Ботев (Нови пазар)

BGSupporters форум

Ботев (Нови пазар)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
10.08.2019 18:00 1 кръг Д Хитрино (Хитрино) 0:0
17.08.2019 18:00 2 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 1:5
24.08.2019 18:00 3 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 4:5
31.08.2019 18:00 4 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:1
14.09.2019 17:00 5 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:4
21.09.2019 17:00 6 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:4
29.09.2019 16:00 7 кръг Г Локомотив (Русе) анл.
05.10.2019 16:00 8 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 1:2
13.10.2019 16:00 9 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:2
19.10.2019 16:00 10 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 0:2
31.10.2019 14:00 11 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:7
09.11.2019 14:00 12 кръг Д Устрем Д (Дончево) 0:3
17.11.2019 14:00 13 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
23.11.2019 14:00 14 кръг Г Хитрино (Хитрино) -:-
30.11.2019 14:00 15 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 16 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) -:-
- 17 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 18 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 19 кръг Г Суворово 1 (Суворово) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 22 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 23 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) -:-
- 24 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 25 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
- 26 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Хитрино (Хитрино) 12 4 1 7 17:23 13
11 Кубрат 2016 (Кубрат) 11 3 0 8 9:25 9
12 Ботев (Нови пазар) 11 0 1 10 7:35 1
13 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 11 0 1 10 5:34 1
-- Локомотив (Русе) - 0 0 0 0:0 -
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Шумен / Първи кръг
04.09.2019 17:00 - Г Шумен 2007 (Шумен) 1:5

Ботев (Нови пазар)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) -:-
21.09.2019 10:00 2 кръг Г Хитрино (Хитрино) 7:1
28.09.2019 10:00 3 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:0
05.10.2019 10:00 4 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 5:3
12.10.2019 10:00 5 кръг Д Устрем Д (Дончево) 2:1
19.10.2019 10:00 6 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:4
01.11.2019 10:00 7 кръг Д Волов (Шумен) 1:2
04.11.2019 10:00 8 кръг Д Черноморец II (Балчик) 3:0
09.11.2019 10:00 9 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 3:4
16.11.2019 10:00 10 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
- 13 кръг Д Хитрино (Хитрино) -:-
- 14 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 15 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
- 16 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
- 17 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 18 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 19 кръг Г Черноморец II (Балчик) -:-
- 20 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 21 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Септември 98 (Тервел) 8 6 1 1 28:5 19
3 Велики Преслав (Велики Преслав) 7 5 0 2 19:15 15
4 Ботев (Нови пазар) 8 5 0 3 23:15 15
5 Устрем Д (Дончево) 7 5 0 2 15:7 15
6 Волов (Шумен) 8 4 1 3 21:16 13

Ботев (Нови пазар)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
21.09.2019 11:30 2 кръг Г Хитрино (Хитрино) 5:2
28.09.2019 11:30 3 кръг Д Черноморец (Балчик) 4:0
05.10.2019 11:30 4 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:1
12.10.2019 11:30 5 кръг Д Устрем Д (Дончево) 5:0
19.10.2019 11:30 6 кръг Г Септември 98 (Тервел) 5:1
- 7 кръг
почива
- 8 кръг
почива
09.11.2019 11:30 9 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:2
16.11.2019 11:30 10 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
23.11.2019 14:30 11 кръг Г Провадия (Провадия) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Д Хитрино (Хитрино) -:-
- 14 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 15 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
- 16 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
- 17 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 21 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
- 22 кръг Д Провадия (Провадия) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Суворово 1 (Суворово) 7 5 1 1 29:6 16
2 Черноморец (Балчик) 7 5 0 2 24:10 15
3 Ботев (Нови пазар) 6 4 1 1 20:6 13
4 Атлетик (Провадия) 7 4 0 3 17:20 12
5 Септември 98 (Тервел) 7 3 0 4 16:24 9

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 6 място
2017/2018 Трета лига 9 място
2016/2017 Трета лига 5 място
2015/2016 "В" група 5 място
2014/2015 "В" група 10 място
2013/2014 "В" група 11 място
2012/2013 А ОФГ ШН 7 място
2011/2012 "В" група 15 място
2010/2011 "В" група 14 място
2009/2010 "В" група 14 място

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници