Черноморец 1919 (Бургас)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Черноморец 1919 (Бургас)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
18.08.2018 18:00 2 кръг Д Левски (Карлово) 6:0
25.08.2018 18:00 3 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 2:0
01.09.2018 17:00 4 кръг Г Миньор (Раднево) 2:0
08.09.2018 17:00 5 кръг Д Сокол (Марково) 4:0
15.09.2018 17:00 6 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:2
22.09.2018 17:00 7 кръг Д Карнобат (Карнобат) 5:2
29.09.2018 17:00 8 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
06.10.2018 16:00 9 кръг Д Созопол (Созопол) 2:2
13.10.2018 16:00 10 кръг Г Гигант (Съединение) 0:0
20.10.2018 16:00 11 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:3
27.10.2018 16:00 12 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 1:1
03.11.2018 14:30 13 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:0
10.11.2018 14:30 14 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 4:2
17.11.2018 14:30 15 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:2
24.11.2018 14:30 16 кръг Г Садово (Садово) 3:0
01.12.2018 14:00 17 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 5:1
23.02.2019 14:00 18 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:4
03.03.2019 15:00 19 кръг Г Левски (Карлово) 0:2
09.03.2019 15:00 20 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 4:1
16.03.2019 13:00 21 кръг Д Миньор (Раднево) 1:0
23.03.2019 15:00 22 кръг Г Сокол (Марково) 2:1
30.03.2019 13:00 23 кръг Д Атлетик (Куклен) 5:0
06.04.2019 17:00 24 кръг Г Карнобат (Карнобат) 4:1
10.04.2019 15:00 25 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
13.04.2019 18:00 26 кръг Г Созопол (Созопол) 1:3
20.04.2019 17:00 27 кръг Д Гигант (Съединение) 2:0
25.04.2019 17:00 28 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
04.05.2019 18:00 29 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) -:-
08.05.2019 18:00 30 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
11.05.2019 18:00 31 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
18.05.2019 18:00 32 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
25.05.2019 18:00 33 кръг Д Садово (Садово) -:-
01.06.2019 18:00 34 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Созопол (Созопол) 27 20 4 3 59:23 64
3 Загорец (Нова Загора) 27 17 5 5 55:21 56
4 Черноморец 1919 (Бургас) 27 16 4 7 61:30 52
5 Марица 1921 (Пловдив) 27 13 9 5 35:20 48
6 Миньор (Раднево) 27 13 5 9 36:24 44
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
08.08.2018 18:00 - Д Свети Никола (Бургас) 9:1
Област Бургас / Финал
15.08.2018 18:00 - Г Созопол (Созопол) 0:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
25.09.2018 16:00 - Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
07.07.2018 17:00 - Г Миньор (Раднево) 3:2
14.07.2018 17:30 - Д Карнобат (Карнобат) 2:1
18.07.2018 18:00 - Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:3
21.07.2018 11:00 - Д Поморие (Поморие) 0:5
28.07.2018 18:00 - Д Свиленград 1921 (Свиленград) 4:0
01.08.2018 18:30 - Д Звезденбург (Бургас) 3:3
04.08.2018 18:00 - Д Загорец (Нова Загора) 4:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.01.2019 14:00 - Г Миньор (Раднево) 3:2
23.01.2019 14:30 - Д Несебър (Несебър) 2:1
26.01.2019 14:00 - Д Карнобат (Карнобат) 3:3
30.01.2019 14:00 - Д Мачва (Шабац, Сърбия, 1) 0:3
06.02.2019 14:00 - Г Лудогорец 1945 II (Разград) 1:4
09.02.2019 14:00 - Д Черноморец (Балчик) 1:0
16.02.2019 14:30 - Г Поморие (Поморие) 1:2

Черноморец 1919 (Бургас)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2018 17:00 1 кръг Г Несебър (Несебър) 1:6
- 2 кръг
почива
03.10.2018 16:00 3 кръг Д Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 12:2
11.10.2018 16:00 4 кръг Г Созопол (Созопол) 0:2
17.10.2018 16:00 5 кръг Д Поморие (Поморие) 8:0
25.10.2018 16:00 6 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) 6:0
31.10.2018 14:30 7 кръг Д Свети Никола (Бургас) 4:1
08.11.2018 14:30 8 кръг Д Несебър (Несебър) 1:1
- 9 кръг
почива
22.11.2018 14:30 10 кръг Г Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 14:1
06.03.2019 15:30 11 кръг Д Созопол (Созопол) 1:0
14.03.2019 15:30 12 кръг Г Поморие (Поморие) 1:1
21.03.2019 15:30 13 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) 6:0
28.03.2019 15:30 14 кръг Г Свети Никола (Бургас) 4:1
03.04.2019 17:00 15 кръг Г Несебър (Несебър) 2:5
- 16 кръг
почива
17.04.2019 17:00 17 кръг Д Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 10:1
24.04.2019 17:00 18 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
20.04.2019 11:30 19 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
09.05.2019 18:00 20 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
15.05.2019 18:00 21 кръг Д Свети Никола (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Несебър (Несебър) 15 14 1 0 98:10 43
2 Созопол (Созопол) 15 10 0 5 51:27 30
3 Черноморец 1919 (Бургас) 14 9 2 3 70:21 29
4 Свети Никола (Бургас) 15 7 0 8 41:34 21
5 Поморие (Поморие) 14 6 1 7 32:32 19

Черноморец 1919 (Бургас)

ЮМВ: Бургас - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 09:30 1 кръг Д Поморие (Поморие) 3:0
22.09.2018 10:00 2 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 2:1
29.09.2018 09:30 3 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0
06.10.2018 09:30 4 кръг Г Несебър (Несебър) 3:0
13.10.2018 10:00 5 кръг Д Свети Никола (Бургас) 8:0
20.10.2018 09:30 6 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 3:2
- 7 кръг
почива
03.11.2018 10:00 8 кръг Д Ропотамо (Приморско) 12:2
10.11.2018 09:30 9 кръг Г Вихър (Айтос) 11:0
17.11.2018 09:30 10 кръг Д Звезденбург (Бургас) 10:0
24.11.2018 09:30 11 кръг Г Карнобат (Карнобат) 7:0
16.03.2019 09:30 12 кръг Г Поморие (Поморие) 1:0
23.03.2019 10:00 13 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 1:0
30.03.2019 09:30 14 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:1
06.04.2019 09:30 15 кръг Д Несебър (Несебър) 1:0
13.04.2019 10:00 16 кръг Г Свети Никола (Бургас) 8:0
20.04.2019 09:30 17 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) -:-
- 18 кръг
почива
01.05.2019 10:00 19 кръг Г Ропотамо (Приморско) -:-
04.05.2019 09:30 20 кръг Д Вихър (Айтос) -:-
11.05.2019 09:30 21 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
18.05.2019 09:30 22 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноморец 1919 (Бургас) 15 15 0 0 73:6 45
2 Нефтохимик 1962 (Бургас) 14 12 0 2 112:8 36
3 Бургас спорт (Бургас) 15 11 1 3 66:15 34
4 Поморие (Поморие) 15 9 1 5 40:26 28
5 Несебър (Несебър) 14 8 1 5 42:28 25

Черноморец 1919 (Бургас)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
16.10.2018 14:00 1-ви мач Д Черно море (Варна) 0:1
24.10.2018 14:00 реванш Г Черно море (Варна) 0:0

Черноморец 1919 (Бургас)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2018 17:00 1 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 5:1
09.09.2018 11:00 2 кръг Г ЦСКА (София) 1:1
16.09.2018 11:00 3 кръг Д Черно море (Варна) 0:3
23.09.2018 11:00 4 кръг Г Левски (София) 1:4
30.09.2018 11:00 5 кръг Д Национал (София) 1:0
07.10.2018 13:00 6 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
13.10.2018 11:00 7 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:2
21.10.2018 11:00 8 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:1
04.11.2018 13:00 9 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
07.11.2018 11:00 10 кръг Г Ботев (Враца) 3:1
10.11.2018 14:00 11 кръг Д Верея (Стара Загора) 6:1
14.11.2018 11:00 12 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
18.11.2018 11:00 13 кръг Д Септември (София) 0:1
24.11.2018 11:00 14 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 1:2
02.12.2018 11:00 15 кръг Д Славия 1913 (София) 1:2
24.02.2019 13:00 16 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:1
02.03.2019 11:00 17 кръг Д ЦСКА (София) 0:2
06.03.2019 14:00 18 кръг Г Черно море (Варна) 0:2
10.03.2019 11:00 19 кръг Д Левски (София) 0:1
16.03.2019 11:00 20 кръг Г Национал (София) 0:0
31.03.2019 15:00 21 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
06.04.2019 13:00 22 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1
21.04.2019 15:00 23 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:4
25.04.2019 12:00 24 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
01.05.2019 11:00 25 кръг Д Ботев (Враца) -:-
05.05.2019 13:30 26 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
11.05.2019 27 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
18.05.2019 28 кръг Г Септември (София) -:-
25.05.2019 29 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) -:-
01.06.2019 30 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Спартак 1919 (Плевен) 23 8 4 11 40:44 28
12 Етър ВТ (Велико Търново) 23 5 9 9 26:34 24
13 Черноморец 1919 (Бургас) 23 4 3 16 20:42 15
14 Добруджа 1919 (Добрич) 23 2 6 15 14:61 12
15 Верея (Стара Загора) 23 3 1 19 14:93 10

Черноморец 1919 (Бургас)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
17.10.2018 14:00 1-ви мач Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:2
24.10.2018 14:30 реванш Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 11:00 1 кръг Д Поморие (Поморие) 4:1
- 2 кръг
почива
29.09.2018 11:00 3 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:1
06.10.2018 11:00 4 кръг Г Несебър (Несебър) 0:2
- 5 кръг
почива
20.10.2018 11:00 6 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 8:0
- 7 кръг
почива
- 8 кръг
почива
10.11.2018 11:00 9 кръг Г Вихър (Айтос) 0:3
17.11.2018 11:00 10 кръг Д Звездичка (Бургас) 2:0
24.11.2018 11:00 11 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:6
16.03.2019 11:00 12 кръг Г Поморие (Поморие) 2:6
- 13 кръг
почива
30.03.2019 11:00 14 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:2
06.04.2019 11:00 15 кръг Д Несебър (Несебър) 0:2
- 16 кръг
почива
13.04.2019 11:30 17 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг
почива
04.05.2019 11:00 20 кръг Д Вихър (Айтос) -:-
11.05.2019 11:00 21 кръг Г Звездичка (Бургас) -:-
18.05.2019 11:00 22 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Вихър (Айтос) 10 6 0 4 36:15 18
5 Несебър (Несебър) 9 5 0 4 24:10 15
6 Черноморец 1919 (Бургас) 10 3 2 5 20:23 11
7 Звездичка (Бургас) 10 1 0 9 9:57 3
8 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 9 0 0 9 2:76 0

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия:02 сезона
"А" група:29 сезона
"Б" група:16 сезона

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ БС 1 място
2016/2017 А ОФГ БС 3 място
2015/2016 Б ОФГ БС 1 място
2014/2015 - -
2006/2007 "В" група 18 място
2005/2006 Трета лига 15 място
2004/2005 Втора лига 15 място
2003/2004 Първа лига 16 място
2002/2003 Първа лига 11 място
2001/2002 Първа лига 10 място
2000/2001 Първа лига 11 място

Интернет страници