Вихър (Айтос)

BGSupporters форум

Вихър (Айтос)

"А" ОГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2020 17:00 1 кръг Д Ропотамо (Приморско) 3:0
13.09.2020 17:00 2 кръг Г Липа (Череша) анл.
19.09.2020 17:00 3 кръг Д Русокастро (Русокастро) 3:0
22.09.2020 17:00 4 кръг Г Атлетик 2018 (Каблешково) 10:3
26.09.2020 17:00 5 кръг Д Черно море-Рудник (Бургас) 7:1
04.10.2020 16:00 6 кръг Г Балкан 1980 (Планиница) 0:2
10.10.2020 16:00 7 кръг Д Странджанец (Царево) 7:0
14.02.2021 15:00 8 кръг Г Звезденбург (Бургас) 2:5
24.10.2020 14:30 9 кръг Д Бяла река 1 (Зайчар) 2:0
01.11.2020 14:30 10 кръг Г Свети Никола (Бургас) 3:5
12.12.2020 14:30 11 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:2
15.11.2020 14:30 12 кръг Г Камено (Камено) 0:2
21.11.2020 14:30 13 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) 3:0
29.11.2020 14:30 14 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 2:0
05.12.2020 14:30 15 кръг Д Устрем (Тънково) 4:0
21.02.2021 14:30 16 кръг Г Ропотамо (Приморско) 1:1
- 17 кръг
почива
03.03.2021 15:30 18 кръг Г Русокастро (Русокастро) 2:3
06.03.2021 15:30 19 кръг Д Атлетик 2018 (Каблешково) -:-
- 20 кръг Г Черно море-Рудник (Бургас) -:-
- 21 кръг Д Балкан 1980 (Планиница) -:-
- 22 кръг Г Странджанец (Царево) -:-
- 23 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
- 24 кръг Г Бяла река 1 (Зайчар) -:-
- 25 кръг Д Свети Никола (Бургас) -:-
- 26 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) -:-
- 27 кръг Д Камено (Камено) -:-
- 28 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) -:-
- 29 кръг Д Бургас спорт (Бургас) -:-
- 30 кръг Г Устрем (Тънково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 17 12 0 5 42:20 36
6 Бяла река 1 (Зайчар) 16 9 2 5 52:27 29
7 Вихър (Айтос) 16 9 1 6 49:24 28
8 Бургас спорт (Бургас) 15 7 2 6 40:31 23
9 Странджанец (Царево) 16 6 0 10 25:35 18

Вихър (Айтос)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2020 17:00 1 кръг Г Созопол (Созопол) 10:0
16.09.2020 17:00 2 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:5
23.09.2020 17:00 3 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 3:7
- 4 кръг
почива
07.10.2020 16:00 5 кръг Д Хаджи Димитър (Самуилово) 4:4
14.10.2020 16:00 6 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:2
21.10.2020 16:00 7 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0
29.10.2020 15:00 8 кръг Г Свети Никола (Бургас) 6:1
04.11.2020 14:30 9 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 0:4
12.11.2020 14:30 10 кръг Г Поморие (Поморие) 1:6
18.11.2020 14:30 11 кръг Д Несебър (Несебър) 1:0
04.03.2021 15:30 12 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
- 13 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 14 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Хаджи Димитър (Самуилово) -:-
- 17 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 18 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 19 кръг Д Свети Никола (Бургас) -:-
- 20 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 21 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
- 22 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Нефтохимик 1962 (Бургас) 10 4 3 3 29:14 15
6 Несебър (Несебър) 10 4 2 4 14:16 14
7 Вихър (Айтос) 10 4 1 5 28:29 13
8 Хаджи Димитър (Самуилово) 10 3 1 6 23:35 10
9 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 10 3 1 6 14:18 10

Вихър (Айтос)

Деца: Бургас - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2020 10:00 1 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
27.09.2020 10:00 2 кръг Г Ропотамо (Приморско) 9:1
04.10.2020 10:00 3 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 2:6
11.10.2020 10:00 4 кръг Г Звездичка (Бургас) 3:1
18.10.2020 10:00 5 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:1
25.10.2020 10:00 6 кръг Г Созопол (Созопол) 5:1
01.11.2020 10:00 7 кръг Д Руен юнайтед 2019 (Руен) 0:4
08.11.2020 10:00 8 кръг Г Камено (Камено) 2:2
14.11.2020 10:00 9 кръг Д Несебър (Несебър) 8:1
07.03.2021 10:00 10 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 11 кръг Д Ропотамо (Приморско) -:-
- 12 кръг Г Бургас спорт (Бургас) -:-
- 13 кръг Д Звездичка (Бургас) -:-
- 14 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 15 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
- 16 кръг Г Руен юнайтед 2019 (Руен) -:-
- 17 кръг Д Камено (Камено) -:-
- 18 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Бургас спорт (Бургас) 9 7 1 1 43:10 22
3 Черноморец 1919 (Бургас) 9 5 2 2 35:10 17
4 Вихър (Айтос) 9 5 1 3 31:20 16
5 Звездичка (Бургас) 9 4 1 4 25:23 13
6 Несебър (Несебър) 9 4 0 5 17:29 12

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ БС 5 място
2018/2019 А ОФГ БС 1 място
2017/2018 А ОФГ БС 4 място
2016/2017 А ОФГ БС 5 място
2015/2016 А ОФГ БС 4 място
2014/2015 А ОФГ БС 3 място
2012/2013 А ОФГ БС 6 място
1963/1964 ЗФГ 8 място
1962/1963 ЗФГ 9 място
1961/1962 ЗФГ 8 място

Интернет страници