Черноморец 1919 (Бургас)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Черноморец 1919 (Бургас)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
18.08.2018 18:00 2 кръг Д Левски (Карлово) 6:0
25.08.2018 18:00 3 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 2:0
01.09.2018 17:00 4 кръг Г Миньор (Раднево) 2:0
08.09.2018 17:00 5 кръг Д Сокол (Марково) 4:0
15.09.2018 17:00 6 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:2
22.09.2018 17:00 7 кръг Д Карнобат (Карнобат) 5:2
29.09.2018 17:00 8 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
06.10.2018 16:00 9 кръг Д Созопол (Созопол) 2:2
13.10.2018 16:00 10 кръг Г Гигант (Съединение) 0:0
20.10.2018 16:00 11 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:3
27.10.2018 16:00 12 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 1:1
03.11.2018 14:30 13 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:0
10.11.2018 14:30 14 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 4:2
17.11.2018 14:30 15 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:2
24.11.2018 14:30 16 кръг Г Садово (Садово) 3:0
01.12.2018 14:00 17 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 5:1
23.02.2019 14:00 18 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:4
03.03.2019 15:00 19 кръг Г Левски (Карлово) 0:2
09.03.2019 15:00 20 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 4:1
16.03.2019 13:00 21 кръг Д Миньор (Раднево) 1:0
23.03.2019 15:00 22 кръг Г Сокол (Марково) 2:1
30.03.2019 13:00 23 кръг Д Атлетик (Куклен) 5:0
06.04.2019 17:00 24 кръг Г Карнобат (Карнобат) 4:1
10.04.2019 15:00 25 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
13.04.2019 18:00 26 кръг Г Созопол (Созопол) 1:3
20.04.2019 17:00 27 кръг Д Гигант (Съединение) 2:0
25.04.2019 17:00 28 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:0
04.05.2019 18:00 29 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 5:1
08.05.2019 18:00 30 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:3
11.05.2019 18:00 31 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0
18.05.2019 18:00 32 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:1
24.05.2019 18:00 33 кръг Д Садово (Садово) 3:0
01.06.2019 18:00 34 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Созопол (Созопол) 34 27 4 3 74:27 85
3 Загорец (Нова Загора) 34 24 5 5 81:22 77
4 Черноморец 1919 (Бургас) 34 21 5 8 76:35 68
5 Марица 1921 (Пловдив) 34 16 10 8 44:29 58
6 Миньор (Раднево) 34 17 5 12 46:30 56
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
08.08.2018 18:00 - Д Свети Никола (Бургас) 9:1
Област Бургас / Финал
15.08.2018 18:00 - Г Созопол (Созопол) 0:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
25.09.2018 16:00 - Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
07.07.2018 17:00 - Г Миньор (Раднево) 3:2
14.07.2018 17:30 - Д Карнобат (Карнобат) 2:1
18.07.2018 18:00 - Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:3
21.07.2018 11:00 - Д Поморие (Поморие) 0:5
28.07.2018 18:00 - Д Свиленград 1921 (Свиленград) 4:0
01.08.2018 18:30 - Д Звезденбург (Бургас) 3:3
04.08.2018 18:00 - Д Загорец (Нова Загора) 4:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.01.2019 14:00 - Г Миньор (Раднево) 3:2
23.01.2019 14:30 - Д Несебър (Несебър) 2:1
26.01.2019 14:00 - Д Карнобат (Карнобат) 3:3
30.01.2019 14:00 - Д Мачва (Шабац, Сърбия, 1) 0:3
06.02.2019 14:00 - Г Лудогорец 1945 II (Разград) 1:4
09.02.2019 14:00 - Д Черноморец (Балчик) 1:0
16.02.2019 14:30 - Г Поморие (Поморие) 1:2

Черноморец 1919 (Бургас)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2018 17:00 1 кръг Г Несебър (Несебър) 1:6
- 2 кръг
почива
03.10.2018 16:00 3 кръг Д Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 12:2
11.10.2018 16:00 4 кръг Г Созопол (Созопол) 0:2
17.10.2018 16:00 5 кръг Д Поморие (Поморие) 8:0
25.10.2018 16:00 6 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) 6:0
31.10.2018 14:30 7 кръг Д Свети Никола (Бургас) 4:1
08.11.2018 14:30 8 кръг Д Несебър (Несебър) 1:1
- 9 кръг
почива
22.11.2018 14:30 10 кръг Г Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 14:1
06.03.2019 15:30 11 кръг Д Созопол (Созопол) 1:0
14.03.2019 15:30 12 кръг Г Поморие (Поморие) 1:1
21.03.2019 15:30 13 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) 6:0
28.03.2019 15:30 14 кръг Г Свети Никола (Бургас) 4:1
03.04.2019 17:00 15 кръг Г Несебър (Несебър) 2:5
- 16 кръг
почива
17.04.2019 17:00 17 кръг Д Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 10:1
24.04.2019 17:00 18 кръг Г Созопол (Созопол) 3:0
20.04.2019 11:30 19 кръг Д Поморие (Поморие) 6:2
09.05.2019 18:00 20 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) 9:0
15.05.2019 18:00 21 кръг Д Свети Никола (Бургас) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Несебър (Несебър) 18 17 1 0 112:11 52
2 Черноморец 1919 (Бургас) 18 13 2 3 91:23 41
3 Созопол (Созопол) 18 12 0 6 67:32 36
4 Поморие (Поморие) 18 7 1 10 44:49 22
5 Свети Никола (Бургас) 18 7 0 11 41:43 21

Черноморец 1919 (Бургас)

Квалификации за Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Югоизточна България / Първи предварителен кръг
- -
почива
Югоизточна България / Втори предварителен кръг
29.05.2019 17:00 - Д Стралджа (Стралджа) 6:0
Югоизточна България / Трети предварителен кръг
02.06.2019 10:00 - Д Сините камъни 2013 (Сливен) 2:0
Югоизточна България / Финал
06.06.2019 11:00 - Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:1
Финали
16.06.2019 11:00 - Г Спартак 1918 (Варна) 2:2
ЮМВ: Бургас - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 09:30 1 кръг Д Поморие (Поморие) 3:0
22.09.2018 10:00 2 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 2:1
29.09.2018 09:30 3 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0
06.10.2018 09:30 4 кръг Г Несебър (Несебър) 3:0
13.10.2018 10:00 5 кръг Д Свети Никола (Бургас) 8:0
20.10.2018 09:30 6 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 3:2
- 7 кръг
почива
03.11.2018 10:00 8 кръг Д Ропотамо (Приморско) 12:2
10.11.2018 09:30 9 кръг Г Вихър (Айтос) 11:0
17.11.2018 09:30 10 кръг Д Звезденбург (Бургас) 10:0
24.11.2018 09:30 11 кръг Г Карнобат (Карнобат) 7:0
16.03.2019 09:30 12 кръг Г Поморие (Поморие) 1:0
23.03.2019 10:00 13 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 1:0
30.03.2019 09:30 14 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:1
06.04.2019 09:30 15 кръг Д Несебър (Несебър) 1:0
13.04.2019 10:00 16 кръг Г Свети Никола (Бургас) 8:0
20.04.2019 09:30 17 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 6:1
- 18 кръг
почива
01.05.2019 10:00 19 кръг Г Ропотамо (Приморско) 3:0
04.05.2019 09:30 20 кръг Д Вихър (Айтос) 9:0
11.05.2019 09:30 21 кръг Г Звезденбург (Бургас) 3:0
18.05.2019 09:30 22 кръг Д Карнобат (Карнобат) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноморец 1919 (Бургас) 20 20 0 0 97:7 60
2 Нефтохимик 1962 (Бургас) 20 17 1 2 132:14 52
3 Бургас спорт (Бургас) 20 12 3 5 83:30 39
4 Поморие (Поморие) 20 12 2 6 55:36 38
5 Несебър (Несебър) 20 10 3 7 51:37 33

Черноморец 1919 (Бургас)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
16.10.2018 14:00 1-ви мач Д Черно море (Варна) 0:1
24.10.2018 14:00 реванш Г Черно море (Варна) 0:0

Черноморец 1919 (Бургас)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2018 17:00 1 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 5:1
09.09.2018 11:00 2 кръг Г ЦСКА (София) 1:1
16.09.2018 11:00 3 кръг Д Черно море (Варна) 0:3
23.09.2018 11:00 4 кръг Г Левски (София) 1:4
30.09.2018 11:00 5 кръг Д Национал (София) 1:0
07.10.2018 13:00 6 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
13.10.2018 11:00 7 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:2
21.10.2018 11:00 8 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:1
04.11.2018 13:00 9 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
07.11.2018 11:00 10 кръг Г Ботев (Враца) 3:1
10.11.2018 14:00 11 кръг Д Верея (Стара Загора) 6:1
14.11.2018 11:00 12 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
18.11.2018 11:00 13 кръг Д Септември (София) 0:1
24.11.2018 11:00 14 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 1:2
02.12.2018 11:00 15 кръг Д Славия 1913 (София) 1:2
24.02.2019 13:00 16 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:1
02.03.2019 11:00 17 кръг Д ЦСКА (София) 0:2
06.03.2019 14:00 18 кръг Г Черно море (Варна) 0:2
10.03.2019 11:00 19 кръг Д Левски (София) 0:1
16.03.2019 11:00 20 кръг Г Национал (София) 0:0
31.03.2019 15:00 21 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
06.04.2019 13:00 22 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1
21.04.2019 15:00 23 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:4
25.04.2019 12:00 24 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:2
01.05.2019 11:00 25 кръг Д Ботев (Враца) 1:1
05.05.2019 13:30 26 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:0
08.05.2019 14:00 27 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
18.05.2019 11:00 28 кръг Г Септември (София) 0:2
24.05.2019 13:00 29 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) 1:1
01.06.2019 13:00 30 кръг Г Славия 1913 (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Локомотив 1926 (Пловдив) 30 11 5 14 44:40 38
12 Етър ВТ (Велико Търново) 30 8 9 13 39:48 33
13 Черноморец 1919 (Бургас) 30 5 5 20 25:52 20
14 Добруджа 1919 (Добрич) 30 3 8 19 19:82 17
15 Ботев (Враца) 30 2 6 22 29:116 12

Черноморец 1919 (Бургас)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
17.10.2018 14:00 1-ви мач Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:2
24.10.2018 14:30 реванш Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 11:00 1 кръг Д Поморие (Поморие) 4:1
- 2 кръг
почива
29.09.2018 11:00 3 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:1
06.10.2018 11:00 4 кръг Г Несебър (Несебър) 0:2
- 5 кръг
почива
20.10.2018 11:00 6 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 8:0
- 7 кръг
почива
- 8 кръг
почива
10.11.2018 11:00 9 кръг Г Вихър (Айтос) 0:3
17.11.2018 11:00 10 кръг Д Звездичка (Бургас) 2:0
24.11.2018 11:00 11 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:6
16.03.2019 11:00 12 кръг Г Поморие (Поморие) 2:6
- 13 кръг
почива
30.03.2019 11:00 14 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:2
06.04.2019 11:00 15 кръг Д Несебър (Несебър) 0:2
- 16 кръг
почива
13.04.2019 11:30 17 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 13:0
- 18 кръг
почива
- 19 кръг
почива
04.05.2019 11:00 20 кръг Д Вихър (Айтос) 2:1
11.05.2019 09:30 21 кръг Г Звездичка (Бургас) 1:0
18.05.2019 11:00 22 кръг Д Карнобат (Карнобат) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Поморие (Поморие) 14 8 1 5 44:28 25
4 Вихър (Айтос) 14 8 0 6 55:22 24
5 Черноморец 1919 (Бургас) 14 7 2 5 41:24 23
6 Несебър (Несебър) 14 7 0 7 38:25 21
7 Звездичка (Бургас) 14 1 0 13 13:73 3

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия:02 сезона
"А" група:29 сезона
"Б" група:16 сезона

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 4 място
2017/2018 А ОФГ БС 1 място
2016/2017 А ОФГ БС 3 място
2015/2016 Б ОФГ БС 1 място
2014/2015 - -
2006/2007 "В" група 18 място
2005/2006 Трета лига 15 място
2004/2005 Втора лига 15 място
2003/2004 Първа лига 16 място
2002/2003 Първа лига 11 място
2001/2002 Първа лига 10 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 13.114 44
април 2019 15.541 35
март 2019 9.985 59
ноември 2018 10.148 62
октомври 2018 8.843 64
септември 2018 17.281 34
всички

Интернет страници