Бургас спорт (Бургас)

BGSupporters форум

Бургас спорт (Бургас)

"А" ОГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2020 17:00 1 кръг Д Липа (Череша) анл.
13.09.2020 17:00 2 кръг Г Русокастро (Русокастро) 7:0
20.09.2020 17:00 3 кръг Д Атлетик 2018 (Каблешково) 5:1
07.10.2020 16:00 4 кръг Г Черно море-Рудник (Бургас) 7:3
27.09.2020 17:00 5 кръг Д Балкан 1980 (Планиница) 1:5
04.10.2020 16:00 6 кръг Г Странджанец (Царево) 4:0
11.10.2020 16:00 7 кръг Д Звезденбург (Бургас) 2:2
18.10.2020 16:00 8 кръг Г Бяла река 1 (Зайчар) 2:2
25.10.2020 14:30 9 кръг Д Свети Никола (Бургас) 1:4
01.11.2020 14:30 10 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 3:1
08.11.2020 14:30 11 кръг Д Камено (Камено) 1:4
13.12.2020 14:30 12 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) 1:3
22.11.2020 14:30 13 кръг Д Устрем (Тънково) 3:1
29.11.2020 14:30 14 кръг Д Вихър (Айтос) 0:2
06.12.2020 14:30 15 кръг Г Ропотамо (Приморско) 1:2
- 16 кръг
почива
28.02.2021 14:30 17 кръг Д Русокастро (Русокастро) -:-
- 18 кръг Г Атлетик 2018 (Каблешково) -:-
- 19 кръг Д Черно море-Рудник (Бургас) -:-
- 20 кръг Г Балкан 1980 (Планиница) -:-
- 21 кръг Д Странджанец (Царево) -:-
- 22 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
- 23 кръг Д Бяла река 1 (Зайчар) -:-
- 24 кръг Г Свети Никола (Бургас) -:-
- 25 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) -:-
- 26 кръг Г Камено (Камено) -:-
- 27 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) -:-
- 28 кръг Г Устрем (Тънково) -:-
- 29 кръг Г Вихър (Айтос) -:-
- 30 кръг Д Ропотамо (Приморско) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Вихър (Айтос) 15 9 1 5 47:21 28
7 Бяла река 1 (Зайчар) 14 7 2 5 46:25 23
8 Бургас спорт (Бургас) 14 6 2 6 38:30 20
9 Странджанец (Царево) 14 6 0 8 25:33 18
10 Звезденбург (Бургас) 15 5 1 9 41:60 16

Бургас спорт (Бургас)

ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
26.09.2020 10:00 1 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 5:1
03.10.2020 10:00 2 кръг Г Стралджа (Стралджа) 1:3
11.10.2020 11:30 3 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:5
17.10.2020 10:00 4 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:2
25.10.2020 10:00 5 кръг Д Поморие (Поморие) 4:1
31.10.2020 10:00 6 кръг Г Созопол (Созопол) 4:2
08.11.2020 11:30 7 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) 3:1
21.03.2021 10:00 8 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) -:-
- 9 кръг Д Стралджа (Стралджа) -:-
- 10 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 11 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 12 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
- 13 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
- 14 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноморец 1919 (Бургас) 7 6 0 1 30:6 18
2 Нефтохимик 1962 (Бургас) 7 5 1 1 39:8 16
3 Бургас спорт (Бургас) 7 5 0 2 22:15 15
4 Стралджа (Стралджа) 7 4 2 1 21:11 14
5 Созопол (Созопол) 7 3 1 3 14:15 10

Бургас спорт (Бургас)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
01.09.2020 17:00 - Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0
Област Бургас / Финал
08.09.2020 17:00 - Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:1

Бургас спорт (Бургас)

Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
27.09.2020 11:30 1 кръг Г Звездичка (Бургас) 5:0
03.10.2020 10:00 2 кръг Г Карнобат (Карнобат) 5:2
11.10.2020 10:00 3 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 6:2
17.10.2020 11:30 4 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0
25.10.2020 11:30 5 кръг Д Поморие (Поморие) 6:0
01.11.2020 11:30 6 кръг Г Звезденбург (Бургас) 1:2
08.11.2020 10:00 7 кръг Д Несебър (Несебър) 7:0
21.03.2021 11:30 8 кръг Д Звездичка (Бургас) -:-
- 9 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 10 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 11 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 12 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
- 13 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
- 14 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Звезденбург (Бургас) 7 7 0 0 29:3 21
2 Бургас спорт (Бургас) 7 6 0 1 31:6 18
3 Нефтохимик 1962 (Бургас) 7 4 0 3 18:6 12
4 Несебър (Несебър) 7 4 0 3 17:15 12
5 Черноморец 1919 (Бургас) 7 3 1 3 16:24 10

Бургас спорт (Бургас)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/2 финали
01.09.2020 17:00 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:2
Деца: Бургас - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2020 10:00 1 кръг Г Несебър (Несебър) 8:0
27.09.2020 10:00 2 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:1
04.10.2020 10:00 3 кръг Г Вихър (Айтос) 6:2
10.10.2020 10:00 4 кръг Г Ропотамо (Приморско) 13:1
18.10.2020 10:00 5 кръг Д Звездичка (Бургас) 3:0
25.10.2020 10:00 6 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:1
01.11.2020 10:00 7 кръг Д Созопол (Созопол) 5:0
08.11.2020 14:00 8 кръг Г Руен юнайтед 2019 (Руен) 0:5
15.11.2020 10:00 9 кръг Д Камено (Камено) 4:0
07.03.2021 10:00 10 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 11 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 12 кръг Д Вихър (Айтос) -:-
- 13 кръг Д Ропотамо (Приморско) -:-
- 14 кръг Г Звездичка (Бургас) -:-
- 15 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 16 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
- 17 кръг Д Руен юнайтед 2019 (Руен) -:-
- 18 кръг Г Камено (Камено) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Руен юнайтед 2019 (Руен) 9 8 0 1 37:7 24
2 Бургас спорт (Бургас) 9 7 1 1 43:10 22
3 Черноморец 1919 (Бургас) 9 5 2 2 35:10 17
4 Вихър (Айтос) 9 5 1 3 31:20 16
5 Звездичка (Бургас) 9 4 1 4 25:23 13

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници