Юнайтед (Пловдив)

BGSupporters форум

Юнайтед (Пловдив)

"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 17:00 1 кръг Д Тополово (Тополово) 3:9
24.09.2023 17:00 2 кръг Г Сокол (Буково) 1:7
30.09.2023 17:00 3 кръг Д ФК 2023 Бяла река (Градина) 7:2
08.10.2023 13:00 4 кръг Г Асеновец 2005 II (Асеновград) 2:8
15.10.2023 16:00 5 кръг Д Младост (Златовръх) 3:0
22.10.2023 16:00 6 кръг Г Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) 5:7
03.12.2023 14:00 7 кръг Д Спартак 2012 (Избеглии) 1:6
отложен 8 кръг Д Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) -:-
- 9 кръг
почива
18.11.2023 15:00 10 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 3:0
03.03.2024 15:00 11 кръг Г Траките 2007 II (Скутаре) -:-
10.03.2024 15:00 12 кръг Г Тополово (Тополово) -:-
16.03.2024 15:00 13 кръг Д Сокол (Буково) -:-
23.03.2024 15:00 14 кръг Г ФК 2023 Бяла река (Градина) -:-
30.03.2024 17:00 15 кръг Д Асеновец 2005 II (Асеновград) -:-
07.04.2024 17:00 16 кръг Г Младост (Златовръх) -:-
13.04.2024 17:00 17 кръг Д Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) -:-
21.04.2024 17:00 18 кръг Г Спартак 2012 (Избеглии) -:-
28.04.2024 17:00 19 кръг Г Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) -:-
- 20 кръг
почива
18.05.2024 18:00 21 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
25.05.2024 18:00 22 кръг Д Траките 2007 II (Скутаре) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград) 7 4 0 3 11:18 12
7 Сокол (Буково) 8 4 0 4 20:19 12
8 Юнайтед (Пловдив) 8 3 0 5 25:39 9
9 Траките 2007 II (Скутаре) 8 2 0 6 12:21 6
10 ФК 2023 Бяла река (Градина) 6 1 0 5 8:34 3

Юнайтед (Пловдив)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2023 13:00 1 кръг Д ФК Вихър 1965 (Златоград) 3:0
01.11.2023 12:00 2 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) 3:8
20.09.2023 14:00 3 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 0:3
27.09.2023 15:00 4 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:5
04.10.2023 14:00 5 кръг Д Крумовград (Крумовград) 2:1
12.10.2023 14:00 6 кръг Д Атлетик (Куклен) 5:2
22.10.2023 10:00 7 кръг Г Сокол (Марково) 0:5
25.10.2023 14:00 8 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:3
05.11.2023 10:00 9 кръг Г Левски (Карлово) 2:6
08.11.2023 14:00 10 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 2:1
16.11.2023 14:00 11 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:1
09.03.2024 12 кръг Г ФК Вихър 1965 (Златоград) -:-
- 13 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) -:-
- 14 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 15 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 16 кръг Г Крумовград (Крумовград) -:-
- 17 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 18 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 19 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 21 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Асеновец 2005 (Асеновград) 11 5 2 4 31:25 17
6 ФК Рудозем (Рудозем) 10 4 3 3 34:26 15
7 Юнайтед (Пловдив) 11 4 0 7 19:35 12
8 ФК Вихър 1965 (Златоград) 10 3 1 6 21:34 10
9 Спартак 1947 II (Пловдив) 11 3 1 7 25:23 10

Юнайтед (Пловдив)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
02.09.2023 13:00 2 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
10.09.2023 10:00 3 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 2:2
16.09.2023 11:00 4 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:6
24.09.2023 11:00 5 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:4
30.09.2023 10:00 6 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:3
06.10.2023 14:30 7 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 7:1
14.10.2023 10:30 8 кръг Г Орлета (Пазарджик) 1:6
- 9 кръг
почива
01.11.2023 13:30 10 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 4:1
05.11.2023 11:00 11 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:5
12.11.2023 12:00 12 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 5:3
18.11.2023 12:00 13 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:1
29.11.2023 13:00 14 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 1:2
02.12.2023 12:00 15 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:2
- 16 кръг
почива
23.02.2024 14:00 17 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 18 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
- 19 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 20 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 21 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 24 кръг
почива
- 25 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 26 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 27 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 28 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 29 кръг Г ФК Сливен (Сливен) -:-
- 30 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Орлета (Пазарджик) 11 4 2 5 22:26 14
10 ФК Хасково 2022 (Хасково) 14 4 2 8 28:56 14
11 Юнайтед (Пловдив) 13 3 2 8 25:39 11
12 Пловдив 2015 (Пловдив) 14 2 3 9 25:67 9
13 Верея (Стара Загора) 13 2 2 9 13:38 8

Юнайтед (Пловдив)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
06.09.2023 12:00 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:13
Деца: Пловдив - Междуобластна група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
01.12.2023 14:00 1 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 5:2
17.09.2023 17:00 2 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 1:0
22.09.2023 12:00 3 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:3
01.10.2023 10:00 4 кръг Г Марица (Милево) 1:1
07.10.2023 11:00 5 кръг Д Левски (Карлово) 0:0
15.10.2023 12:30 6 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:4
22.10.2023 10:00 7 кръг Д Реал (Пловдив) 2:3
01.11.2023 10:00 8 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:5
06.11.2023 12:00 9 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:6
12.11.2023 10:00 10 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 0:1
19.11.2023 09:00 11 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 6:2
09.03.2024 12 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 13 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 14 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 15 кръг Д Марица (Милево) -:-
- 16 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 17 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 18 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 20 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 21 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Пловдив сити (Пловдив) 11 4 2 5 21:21 14
7 Марица (Милево) 9 4 1 4 13:21 13
8 Юнайтед (Пловдив) 11 3 2 6 19:27 11
9 Траките 2007 (Скутаре) 10 2 3 5 13:28 9
10 Металик 1938 (Сопот) 11 2 1 8 8:22 7

Юнайтед (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 13:00 1 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 1:2
22.09.2023 17:00 2 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:3
30.09.2023 15:30 3 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3
25.11.2023 10:30 4 кръг Г Житница (Житница) 5:2
- 5 кръг
почива
22.10.2023 15:15 6 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 4:0
04.11.2023 15:00 7 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
04.11.2023 10:00 8 кръг Г Хисаря (Хисаря) 5:1
11.11.2023 10:00 9 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 4:3
02.12.2023 11:45 10 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:5
03.12.2023 08:30 11 кръг Д Реал (Пловдив) 6:3
- 12 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 13 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 14 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 15 кръг Д Житница (Житница) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Хисаря (Хисаря) -:-
- 20 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 22 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Локомотив 1926 (Пловдив) 10 8 0 2 55:11 24
3 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 9 6 1 2 31:18 19
4 Юнайтед (Пловдив) 10 5 1 4 31:25 16
5 Житница (Житница) 10 5 0 5 33:32 15
6 Шипка старс 2015 (Асеновград) 10 4 2 4 24:35 14

Юнайтед (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 16:30 1 кръг Г Сокол (Марково) 0:10
24.09.2023 09:00 2 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 0:8
01.10.2023 14:00 3 кръг Г Чепинец (Велинград) 1:11
08.10.2023 14:00 4 кръг Д Марица (Ясно поле) 3:4
15.10.2023 15:15 5 кръг Г Чепинец II (Велинград) 2:4
22.10.2023 11:30 6 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 4:5
отложен 7 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
05.11.2023 11:30 8 кръг Д Беломорец (Асеновград) 1:13
12.11.2023 15:15 9 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:6
19.11.2023 09:00 10 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 0:7
отложен 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
03.12.2023 16:30 12 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 2:4
10.12.2023 09:00 13 кръг Г Реал (Пловдив) 3:7
- 14 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 15 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Чепинец (Велинград) -:-
- 17 кръг Г Марица (Ясно поле) -:-
- 18 кръг Д Чепинец II (Велинград) -:-
- 19 кръг Г СФК Раковски (Раковски) -:-
- 20 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
- 21 кръг Г Беломорец (Асеновград) -:-
- 22 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 23 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 24 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Реал (Пловдив) 12 3 1 8 16:49 10
11 Марица (Ясно поле) 11 2 2 7 15:38 8
12 Чепинец II (Велинград) 10 2 1 7 10:32 7
13 СФК Раковски (Раковски) 12 1 0 11 12:83 3
14 Юнайтед (Пловдив) 11 0 0 11 16:79 0

Юнайтед (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 11:30 1 кръг Д Вихър (Белозем) 2:1
отложен 2 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) -:-
30.09.2023 15:15 3 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 3:0
07.10.2023 11:30 4 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 6:0
14.10.2023 15:15 5 кръг Д Калояново (Калояново) 4:3
21.10.2023 16:30 6 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:2
28.10.2023 16:30 7 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) 4:1
10.12.2023 09:00 8 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 2:2
11.11.2023 09:00 9 кръг Г Спартак (Първенец) 5:0
18.11.2023 10:15 10 кръг Д Реал (Пловдив) 1:1
25.11.2023 10:15 11 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 4:0
02.12.2023 10:15 12 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 4:2
09.12.2023 09:00 13 кръг Г Академик (Пловдив) 0:4
- 14 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
- 15 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) -:-
- 16 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 17 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Калояново (Калояново) -:-
- 19 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 20 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) -:-
- 21 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Спартак (Първенец) -:-
- 23 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 25 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Академик (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Академик (Пловдив) 13 11 0 2 49:10 33
3 Реал (Пловдив) 13 10 2 1 48:18 32
4 Юнайтед (Пловдив) 12 8 2 2 36:16 26
5 Калояново (Калояново) 13 8 0 5 54:24 24
6 Локомотив 1926 (Пловдив) 13 7 0 6 38:30 21

Юнайтед (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 09:00 1 кръг Д Академия Спартак (Пловдив) 2:3
22.09.2023 14:00 2 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:5
24.09.2023 14:00 3 кръг Д Ботев (Пловдив) 3:3
отложен 4 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
08.10.2023 14:00 5 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 4:6
15.10.2023 13:00 6 кръг Г Труд (Труд) 1:5
22.10.2023 15:00 7 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 1:8
29.10.2023 11:00 8 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 7:2
05.11.2023 10:00 9 кръг Д ФК Хасково 2022 II (Хасково) 4:5
12.11.2023 12:00 10 кръг Г Чавдар (Пловдив) 8:2
19.11.2023 09:00 11 кръг Д Академик (Пловдив) 5:2
10.12.2023 12:00 12 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 4:10
03.12.2023 10:00 13 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:3
- 14 кръг Г Академия Спартак (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 16 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 18 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 19 кръг Д Труд (Труд) -:-
- 20 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 22 кръг Г ФК Хасково 2022 II (Хасково) -:-
- 23 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Академик (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 26 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Бригада 2010 (Димитровград) 11 5 1 5 45:46 16
9 Спартак 1947 (Пловдив) 12 4 4 4 53:41 16
10 Юнайтед (Пловдив) 12 3 2 7 45:54 11
11 Асеновец 2005 (Асеновград) 10 2 2 6 35:44 8
12 ФК Хасково 2022 (Хасково) 11 2 2 7 27:49 8

Юнайтед (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 12:00 1 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 11:4
01.10.2023 11:00 2 кръг Г Марица II (Марково) 5:3
08.10.2023 09:00 3 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 9:2
15.10.2023 09:00 4 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 4:1
22.10.2023 09:00 5 кръг Д Марица (Марково) 7:2
29.10.2023 11:00 6 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 4:3
05.11.2023 13:00 7 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 2:3
12.11.2023 14:00 8 кръг Д Академия Канарче (Браниполе) 4:1
19.11.2023 14:00 9 кръг Г Велд (Пловдив) 6:2
10.12.2023 10:00 10 кръг Д Спартак (Първенец) 7:2
отложен 11 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 12 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 13 кръг Д Марица II (Марково) -:-
- 14 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Марица (Марково) -:-
- 17 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 18 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 19 кръг Г Академия Канарче (Браниполе) -:-
- 20 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Спартак (Първенец) -:-
- 22 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Юнайтед (Пловдив) 10 9 0 1 59:23 27
2 Академия Канарче (Браниполе) 11 8 0 3 57:34 24
3 Спартак (Първенец) 11 8 0 3 76:21 24
4 ФК Кърджали (Кърджали) 10 7 1 2 38:22 22
5 Марица (Марково) 11 6 2 3 41:26 20

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници