Трявна (Трявна)

BGSupporters форум

Трявна (Трявна)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:3
20.08.2017 18:00 2 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 0:1
27.08.2017 18:00 3 кръг Г Вихър (Славяново) 1:3
03.09.2017 17:00 4 кръг Д Кариана (Ерден) 0:0
10.09.2017 17:00 5 кръг Г Ботев (Луковит) 2:1
17.09.2017 17:00 6 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 4:0
24.09.2017 17:00 7 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:1
01.10.2017 16:00 8 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 1:0
08.10.2017 16:00 9 кръг Г Академик (Свищов) 3:0
15.10.2017 16:00 10 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:2
22.10.2017 16:00 11 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 4:1
29.10.2017 14:30 12 кръг Д Спартак (Плевен) 0:0
05.11.2017 14:30 13 кръг Г Павликени (Павликени) 0:0
12.11.2017 14:30 14 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:3
19.11.2017 14:30 15 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:1
11.03.2018 14:30 16 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:2
18.03.2018 14:30 17 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:0
10.04.2018 17:00 18 кръг Д Вихър (Славяново) 0:1
01.04.2018 17:00 19 кръг Г Кариана (Ерден) 0:9
06.04.2018 17:00 20 кръг Д Ботев (Луковит) 1:0
15.04.2018 17:00 21 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 1:4
22.04.2018 17:00 22 кръг Д Партизан (Червен бряг) 1:0
26.04.2018 17:00 23 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 1:1
29.04.2018 17:00 24 кръг Д Академик (Свищов) 0:0
05.05.2018 18:00 25 кръг Г Левски 2007 (Левски) 1:2
10.05.2018 18:00 26 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 1:3
13.05.2018 18:00 27 кръг Г Спартак (Плевен) 1:3
20.05.2018 18:00 28 кръг Д Павликени (Павликени) 2:1
27.05.2018 18:00 29 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:1
03.06.2018 18:00 30 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Партизан (Червен бряг) 30 11 4 15 34:50 37
10 Академик (Свищов) 30 9 10 11 45:46 37
11 Трявна (Трявна) 30 10 6 14 33:47 36
12 Павликени (Павликени) 30 10 2 18 34:62 32
13 Ботев (Луковит) 30 9 3 18 37:64 30
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Първи кръг
23.08.2017 18:00 - Г Янтра Габрово (Габрово) 4:0
Област Габрово / Финал
18.10.2017 15:00 - Д Янтра 1919 (Габрово) П
Северозападна България / Първи кръг
25.10.2017 15:00 - Г Партизани (Макреш) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.07.2017 18:00 - Д Янтра 1919 (Габрово) 2:0
22.07.2017 18:00 - Д Янтра Габрово (Габрово) 3:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
27.01.2018 14:00 - Г Левски (Карлово) 2:3
03.02.2018 14:00 - Г Розова долина (Казанлък) 1:3
11.02.2018 14:00 - Д Павликени (Павликени) 0:7

Трявна (Трявна)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 09:45 1 кръг Д Павликени (Павликени) 0:2
13.09.2017 15:30 2 кръг Г Севлиево (Севлиево) 2:3
16.09.2017 09:45 3 кръг Д Гигант (Белене) 4:1
23.09.2017 10:30 4 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 1:1
30.09.2017 09:45 5 кръг Д Спартак (Плевен) 1:2
07.10.2017 09:45 6 кръг Г Академик (Свищов) 0:4
- 7 кръг
почива
- 8 кръг
почива
- 9 кръг
почива
28.10.2017 09:45 10 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:3
- 11 кръг
почива
04.11.2017 09:45 12 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 2:2
- 13 кръг
почива
18.11.2017 10:30 14 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 3:1
25.11.2017 09:45 15 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:7
02.12.2017 09:45 16 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:6
09.12.2017 10:30 17 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:5
01.05.2018 09:45 18 кръг Г Павликени (Павликени) 1:2
10.03.2018 09:45 19 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:0
17.03.2018 09:45 20 кръг Г Гигант (Белене) 0:1
28.03.2018 15:00 21 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 1:1
29.05.2018 16:30 22 кръг Г Спартак (Плевен) 0:3
31.03.2018 09:45 23 кръг Д Академик (Свищов) 1:1
- 24 кръг
почива
- 25 кръг
почива
- 26 кръг
почива
21.04.2018 09:45 27 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:6
- 28 кръг
почива
05.05.2018 09:45 29 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 0:2
- 30 кръг
почива
15.05.2018 15:00 31 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 2:1
19.05.2018 09:45 32 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 0:5
26.05.2018 09:45 33 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:6
02.06.2018 10:30 34 кръг Д Литекс (Ловеч) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Павликени (Павликени) 24 6 4 14 32:72 22
10 Севлиево (Севлиево) 24 6 2 16 23:78 20
11 Трявна (Трявна) 24 5 4 15 27:65 19
12 Гигант (Белене) 24 3 0 21 22:149 9
13 Чардафон 1919 (Габрово) 24 2 2 20 16:77 8

Трявна (Трявна)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 11:30 1 кръг Д Павликени (Павликени) 1:5
13.09.2017 14:00 2 кръг Г Севлиево (Севлиево) 4:5
16.09.2017 11:30 3 кръг Д Гигант (Белене) 6:0
- 4 кръг
почива
30.09.2017 11:30 5 кръг Д Спартак (Плевен) 1:4
07.10.2017 11:30 6 кръг Г Академик (Свищов) 3:2
14.10.2017 10:30 7 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 2:2
22.11.2017 15:00 8 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 0:6
- 9 кръг
почива
28.10.2017 11:30 10 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:6
01.11.2017 10:30 11 кръг Г Белица 2017 (Килифарево) 1:0
04.11.2017 11:30 12 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 0:6
11.11.2017 10:30 13 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:4
- 14 кръг
почива
25.11.2017 11:30 15 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:10
02.12.2017 11:30 16 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:4
- 17 кръг
почива
01.05.2018 11:30 18 кръг Г Павликени (Павликени) 2:5
10.03.2018 11:30 19 кръг Д Севлиево (Севлиево) 3:0
17.03.2018 11:30 20 кръг Г Гигант (Белене) 3:0
- 21 кръг
почива
29.05.2018 15:00 22 кръг Г Спартак (Плевен) 0:8
31.03.2018 11:30 23 кръг Д Академик (Свищов) 1:2
07.04.2018 10:30 24 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 4:0
14.04.2018 10:30 25 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) 0:3
- 26 кръг
почива
21.04.2018 11:30 27 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:7
28.04.2018 10:30 28 кръг Д Белица 2017 (Килифарево) 2:1
05.05.2018 11:30 29 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 1:1
12.05.2018 10:30 30 кръг Д Левски 2007 (Левски) 3:3
- 31 кръг
почива
19.05.2018 11:30 32 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 4:3
26.05.2018 11:30 33 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:2
- 34 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Левски 2007 (Левски) 26 10 3 13 66:89 33
10 Павликени (Павликени) 26 10 2 14 56:82 32
11 Трявна (Трявна) 26 8 3 15 42:89 27
12 Локомотив 1927 (Дряново) 26 5 2 19 45:122 17
13 Севлиево (Севлиево) 26 4 0 22 29:150 12

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
октомври 2019 9.024 63
септември 2019 3.459 88
август 2019 7.684 69
май 2019 4.861 87
април 2019 5.248 85
март 2019 4.045 88
ноември 2018 7.862 73
октомври 2018 8.702 65
септември 2018 4.293 85
май 2018 5.726 82
април 2018 8.633 67
март 2018 6.909 75
ноември 2017 5.000 82
октомври 2017 7.490 71
септември 2017 12.549 43
август 2017 1.809 89
май 2017 8.192 66
април 2017 5.426 81
март 2017 5.489 79
ноември 2016 1.424 92
октомври 2016 6.492 73
септември 2016 8.736 62
август 2016 6.035 77
май 2016 4.802 80
април 2016 3.793 83
март 2016 5.273 77
ноември 2015 8.083 65
октомври 2015 9.960 50
август 2015 9.991 47
май 2014 3.725 87
април 2014 6.217 75
март 2014 7.320 66
ноември 2013 5.244 84
септември 2013 2.872 91
август 2013 1.362 93
май 2013 9.173 59
април 2013 6.334 73
март 2013 1.753 88
ноември 2012 1.946 89
октомври 2012 3.807 87
септември 2012 1.763 92
май 2012 5.469 86
април 2012 4.031 88
март 2012 4.779 86
ноември 2011 6.663 87
октомври 2011 9.599 69
септември 2011 7.604 85
август 2011 9.290 71
май 2011 17.820 35
април 2011 10.711 62
март 2011 9.224 72
ноември 2010 10.344 74
октомври 2010 10.768 69
септември 2010 6.452 93
август 2010 7.486 88
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници