Ботев (Нови пазар)

BGSupporters форум

Ботев (Нови пазар)

Североизточна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.08.2015 18:00 1 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:2
22.08.2015 18:00 2 кръг Д Две могили (Две могили) 5:2
29.08.2015 18:00 3 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:1
06.09.2015 17:00 4 кръг Г Химик (Девня) 1:2
12.09.2015 17:00 5 кръг Д Интер (Плачидол) 2:0
20.09.2015 17:00 6 кръг Г Септември 98 (Тервел) 2:0
26.09.2015 15:00 7 кръг Д Марисан (Русе) 2:1
03.10.2015 16:00 8 кръг Г Калиакра (Каварна) 1:2
10.10.2015 16:00 9 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:1
18.10.2015 16:00 10 кръг Г Тича 1948 (Долни чифлик) 1:1
23.10.2015 16:00 11 кръг Д Шумен 1929 (Шумен) 3:1
30.10.2015 15:00 12 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:2
07.11.2015 14:00 13 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 2:1
27.02.2016 14:00 14 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:0
05.03.2016 15:00 15 кръг Г Две могили (Две могили) 3:0
12.03.2016 15:00 16 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:2
19.03.2016 15:00 17 кръг Д Химик (Девня) 6:0
27.03.2016 16:00 18 кръг Г Интер (Плачидол) 0:2
02.04.2016 16:00 19 кръг Д Септември 98 (Тервел) 1:1
09.04.2016 16:00 20 кръг Г Марисан (Русе) 2:2
16.04.2016 16:00 21 кръг Д Калиакра (Каварна) 2:0
24.04.2016 16:00 22 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:2
30.04.2016 16:00 23 кръг Д Тича 1948 (Долни чифлик) 3:0
07.05.2016 17:00 24 кръг Г Шумен 1929 (Шумен) 1:1
15.05.2016 17:00 25 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:1
22.05.2016 17:00 26 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Суворово 1 (Суворово) 26 14 6 6 46:32 48
4 Светкавица Търговище (Търговище) 26 13 3 10 41:32 42
5 Ботев (Нови пазар) 26 11 5 10 43:27 38
6 Интер (Плачидол) 26 11 5 10 34:33 38
7 Марисан (Русе) 26 12 2 12 42:47 38

Ботев (Нови пазар)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2015 16:00 1 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 0:4
16.09.2015 16:00 2 кръг Д Вихър 1926 (Вълчи дол) анл.
23.09.2015 16:00 3 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:4
30.09.2015 16:00 4 кръг Д Калиакра (Каварна) 0:1
07.10.2015 15:00 5 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:0
14.10.2015 15:00 6 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 3:5
21.10.2015 15:00 7 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 3:3
28.10.2015 15:00 8 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 2:1
04.11.2015 14:00 9 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:4
09.03.2016 15:00 10 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 1:2
- 11 кръг
почива
23.03.2016 15:00 12 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:3
30.03.2016 15:00 13 кръг Г Калиакра (Каварна) 0:3
06.04.2016 16:00 14 кръг Д Черноморец (Балчик) 4:1
13.04.2016 16:00 15 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 2:2
20.04.2016 16:00 16 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:4
27.04.2016 16:00 17 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:3
16.05.2016 17:00 18 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Дунав 2010 (Русе) 16 7 2 7 45:29 23
7 Шумен 2007 (Шумен) 16 4 1 11 19:65 13
8 Ботев (Нови пазар) 16 2 3 11 16:43 9
9 Черноморец (Балчик) 16 0 1 15 6:93 1
-- Вихър 1926 (Вълчи дол) - 0 0 0 0:0 -

Ботев (Нови пазар)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2015 10:00 1 кръг Г Черно море (Варна) 0:5
20.09.2015 10:00 2 кръг Д Интер (Плачидол) 0:1
27.09.2015 10:00 3 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 0:5
04.10.2015 10:00 4 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:8
11.10.2015 10:00 5 кръг Д Шумен 1929 (Шумен) 0:7
17.10.2015 10:00 6 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:4
- 7 кръг
почива
02.11.2015 10:00 8 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:4
13.11.2015 13:00 9 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:9
13.03.2016 10:00 10 кръг Д Черно море (Варна) 1:7
20.03.2016 10:00 11 кръг Г Интер (Плачидол) 0:5
30.04.2016 10:00 12 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 3:0
03.04.2016 10:00 13 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:4
10.04.2016 10:00 14 кръг Г Шумен 1929 (Шумен) 0:2
17.04.2016 10:00 15 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:2
- 16 кръг
почива
11.05.2016 16:00 17 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:5
08.05.2016 10:00 18 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Светкавица Търговище (Търговище) 16 7 0 9 23:33 21
6 Добруджа 1919 (Добрич) 16 5 3 8 35:29 18
7 Интер (Плачидол) 16 3 1 12 15:50 10
8 Доростол 2013 (Силистра) 16 2 3 11 13:48 9
9 Ботев (Нови пазар) 16 1 1 14 6:71 4

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 6 място
2017/2018 Трета лига 9 място
2016/2017 Трета лига 5 място
2015/2016 "В" група 5 място
2014/2015 "В" група 10 място
2013/2014 "В" група 11 място
2012/2013 А ОФГ ШН 7 място
2011/2012 "В" група 15 място
2010/2011 "В" група 14 място
2009/2010 "В" група 14 място

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници