Свети Никола (Бургас)

BGSupporters форум

Свети Никола (Бургас)

"А" ОГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 17:00 1 кръг Д Балкан 1980 (Планиница) 7:0
13.09.2020 17:00 2 кръг Г Странджанец (Царево) 0:1
20.09.2020 17:00 3 кръг Д Звезденбург (Бургас) 8:3
22.09.2020 17:00 4 кръг Г Бяла река 1 (Зайчар) 1:3
27.09.2020 17:00 5 кръг Д Устрем (Тънково) 5:1
04.10.2020 16:00 6 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 2:1
11.10.2020 16:00 7 кръг Г Камено (Камено) 4:2
18.10.2020 16:00 8 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) 3:1
25.10.2020 14:30 9 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 4:1
01.11.2020 14:30 10 кръг Д Вихър (Айтос) 5:3
08.11.2020 14:30 11 кръг Г Ропотамо (Приморско) 1:0
15.11.2020 14:30 12 кръг Д Липа (Череша) анл.
22.11.2020 14:30 13 кръг Г Русокастро (Русокастро) 3:1
29.11.2020 14:30 14 кръг Д Атлетик 2018 (Каблешково) 7:3
05.12.2020 14:30 15 кръг Г Черно море-Рудник (Бургас) 10:1
21.02.2021 14:30 16 кръг Г Балкан 1980 (Планиница) 2:0
28.02.2021 14:30 17 кръг Д Странджанец (Царево) 1:0
отложен 18 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
06.03.2021 15:30 19 кръг Д Бяла река 1 (Зайчар) -:-
- 20 кръг Г Устрем (Тънково) -:-
- 21 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) -:-
- 22 кръг Д Камено (Камено) -:-
- 23 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) -:-
- 24 кръг Д Бургас спорт (Бургас) -:-
- 25 кръг Г Вихър (Айтос) -:-
- 26 кръг Д Ропотамо (Приморско) -:-
- 27 кръг
почива
- 28 кръг Д Русокастро (Русокастро) -:-
- 29 кръг Г Атлетик 2018 (Каблешково) -:-
- 30 кръг Д Черно море-Рудник (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Камено (Камено) 16 14 1 1 46:16 43
2 Свети Никола (Бургас) 16 14 0 2 63:21 42
3 Черноморски спортист (Обзор) 17 12 1 4 50:21 37
4 Балкан 1980 (Планиница) 16 12 0 4 39:25 36
5 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 17 12 0 5 42:20 36
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
01.10.2020 16:00 - Д Спортист 2009 (Своге) 0:4
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/2 финали
02.08.2020 18:00 - Г Атлетик 2018 (Каблешково) 9:0
Област Бургас / Финал
16.08.2020 18:00 - Д Бяла река 1 (Зайчар) 2:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
16.09.2020 17:00 - Д Несебър (Несебър) 0:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
30.01.2021 14:00 - Г Несебър (Несебър) 1:3

Свети Никола (Бургас)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
16.09.2020 17:00 2 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 0:3
24.09.2020 17:00 3 кръг Г Поморие (Поморие) 1:9
30.09.2020 17:00 4 кръг Д Несебър (Несебър) 1:2
07.10.2020 16:00 5 кръг Г Созопол (Созопол) 0:0
14.10.2020 16:00 6 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:2
21.10.2020 16:00 7 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 2:4
29.10.2020 15:00 8 кръг Д Вихър (Айтос) 1:6
04.11.2020 14:30 9 кръг Г Хаджи Димитър (Самуилово) 2:4
11.11.2020 14:30 10 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:2
18.11.2020 14:30 11 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:7
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 14 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
- 15 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 16 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
- 17 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 18 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 19 кръг Г Вихър (Айтос) -:-
- 20 кръг Д Хаджи Димитър (Самуилово) -:-
- 21 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 22 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Вихър (Айтос) 10 4 1 5 28:29 13
8 Хаджи Димитър (Самуилово) 10 3 1 6 23:35 10
9 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 10 3 1 6 14:18 10
10 Созопол (Созопол) 10 1 1 8 4:63 4
11 Свети Никола (Бургас) 10 0 1 9 8:39 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ БС 4 място
2018/2019 А ОФГ БС 11 място
2017/2018 Б ОФГ БС 1 място
2016/2017 А ОФГ БС 11 място
2015/2016 А ОФГ БС 5 място
2014/2015 А ОФГ БС 7 място
2012/2013 А ОФГ БС 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници