Пловдив 2015 (Пловдив)

BGSupporters форум

Пловдив 2015 (Пловдив)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2020 17:00 1 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 2:3
26.08.2020 18:00 2 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 2:2
30.08.2020 18:00 3 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 0:3
06.09.2020 17:00 4 кръг Г Марица (Цалапица) 7:5
13.09.2020 17:00 5 кръг Д Кричим (Кричим) 2:0
20.09.2020 17:00 6 кръг Д Вихър (Войсил) 1:2
- 7 кръг
почива
04.10.2020 16:00 8 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:2
10.10.2020 16:00 9 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:6
18.10.2020 16:00 10 кръг Д Чернозем (Черноземен) 0:2
25.10.2020 14:30 11 кръг Г Тракия (Нови извор) 2:3
01.11.2020 14:30 12 кръг Д Садово (Садово) 0:1
07.11.2020 14:30 13 кръг Г Вихър (Белозем) 1:3
15.11.2020 14:30 14 кръг Д Житница (Житница) 0:4
21.11.2020 14:30 15 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 0:3
28.11.2020 14:30 16 кръг Г Марица (Милево) 0:3
06.12.2020 14:00 17 кръг Г Раковски (Раковски) 4:2
20.02.2021 14:00 18 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 0:4
28.02.2021 14:00 19 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 1:2
06.03.2021 15:00 20 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 3:0
14.03.2021 15:00 21 кръг Д Марица (Цалапица) 3:0
20.03.2021 15:00 22 кръг Г Кричим (Кричим) 3:1
28.03.2021 14:30 23 кръг Г Вихър (Войсил) 1:1
- 24 кръг
почива
11.04.2021 17:00 25 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:4
18.04.2021 17:00 26 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
25.04.2021 17:00 27 кръг Г Чернозем (Черноземен) -:-
30.04.2021 17:00 28 кръг Д Тракия (Нови извор) -:-
04.05.2021 18:00 29 кръг Г Садово (Садово) -:-
09.05.2021 18:00 30 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
12.05.2021 18:00 31 кръг Г Житница (Житница) -:-
16.05.2021 18:00 32 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
22.05.2021 18:00 33 кръг Д Марица (Милево) -:-
30.05.2021 18:00 34 кръг Д Раковски (Раковски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Дълго поле (Дълго поле) 22 7 3 12 46:64 24
13 Садово (Садово) 22 6 6 10 29:37 24
14 Пловдив 2015 (Пловдив) 23 6 3 14 35:56 21
15 Вихър (Белозем) 24 5 5 14 34:61 20
16 Раковски (Раковски) 22 2 3 17 24:58 9

Пловдив 2015 (Пловдив)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2020 10:00 1 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 6:1
22.09.2020 10:30 2 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 1:1
25.09.2020 17:00 3 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 4:0
03.10.2020 10:00 4 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 5:4
09.10.2020 16:00 5 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2
16.10.2020 10:30 6 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 8:1
23.10.2020 16:00 7 кръг Д Марица 2003 (Маноле) анл.
30.10.2020 16:00 8 кръг Д Кричим (Кричим) анл.
10.11.2020 12:00 9 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:3
12.11.2020 14:00 10 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:0
19.11.2020 15:00 11 кръг Г Труд (Труд) 2:1
13.03.2021 10:30 12 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 3:0
отложен 13 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
27.03.2021 10:30 14 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 0:0
02.04.2021 11:00 15 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 1:1
09.04.2021 16:00 16 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
16.04.2021 16:00 17 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг
почива
07.05.2021 18:00 20 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
15.05.2021 10:30 21 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
21.05.2021 18:00 22 кръг Д Труд (Труд) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Родопа Смолян (Смолян) 13 12 1 0 47:6 37
2 Труд (Труд) 11 8 0 3 32:13 24
3 Пловдив 2015 (Пловдив) 12 6 4 2 32:14 22
4 Лидер Пловдив (Ягодово) 12 6 3 3 26:19 21
5 Ботев 2002 (Пловдив) 12 5 3 4 28:17 18

Пловдив 2015 (Пловдив)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2020 17:00 1 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 2:4
27.09.2020 10:00 2 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:8
04.10.2020 12:30 3 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 8:2
11.10.2020 10:00 4 кръг Д Левски (Карлово) 10:3
18.10.2020 12:00 5 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:5
25.10.2020 12:30 6 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) 5:1
13.03.2021 09:00 7 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) 3:3
08.11.2020 10:00 8 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 6:2
14.11.2020 12:30 9 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 2:0
21.03.2021 10:30 10 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 11:0
28.03.2021 10:00 11 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:2
05.04.2021 11:00 12 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
10.04.2021 10:30 13 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
18.04.2021 12:00 14 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
24.04.2021 12:00 15 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) -:-
01.05.2021 10:00 16 кръг Д Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
09.05.2021 10:30 17 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
16.05.2021 10:00 18 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Родопа Смолян II (Смолян) 10 7 0 3 35:17 21
4 Родопа Смолян (Смолян) 10 7 0 3 46:11 21
5 Пловдив 2015 (Пловдив) 11 6 1 4 49:30 19
6 Пловдив 2015 II (Пловдив) 11 4 2 5 30:22 14
7 Асеновец 2005 (Асеновград) 10 3 1 6 23:42 10

Пловдив 2015 II (Пловдив)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2020 13:00 1 кръг Д Левски (Карлово) 10:0
26.09.2020 12:00 2 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) 0:1
01.10.2020 15:00 3 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:0
27.11.2020 11:00 4 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 7:0
17.10.2020 15:30 5 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 4:3
10.11.2020 10:00 6 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:4
13.03.2021 09:00 7 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 3:3
07.11.2020 14:30 8 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 0:1
15.11.2020 13:00 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:5
20.03.2021 10:30 10 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 4:2
28.03.2021 12:00 11 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) 1:3
05.04.2021 10:30 12 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
11.04.2021 10:00 13 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
18.04.2021 10:00 14 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
25.04.2021 12:00 15 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
01.05.2021 10:00 16 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
08.05.2021 12:00 17 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
16.05.2021 12:00 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Родопа Смолян (Смолян) 10 7 0 3 46:11 21
5 Пловдив 2015 (Пловдив) 11 6 1 4 49:30 19
6 Пловдив 2015 II (Пловдив) 11 4 2 5 30:22 14
7 Асеновец 2005 (Асеновград) 10 3 1 6 23:42 10
8 Юнайтед (Пловдив) 10 3 0 7 29:52 9

Пловдив 2015 (Пловдив)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 13:30 1 кръг Г ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 1:1
04.10.2020 10:30 2 кръг Д ОФК София (София) 12:0
11.10.2020 13:30 3 кръг Г Левски Раковски (София) 4:0
18.10.2020 15:00 4 кръг Г Арес (София) 3:1
25.10.2020 15:00 5 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:0
01.11.2020 12:00 6 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 7:1
отложен 7 кръг Д ЦСКА (София) -:-
отложен 8 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
22.11.2020 12:00 9 кръг Д Н спорт (София) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Н спорт (София) 9 7 1 1 52:8 22
2 Славия 1913 (София) 8 7 1 0 37:5 22
3 Пловдив 2015 (Пловдив) 7 5 1 1 33:6 16
4 ЦСКА (София) 7 5 1 1 25:4 16
5 Арес (София) 8 4 0 4 15:18 12
Втора фаза / Група "А"
13.03.2021 12:00 1 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 6:0
10.04.2021 12:00 2 кръг Г Септември (София) 1:1
17.04.2021 10:30 3 кръг Д Левски (София) -:-
- 4 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 5 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
- 6 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 7 кръг Г Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 2 2 0 0 4:1 6
2 Пловдив 2015 (Пловдив) 2 1 1 0 7:1 4
3 Национал (София) 2 1 1 0 4:1 4
4 ЦСКА (София) 2 1 0 1 6:3 3
5 Славия 1913 (София) 2 1 0 1 5:3 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници