Пловдив 2015 (Пловдив)

BGSupporters форум

Пловдив 2015 (Пловдив)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Кричим (Кричим) -:-
29.08.2021 18:00 2 кръг Г Вихър (Войсил) 2:1
05.09.2021 17:00 3 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 2:1
12.09.2021 17:00 4 кръг Г Чернозем (Черноземен) 2:2
19.09.2021 17:30 5 кръг Д Марица (Милево) -:-
26.09.2021 17:00 6 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
02.10.2021 16:00 7 кръг Г Житница (Житница) -:-
10.10.2021 16:00 8 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
16.10.2021 16:00 9 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
24.10.2021 16:00 10 кръг Д Садово (Садово) -:-
31.10.2021 14:30 11 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) -:-
07.11.2021 14:30 12 кръг Д Спартак (Болярци) -:-
13.11.2021 14:30 13 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
21.11.2021 14:30 14 кръг Д Тракия (Нови извор) -:-
27.11.2021 14:30 15 кръг Г Марица 2003 (Маноле) -:-
- 16 кръг Г Кричим (Кричим) -:-
- 17 кръг Д Вихър (Войсил) -:-
- 18 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) -:-
- 19 кръг Д Чернозем (Черноземен) -:-
- 20 кръг Г Марица (Милево) -:-
- 21 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Житница (Житница) -:-
- 23 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 24 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
- 25 кръг Г Садово (Садово) -:-
- 26 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) -:-
- 27 кръг Г Спартак (Болярци) -:-
- 28 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 29 кръг Г Тракия (Нови извор) -:-
- 30 кръг Д Марица 2003 (Маноле) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3 3 0 0 12:2 9
4 Чернозем (Черноземен) 5 2 2 1 11:9 8
5 Пловдив 2015 (Пловдив) 3 2 1 0 6:4 7
6 Тракия (Нови извор) 4 2 1 1 6:5 7
7 Спартак (Болярци) 4 2 0 2 8:9 6

Пловдив 2015 (Пловдив)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 10:00 1 кръг Д Сокол (Марково) 1:5
01.09.2021 17:00 2 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:0
03.09.2021 17:00 3 кръг Г Верея (Стара Загора) 4:1
10.09.2021 11:00 4 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 0:1
17.09.2021 17:00 5 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 6:1
24.09.2021 16:00 6 кръг Д Бургас спорт (Бургас) -:-
03.10.2021 11:00 7 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
06.10.2021 15:00 8 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
09.10.2021 10:00 9 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
15.10.2021 16:00 10 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) -:-
22.10.2021 14:00 11 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
29.10.2021 16:00 12 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
06.11.2021 10:00 13 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
12.11.2021 15:00 14 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
20.11.2021 10:00 15 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
26.11.2021 13:00 16 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
04.12.2021 11:00 17 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 18 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 19 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 21 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) -:-
- 22 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 23 кръг Г Бургас спорт (Бургас) -:-
- 24 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 25 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 26 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 27 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) -:-
- 28 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 29 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 30 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 31 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 32 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 33 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 34 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ботев (Пловдив) 5 4 0 1 18:6 12
5 Бургас спорт (Бургас) 4 3 1 0 8:5 10
6 Пловдив 2015 (Пловдив) 5 3 0 2 13:8 9
7 Димитровград 1947 (Димитровград) 5 3 0 2 8:9 9
8 Арда 1924 (Кърджали) 5 2 2 1 6:7 8

Пловдив 2015 (Пловдив)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 12:00 1 кръг Д Велд (Пловдив) 2:0
08.09.2021 17:00 2 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:2
03.09.2021 12:00 3 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 0:3
10.09.2021 12:30 4 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 0:0
18.09.2021 13:00 5 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 2:0
25.09.2021 10:00 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
03.10.2021 13:00 7 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
06.10.2021 13:00 8 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
09.10.2021 12:00 9 кръг Г Академик (Пловдив) -:-
16.10.2021 10:00 10 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
23.10.2021 10:00 11 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
30.10.2021 10:00 12 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
06.11.2021 12:00 13 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
13.11.2021 10:00 14 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
20.11.2021 12:00 15 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
27.11.2021 11:00 16 кръг Д ФК Арда 999 (Кърджали) -:-
04.12.2021 13:00 17 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 18 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 21 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) -:-
- 22 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 23 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 24 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 25 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 26 кръг Д Академик (Пловдив) -:-
- 27 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 28 кръг Д Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
- 29 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
- 30 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 31 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 32 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 33 кръг Г ФК Арда 999 (Кърджали) -:-
- 34 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Сините камъни 2013 (Сливен) 3 2 1 0 14:1 7
9 Марица 1921 (Пловдив) 5 2 1 2 8:6 7
10 Пловдив 2015 (Пловдив) 5 2 1 2 4:5 7
11 Реал (Пловдив) 5 1 1 3 2:19 4
12 Берое (Стара Загора) 2 1 1 0 7:2 4

Пловдив 2015 II (Пловдив)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
08.09.2021 10:30 - Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2021 18:00 1 кръг Д Реал (Пловдив) 4:0
01.09.2021 09:00 2 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:2
03.09.2021 18:00 3 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:0
10.09.2021 14:00 4 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:0
18.09.2021 11:00 5 кръг Д ФК Арда 999 (Кърджали) 10:3
25.09.2021 12:00 6 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
02.10.2021 10:00 7 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
06.10.2021 16:00 8 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
09.10.2021 10:00 9 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
16.10.2021 13:00 10 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) -:-
23.10.2021 10:00 11 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
31.10.2021 10:30 12 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
06.11.2021 12:00 13 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
13.11.2021 11:00 14 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
20.11.2021 10:30 15 кръг Д Академик (Пловдив) -:-
27.11.2021 10:00 16 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
04.12.2021 12:00 17 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 18 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г ФК Арда 999 (Кърджали) -:-
- 23 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 24 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 27 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) -:-
- 28 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 29 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 30 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 31 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 32 кръг Г Академик (Пловдив) -:-
- 33 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 34 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1947 (Пловдив) 5 4 1 0 18:2 13
2 Лидер Пловдив (Ягодово) 4 4 0 0 19:5 12
3 Пловдив 2015 II (Пловдив) 5 3 2 0 17:5 11
4 Пловдив сити (Пловдив) 4 3 1 0 15:3 10
5 Сливен 2000 (Сливен) 5 3 0 2 13:6 9

Пловдив 2015 (Пловдив)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2021 12:00 1 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:8
18.09.2021 12:00 2 кръг Г Чавдар (Пловдив) 0:5
22.09.2021 10:00 3 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
26.09.2021 10:30 4 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 5 кръг
почива
08.10.2021 16:00 6 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
17.10.2021 10:30 7 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
22.10.2021 16:00 8 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
31.10.2021 10:30 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
05.11.2021 14:00 10 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
13.11.2021 10:00 11 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
19.11.2021 14:00 12 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
27.11.2021 12:00 13 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 14 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 15 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 20 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 21 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 24 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 26 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Марица 1921 (Пловдив) 2 0 1 1 5:6 1
10 Свобода 2011 (Пещера) 2 0 1 1 4:6 1
11 Лион 2017 (Пловдив) - 0 0 0 0:0 0
12 Лидер Пловдив (Ягодово) 2 0 0 2 1:10 0
13 Пловдив 2015 (Пловдив) 2 0 0 2 0:13 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници