадлежаща на III-то базово ниво);
К1: етап, достигнат от отбора в първостепенния турнир за купата на страната в съответния сезон (н = носител, ф = финалист, 2ф = полуфиналист, 4ф = четвъртфиналист и т.н.)
ЕТ: международен клубен турнир, в който отборът участва през съответния сезон.

Забележки:
Подробна информация за редакционната ни политика при тълкуване на историческите процеси в клубовете и приемствеността между тях може да намерите в този документ.
Подробна информация за редакционната ни политика при категоризирането на базовите нива във футболната ни пирамида може да намерите в този документ.

Царско село 2015 (София)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
23.07.2021 18:45 1 кръг Д Черно море (Варна) 0:0 Диема спорт
30.07.2021 21:00 2 кръг Г Славия 1913 (София) 0:0 Диема спорт
06.08.2021 18:45 3 кръг Д Ботев (Враца) 1:2 Диема спорт
14.08.2021 21:00 4 кръг Г Левски (София) 1:3 Диема спорт
20.08.2021 18:45 5 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:0 Диема спорт
26.08.2021 18:00 6 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:0 Диема спорт
13.09.2021 18:15 7 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1 Диема спорт
17.09.2021 16:00 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2 Диема спорт
25.09.2021 19:00 9 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:1 Диема спорт
03.10.2021 17:45 10 кръг Д ЦСКА (София) 1:2 Диема спорт
16.10.2021 17:30 11 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:4 Диема спорт
22.10.2021 17:15 12 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:0 Диема спорт
31.10.2021 14:15 13 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:2 Диема спорт
06.11.2021 12:30 14 кръг Г Черно море (Варна) 1:1 Диема спорт
20.11.2021 13:00 15 кръг Д Славия 1913 (София) 2:5 Диема спорт
26.11.2021 12:15 16 кръг Г Ботев (Враца) 0:0 Диема спорт
01.12.2021 17:30 17 кръг Д Левски (София) 0:1 Диема спорт
06.12.2021 16:45 18 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:2 Диема спорт
11.12.2021 16:30 19 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:2 Диема спорт
20.02.2022 12:45 20 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:2 Диема спорт
25.02.2022 15:00 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 Диема спорт
04.03.2022 17:30 22 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:2 Диема спорт
12.03.2022 17:30 23 кръг Г ЦСКА (София) 0:0 Диема спорт
19.03.2022 15:00 24 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:1 Диема спорт
04.04.2022 20:00 25 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:2 Диема спорт
11.04.2022 20:00 26 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:0 Диема спорт
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Арда 1924 (Кърджали) 26 7 8 11 27:34 29
11 Пирин (Благоевград) 26 7 6 13 34:41 27
12 Локомотив София 1929 (София) 26 6 7 13 22:42 25
13 Ботев (Враца) 26 5 7 14 23:48 22
14 Царско село 2015 (София) 26 3 7 16 15:36 16
Втора фаза / Трета група
18.04.2022 17:30 27 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:0 Диема спорт
25.04.2022 17:30 28 кръг Д Ботев (Враца) 1:1 Диема спорт
02.05.2022 20:00 29 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:0 Диема спорт
08.05.2022 19:00 30 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:0 Диема спорт
16.05.2022 17:30 31 кръг Г Ботев (Враца) 0:0 Диема спорт
21.05.2022 19:15 32 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:1 Диема спорт 2
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Локомотив София 1929 (София) 32 8 10 14 27:46 34
12 Пирин (Благоевград) 32 9 6 17 40:53 33
13 Ботев (Враца) 32 6 10 16 30:55 28
14 Царско село 2015 (София) 32 5 11 16 22:38 26
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
21.09.2021 16:00 - Г Левски 2005 (Крумовград) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
23.06.2021 18:00 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 4:0
26.06.2021 10:30 - Д Миньор (Перник) 4:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2022 12:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) 6:0
25.01.2022 12:30 - Д Беласица (Петрич) 0:0
29.01.2022 14:00 - Г Ботев (Пловдив) 0:5
04.02.2022 14:00 - Д Левски 2020 (Лом) 4:2
07.02.2022 15:00 - Г ЦСКА (София) 0:3 Диема спорт
12.02.2022 13:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 1:2
15.02.2022 14:00 - Г Левски (София) 0:0
25.03.2022 12:00 - Г Септември (София) 1:2

Царско село 2015 (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2021 18:00 1 кръг Г Вихрен (Сандански) 1:2
05.09.2021 14:00 2 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:0
12.09.2021 14:00 3 кръг Г Беласица (Петрич) 0:2
07.10.2021 10:00 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:4
23.09.2021 14:00 5 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:1
26.09.2021 14:00 6 кръг Д Септември (Симитли) 3:0
03.10.2021 14:00 7 кръг Г Орлета (Пазарджик) 2:1
10.10.2021 14:00 8 кръг Д Левски Раковски (София) 1:0
17.10.2021 14:00 9 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0
24.10.2021 14:00 10 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 1:3
31.10.2021 14:00 11 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:2
07.11.2021 14:00 12 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:1
11.11.2021 14:00 13 кръг Г Миньор (Перник) 4:1
18.11.2021 14:00 14 кръг Г Барокко (София) 2:2
28.11.2021 14:00 15 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 9:0
23.02.2022 12:00 16 кръг Д Вихрен (Сандански) 3:1
27.02.2022 14:00 17 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:2
06.03.2022 14:00 18 кръг Д Беласица (Петрич) 5:1
13.03.2022 11:00 19 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:3
10.03.2022 11:00 20 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:0
27.03.2022 14:00 21 кръг Г Септември (Симитли) 3:0
02.04.2022 15:00 22 кръг Д Орлета (Пазарджик) 3:0
10.04.2022 14:00 23 кръг Г Левски Раковски (София) 4:1
17.04.2022 17:00 24 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:1
21.04.2022 14:00 25 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 6:2
01.05.2022 17:00 26 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 7:5
08.05.2022 14:00 27 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:4
07.04.2022 11:00 28 кръг Д Миньор (Перник) 1:4
24.03.2022 14:00 29 кръг Д Барокко (София) 4:3
24.05.2022 14:00 30 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 9:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Локомотив София 1929 (София) 30 21 5 4 88:35 68
3 Марек 1915 (Дупница) 29 21 0 8 78:34 63
4 Царско село 2015 (София) 30 20 1 9 90:47 61
5 Барокко (София) 30 16 4 10 65:60 52
6 Пирин (Благоевград) 29 14 8 7 65:34 50

Царско село 2015 (София)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
15.09.2021 16:00 - Г Левски (София) 0:3

Царско село 2015 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 16:30 1 кръг Г РД Спорт (София) 3:0
03.09.2021 13:00 2 кръг Д Левски Раковски (София) 3:0
10.09.2021 15:00 3 кръг Г Барокко (София) 7:1
18.09.2021 11:00 4 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 5:0
24.09.2021 17:00 5 кръг Г Вихрен (Сандански) 4:1
02.10.2021 11:00 6 кръг Д Миньор (Перник) 6:1
09.10.2021 11:00 7 кръг Г Развитие МФ (София) 0:0
15.10.2021 15:00 8 кръг Д ЦСКА (София) 2:3
24.10.2021 09:00 9 кръг Г Септември (София) 5:4
01.11.2021 13:00 10 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 3:2
06.11.2021 11:00 11 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
06.03.2022 16:00 12 кръг Д РД Спорт (София) 1:1
21.04.2022 17:30 13 кръг Г Левски Раковски (София) 1:5
17.03.2022 12:00 14 кръг Д Барокко (София) 3:0
26.03.2022 11:00 15 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:2
30.03.2022 11:30 16 кръг Д Вихрен (Сандански) 6:0
06.04.2022 11:00 17 кръг Г Миньор (Перник) 2:1
09.04.2022 11:00 18 кръг Д Развитие МФ (София) 1:1
14.04.2022 14:00 19 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
29.04.2022 13:00 20 кръг Д Септември (София) 0:2
07.05.2022 15:30 21 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:2
13.05.2022 17:00 22 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски Раковски (София) 22 15 3 4 48:17 48
3 Септември (София) 22 12 5 5 57:27 41
4 Царско село 2015 (София) 22 12 3 7 56:33 39
5 Кюстендил (Кюстендил) 21 12 2 7 46:32 38
6 Миньор (Перник) 22 10 6 6 36:32 36

Царско село 2015 (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2021 09:00 1 кръг Д Сердика (София) 3:0
03.09.2021 09:00 2 кръг Г Барокко (София) 11:0
11.09.2021 09:00 3 кръг Д ОФК София (София) 4:1
14.09.2021 09:00 4 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) анл.
18.09.2021 09:00 5 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 2:2
25.09.2021 09:00 6 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 3:1
02.10.2021 09:00 7 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 7:1
09.10.2021 13:30 8 кръг Г Развитие МФ (София) 6:0
16.10.2021 09:00 9 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 4:1
23.10.2021 15:00 10 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 8:1
- 11 кръг
почива
06.11.2021 13:00 12 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 16:0
09.11.2021 09:00 13 кръг Г Надежда (Доброславци) 7:0
20.11.2021 13:00 14 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 8:0
27.11.2021 09:00 15 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 3:2
26.02.2022 15:00 16 кръг Г Сердика (София) 4:1
05.03.2022 15:00 17 кръг Д Барокко (София) 6:0
09.03.2022 11:30 18 кръг Г ОФК София (София) 0:2
- 19 кръг
почива
19.03.2022 09:00 20 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 3:0
26.03.2022 09:00 21 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 4:0
01.04.2022 11:00 22 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 4:2
09.04.2022 09:00 23 кръг Д Развитие МФ (София) 2:0
16.04.2022 17:30 24 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 2:3
27.04.2022 17:00 25 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 11:0
- 26 кръг
почива
07.05.2022 17:00 27 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 3:0
14.05.2022 09:00 28 кръг Д Надежда (Доброславци) 3:0
21.05.2022 13:00 29 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 2:1
28.05.2022 09:00 30 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 4:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски Спартак 1962 (София) 25 24 0 1 99:20 72
2 Царско село 2015 (София) 26 23 1 2 130:21 70
3 ОФК София (София) 26 15 4 7 70:41 49
4 Банкя 2009 (Банкя) 26 14 4 8 74:45 46
5 Обеля сити (кв.Обеля, София) 26 13 2 11 79:51 41

Царско село 2015 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
26.09.2021 13:30 1 кръг Д Победа 2013 (София) 4:2
03.10.2021 13:30 2 кръг Г Национал II (София) 2:5
- 3 кръг
почива
17.10.2021 13:30 4 кръг Г Атлетико Артен (София) 1:2
24.10.2021 13:30 5 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 2:1
31.10.2021 13:30 6 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 0:0
07.11.2021 13:30 7 кръг Д Талант (София) 4:1
28.11.2021 13:30 8 кръг Д Витоша 13 (София) 0:0
05.12.2021 13:30 9 кръг Г София спорт (София) 3:3
22.05.2022 13:30 10 кръг Д Победа 2013 (София) 2:2
20.03.2022 09:00 11 кръг Г Талант (София) 10:1
27.03.2022 13:30 12 кръг Д Национал II (София) 1:4
03.04.2022 12:00 13 кръг Г Атлетико Артен (София) 1:1
10.04.2022 12:00 14 кръг Д Възраждане 2020 (София) 0:2
17.04.2022 15:00 15 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 0:0
01.05.2022 10:30 16 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 0:1
08.05.2022 15:00 17 кръг Д Витоша 13 (София) 1:4
15.05.2022 12:00 18 кръг Г София спорт (София) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 София спорт (София) 16 7 1 8 32:44 22
6 Интер Джесика 2010 (София) 17 5 5 7 19:33 20
7 Царско село 2015 (София) 17 4 6 7 33:33 18
8 Възраждане 2020 (София) 7 4 2 1 23:6 14
9 Победа 2013 (София) 16 2 1 13 16:63 7

Царско село 2015 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
25.09.2021 10:40 1 кръг Д Металург 1957 (Перник) 2:1
- 2 кръг
почива
09.10.2021 13:00 3 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:6
16.10.2021 13:00 4 кръг Г ОФК София (София) 6:1
23.10.2021 13:00 5 кръг Д Атлетико Артен (София) 2:3
30.10.2021 11:50 6 кръг Д Левски Раковски (София) 3:9
06.11.2021 11:50 7 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 11:2
27.11.2021 11:50 8 кръг Д Н спорт (София) 0:3
04.12.2021 13:00 9 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 28:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Металург 1957 (Перник) 14 6 2 6 39:31 20
6 Софияспорт 2020 (София) 14 5 1 8 46:54 16
7 Царско село 2015 (София) 8 4 0 4 53:25 12
8 ОФК София (София) 14 3 0 11 33:87 9
9 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 14 0 0 14 8:198 0


Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:02 сезона
"Б" група:03 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 18.825 27
октомври 2019 57.327 6
септември 2019 15.346 34
август 2019 45.431 9
май 2019 16.145 32
април 2019 39.963 11
март 2019 43.356 10
ноември 2018 45.315 6
октомври 2018 24.091 22
септември 2018 46.354 8
май 2018 35.169 13
април 2018 20.316 29
март 2018 42.175 8
ноември 2017 38.016 13
октомври 2017 36.691 14
септември 2017 30.629 15
август 2017 37.269 11
май 2017 39.386 11
април 2017 38.005 12
март 2017 19.937 25
ноември 2016 30.793 18
октомври 2016 17.885 27
септември 2016 18.653 29
август 2016 20.429 21
всички

Интернет страници