Пловдив сити (Пловдив)

BGSupporters форум

Пловдив сити (Пловдив)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 10:00 1 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 9:0
16.09.2023 12:00 2 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 3:3
23.09.2023 10:30 3 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 0:0
30.09.2023 12:00 4 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:3
07.10.2023 10:30 5 кръг Д Марица (Милево) 2:1
15.10.2023 10:30 6 кръг Г Левски (Карлово) 1:4
21.10.2023 10:30 7 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:1
30.10.2023 10:00 8 кръг Г Реал (Пловдив) 3:2
25.11.2023 09:30 9 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
12.11.2023 10:00 10 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 1:0
18.11.2023 12:00 11 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:5
09.03.2024 12 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 14 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 15 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 16 кръг Г Марица (Милево) -:-
- 17 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 18 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 19 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 21 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Шипка старс 2015 (Асеновград) 10 7 0 3 27:18 21
5 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 10 6 0 4 26:23 18
6 Пловдив сити (Пловдив) 11 4 2 5 21:21 14
7 Марица (Милево) 9 4 1 4 13:21 13
8 Юнайтед (Пловдив) 11 3 2 6 19:27 11

Пловдив сити (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 09:00 1 кръг Г Реал (Пловдив) 11:0
24.09.2023 09:00 2 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 8:0
01.10.2023 10:15 3 кръг Д Марица (Ясно поле) 6:1
08.10.2023 12:45 4 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 6:1
15.10.2023 10:15 5 кръг Д Беломорец (Асеновград) 0:2
22.10.2023 09:00 6 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 4:2
29.10.2023 16:30 7 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 2:2
05.11.2023 09:00 8 кръг Г Сокол (Марково) 0:2
12.11.2023 11:30 9 кръг Д Чепинец (Велинград) 0:2
19.11.2023 14:00 10 кръг Г Чепинец II (Велинград) 0:0
отложен 11 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
отложен 12 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
10.12.2023 10:15 13 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:2
- 14 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Марица (Ясно поле) -:-
- 17 кръг Д СФК Раковски (Раковски) -:-
- 18 кръг Г Беломорец (Асеновград) -:-
- 19 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 20 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 22 кръг Г Чепинец (Велинград) -:-
- 23 кръг Д Чепинец II (Велинград) -:-
- 24 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 25 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 26 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Сокол (Марково) 11 7 0 4 35:16 21
6 ФА Карлово (Карлово) 9 6 1 2 41:13 19
7 Пловдив сити (Пловдив) 11 5 3 3 39:14 18
8 Борислав 2009 (Първомай) 11 5 0 6 25:22 15
9 Локомотив 1926 (Пловдив) 11 4 2 5 36:37 14

Пловдив сити (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А2"
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
24.09.2023 11:30 2 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 2:4
01.10.2023 12:45 3 кръг Г ФК Арда 1924 II (Кърджали) 7:1
08.10.2023 09:00 4 кръг Д Ботев II (Пловдив) 1:6
15.10.2023 10:15 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:5
22.10.2023 11:30 6 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 2:1
05.11.2023 09:00 7 кръг Г Чавдар (Пловдив) 4:1
12.11.2023 09:00 8 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 1:4
19.11.2023 09:00 9 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 2:2
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 12 кръг Д ФК Арда 1924 II (Кърджали) -:-
- 13 кръг Г Ботев II (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 16 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ботев II (Пловдив) 8 5 0 3 33:10 15
5 ФА Карлово (Карлово) 8 4 0 4 28:20 12
6 Пловдив сити (Пловдив) 8 3 1 4 21:24 10
7 Бригада 2010 (Димитровград) 8 3 1 4 20:19 10
8 ФК Арда 1924 II (Кърджали) 7 1 0 6 5:41 3

Пловдив сити (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2023 09:00 1 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 2:3
30.09.2023 10:00 2 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 5:0
07.10.2023 09:00 3 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 1:1
14.10.2023 10:00 4 кръг Г Беломорец (Асеновград) 4:4
21.10.2023 13:00 5 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 0:3
28.10.2023 11:00 6 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 1:3
18.11.2023 13:00 7 кръг Д Орлета (Пазарджик) 1:3
11.11.2023 13:00 8 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 3:1
- 9 кръг
почива
25.11.2023 09:00 10 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:2
отложен 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 12 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 14 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
- 16 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 17 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 18 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 19 кръг Д СФК Раковски (Раковски) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ФК Арда 1924 (Кърджали) 9 4 1 4 18:22 13
8 СФК Раковски (Раковски) 10 3 0 7 22:52 9
9 Пловдив сити (Пловдив) 9 2 2 5 18:20 8
10 Орлета (Пазарджик) 10 2 0 8 10:51 6
11 Лидер Пловдив (Ягодово) 10 1 1 8 25:68 4

Пловдив сити (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 12:00 1 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) 9:1
22.09.2023 12:00 2 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:4
24.09.2023 15:00 3 кръг Г Орлета (Пазарджик) 2:4
01.10.2023 09:00 4 кръг Д Академик (Пловдив) 5:3
08.10.2023 13:00 5 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 2:1
15.10.2023 10:00 6 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:3
22.10.2023 09:00 7 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 5:1
отложен 8 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
05.11.2023 09:00 9 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3
12.11.2023 10:00 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:5
19.11.2023 09:00 11 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 7:1
отложен 12 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
отложен 13 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) -:-
- 15 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 16 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 17 кръг Г Академик (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 19 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 20 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 22 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 24 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 26 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Бригада 2010 (Димитровград) 11 6 3 2 64:36 21
6 Шипка старс 2015 (Асеновград) 13 6 1 6 58:51 19
7 Пловдив сити (Пловдив) 10 6 0 4 39:26 18
8 Орлета (Пазарджик) 13 5 2 6 51:47 17
9 Родопа Смолян (Смолян) 11 5 1 5 44:38 16

Пловдив сити (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 13:00 1 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 5:3
22.09.2023 12:00 2 кръг Г Труд (Труд) 1:6
24.09.2023 10:00 3 кръг Д Академик (Пловдив) 3:3
01.10.2023 11:00 4 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 3:2
08.10.2023 11:00 5 кръг Г ФК Хасково 2022 II (Хасково) 3:3
15.10.2023 10:00 6 кръг Д Чавдар (Пловдив) 9:1
22.10.2023 15:00 7 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 8:1
отложен 8 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
05.11.2023 15:00 9 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 4:4
12.11.2023 09:00 10 кръг Д Академия Спартак (Пловдив) 3:3
19.11.2023 14:00 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 4:1
отложен 12 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
отложен 13 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 14 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 15 кръг Д Труд (Труд) -:-
- 16 кръг Г Академик (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 18 кръг Д ФК Хасково 2022 II (Хасково) -:-
- 19 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 22 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Академия Спартак (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 25 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Академия Спартак (Пловдив) 11 6 3 2 44:39 21
5 Труд (Труд) 12 6 1 5 51:27 19
6 Пловдив сити (Пловдив) 10 5 4 1 43:27 19
7 Ботев (Пловдив) 10 5 3 2 31:26 18
8 Бригада 2010 (Димитровград) 11 5 1 5 45:46 16

Пловдив сити (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 17:00 1 кръг Д Улпия (Пловдив) 1:5
22.09.2023 16:00 2 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 1:6
24.09.2023 18:00 3 кръг Д ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 2:2
01.10.2023 17:00 4 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:5
08.10.2023 17:00 5 кръг Г Велд (Пловдив) 3:10
15.10.2023 17:00 6 кръг Д Спартак (Първенец) 0:7
22.10.2023 19:00 7 кръг Г Реал (Пловдив) 3:7
29.10.2023 19:00 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 4:3
05.11.2023 18:00 9 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) 1:3
12.11.2023 17:00 10 кръг Д Вихър (Белозем) 1:3
19.11.2023 16:00 11 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 7:3
отложен 12 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
отложен 13 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Улпия (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 16 кръг Г ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) -:-
- 17 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 18 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Спартак (Първенец) -:-
- 20 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) -:-
- 23 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
- 24 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
- 25 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 13 4 2 7 54:65 14
11 Реал (Пловдив) 13 3 1 9 38:69 10
12 ФА Карлово (Карлово) 13 3 1 9 45:70 10
13 Пловдив сити (Пловдив) 11 2 1 8 23:54 7
14 Тракия 2004 (Пловдив) 11 1 1 9 23:62 4

Пловдив сити (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
01.10.2023 11:00 2 кръг Д Пловдив сити II (Пловдив) 5:3
08.10.2023 13:00 3 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 3:4
15.10.2023 14:00 4 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 3:6
22.10.2023 11:00 5 кръг Г Марица (Ясно поле) 1:5
29.10.2023 11:00 6 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 0:1
05.11.2023 11:00 7 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:6
12.11.2023 14:00 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 6:4
отложен 9 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
отложен 10 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
отложен 11 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 12 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Пловдив сити II (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 15 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Марица (Ясно поле) -:-
- 17 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 19 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 20 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 22 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 ФК Хасково 2022 (Хасково) 9 3 1 5 23:33 10
9 Шипка старс 2015 (Асеновград) 11 3 1 7 25:38 10
10 Ботев 2002 (Пловдив) 8 3 1 4 27:37 10
11 Пловдив сити (Пловдив) 7 2 0 5 20:29 6
12 Хебър 1918 (Пазарджик) 10 1 0 9 20:61 3

Пловдив сити II (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 11:00 1 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:7
01.10.2023 11:00 2 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 3:5
08.10.2023 10:00 3 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 4:7
15.10.2023 12:00 4 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 6:1
22.10.2023 10:00 5 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 3:4
29.10.2023 14:00 6 кръг Д Марица (Ясно поле) 1:9
05.11.2023 10:00 7 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 2:1
12.11.2023 13:00 8 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:3
19.11.2023 14:00 9 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 7:2
отложен 10 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
03.12.2023 14:00 11 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 3:6
- 12 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 16 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Марица (Ясно поле) -:-
- 18 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 20 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 21 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Спартак 1947 (Пловдив) 9 6 0 3 38:20 18
5 Кронос 2016 (Пловдив) 11 5 1 5 37:37 16
6 Пловдив сити II (Пловдив) 10 4 0 6 35:45 12
7 Лион 2017 (Пловдив) 10 4 0 6 12:23 12
8 ФК Хасково 2022 (Хасково) 9 3 1 5 23:33 10

Пловдив сити (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 10:00 1 кръг Д Академия Лион (Пловдив) 6:2
- 2 кръг
почива
08.10.2023 09:00 3 кръг Д Пълдин (Пловдив) 4:3
15.10.2023 11:00 4 кръг Г Сокол (Марково) 2:4
22.10.2023 13:00 5 кръг Д Пазарджик сити (Пазарджик) 0:2
29.10.2023 13:00 6 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:4
05.11.2023 11:00 7 кръг Г Орлета (Пазарджик) 2:7
12.11.2023 12:00 8 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 2:6
19.11.2023 09:00 9 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:3
отложен 10 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
отложен 11 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 12 кръг Г Академия Лион (Пловдив) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 16 кръг Г Пазарджик сити (Пазарджик) -:-
- 17 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 18 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 19 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 20 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 21 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Пазарджик сити (Пазарджик) 10 4 0 6 24:41 12
8 СФК Спартак 1947 (Пловдив) 8 3 1 4 24:34 10
9 Пловдив сити (Пловдив) 8 2 0 6 18:31 6
10 Пълдин (Пловдив) 9 2 0 7 29:30 6
11 Академия Лион (Пловдив) 9 0 0 9 17:50 0

Пловдив сити (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 13:00 1 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 0:5
01.10.2023 12:00 2 кръг Д Марица (Марково) 0:6
08.10.2023 12:00 3 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 0:4
15.10.2023 09:00 4 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 1:4
22.10.2023 12:00 5 кръг Г Академия Канарче (Браниполе) 6:2
29.10.2023 12:00 6 кръг Д Велд (Пловдив) 4:4
05.11.2023 10:00 7 кръг Г Спартак (Първенец) 0:13
12.11.2023 13:00 8 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) 0:7
19.11.2023 13:00 9 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:3
10.12.2023 12:00 10 кръг Д Марица II (Марково) 0:4
03.12.2023 12:00 11 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 3:3
- 12 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 13 кръг Г Марица (Марково) -:-
- 14 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 15 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Академия Канарче (Браниполе) -:-
- 17 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Спартак (Първенец) -:-
- 19 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 21 кръг Г Марица II (Марково) -:-
- 22 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 10 3 2 5 27:42 11
9 Марица II (Марково) 11 2 2 7 21:40 8
10 СФК Спартак 1947 (Пловдив) 8 2 0 6 26:35 6
11 Пловдив сити (Пловдив) 11 1 3 7 17:55 6
12 Кронос 2016 (Пловдив) 10 0 2 8 16:69 2

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници