Ботев 1937 (Ихтиман)

BGSupporters форум

Ботев 1937 (Ихтиман)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:0
21.08.2016 18:00 2 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:1
28.08.2016 18:00 3 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:1
07.09.2016 17:00 4 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:1
04.09.2016 17:00 5 кръг Г Чепинец (Велинград) 3:1
11.09.2016 17:00 6 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:5
18.09.2016 17:00 7 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 3:1
25.09.2016 17:00 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 4:1
02.10.2016 16:00 9 кръг Г Германея (Сапарева баня) 3:1
09.10.2016 16:00 10 кръг Д Беласица (Петрич) 0:2
16.10.2016 16:00 11 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:4
23.10.2016 16:00 12 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 0:2
30.10.2016 14:00 13 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 0:1
02.11.2016 14:00 14 кръг Г Миньор (Перник) 2:3
09.11.2016 14:00 15 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:2
20.11.2016 17:00 16 кръг Г Септември (Симитли) 0:1
27.11.2016 14:00 17 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:1
25.02.2017 14:00 18 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:2
04.03.2017 15:00 19 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 2:4
11.03.2017 15:00 20 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:3
18.03.2017 15:00 21 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:1
22.03.2017 15:00 22 кръг Д Чепинец (Велинград) 0:3
01.04.2017 17:00 23 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:3
05.04.2017 17:00 24 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 1:0
08.04.2017 17:00 25 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:2
15.04.2017 17:00 26 кръг Д Германея (Сапарева баня) 1:0
22.04.2017 17:00 27 кръг Г Беласица (Петрич) 2:1
29.04.2017 17:00 28 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:5
06.05.2017 18:00 29 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 4:0
10.05.2017 18:00 30 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 1:3
13.05.2017 18:00 31 кръг Д Миньор (Перник) 1:5
20.05.2017 18:00 32 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:5
27.05.2017 18:00 33 кръг Д Септември (Симитли) 1:1
03.06.2017 17:00 34 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Пирин 1941 (Разлог) 34 11 8 15 36:55 41
12 Балкан 1929 (Ботевград) 34 11 7 16 54:55 40
13 Ботев 1937 (Ихтиман) 34 12 2 20 49:72 38
14 Германея (Сапарева баня) 34 11 5 18 52:52 38
15 Вихрен 1925 (Сандански) 34 10 7 17 36:46 37
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Първи кръг
- -
почива
Област София / Финал
24.08.2016 17:00 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / 1/4 финали
14.09.2016 16:30 - Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.07.2016 18:00 - Г Локомотив 1929 (София) 1:4
23.07.2016 18:00 - Г Марек 1915 (Дупница) 1:1

Ботев 1937 (Ихтиман)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 10:30 1 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:11
24.09.2016 10:30 2 кръг Г Ком 98 (Годеч) 3:6
01.10.2016 10:30 3 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:3
08.10.2016 10:30 4 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:4
15.10.2016 10:30 5 кръг Д Миньор (Перник) 1:6
22.10.2016 10:30 6 кръг Г Драгоман (Драгоман) 1:6
29.10.2016 10:30 7 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 6:0
08.04.2017 10:30 8 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:2
23.04.2017 10:30 9 кръг Д Ком 98 (Годеч) 3:1
30.04.2017 10:30 10 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:1
10.05.2017 15:00 11 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:4
13.05.2017 10:30 12 кръг Г Миньор (Перник) 2:7
20.05.2017 10:30 13 кръг Д Драгоман (Драгоман) 3:0
27.05.2017 10:30 14 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:10
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Миньор (Перник) 14 9 0 5 56:25 27
5 Балкан 1929 (Ботевград) 14 6 5 3 30:18 23
6 Ботев 1937 (Ихтиман) 14 3 1 10 24:61 10
7 Рилски спортист 2011 (Самоков) 14 2 2 10 20:50 8
8 Драгоман (Драгоман) 14 1 1 12 9:50 4

Ботев 1937 (Ихтиман)

Деца: София - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 12:00 1 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 4:3
- 2 кръг
почива
01.10.2016 12:00 3 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 5:2
08.10.2016 12:00 4 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 2:1
15.10.2016 12:00 5 кръг Д Миньор (Перник) 0:7
22.10.2016 12:00 6 кръг Г Спортист 2009 (Своге) анл.
29.10.2016 12:00 7 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 10:1
08.04.2017 12:00 8 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 5:0
- 9 кръг
почива
30.04.2017 12:00 10 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:4
10.05.2017 16:30 11 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 5:2
13.05.2017 12:00 12 кръг Г Миньор (Перник) 1:10
- 13 кръг
почива
27.05.2017 12:00 14 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Миньор (Перник) 10 9 0 1 63:7 27
2 Балкан 1929 (Ботевград) 10 6 1 3 31:15 19
3 Ботев 1937 (Ихтиман) 10 6 0 4 34:36 18
4 Рилски спортист 2011 (Самоков) 10 4 1 5 26:40 13
5 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 10 2 0 8 20:43 6

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 13 място
2015/2016 "В" група 10 място
2014/2015 А ОФГ СФ 1 място
2013/2014 "В" група 15 място
2012/2013 "В" група 12 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 "В" група 19 място
2009/2010 "В" група 13 място

Месечна ранглиста

Интернет страници