Рилци (кв.Рилци, Добрич)

BGSupporters форум

Рилци (кв.Рилци, Добрич)

"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Г Партизан (Василево) 1:0
19.09.2020 17:00 2 кръг Д Орловец 2008 (Победа) 1:3
26.09.2020 17:00 3 кръг Г Заря 2006 (Крушари) 1:0
03.10.2020 16:00 4 кръг Д ФК Калиакра 1 (Каварна) 2:0
10.10.2020 16:00 5 кръг Г Добруджанец (Овчарово) 1:1
17.10.2020 16:00 6 кръг Д Стрела 2020 (Присад) 7:0
24.10.2020 15:00 7 кръг Г Христо Ботев 1946 (Стожер) 5:1
31.10.2020 15:00 8 кръг Г Лозенец 2015 (Лозенец) 0:4
07.11.2020 14:30 9 кръг Д Дружба (Люляково) 5:0
13.03.2021 15:00 10 кръг Д Партизан (Василево) 7:1
20.03.2021 15:00 11 кръг Г Орловец 2008 (Победа) 1:0
27.03.2021 15:00 12 кръг Д Заря 2006 (Крушари) 3:3
10.04.2021 17:00 13 кръг Г ФК Калиакра 1 (Каварна) 3:1
17.04.2021 17:00 14 кръг Д Добруджанец (Овчарово) 0:0
24.04.2021 17:00 15 кръг Г Стрела 2020 (Присад) 4:1
08.05.2021 18:00 16 кръг Д Христо Ботев 1946 (Стожер) 4:1
15.05.2021 18:00 17 кръг Д Лозенец 2015 (Лозенец) -:-
22.05.2021 18:00 18 кръг Г Дружба (Люляково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лозенец 2015 (Лозенец) 16 16 0 0 100:8 48
2 Рилци (кв.Рилци, Добрич) 16 11 3 2 45:16 36
3 Орловец 2008 (Победа) 16 11 0 5 51:19 33
4 Христо Ботев 1946 (Стожер) 16 9 2 5 38:23 29
5 Добруджанец (Овчарово) 16 7 4 5 43:31 25

Рилци (кв.Рилци, Добрич)

ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 10:30 1 кръг Г Олимпик (Варна) 0:3
19.09.2020 10:30 2 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:7
26.09.2020 11:30 3 кръг Г Дунав (Русе) 0:7
03.10.2020 10:30 4 кръг Д Черно море (Варна) 0:4
11.10.2020 14:30 5 кръг Г Варна 2017 (Варна) 6:1
17.10.2020 10:30 6 кръг Д Шампиони 2014 (Варна) 4:0
24.10.2020 10:30 7 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) 2:2
06.03.2021 11:00 8 кръг Г Черно море II (Варна) 3:3
08.11.2020 10:30 9 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:1
13.03.2021 10:30 10 кръг Д Олимпик (Варна) 0:4
20.03.2021 10:30 11 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:8
27.03.2021 11:30 12 кръг Д Дунав (Русе) 0:0
12.05.2021 16:00 13 кръг Г Черно море (Варна) 0:5
17.04.2021 10:30 14 кръг Д Варна 2017 (Варна) 3:0
24.04.2021 10:30 15 кръг Г Шампиони 2014 (Варна) 3:0
30.04.2021 16:30 16 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) 2:1
08.05.2021 10:00 17 кръг Д Черно море II (Варна) 0:3
15.05.2021 14:30 18 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Черно море II (Варна) 16 9 3 4 45:23 30
5 Олимпик (Варна) 17 7 4 6 36:31 25
6 Рилци (кв.Рилци, Добрич) 17 6 3 8 27:49 21
7 Спартак 1918 (Варна) 17 4 3 10 27:57 15
8 Доростол-Светкавица (Силистра) 16 3 3 10 22:45 12

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ДЧ 8 място
2018/2019 А ОФГ ДЧ 7 място
2017/2018 А ОФГ ДЧ 11 място
2016/2017 А ОФГ ДЧ 11 място
2015/2016 А ОФГ ДЧ 7 място
2014/2015 А ОФГ ДЧ 6 място
2013/2014 А ОФГ ДЧ 6 място
2012/2013 А ОФГ ДЧ 4 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -

Интернет страници

 » няма интернет страници