Добруджа 1919 (Добрич)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Добруджа, чиито име, символи и база наследява настоящият клуб, създаден в 2009 г., е основан през 1947 г.

Хроника: В Добрич (от 1949 до 1991 г. - Толбухин) през отделни периоди са съществували различни футболни отбори: Развитие (1919 г.), Вихър (от 1940 г. - Цар Борис ІІІ), Глория (1925 г., от 1940 г. - Левски, от 1945 г. - Спартак), Славия и др. След 1944 г. стартират множество реформи. На 23 декември 1945 г. Вихър (вече с възстановено име и преструктуриран във физкултурно дружество) и Юнак са обединени. През 1947 г. Вихър-Юнак 45, заедно със Спартак, формират Добруджа. В 1948 г. се извършва ново окрупняване - Добруджа, Славия и Динамо са обединени под името Орлов. От 1949 г. в града започват да се обособяват доброволни спортни организации на ведомствен принцип. Най-известни са Червено знаме и Септември. През 1957 г., на свой ред, са учредени две дружества за физическа култура и спорт: Добруджа (обхваща - Червено знаме, Спартак и Септември) и Вихър (присъединява - Динамо, Торпедо и Локомотив). В 1959 г. Вихър се влива в Добруджа. През 1985 г. на негова основа се образува едноименният футболен клуб, който започва да се развива самостоятелно. След края на сезон 2008/09 той прекратява съществуването си, а Орловец, от близкото до Добрич село Победа, се пререгистрира под името Добруджа 1919 и премества седалището си в областния център, където играе домакинските си мачове от началото на сезона.

Клубни цветове: жълт и зелен.

Прозвище: “жълтозелените”.

Адрес: Добрич 9300, ул."България" 12.
Телефон: (+359 58) 600001.
E-mail: -

Клубни върхове:
седмо място в “А” група: 1995/96 г. (като Добруджа)
два пъти полуфиналист в турнира за Националната купа: по това време официалното й наименование е Купа на Съветската армия - 1947 и 1979/80 г. (като Добруджа) 

Добруджа 1919 (Добрич)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) анл.
19.08.2017 18:00 2 кръг Д Локомотив (Русе) 4:1
27.08.2017 18:00 3 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 1:1
02.09.2017 17:00 4 кръг Д Септември 98 (Тервел) 3:0
09.09.2017 17:00 5 кръг Г Ботев (Нови пазар) 2:1
16.09.2017 16:00 6 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:0
23.09.2017 17:00 7 кръг Г Хитрино (Хитрино) 3:1
30.09.2017 16:00 8 кръг Д Калиакра (Каварна) 5:0
08.10.2017 16:00 9 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 2:1
14.10.2017 16:00 10 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 9:0
22.10.2017 16:00 11 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 6:0
28.10.2017 14:00 12 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) анл.
05.11.2017 14:00 13 кръг Г Локомотив (Русе) 1:1
11.11.2017 14:00 14 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 4:0
18.11.2017 14:00 15 кръг Г Септември 98 (Тервел) 4:0
25.11.2017 14:00 16 кръг Д Ботев (Нови пазар) 4:0
02.12.2017 14:00 17 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:0
24.02.2018 14:00 18 кръг Д Хитрино (Хитрино) 1:0
14.03.2018 15:00 19 кръг Г Калиакра (Каварна) 5:1
10.03.2018 15:00 20 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 2:1
18.03.2018 15:00 21 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 5:0
31.03.2018 15:00 22 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:0
- 23 кръг
почива
14.04.2018 16:00 24 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 3:0
18.04.2018 16:00 25 кръг Г Хитрино (Хитрино) 3:0
21.04.2018 16:00 26 кръг Д Локомотив (Русе) 3:0
29.04.2018 16:00 27 кръг Г Калиакра (Каварна) -:-
05.05.2018 17:00 28 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
12.05.2018 17:00 29 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
16.05.2018 17:00 30 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
19.05.2018 17:00 31 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
27.05.2018 17:00 32 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
25.04.2018 18:00 33 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа 1919 (Добрич) 23 21 2 0 74:8 65
2 Суворово 1 (Суворово) 22 14 3 5 58:15 45
3 Хитрино (Хитрино) 23 12 7 4 34:22 43
4 Локомотив (Русе) 24 11 6 7 35:25 39
5 Септември 98 (Тервел) 23 11 3 9 38:32 36
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Добрич / Първи кръг
27.09.2017 17:00 - Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 4:0
Област Добрич / 1/2 финали
04.10.2017 16:00 - Г Калиакра (Каварна) 2:0
Област Добрич / Финал
11.10.2017 16:00 - Д Септември 98 (Тервел) 8:0
Поток Варна/Добрич/Шумен / Първи кръг
25.10.2017 16:00 - Д Хитрино (Хитрино) 0:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
19.07.2017 18:30 - Г Септември 98 (Тервел) 5:0
22.07.2017 18:00 - Д Черно море /юн.ст./ (Варна) 1:1
25.07.2017 18:30 - Д Ботев (Нови пазар) 1:0
30.07.2017 18:30 - Д Хитрино (Хитрино) 3:0
05.08.2017 18:00 - Д Септември 98 (Тервел) 3:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
23.01.2018 14:00 - Г Суворово 1 (Суворово) 1:1
25.01.2018 13:45 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:2
30.01.2018 14:00 - Д Ботев (Враца) 0:3
02.02.2018 14:00 - Д Лудогорец 1945 II (Разград) 0:1
10.02.2018 14:00 - Д Черноморец (Балчик) 0:2
14.02.2018 13:30 - Г Лудогорец 1945 II (Разград) 0:5

Добруджа 1919 (Добрич)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2017 16:00 1 кръг Д Калиакра (Каварна) 3:1
20.09.2017 16:00 2 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:1
27.09.2017 16:00 3 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) анл.
05.10.2017 15:00 4 кръг Д Хитрино (Хитрино) 7:0
12.10.2017 15:00 5 кръг Г Черноморец (Балчик) 4:1
18.10.2017 15:00 6 кръг Д Волов (Шумен) 1:0
25.10.2017 15:00 7 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0
01.11.2017 14:00 8 кръг Г Калиакра (Каварна) 2:0
08.11.2017 14:00 9 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 7:0
- 10 кръг
почива
22.11.2017 14:00 11 кръг Г Хитрино (Хитрино) 5:2
07.03.2018 15:00 12 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:0
15.03.2018 15:00 13 кръг Г Волов (Шумен) 1:1
28.03.2018 15:00 14 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 11:0
- 15 кръг
почива
05.04.2018 16:00 16 кръг Д Волов (Шумен) 4:2
11.04.2018 16:00 17 кръг Г Черноморец (Балчик) 4:0
18.04.2018 16:00 18 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 4:0
26.04.2018 16:00 19 кръг Г Хитрино (Хитрино) -:-
02.05.2018 17:00 20 кръг Д Калиакра (Каварна) -:-
09.05.2018 17:00 21 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа 1919 (Добрич) 15 13 1 1 58:8 40
2 Волов (Шумен) 14 9 3 2 49:15 30
3 Светкавица Търговище (Търговище) 15 8 3 4 35:22 27
4 Черноморец (Балчик) 16 8 2 6 46:28 26
5 Хитрино (Хитрино) 15 6 2 7 36:41 20

Добруджа 1919 (Добрич)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
04.10.2017 15:00 - Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:3

Добруджа 1919 (Добрич)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 10:00 1 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 4:0
17.09.2017 10:00 2 кръг Г Ботев (Нови пазар) 5:1
24.09.2017 10:00 3 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 9:2
01.10.2017 10:00 4 кръг Г Черно море (Варна) 4:3
05.10.2017 10:00 5 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) 9:2
14.10.2017 10:00 6 кръг Г Олимпик (Варна) 3:0
22.10.2017 10:00 7 кръг Д Атлетик (Провадия) 12:1
28.10.2017 10:00 8 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 5:0
03.11.2017 10:30 9 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
12.11.2017 11:00 10 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 2:1
19.11.2017 10:00 11 кръг Д Волов (Шумен) 7:1
26.11.2017 10:00 12 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 4:1
30.11.2017 10:00 13 кръг Г Олимпик II (Варна) 3:1
09.04.2018 10:00 14 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 7:2
11.03.2018 10:00 15 кръг Д Ботев (Нови пазар) 10:0
18.03.2018 11:00 16 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) 3:0
24.05.2018 15:00 17 кръг Д Черно море (Варна) -:-
01.04.2018 10:00 18 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) 5:0
04.04.2018 10:00 19 кръг Д Олимпик (Варна) 4:1
15.04.2018 10:00 20 кръг Г Атлетик (Провадия) 7:1
23.04.2018 10:00 21 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
29.04.2018 10:00 22 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
06.05.2018 10:00 23 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
13.05.2018 10:00 24 кръг Г Волов (Шумен) -:-
20.05.2018 10:00 25 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
27.05.2018 10:00 26 кръг Д Олимпик II (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа 1919 (Добрич) 19 18 0 1 103:20 54
2 Лудогорец 1945 (Разград) 18 17 0 1 104:9 51
3 Олимпик (Варна) 19 16 0 3 72:21 48
4 Черно море (Варна) 19 16 0 3 87:12 48
5 Дунав 2010 (Русе) 19 10 1 8 50:37 31

Добруджа 1919 (Добрич)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
25.10.2017 11:00 1-ви мач Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
08.11.2017 11:00 реванш Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0
ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
- -
почива

Добруджа 1919 II (Добрич)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 10:00 1 кръг Г Атлетик (Провадия) 5:0
17.09.2017 10:00 2 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 5:0
24.09.2017 10:00 3 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:10
01.10.2017 11:00 4 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 4:0
05.10.2017 10:00 5 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:9
15.10.2017 10:00 6 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 4:1
22.10.2017 10:00 7 кръг Г Олимпик II (Варна) 1:0
29.10.2017 10:00 8 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 5:1
05.11.2017 10:00 9 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:0
10.11.2017 11:00 10 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 1:1
19.11.2017 10:00 11 кръг Г Черно море (Варна) 1:7
01.05.2018 10:00 12 кръг Г Волов (Шумен) -:-
03.12.2017 10:00 13 кръг Д Олимпик (Варна) 0:3
09.04.2018 10:00 14 кръг Д Атлетик (Провадия) 2:2
10.03.2018 10:00 15 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 3:2
17.03.2018 10:00 16 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
24.05.2018 15:00 17 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
01.04.2018 10:00 18 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:5
04.04.2018 10:00 19 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 0:2
15.04.2018 14:30 20 кръг Д Олимпик II (Варна) 2:1
22.04.2018 10:00 21 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
29.04.2018 10:00 22 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
06.05.2018 10:00 23 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) -:-
13.05.2018 10:00 24 кръг Д Черно море (Варна) -:-
20.05.2018 10:00 25 кръг Д Волов (Шумен) -:-
26.05.2018 10:00 26 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Дунав 2010 (Русе) 19 10 1 8 50:37 31
6 Доростол Силистра (Силистра) 19 10 0 9 47:43 30
7 Добруджа 1919 II (Добрич) 18 8 3 7 36:47 27
8 Олимпик II (Варна) 19 8 0 11 26:32 24
9 Волов (Шумен) 17 7 1 9 45:46 22

Добруджа 1919 (Добрич)

Елитна група (U-15) - Североизточна зона
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 14:00 1 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:0
16.09.2017 14:00 2 кръг Г Черноморец (Балчик) 16:0
23.09.2017 14:00 3 кръг Д Аристон (Русе) 1:4
30.09.2017 14:00 4 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 1:2
07.10.2017 14:00 5 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
10.10.2017 10:30 6 кръг Г Черно море (Варна) 0:6
20.10.2017 14:00 7 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 5:1
27.10.2017 10:00 8 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:2
04.11.2017 14:00 9 кръг Д Черноморец (Балчик) 15:0
11.11.2017 14:00 10 кръг Г Аристон (Русе) 0:5
18.11.2017 14:00 11 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:2
10.03.2018 14:00 12 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:9
17.03.2018 14:00 13 кръг Д Черно море (Варна) 1:0
31.03.2018 14:00 14 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:2
05.04.2018 14:00 15 кръг Г Аристон (Русе) 0:8
14.04.2018 13:00 16 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:0
21.04.2018 14:00 17 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:1
28.04.2018 14:00 18 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
05.05.2018 14:00 19 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
12.05.2018 14:00 20 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
19.05.2018 14:00 21 кръг Д Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Спартак 1918 (Варна) 17 9 2 6 49:26 29
5 Дунав 2010 (Русе) 17 8 2 7 49:26 26
6 Добруджа 1919 (Добрич) 17 6 0 11 44:44 18
7 Светкавица Търговище (Търговище) 17 3 1 13 41:65 10
8 Черноморец (Балчик) 15 0 0 15 3:231 0

Добруджа 1919 (Добрич)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 11:30 1 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 4:1
17.09.2017 11:30 2 кръг Г Ботев (Нови пазар) 2:0
24.09.2017 11:30 3 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 2:0
01.10.2017 11:30 4 кръг Г Черно море (Варна) 0:3
05.10.2017 11:30 5 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) 6:3
14.10.2017 11:30 6 кръг Г Олимпик (Варна) 7:0
22.10.2017 11:30 7 кръг Д Атлетик (Провадия) 2:0
28.10.2017 11:30 8 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 4:2
03.11.2017 12:00 9 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
12.11.2017 12:30 10 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 3:0
19.11.2017 11:30 11 кръг Д Волов (Шумен) 4:0
26.11.2017 11:30 12 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 2:0
30.11.2017 11:30 13 кръг Г Олимпик II (Варна) 6:1
09.04.2018 11:30 14 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 3:1
11.03.2018 11:30 15 кръг Д Ботев (Нови пазар) 4:0
18.03.2018 12:30 16 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) 2:1
24.05.2018 16:30 17 кръг Д Черно море (Варна) -:-
01.04.2018 11:30 18 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) 6:1
04.04.2018 11:30 19 кръг Д Олимпик (Варна) 9:0
15.04.2018 11:30 20 кръг Г Атлетик (Провадия) 2:0
23.04.2018 11:30 21 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
29.04.2018 11:30 22 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
06.05.2018 11:30 23 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
13.05.2018 11:30 24 кръг Г Волов (Шумен) -:-
20.05.2018 11:30 25 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
27.05.2018 11:30 26 кръг Д Олимпик II (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 18 17 0 1 100:6 51
2 Добруджа 1919 (Добрич) 19 17 0 2 68:15 51
3 Шумен 2007 (Шумен) 19 16 0 3 111:26 48
4 Черно море (Варна) 19 15 1 3 69:12 46
5 Доростол Силистра (Силистра) 19 11 3 5 43:21 36

Добруджа 1919 (Добрич)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
18.10.2017 11:00 1-ви мач Д Спартак-С 94 (Пловдив) 3:3
25.10.2017 11:00 реванш Г Спартак-С 94 (Пловдив) 0:1

Добруджа 1919 II (Добрич)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 11:30 1 кръг Г Атлетик (Провадия) 3:1
17.09.2017 11:30 2 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 0:8
24.09.2017 11:30 3 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:9
01.10.2017 12:30 4 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 5:2
05.10.2017 11:30 5 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 3:6
15.10.2017 11:30 6 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 2:3
22.10.2017 11:30 7 кръг Г Олимпик II (Варна) 1:1
29.10.2017 11:30 8 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:0
05.11.2017 11:30 9 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:4
10.11.2017 12:30 10 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 1:1
19.11.2017 11:30 11 кръг Г Черно море (Варна) 0:5
01.05.2018 11:30 12 кръг Г Волов (Шумен) -:-
03.12.2017 11:30 13 кръг Д Олимпик (Варна) 2:0
09.04.2018 11:30 14 кръг Д Атлетик (Провадия) 1:3
10.03.2018 11:30 15 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 0:7
17.03.2018 11:30 16 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:5
24.05.2018 16:30 17 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
01.04.2018 11:30 18 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:6
04.04.2018 11:30 19 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 0:1
15.04.2018 16:00 20 кръг Д Олимпик II (Варна) 2:0
22.04.2018 11:30 21 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
29.04.2018 11:30 22 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
06.05.2018 11:30 23 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) -:-
13.05.2018 11:30 24 кръг Д Черно море (Варна) -:-
20.05.2018 11:30 25 кръг Д Волов (Шумен) -:-
26.05.2018 11:30 26 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Ботев (Нови пазар) 19 6 4 9 46:37 22
8 Волов (Шумен) 17 5 4 8 18:47 19
9 Добруджа 1919 II (Добрич) 18 5 2 11 25:62 17
10 Атлетик (Провадия) 19 4 5 10 17:43 17
11 Черноломец 2017 (Попово) 18 4 5 9 20:39 17

Добруджа 1919 (Добрич)

ДПГ13: Варна - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:30 1 кръг Г Калиакра (Каварна) 8:0
16.09.2017 10:30 2 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:2
23.09.2017 10:30 3 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:3
30.09.2017 10:30 4 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 4:0
28.09.2017 17:00 5 кръг Г Черно море II (Варна) 1:2
14.10.2017 11:00 6 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:0
21.10.2017 10:30 7 кръг Г Светкавица 2014 (Търговище) 3:2
28.10.2017 10:30 8 кръг Г Черноморец (Балчик) 7:1
01.11.2017 10:30 9 кръг Д Шампиони 2014 (Варна) 2:0
04.11.2017 10:30 10 кръг Г Одесос 2014 (Варна) 5:1
11.11.2017 10:30 11 кръг Д Локомотив (Русе) 10:0
15.11.2017 14:00 12 кръг Г Черно море (Варна) 1:3
- 13 кръг
почива
25.11.2017 10:30 14 кръг Г Олимпик (Варна) 1:2
02.12.2017 10:30 15 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 3:0
10.03.2018 10:30 16 кръг Д Калиакра (Каварна) 7:0
17.03.2018 10:30 17 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
24.05.2018 15:00 18 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
31.03.2018 12:30 19 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 3:0
03.04.2018 12:30 20 кръг Д Черно море II (Варна) 0:1
25.04.2018 14:00 21 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
21.04.2018 10:30 22 кръг Д Светкавица 2014 (Търговище) -:-
28.04.2018 10:30 23 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
05.05.2018 10:30 24 кръг Г Шампиони 2014 (Варна) -:-
12.05.2018 10:30 25 кръг Д Одесос 2014 (Варна) -:-
19.05.2018 10:30 26 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
26.05.2018 10:30 27 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 28 кръг
почива
09.06.2018 10:30 29 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
16.06.2018 10:30 30 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Черно море (Варна) 18 14 2 2 99:10 44
5 Олимпик (Варна) 18 11 1 6 57:20 34
6 Добруджа 1919 (Добрич) 18 11 0 7 60:20 33
7 Дунав 2010 (Русе) 18 10 2 6 61:13 32
8 Светкавица 2014 (Търговище) 19 8 0 11 37:46 24

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:14 сезона
"Б" група:45 сезона

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 2 място
2015/2016 "Б" група 14 място
2014/2015 "Б" група 5 място
2013/2014 "Б" група 3 място
2012/2013 "В" група 1 място
2011/2012 "Б" група 8 място
2010/2011 "Б" група 9 място
2009/2010 "Б" група 13 място
2008/2009 "В" група 18 място
2007/2008 "В" група 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2017 15.030 37
октомври 2017 15.617 33
септември 2017 18.507 27
август 2017 13.295 42
май 2017 13.670 47
април 2017 13.388 44
март 2017 17.259 31
ноември 2016 15.254 36
октомври 2016 14.403 41
септември 2016 17.760 31
август 2016 14.012 35
май 2016 20.781 22
април 2016 42.526 7
март 2016 23.158 15
ноември 2015 12.713 41
октомври 2015 17.663 25
август 2015 9.140 55
май 2015 17.815 24
април 2015 34.168 10
март 2015 12.478 41
декември 2014 31.124 12
октомври 2014 20.309 21
септември 2014 25.294 21
май 2014 49.013 6
април 2014 25.207 20
март 2014 39.730 12
ноември 2013 30.266 18
септември 2013 33.784 15
август 2013 26.043 21
май 2013 19.456 28
април 2013 17.197 32
март 2013 16.592 33
ноември 2012 16.855 32
октомври 2012 19.869 26
септември 2012 15.728 38
май 2012 12.650 41
април 2012 25.745 21
март 2012 23.076 22
ноември 2011 32.533 14
октомври 2011 15.394 37
септември 2011 37.930 8
август 2011 7.961 80
май 2011 25.083 20
април 2011 23.342 25
март 2011 3.486 97
ноември 2010 31.442 13
октомври 2010 18.976 34
септември 2010 37.429 12
август 2010 19.435 29
всички

Интернет страници