Черноломец 1919 (Попово)

BGSupporters форум

Черноломец 1919 (Попово)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 20:00 1 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:1
16.08.2020 18:00 2 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) 2:0
23.08.2020 18:00 3 кръг Г Устрем Д (Дончево) 1:1
30.08.2020 18:00 4 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 4:1
13.09.2020 17:00 5 кръг Г Интер (Добрич) 9:2
20.09.2020 17:00 6 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 3:0
26.09.2020 16:00 7 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:2
04.10.2020 16:00 8 кръг Д Септември 98 (Тервел) 1:2
10.10.2020 16:00 9 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:3
18.10.2020 16:00 10 кръг Г Дунав (Русе) 3:0
25.10.2020 15:00 11 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 3:0
01.11.2020 14:00 12 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
08.11.2020 14:00 13 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
15.11.2020 14:00 14 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) анл.
22.11.2020 14:00 15 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 16 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
- 17 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) -:-
- 18 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
- 19 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 20 кръг Д Интер (Добрич) -:-
- 21 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
- 22 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 23 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
- 24 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 25 кръг Д Дунав (Русе) -:-
- 26 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) -:-
- 27 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
- 28 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 29 кръг
почива
- 30 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Черноморец (Балчик) 9 6 2 1 21:7 20
4 Септември 98 (Тервел) 11 6 1 4 22:15 19
5 Черноломец 1919 (Попово) 11 6 1 4 27:12 19
6 Шумен 2007 (Шумен) 10 6 1 3 27:16 19
7 Дунав (Русе) 10 5 2 3 15:13 17
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Търговище / Финал
05.09.2020 17:00 - Д Светкавица Търговище (Търговище) 3:1
Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище / Първи кръг
14.10.2020 16:00 - Г Лудогорец 1945 III (Разград) 3:0
Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище / Финал
21.10.2020 19:15 - Г Дунав (Русе) 1:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
18.07.2020 18:00 - Г Шумен 2007 (Шумен) 2:1

Черноломец 1919 (Попово)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
26.09.2020 11:30 1 кръг Г Бенковски (Бяла) анл.
03.10.2020 11:30 2 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) 4:2
10.10.2020 11:30 3 кръг Г Локомотив (Русе) 2:6
17.10.2020 11:30 4 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
24.10.2020 11:30 5 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 6 кръг
почива
07.11.2020 11:30 7 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
- 8 кръг
почива
- 9 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
- 10 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 11 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 12 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив (Русе) 3 2 1 0 11:5 7
2 Лудогорец 1945 (Разград) 3 2 1 0 9:3 7
3 Черноломец 1919 (Попово) 2 1 0 1 6:8 3
4 Филип Тотю 2018 (Две могили) 3 1 0 2 6:9 3
5 Дунав 2009 (Сливо поле) 1 0 0 1 0:3 0

Черноломец 1919 (Попово)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
26.09.2020 10:00 1 кръг Г Бенковски (Бяла) 3:2
03.10.2020 10:00 2 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) 3:1
10.10.2020 10:00 3 кръг Г Локомотив (Русе) 1:3
17.10.2020 10:00 4 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
24.10.2020 10:00 5 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 6 кръг
почива
07.11.2020 10:00 7 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
- 8 кръг Д Бенковски (Бяла) -:-
- 9 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
- 10 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 11 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 12 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 3 3 0 0 15:0 9
2 Черноломец 1919 (Попово) 3 2 0 1 7:6 6
3 Локомотив (Русе) 3 1 1 1 5:7 4
4 Филип Тотю 2018 (Две могили) 3 1 0 2 6:11 3
5 Дунав 2009 (Сливо поле) 2 1 0 1 2:6 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 4 място
2018/2019 А ОФГ ТЩ 1 място
2017/2018 А ОФГ ТЩ 3 място
2016/2017 А ОФГ ТЩ 4 място
2015/2016 А ОФГ ТЩ 4 място
2014/2015 А ОФГ ТЩ 3 място
2013/2014 А ОФГ ТЩ 4 място
2012/2013 - -
2011/2012 "В" група 7 място
2010/2011 "В" група 10 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 7.391 62
октомври 2019 8.750 64
септември 2019 15.151 36
август 2019 8.276 65
май 2012 5.031 87
април 2012 7.883 77
март 2012 9.999 63
ноември 2011 12.108 62
октомври 2011 20.470 29
септември 2011 6.884 89
август 2011 13.915 43
май 2011 9.701 71
април 2011 13.570 47
март 2011 11.819 54
ноември 2010 14.965 46
октомври 2010 4.374 104
септември 2010 7.360 90
август 2010 5.013 101
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници