Чепинец (Велинград)

BGSupporters форум

Чепинец (Велинград)

"А" ОГ Пазарджик
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Първа група
26.08.2023 18:00 1 кръг Д Величково (Величково) 3:0
03.09.2023 18:00 2 кръг Г Чико Бунара (Бяга) 1:1
09.09.2023 17:00 3 кръг Д Марица (Белово) 2:2
16.09.2023 17:00 4 кръг Г Левски (Ракитово) 4:2
23.09.2023 17:00 5 кръг Д Локомотив (Септември) 3:0
30.09.2023 17:00 6 кръг Г Хебър 1918 III (Пазарджик) 1:1
07.10.2023 16:00 7 кръг Д Звезда (Семчиново) 1:0
14.10.2023 16:00 8 кръг Д Спартак 2021 (Пещера) анл.
21.10.2023 16:00 9 кръг Г Левски (Паталеница) 1:1
05.11.2023 14:00 10 кръг Г Величково (Величково) 5:1
11.11.2023 14:00 11 кръг Д Чико Бунара (Бяга) 2:2
18.11.2023 14:00 12 кръг Г Марица (Белово) 0:1
25.11.2023 14:00 13 кръг Д Левски (Ракитово) 12:2
03.12.2023 14:00 14 кръг Г Локомотив (Септември) 2:0
17.02.2024 14:00 15 кръг Д Хебър 1918 III (Пазарджик) 3:0
24.02.2024 14:00 16 кръг Г Звезда (Семчиново) 3:3
03.03.2024 15:00 17 кръг Г Спартак 2021 (Пещера) анл.
09.03.2024 14:00 18 кръг Д Левски (Паталеница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Чико Бунара (Бяга) 14 10 4 0 38:8 34
2 Чепинец (Велинград) 15 8 6 1 43:16 30
3 Левски (Паталеница) 13 6 3 4 32:21 21
4 Марица (Белово) 14 6 3 5 31:21 21
5 Локомотив (Септември) 13 4 1 8 28:31 13

Чепинец (Велинград)

Деца: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2023 11:00 1 кръг Г Левски (Паталеница) 7:1
- 2 кръг
почива
07.10.2023 11:00 3 кръг Д Балкан 1952 (Варвара) 8:0
14.10.2023 11:00 4 кръг Г ФК Локомотив 1925 (Септември) 1:11
21.10.2023 11:00 5 кръг Д Оборище (Панагюрище) 2:6
25.11.2023 10:30 6 кръг Г Брацигово (Брацигово) 2:2
отложен 7 кръг Д Тракиец 2005 (Главиница) -:-
12.11.2023 10:30 8 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 6:8
18.11.2023 10:30 9 кръг Д Орлета (Пазарджик) 0:0
- 10 кръг Д Левски (Паталеница) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Балкан 1952 (Варвара) -:-
- 13 кръг Д ФК Локомотив 1925 (Септември) -:-
- 14 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
- 15 кръг Д Брацигово (Брацигово) -:-
- 16 кръг Г Тракиец 2005 (Главиница) -:-
- 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 18 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Орлета (Пазарджик) 8 4 1 3 72:20 13
5 Брацигово (Брацигово) 8 4 1 3 24:35 13
6 Чепинец (Велинград) 7 2 2 3 26:28 8
7 Балкан 1952 (Варвара) 8 2 0 6 23:106 6
8 Левски (Паталеница) 7 1 0 6 19:45 3

Чепинец (Велинград)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 12:45 1 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 3:1
24.09.2023 14:00 2 кръг Г Сокол (Марково) 3:1
01.10.2023 14:00 3 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 11:1
08.10.2023 15:15 4 кръг Д Чепинец II (Велинград) анл.
15.10.2023 14:00 5 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 4:1
22.10.2023 15:15 6 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:0
29.10.2023 12:45 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 8:0
05.11.2023 12:45 8 кръг Д Реал (Пловдив) 3:0
12.11.2023 11:30 9 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 2:0
19.11.2023 12:45 10 кръг Д Марица (Ясно поле) 8:1
отложен 11 кръг Г СФК Раковски (Раковски) -:-
03.12.2023 12:45 12 кръг Д Беломорец (Асеновград) 2:0
10.12.2023 12:45 13 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 1:1
- 14 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 16 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Чепинец II (Велинград) -:-
- 18 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
- 19 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 20 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Марица (Ясно поле) -:-
- 24 кръг Д СФК Раковски (Раковски) -:-
- 25 кръг Г Беломорец (Асеновград) -:-
- 26 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Чепинец (Велинград) 11 10 1 0 46:6 31
2 Беломорец (Асеновград) 12 10 0 2 60:14 30
3 Тракия 2004 (Пловдив) 11 8 1 2 41:19 25
4 Траките 2007 (Скутаре) 11 7 2 2 43:13 23
5 Сокол (Марково) 11 7 0 4 35:16 21

Чепинец II (Велинград)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 14:00 1 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 0:3
24.09.2023 12:45 2 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) анл.
01.10.2023 15:15 3 кръг Д Сокол (Марково) 1:6
08.10.2023 15:15 4 кръг Г Чепинец (Велинград) анл.
15.10.2023 15:15 5 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 4:2
22.10.2023 14:00 6 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 1:9
29.10.2023 14:00 7 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:2
05.11.2023 14:00 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4
12.11.2023 12:45 9 кръг Г Реал (Пловдив) 0:1
19.11.2023 14:00 10 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 0:0
отложен 11 кръг Г Марица (Ясно поле) -:-
03.12.2023 11:30 12 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 3:1
10.12.2023 14:00 13 кръг Г Беломорец (Асеновград) 0:4
- 14 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 15 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 17 кръг Д Чепинец (Велинград) -:-
- 18 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 20 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Марица (Ясно поле) -:-
- 25 кръг Г СФК Раковски (Раковски) -:-
- 26 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Реал (Пловдив) 12 3 1 8 16:49 10
11 Марица (Ясно поле) 11 2 2 7 15:38 8
12 Чепинец II (Велинград) 10 2 1 7 10:32 7
13 СФК Раковски (Раковски) 12 1 0 11 12:83 3
14 Юнайтед (Пловдив) 11 0 0 11 16:79 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници