Тракиец 2005 (Главиница)

BGSupporters форум

Тракиец 2005 (Главиница)

"А" ОГ Пазарджик
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Втора група
27.08.2023 18:00 1 кръг Д Балкан 1952 (Варвара) 1:3
03.09.2023 18:00 2 кръг Г Вихър (Ветрен) 2:3
10.09.2023 17:00 3 кръг Д Тракия (Мирянци) 2:0
17.09.2023 17:00 4 кръг Г Лозен (Лозен) 1:1
24.09.2023 17:00 5 кръг Д Брацигово (Брацигово) 2:5
01.10.2023 16:00 6 кръг Г Сарая (Сарая) 2:7
08.10.2023 16:00 7 кръг Д Оборище II (Панагюрище) 0:6
15.10.2023 16:00 8 кръг Д Юнак (Ивайло) 3:1
22.10.2023 16:00 9 кръг Г Спартак (Калугерово) 0:1
04.11.2023 14:00 10 кръг Г Балкан 1952 (Варвара) 0:6
12.11.2023 14:00 11 кръг Д Вихър (Ветрен) 0:0
18.11.2023 14:00 12 кръг Г Тракия (Мирянци) 4:1
26.11.2023 14:00 13 кръг Д Лозен (Лозен) 2:3
02.12.2023 14:00 14 кръг Г Брацигово (Брацигово) 0:6
18.02.2024 14:00 15 кръг Д Сарая (Сарая) 0:3
25.02.2024 14:00 16 кръг Г Оборище II (Панагюрище) 0:4
03.03.2024 15:00 17 кръг Г Юнак (Ивайло) 1:3
10.03.2024 15:00 18 кръг Д Спартак (Калугерово) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Лозен (Лозен) 18 6 2 10 26:59 20
7 Тракия (Мирянци) 18 5 1 12 21:40 16
8 Тракиец 2005 (Главиница) 18 4 2 12 22:53 14
9 Спартак (Калугерово) 18 5 1 12 13:45 13
10 Юнак (Ивайло) 18 2 1 15 13:62 7
Втора фаза / Втора група
17.03.2024 15:00 1 кръг Г Левски (Ракитово) 1:3
- 2 кръг
почива
31.03.2024 17:00 3 кръг Д Локомотив (Септември) 1:4
07.04.2024 17:00 4 кръг Д Звезда (Семчиново) 1:4
- 5 кръг
почива
21.04.2024 17:00 6 кръг Д Левски (Ракитово) -:-
- 7 кръг
почива
12.05.2024 18:00 8 кръг Г Локомотив (Септември) -:-
18.05.2024 18:00 9 кръг Г Звезда (Семчиново) -:-
- 10 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Звезда (Семчиново) 21 5 2 14 35:72 17
15 Спартак (Калугерово) 21 6 1 14 16:52 16
16 Тракиец 2005 (Главиница) 21 4 2 15 25:64 14
17 Левски (Ракитово) 20 4 0 16 31:91 12
18 Юнак (Ивайло) 20 2 1 17 14:72 7

Тракиец 2005 (Главиница)

ЮМВ: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2023 10:30 1 кръг Д Оборище (Панагюрище) 0:7
01.10.2023 11:00 2 кръг Г Брацигово (Брацигово) 1:4
- 3 кръг
почива
14.10.2023 10:30 4 кръг Д Орлета (Пазарджик) 0:14
25.11.2023 11:00 5 кръг Г Чико Бунара (Бяга) 2:7
28.10.2023 11:00 6 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 1:17
04.11.2023 10:30 7 кръг Г Лозен (Лозен) 2:0
12.11.2023 10:30 8 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:4
19.11.2023 10:00 9 кръг Д Брацигово (Брацигово) 4:2
- 10 кръг
почива
23.03.2024 10:30 11 кръг Г Орлета (Пазарджик) 3:0
30.03.2024 10:30 12 кръг Д Чико Бунара (Бяга) 2:0
07.04.2024 10:30 13 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 2:2
13.04.2024 10:30 14 кръг Д Лозен (Лозен) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Свобода 2011 (Пещера) 12 10 2 0 65:12 32
2 Оборище (Панагюрище) 10 6 1 3 33:10 19
3 Тракиец 2005 (Главиница) 12 5 1 6 19:58 16
4 Чико Бунара (Бяга) 11 4 0 7 20:37 12
5 Лозен (Лозен) 11 3 0 8 23:38 9

Тракиец 2005 (Главиница)

Деца: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 10:30 1 кръг Д Оборище (Панагюрище) 0:14
30.09.2023 10:00 2 кръг Г Брацигово (Брацигово) 0:10
- 3 кръг
почива
26.11.2023 10:30 4 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:12
22.10.2023 11:00 5 кръг Г Орлета (Пазарджик) 0:13
28.10.2023 11:00 6 кръг Д Левски (Паталеница) 1:12
02.03.2024 11:00 7 кръг Г Чепинец (Велинград) 0:8
11.11.2023 10:30 8 кръг Д Балкан 1952 (Варвара) 1:11
18.11.2023 10:30 9 кръг Г ФК Локомотив 1925 (Септември) 0:9
17.03.2024 10:30 10 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:7
10.03.2024 10:30 11 кръг Д Брацигово (Брацигово) 1:6
- 12 кръг
почива
31.03.2024 10:30 13 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:8
06.04.2024 10:30 14 кръг Д Орлета (Пазарджик) 1:3
13.04.2024 10:30 15 кръг Г Левски (Паталеница) 6:4
20.04.2024 10:30 16 кръг Д Чепинец (Велинград) -:-
27.04.2024 10:30 17 кръг Г Балкан 1952 (Варвара) -:-
11.05.2024 10:30 18 кръг Д ФК Локомотив 1925 (Септември) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Брацигово (Брацигово) 13 6 1 6 38:51 19
6 ФК Локомотив 1925 (Септември) 11 5 0 6 62:42 15
7 Балкан 1952 (Варвара) 12 3 0 9 34:130 9
8 Левски (Паталеница) 14 3 0 11 36:89 9
9 Тракиец 2005 (Главиница) 13 1 0 12 13:117 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ ПЗ 13 място
2021/2022 А ОФГ ПЗ 12 място
2020/2021 А ОФГ ПЗ 12 място
2019/2020 А ОФГ ПЗ 10 място
2018/2019 А ОФГ ПЗ 7 място
2017/2018 А ОФГ ПЗ 11 място
2016/2017 А ОФГ ПЗ 10 място
2015/2016 А ОФГ ПЗ 13 място
2014/2015 А ОФГ ПЗ 8 място
2013/2014 А ОФГ ПЗ 9 място

Интернет страници

 » няма интернет страници