Ропотамо (Приморско)

BGSupporters форум

Ропотамо (Приморско)

"А" ОГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2020 17:00 1 кръг Г Вихър (Айтос) 0:3
12.09.2020 17:00 2 кръг Г Устрем (Тънково) 0:4
20.09.2020 17:00 3 кръг Д Липа (Череша) анл.
22.09.2020 17:00 4 кръг Г Русокастро (Русокастро) 1:2
27.09.2020 17:00 5 кръг Д Атлетик 2018 (Каблешково) 6:1
04.10.2020 16:00 6 кръг Г Черно море-Рудник (Бургас) 2:2
11.10.2020 16:00 7 кръг Д Балкан 1980 (Планиница) 0:2
18.10.2020 16:00 8 кръг Г Странджанец (Царево) 3:1
25.10.2020 14:30 9 кръг Д Звезденбург (Бургас) 5:2
01.11.2020 14:30 10 кръг Г Бяла река 1 (Зайчар) 0:5
08.11.2020 14:30 11 кръг Д Свети Никола (Бургас) 0:1
15.11.2020 14:30 12 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:6
22.11.2020 14:30 13 кръг Д Камено (Камено) 3:4
29.11.2020 14:30 14 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) 1:4
06.12.2020 14:30 15 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 2:1
21.02.2021 14:30 16 кръг Д Вихър (Айтос) 1:1
28.02.2021 14:30 17 кръг Д Устрем (Тънково) 4:1
- 18 кръг
почива
07.03.2021 15:30 19 кръг Д Русокастро (Русокастро) 3:0
13.03.2021 15:30 20 кръг Г Атлетик 2018 (Каблешково) 5:1
21.03.2021 15:30 21 кръг Д Черно море-Рудник (Бургас) 8:1
04.05.2021 18:00 22 кръг Г Балкан 1980 (Планиница) 0:3
11.04.2021 17:00 23 кръг Д Странджанец (Царево) 1:1
17.04.2021 17:00 24 кръг Г Звезденбург (Бургас) 1:3
25.04.2021 17:00 25 кръг Д Бяла река 1 (Зайчар) 0:0
01.05.2021 18:00 26 кръг Г Свети Никола (Бургас) 1:4
09.05.2021 18:00 27 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 4:1
16.05.2021 18:00 28 кръг Г Камено (Камено) -:-
23.05.2021 18:00 29 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) -:-
30.05.2021 18:00 30 кръг Г Бургас спорт (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Бургас спорт (Бургас) 25 12 3 10 70:47 39
8 Странджанец (Царево) 25 9 5 11 39:46 32
9 Ропотамо (Приморско) 25 9 4 12 51:54 31
10 Бяла река 1 (Зайчар) 24 10 3 11 62:44 30
11 Звезденбург (Бургас) 25 8 4 13 64:86 28

Ропотамо (Приморско)

Деца: Бургас - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2020 10:00 1 кръг Г Созопол (Созопол) 1:8
27.09.2020 10:00 2 кръг Д Вихър (Айтос) 1:9
04.10.2020 14:00 3 кръг Г Руен юнайтед 2019 (Руен) 0:3
10.10.2020 10:00 4 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 1:13
18.10.2020 10:00 5 кръг Г Камено (Камено) 1:7
25.10.2020 10:00 6 кръг Д Звездичка (Бургас) 1:7
01.11.2020 10:00 7 кръг Г Несебър (Несебър) 0:8
08.11.2020 10:00 8 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
15.11.2020 10:00 9 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:16
07.03.2021 10:00 10 кръг Д Созопол (Созопол) 0:6
14.03.2021 10:00 11 кръг Г Вихър (Айтос) 0:13
21.03.2021 11:00 12 кръг Д Руен юнайтед 2019 (Руен) 0:10
07.04.2021 15:00 13 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 0:9
10.04.2021 10:00 14 кръг Д Камено (Камено) 0:6
18.04.2021 10:00 15 кръг Г Звездичка (Бургас) 2:9
24.04.2021 10:30 16 кръг Д Несебър (Несебър) 0:12
09.05.2021 10:00 17 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:13
16.05.2021 10:00 18 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Звездичка (Бургас) 16 7 1 8 41:35 22
7 Несебър (Несебър) 16 7 0 9 48:46 21
8 Созопол (Созопол) 16 6 2 8 38:41 20
9 Камено (Камено) 17 4 2 11 39:91 14
10 Ропотамо (Приморско) 17 0 0 17 7:152 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ БС 11 място
2018/2019 А ОФГ БС 10 място
2017/2018 А ОФГ БС 8 място
2016/2017 А ОФГ БС 8 място
2015/2016 А ОФГ БС 8 място
2014/2015 А ОФГ БС 9 място
2012/2013 А ОФГ БС 12 място

Интернет страници