Ком (Берковица)

BGSupporters форум

Ком (Берковица)

"А" ОГ Монтана
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2021 17:00 1 кръг Г Пъстренец (Долно Белотинци) 3:0
11.09.2021 17:00 2 кръг Д Миньор Кипровец (Чипровци) 1:1
18.09.2021 17:00 3 кръг Г Кариана (Ерден) 3:2
отложен 4 кръг Д Вихър 23 (Николово) -:-
02.10.2021 16:00 5 кръг Г Пъстрина 2012 (Николово) 0:2
10.10.2021 16:00 6 кръг Г Ботев 1930 (Кобиляк) 4:0
16.10.2021 16:00 7 кръг Д Син стрел (Крапчене) 3:0
23.10.2021 16:00 8 кръг Г Вършец 2012 (Вършец) 4:2
отложен 9 кръг Д Бойчиновци (Бойчиновци) -:-
отложен 10 кръг Г Шурданица (Георги Дамяново) -:-
отложен 11 кръг Д Расово 2020 (Расово) -:-
- 12 кръг Д Пъстренец (Долно Белотинци) -:-
- 13 кръг Г Миньор Кипровец (Чипровци) -:-
- 14 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
- 15 кръг Г Вихър 23 (Николово) -:-
- 16 кръг Д Пъстрина 2012 (Николово) -:-
- 17 кръг Д Ботев 1930 (Кобиляк) -:-
- 18 кръг Г Син стрел (Крапчене) -:-
- 19 кръг Д Вършец 2012 (Вършец) -:-
- 20 кръг Г Бойчиновци (Бойчиновци) -:-
- 21 кръг Д Шурданица (Георги Дамяново) -:-
- 22 кръг Г Расово 2020 (Расово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Вихър 23 (Николово) 7 6 1 0 39:15 19
2 Бойчиновци (Бойчиновци) 8 5 2 1 23:8 17
3 Ком (Берковица) 7 5 1 1 18:7 16
4 Пъстрина 2012 (Николово) 7 4 2 1 23:5 14
5 Миньор Кипровец (Чипровци) 7 3 2 2 21:7 11

Ком (Берковица)

ЮСВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2021 16:00 1 кръг Д Левски 2020 (Лом) 4:2
28.09.2021 16:00 2 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:7
05.10.2021 16:00 3 кръг Д Ботев (Враца) 1:3
12.10.2021 16:00 4 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 6:3
19.10.2021 16:00 5 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 3:4
26.10.2021 16:00 6 кръг Г Монолит (Бяла Слатина) 1:3
- 7 кръг
почива
09.11.2021 15:00 8 кръг Г Левски 2020 (Лом) -:-
16.11.2021 15:00 9 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
23.11.2021 15:00 10 кръг Г Ботев (Враца) -:-
- 11 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 12 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 13 кръг Д Монолит (Бяла Слатина) -:-
- 14 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Ботев (Враца) 4 3 1 0 13:4 10
4 Монолит (Бяла Слатина) 5 2 0 3 7:16 6
5 Ком (Берковица) 6 2 0 4 15:22 6
6 Левски 2020 (Лом) 5 1 1 3 10:13 4
7 Първа атомна (Козлодуй) 5 0 0 5 6:19 0

Ком (Берковица)

Деца: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2021 10:30 1 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 4:5
02.10.2021 10:30 2 кръг Г Прециз (Монтана) 0:9
09.10.2021 10:30 3 кръг Д Ботев (Враца) 2:3
отложен 4 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
отложен 5 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
30.10.2021 10:30 6 кръг Г Левски 2020 (Лом) -:-
06.11.2021 10:30 7 кръг Д Монолит (Бяла Слатина) -:-
- 8 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 9 кръг Д Прециз (Монтана) -:-
- 10 кръг Г Ботев (Враца) -:-
- 11 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 12 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 13 кръг Д Левски 2020 (Лом) -:-
- 14 кръг Г Монолит (Бяла Слатина) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Прециз (Монтана) 3 2 0 1 12:6 6
5 ОФК Локомотив (Мездра) 4 2 0 2 12:13 6
6 Първа атомна (Козлодуй) 2 0 0 2 0:5 0
7 Ком (Берковица) 3 0 0 3 6:17 0
8 Левски 2020 (Лом) 3 0 0 3 3:19 0

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ МН 6 място
2019/2020 Трета лига 10 място
2018/2019 Трета лига 11 място
2017/2018 А ОФГ МН 4 място
2016/2017 Трета лига 14 място
2015/2016 А ОФГ МН 6 място
2014/2015 "В" група 8 място
2013/2014 "В" група 12 място
2012/2013 А ОФГ МН 1 място
2011/2012 неизвестно -

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници