Орлета (Пазарджик)

BGSupporters форум

Орлета (Пазарджик)

ЮМВ: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 12:30 1 кръг Д Лозен (Лозен) 3:0
30.09.2023 10:30 2 кръг Г Оборище (Панагюрище) 2:1
07.10.2023 13:00 3 кръг Д Брацигово (Брацигово) 18:0
14.10.2023 10:30 4 кръг Г Тракиец 2005 (Главиница) 14:0
- 5 кръг
почива
отложен 6 кръг Д Чико Бунара (Бяга) -:-
отложен 7 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
12.11.2023 10:30 8 кръг Г Лозен (Лозен) 8:1
19.11.2023 10:30 9 кръг Д Оборище (Панагюрище) 2:0
- 10 кръг Г Брацигово (Брацигово) -:-
- 11 кръг Д Тракиец 2005 (Главиница) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Чико Бунара (Бяга) -:-
- 14 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Орлета (Пазарджик) 6 6 0 0 47:2 18
2 Свобода 2011 (Пещера) 5 5 0 0 41:6 15
3 Оборище (Панагюрище) 6 4 0 2 20:4 12
4 Лозен (Лозен) 7 2 0 5 10:24 6
5 Чико Бунара (Бяга) 7 2 0 5 14:31 6

Орлета (Пазарджик)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2023 11:00 1 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 3:1
04.09.2023 16:00 2 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 2:2
09.09.2023 12:00 3 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:3
17.09.2023 13:00 4 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:7
23.09.2023 10:00 5 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:0
02.10.2023 19:00 6 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 1:3
- 7 кръг
почива
14.10.2023 10:30 8 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 6:1
отложен 9 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
28.10.2023 12:00 10 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:2
04.11.2023 15:00 11 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 3:2
11.11.2023 10:30 12 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:2
19.11.2023 12:00 13 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 0:3
отложен 14 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 15 кръг
почива
отложен 16 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
25.02.2024 11:00 17 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
- 18 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 19 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 20 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 22 кръг
почива
- 23 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 25 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 26 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 27 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 28 кръг Д ФК Сливен (Сливен) -:-
- 29 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Локомотив (Стара Загора) 13 5 3 5 25:34 18
8 Марица 1921 (Пловдив) 13 5 2 6 22:16 17
9 Орлета (Пазарджик) 11 4 2 5 22:26 14
10 ФК Хасково 2022 (Хасково) 14 4 2 8 28:56 14
11 Юнайтед (Пловдив) 13 3 2 8 25:39 11

Орлета (Пазарджик)

Деца: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 10:30 1 кръг Д Балкан 1952 (Варвара) 45:0
30.09.2023 11:00 2 кръг Г ФК Локомотив 1925 (Септември) 0:11
07.10.2023 11:00 3 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:2
15.10.2023 11:00 4 кръг Г Брацигово (Брацигово) 9:2
22.10.2023 11:00 5 кръг Д Тракиец 2005 (Главиница) 13:0
10.12.2023 10:30 6 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3
- 7 кръг
почива
25.11.2023 10:30 8 кръг Д Левски (Паталеница) 3:2
18.11.2023 10:30 9 кръг Г Чепинец (Велинград) 0:0
- 10 кръг Г Балкан 1952 (Варвара) -:-
- 11 кръг Д ФК Локомотив 1925 (Септември) -:-
- 12 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
- 13 кръг Д Брацигово (Брацигово) -:-
- 14 кръг Г Тракиец 2005 (Главиница) -:-
- 15 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Левски (Паталеница) -:-
- 18 кръг Д Чепинец (Велинград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ФК Локомотив 1925 (Септември) 7 5 0 2 59:14 15
3 Оборище (Панагюрище) 6 5 0 1 51:8 15
4 Орлета (Пазарджик) 8 4 1 3 72:20 13
5 Брацигово (Брацигово) 8 4 1 3 24:35 13
6 Чепинец (Велинград) 7 2 2 3 26:28 8

Орлета (Пазарджик)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А1"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 17:45 1 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:3
отложен 2 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
01.10.2023 17:45 3 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 0:2
08.10.2023 14:00 4 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:0
- 5 кръг
почива
22.10.2023 17:45 6 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:3
05.11.2023 16:30 7 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:6
12.11.2023 15:15 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1
19.11.2023 15:15 9 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 6:1
- 10 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 11 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 12 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 16 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 18 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Хебър 1918 (Пазарджик) 7 3 1 3 13:12 10
5 Тракия 2004 (Пловдив) 7 3 0 4 24:24 9
6 Орлета (Пазарджик) 7 2 0 5 11:16 6
7 Лион 2017 (Пловдив) 8 1 1 6 9:33 4
8 ФК Арда 1924 (Кърджали) 6 1 0 5 8:22 3

Орлета (Пазарджик)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2023 10:00 1 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 1:8
30.09.2023 11:00 2 кръг Г Беломорец (Асеновград) 0:5
07.10.2023 13:00 3 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 0:7
21.10.2023 11:00 4 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:4
- 5 кръг
почива
28.10.2023 12:00 6 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 2:3
18.11.2023 13:00 7 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 3:1
11.11.2023 10:00 8 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:11
18.11.2023 10:00 9 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:7
25.11.2023 13:00 10 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 0:3
02.12.2023 09:00 11 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 3:2
- 12 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
- 14 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 15 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г СФК Раковски (Раковски) -:-
- 18 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 21 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ФК Арда 1924 (Кърджали) 9 4 1 4 18:22 13
8 СФК Раковски (Раковски) 10 3 0 7 22:52 9
9 Пловдив сити (Пловдив) 9 2 2 5 18:20 8
10 Орлета (Пазарджик) 10 2 0 8 10:51 6
11 Лидер Пловдив (Ягодово) 10 1 1 8 25:68 4

Орлета (Пазарджик)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 15:00 1 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 1:3
22.09.2023 10:00 2 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 1:8
24.09.2023 15:00 3 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 4:2
01.10.2023 12:00 4 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 2:5
08.10.2023 14:00 5 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) 10:0
15.10.2023 15:00 6 кръг Д Академик (Пловдив) 5:5
22.10.2023 13:00 7 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:1
29.10.2023 10:00 8 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 5:3
05.11.2023 14:00 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 8:2
12.11.2023 12:00 10 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 5:5
19.11.2023 10:00 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:6
10.12.2023 11:00 12 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3
03.12.2023 10:00 13 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 6:4
- 14 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 15 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 18 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) -:-
- 19 кръг Г Академик (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 21 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 22 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 24 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 26 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Шипка старс 2015 (Асеновград) 13 6 1 6 58:51 19
7 Пловдив сити (Пловдив) 10 6 0 4 39:26 18
8 Орлета (Пазарджик) 13 5 2 6 51:47 17
9 Родопа Смолян (Смолян) 11 5 1 5 44:38 16
10 ФК Арда 1924 (Кърджали) 10 5 0 5 46:40 15

Орлета (Пазарджик)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 10:00 1 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 11:2
01.10.2023 14:00 2 кръг Г Чавдар (Пловдив) 10:0
08.10.2023 12:00 3 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 4:1
15.10.2023 12:00 4 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 3:6
22.10.2023 14:00 5 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 6:1
29.10.2023 11:00 6 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 1:9
05.11.2023 11:00 7 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:4
12.11.2023 10:00 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1
19.11.2023 12:00 9 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 5:0
отложен 10 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
03.12.2023 09:00 11 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 13:4
- 12 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 15 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 16 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 17 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 18 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 21 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Траките 2007 (Скутаре) 10 8 1 1 65:26 25
3 Бригада 2010 (Димитровград) 10 8 0 2 63:21 24
4 Орлета (Пазарджик) 10 7 0 3 58:28 21
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 10 7 0 3 59:21 21
6 Кронос 2016 (Пловдив) 10 5 0 5 46:57 15

Орлета (Пазарджик)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 12:00 1 кръг Д Велд (Пловдив) 1:11
01.10.2023 12:00 2 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) 5:5
08.10.2023 12:00 3 кръг Д Академия Лион (Пловдив) 5:4
- 4 кръг
почива
22.10.2023 10:00 5 кръг Д Пълдин (Пловдив) 6:5
29.10.2023 10:00 6 кръг Г Сокол (Марково) 4:3
05.11.2023 11:00 7 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 7:2
12.11.2023 11:00 8 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:7
19.11.2023 13:00 9 кръг Д Пазарджик сити (Пазарджик) 4:5
отложен 10 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
03.12.2023 11:00 11 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 5:8
- 12 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Академия Лион (Пловдив) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 18 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 20 кръг Г Пазарджик сити (Пазарджик) -:-
- 21 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 22 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Асеновец 2005 (Асеновград) 9 6 0 3 36:24 18
5 ФК Кърджали (Кърджали) 9 5 0 4 31:25 15
6 Орлета (Пазарджик) 9 4 1 4 39:50 13
7 Пазарджик сити (Пазарджик) 10 4 0 6 24:41 12
8 СФК Спартак 1947 (Пловдив) 8 3 1 4 24:34 10

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници