Пловдив сити (Пловдив)

BGSupporters форум

Пловдив сити (Пловдив)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 10:00 1 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 9:0
16.09.2023 12:00 2 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 3:3
23.09.2023 10:30 3 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 0:0
30.09.2023 12:00 4 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:3
07.10.2023 10:30 5 кръг Д Марица (Милево) 2:1
15.10.2023 10:30 6 кръг Г Левски (Карлово) 1:4
21.10.2023 10:30 7 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:1
30.10.2023 10:00 8 кръг Г Реал (Пловдив) 3:2
25.11.2023 09:30 9 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
12.11.2023 10:00 10 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 1:0
18.11.2023 12:00 11 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:5
09.03.2024 10:00 12 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 9:1
18.03.2024 16:00 13 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 2:1
02.06.2024 10:00 14 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 2:0
30.03.2024 10:00 15 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:1
07.04.2024 10:30 16 кръг Г Марица (Милево) 1:2
13.04.2024 11:00 17 кръг Д Левски (Карлово) 0:1
20.04.2024 10:00 18 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 4:3
27.04.2024 10:00 19 кръг Д Реал (Пловдив) 5:0
03.05.2024 10:00 20 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
11.05.2024 10:00 21 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 1:2
18.05.2024 12:00 22 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Шипка старс 2015 (Асеновград) 22 15 2 5 67:36 47
5 Юнайтед (Пловдив) 22 11 3 8 53:52 36
6 Пловдив сити (Пловдив) 22 9 4 9 47:36 31
7 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 22 9 3 10 40:47 30
8 Марица (Милево) 22 7 2 13 28:60 23

Пловдив сити (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 09:00 1 кръг Г Реал (Пловдив) 11:0
24.09.2023 09:00 2 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 8:0
01.10.2023 10:15 3 кръг Д Марица (Ясно поле) 6:1
08.10.2023 12:45 4 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 6:1
15.10.2023 10:15 5 кръг Д Беломорец (Асеновград) 0:2
22.10.2023 09:00 6 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 4:2
29.10.2023 16:30 7 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 2:2
05.11.2023 09:00 8 кръг Г Сокол (Марково) 0:2
12.11.2023 11:30 9 кръг Д Чепинец (Велинград) 0:2
19.11.2023 14:00 10 кръг Г Чепинец II (Велинград) 0:0
отложен 11 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
отложен 12 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
10.12.2023 10:15 13 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:2
10.03.2024 12:45 14 кръг Д Чепинец II (Велинград) 0:0
17.03.2024 12:45 15 кръг Г Чепинец (Велинград) 1:3
24.03.2024 15:15 16 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 8:0
31.03.2024 09:00 17 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 4:2
07.04.2024 09:00 18 кръг Д Сокол (Марково) 3:0
14.04.2024 14:00 19 кръг Д Беломорец (Асеновград) 3:3
21.04.2024 09:00 20 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 5:1
28.04.2024 12:45 21 кръг Д Марица (Ясно поле) 6:0
- 22 кръг
почива
12.05.2024 09:00 23 кръг Д Реал (Пловдив) 5:0
01.06.2024 10:15 24 кръг Г Велд (Пловдив) 1:2
26.05.2024 12:45 25 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 2:0
02.06.2024 12:45 26 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Тракия 2004 (Пловдив) 22 14 2 6 77:43 44
4 ФА Карлово (Карлово) 20 14 2 4 80:30 44
5 Пловдив сити (Пловдив) 23 12 5 6 79:28 41
6 Велд (Пловдив) 11 11 0 0 55:9 33
7 Сокол (Марково) 23 9 0 14 48:68 27

Пловдив сити (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А1"
Дата Фаза Противник Рез.
17.03.2024 17:45 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
24.03.2024 14:00 11 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:2
31.03.2024 16:30 12 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 0:3
07.04.2024 17:45 13 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 2:2
14.04.2024 16:30 14 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 3:3
21.04.2024 15:15 15 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:1
28.04.2024 16:30 16 кръг Д Орлета (Пазарджик) 0:1
12.05.2024 17:45 17 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:5
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Лион 2017 (Пловдив) 16 3 3 10 21:54 12
9 Хебър 1918 (Пазарджик) 7 3 1 3 13:12 10
10 Локомотив 1926 (Пловдив) 8 2 0 6 10:15 6
11 Пловдив сити (Пловдив) 8 1 3 4 13:18 6
12 ФК Арда 1924 (Кърджали) 13 1 0 12 12:54 3
ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А2"
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
24.09.2023 11:30 2 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 2:4
01.10.2023 12:45 3 кръг Г ФК Арда 1924 II (Кърджали) 7:1
08.10.2023 09:00 4 кръг Д Ботев II (Пловдив) 1:6
15.10.2023 10:15 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:5
22.10.2023 11:30 6 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 2:1
05.11.2023 09:00 7 кръг Г Чавдар (Пловдив) 4:1
12.11.2023 09:00 8 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 1:4
19.11.2023 09:00 9 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Пловдив 2015 (Пловдив) 8 5 2 1 30:12 17
7 Академик (Пловдив) 8 4 2 2 19:15 14
8 Пловдив сити (Пловдив) 8 3 1 4 21:24 10
9 Кронос 2016 (Пловдив) 8 2 2 4 17:28 8
10 Шипка старс 2015 (Асеновград) 7 2 0 5 12:17 6

Пловдив сити (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2023 09:00 1 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 2:3
30.09.2023 10:00 2 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 5:0
07.10.2023 09:00 3 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 1:1
14.10.2023 10:00 4 кръг Г Беломорец (Асеновград) 4:4
21.10.2023 13:00 5 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 0:3
28.10.2023 11:00 6 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 1:3
18.11.2023 13:00 7 кръг Д Орлета (Пазарджик) 1:3
11.11.2023 13:00 8 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 3:1
- 9 кръг
почива
25.11.2023 09:00 10 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:2
отложен 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
16.03.2024 09:00 12 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:6
23.03.2024 11:00 13 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:8
30.03.2024 09:00 14 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 1:6
06.04.2024 12:00 15 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 7:1
13.04.2024 10:00 16 кръг Д Академия Канарче (Браниполе) 3:5
20.04.2024 13:00 17 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 6:4
27.04.2024 11:00 18 кръг Д Орлета (Пазарджик) 1:3
11.05.2024 11:00 19 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 4:3
18.05.2024 11:00 20 кръг Д Беломорец (Асеновград) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ФК Арда 1924 (Кърджали) 18 6 2 10 44:74 20
7 Орлета (Пазарджик) 18 6 2 10 31:64 20
8 Пловдив сити (Пловдив) 17 5 2 10 41:56 17
9 Кронос 2016 (Пловдив) 10 4 4 2 36:18 16
10 СФК Раковски (Раковски) 18 4 2 12 38:86 14

Пловдив сити (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 12:00 1 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) 9:1
22.09.2023 12:00 2 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:4
24.09.2023 15:00 3 кръг Г Орлета (Пазарджик) 2:4
01.10.2023 09:00 4 кръг Д Академик (Пловдив) 5:3
08.10.2023 13:00 5 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 2:1
15.10.2023 10:00 6 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:3
22.10.2023 09:00 7 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 5:1
отложен 8 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
05.11.2023 09:00 9 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3
12.11.2023 10:00 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:5
19.11.2023 09:00 11 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 7:1
отложен 12 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
отложен 13 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
10.03.2024 12:00 14 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) 11:2
17.03.2024 12:00 15 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 7:11
24.03.2024 15:00 16 кръг Д Орлета (Пазарджик) 1:0
31.03.2024 09:00 17 кръг Г Академик (Пловдив) 2:1
07.04.2024 13:00 18 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:0
14.04.2024 10:00 19 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:2
21.04.2024 09:00 20 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 5:0
28.04.2024 12:00 21 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 4:4
01.06.2024 09:00 22 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:6
12.05.2024 10:00 23 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:3
24.05.2024 09:00 24 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 4:1
26.05.2024 13:00 25 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 0:3
02.06.2024 09:00 26 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Бригада 2010 (Димитровград) 23 15 5 3 138:76 50
5 Хебър 1918 (Пазарджик) 23 16 1 6 100:58 49
6 Пловдив сити (Пловдив) 22 12 2 8 83:59 38
7 Шипка старс 2015 (Асеновград) 24 11 2 11 99:104 35
8 Академик (Пловдив) 24 10 2 12 94:110 32

Пловдив сити (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 13:00 1 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 5:3
22.09.2023 12:00 2 кръг Г Труд (Труд) 1:6
24.09.2023 10:00 3 кръг Д Академик (Пловдив) 3:3
01.10.2023 11:00 4 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 3:2
08.10.2023 11:00 5 кръг Г ФК Хасково 2022 II (Хасково) 3:3
15.10.2023 10:00 6 кръг Д Чавдар (Пловдив) 9:1
22.10.2023 15:00 7 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 8:1
отложен 8 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
05.11.2023 15:00 9 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 4:4
12.11.2023 09:00 10 кръг Д Академия Спартак (Пловдив) 3:3
19.11.2023 14:00 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 4:1
отложен 12 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
отложен 13 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
10.03.2024 13:00 14 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:4
17.03.2024 12:00 15 кръг Д Труд (Труд) 2:4
24.03.2024 10:00 16 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 3:7
31.03.2024 11:00 17 кръг Г ФК Хасково (Хасково) 3:4
07.04.2024 11:00 18 кръг Д ФК Хасково II (Хасково) анл.
14.04.2024 10:00 19 кръг Г Чавдар (Пловдив) 8:0
21.04.2024 15:00 20 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 6:7
28.04.2024 13:00 21 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 0:3
01.06.2024 15:00 22 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:7
12.05.2024 09:00 23 кръг Г Секирово II (кв.Секирово, Раковски) 9:1
24.05.2024 14:00 24 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3
26.05.2024 15:00 25 кръг Г Ботев (Пловдив) анл.
02.06.2024 15:00 26 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 6:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Спартак 1947 (Пловдив) 24 12 4 8 114:76 40
6 Бригада 2010 (Димитровград) 23 12 1 10 79:81 37
7 Пловдив сити (Пловдив) 21 8 4 9 83:72 28
8 Асеновец 2005 (Асеновград) 23 8 4 11 86:94 28
9 ФК Хасково 2022 II (Хасково) 10 7 2 1 43:36 23

Пловдив сити (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 17:00 1 кръг Д Улпия (Пловдив) 1:5
22.09.2023 16:00 2 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 1:6
24.09.2023 18:00 3 кръг Д ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 2:2
01.10.2023 17:00 4 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:5
08.10.2023 17:00 5 кръг Г Велд (Пловдив) 3:10
15.10.2023 17:00 6 кръг Д Спартак (Първенец) 0:7
22.10.2023 19:00 7 кръг Г Реал (Пловдив) 3:7
29.10.2023 19:00 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 4:3
05.11.2023 18:00 9 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) 1:3
12.11.2023 17:00 10 кръг Д Вихър (Белозем) 1:3
19.11.2023 16:00 11 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 7:3
отложен 12 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
отложен 13 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
10.03.2024 17:00 14 кръг Г Улпия (Пловдив) 3:7
17.03.2024 16:00 15 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 0:2
24.03.2024 18:00 16 кръг Г ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 1:4
31.03.2024 17:00 17 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:6
07.04.2024 17:00 18 кръг Д Велд (Пловдив) 3:8
14.04.2024 17:00 19 кръг Г Спартак (Първенец) 4:11
21.04.2024 19:00 20 кръг Д Реал (Пловдив) 3:0
28.04.2024 19:00 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:10
01.06.2024 18:00 22 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) 0:5
12.05.2024 17:00 23 кръг Г Вихър (Белозем) 0:3
26.05.2024 18:00 24 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 3:1
26.05.2024 18:00 25 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 3:3
02.06.2024 18:00 26 кръг Д Академик (Пловдив) 3:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Реал (Пловдив) 26 7 1 18 72:128 22
12 Академик (Пловдив) 13 7 0 6 65:58 21
13 СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 26 5 2 19 75:141 17
14 Пловдив сити (Пловдив) 24 4 2 18 48:122 14
15 Тракия 2004 (Пловдив) 21 3 3 15 52:112 12

Пловдив сити (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
01.10.2023 11:00 2 кръг Д Пловдив сити II (Пловдив) 5:3
08.10.2023 13:00 3 кръг Г ФК Хасково 2022 II (Хасково) 3:4
15.10.2023 14:00 4 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 3:6
22.10.2023 11:00 5 кръг Г Марица (Ясно поле) 1:5
29.10.2023 11:00 6 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 0:1
05.11.2023 11:00 7 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:6
12.11.2023 14:00 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 6:4
отложен 9 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
отложен 10 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
отложен 11 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
17.03.2024 09:00 12 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 3:4
24.03.2024 09:00 13 кръг Д Пловдив сити II (Пловдив) 8:8
31.03.2024 12:00 14 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 3:2
отложен 15 кръг Д ФК Хасково 2022 II (Хасково) -:-
14.04.2024 12:00 16 кръг Г Марица (Ясно поле) 8:9
21.04.2024 10:00 17 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) анл.
28.04.2024 13:00 18 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:3
02.06.2024 10:00 19 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 7:5
12.05.2024 11:00 20 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 4:2
01.06.2024 13:00 21 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 4:7
26.05.2024 09:00 22 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Тракия 2004 (Пловдив) 8 7 0 1 32:12 21
9 Пловдив сити II (Пловдив) 19 6 2 11 74:98 20
10 Пловдив сити (Пловдив) 16 5 2 9 59:70 17
11 ФК Хасково 2022 II (Хасково) 18 5 1 12 40:65 16
12 ФК Хасково 2022 (Хасково) 10 4 0 6 33:42 12

Пловдив сити II (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 11:00 1 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:7
01.10.2023 11:00 2 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 3:5
08.10.2023 10:00 3 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 4:7
15.10.2023 12:00 4 кръг Д ФК Хасково 2022 II (Хасково) 6:1
22.10.2023 10:00 5 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 3:4
29.10.2023 14:00 6 кръг Д Марица (Ясно поле) 1:9
05.11.2023 10:00 7 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 2:1
12.11.2023 13:00 8 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:3
19.11.2023 14:00 9 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 7:2
отложен 10 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
03.12.2023 14:00 11 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 3:6
17.03.2024 12:00 12 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:4
24.03.2024 09:00 13 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 8:8
31.03.2024 10:00 14 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 6:3
отложен 15 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
14.04.2024 13:00 16 кръг Г ФК Хасково 2022 II (Хасково) 0:3
21.04.2024 09:00 17 кръг Д Марица (Ясно поле) 11:12
28.04.2024 09:00 18 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 2:4
02.06.2024 11:00 19 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) анл.
12.05.2024 12:00 20 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2
01.06.2024 11:00 21 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 5:4
26.05.2024 13:00 22 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 3:13
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Ботев 2002 (Пловдив) 18 7 2 9 65:72 23
8 Тракия 2004 (Пловдив) 8 7 0 1 32:12 21
9 Пловдив сити II (Пловдив) 19 6 2 11 74:98 20
10 Пловдив сити (Пловдив) 16 5 2 9 59:70 17
11 ФК Хасково 2022 II (Хасково) 18 5 1 12 40:65 16

Пловдив сити (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 10:00 1 кръг Д Академия Лион (Пловдив) 6:2
- 2 кръг
почива
08.10.2023 09:00 3 кръг Д Пълдин (Пловдив) 4:3
15.10.2023 11:00 4 кръг Г Сокол (Марково) 2:4
22.10.2023 13:00 5 кръг Д Пазарджик сити (Пазарджик) 0:2
29.10.2023 13:00 6 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:4
05.11.2023 11:00 7 кръг Г Орлета (Пазарджик) 2:7
12.11.2023 12:00 8 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 2:6
19.11.2023 09:00 9 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:3
отложен 10 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
отложен 11 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) -:-
17.03.2024 11:00 12 кръг Д Асеновец 2005 II (Асеновград) анл.
24.03.2024 10:00 13 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:4
31.03.2024 09:00 14 кръг Д Пълдин (Пловдив) 6:12
07.04.2024 09:00 15 кръг Г Сокол (Марково) 2:5
14.04.2024 11:00 16 кръг Д Пазарджик сити (Пазарджик) 3:5
21.04.2024 11:00 17 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:7
28.04.2024 09:00 18 кръг Г Орлета (Пазарджик) 3:2
02.06.2024 14:00 19 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 2:8
12.05.2024 14:00 20 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 5:6
01.06.2024 09:00 21 кръг Д Велд (Пловдив) 2:9
26.05.2024 09:00 22 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) 5:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Асеновец 2005 II (Асеновград) 8 7 0 1 42:8 21
9 Орлета (Пазарджик) 18 5 1 12 58:96 16
10 Пловдив сити (Пловдив) 18 4 0 14 48:91 12
11 Локомотив 1926 (Пловдив) 10 3 1 6 30:44 10
12 СФК Спартак 1947 (Пловдив) 19 3 1 15 34:109 10

Пловдив сити (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 13:00 1 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 0:5
01.10.2023 12:00 2 кръг Д Марица (Марково) 0:6
08.10.2023 12:00 3 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 0:4
15.10.2023 09:00 4 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 1:4
22.10.2023 12:00 5 кръг Г Академия Канарче (Браниполе) 6:2
29.10.2023 12:00 6 кръг Д Велд (Пловдив) 4:4
05.11.2023 10:00 7 кръг Г Спартак (Първенец) 0:13
12.11.2023 13:00 8 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) 0:7
19.11.2023 13:00 9 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:3
10.12.2023 12:00 10 кръг Д Марица II (Марково) 0:4
03.12.2023 12:00 11 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 3:3
17.03.2024 13:00 12 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 5:5
24.03.2024 14:00 13 кръг Г Марица (Марково) 2:2
31.03.2024 12:00 14 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 3:5
07.04.2024 09:00 15 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 1:8
14.04.2024 12:00 16 кръг Д Академия Канарче (Браниполе) 2:8
21.04.2024 12:00 17 кръг Г Велд (Пловдив) 3:3
28.04.2024 10:00 18 кръг Д Спартак (Първенец) 3:5
02.06.2024 13:00 19 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) 2:2
12.05.2024 13:00 20 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:11
24.05.2024 12:00 21 кръг Г Марица II (Марково) 8:5
26.05.2024 12:00 22 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Марица II (Марково) 22 6 5 11 51:70 23
9 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 20 7 2 11 68:97 23
10 Пловдив сити (Пловдив) 22 3 7 12 50:109 16
11 СФК Спартак 1947 (Пловдив) 19 4 2 13 51:82 14
12 Кронос 2016 (Пловдив) 21 0 3 18 34:134 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници