Етър ВТ (Велико Търново)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Етър Велико Търново съществува под това име от 2013 г.

Хроника: След като от сезон 2003/04 Етър - футболният шампион на България за 1990/91 г., започва да развива само детско-юношеска школа, Етър 1924 - единственият клуб във Велико Търново с мъжки отбор в първенството на страната, е изваден от елитната група на 20 май 2013 г. и скоро след това на практика престава да съществува. На 17 юли 2013 г. Ботев - от съседното до областния център градче Дебелец, който вече си е осигурил участие в Северозападна „В” група, се преименува на Етър Велико Търново и премества седалището си в старата столица.

Клубни цветове: виолетов и бял.

Прозвище: -

Адрес: Велико Търново 5002.
Телефон: -
E-mail: fcetarvt@abv.bg

Клубни върхове:
-

Етър ВТ (Велико Търново)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
21.07.2018 18:30 1 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 Диема спорт
27.07.2018 18:30 2 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:0 Нова спорт
03.08.2018 18:30 3 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:2 Нова спорт
10.08.2018 18:15 4 кръг Д Черно море (Варна) 1:1 Нова спорт
18.08.2018 21:00 5 кръг Г Ботев (Враца) -:- Диема спорт
25.08.2018 18:45 6 кръг Д Левски (София) -:- Диема спорт
01.09.2018 16:30 7 кръг Г Септември (София) -:- Нова спорт
15.09.2018 14:45 8 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:- Нова спорт
22.09.2018 9 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
29.09.2018 10 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
06.10.2018 11 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
20.10.2018 12 кръг Г ЦСКА (София) -:-
27.10.2018 13 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
03.11.2018 14 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
10.11.2018 15 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
24.11.2018 16 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
01.12.2018 17 кръг Г Черно море (Варна) -:-
05.12.2018 18 кръг Д Ботев (Враца) -:-
08.12.2018 19 кръг Г Левски (София) -:-
15.12.2018 20 кръг Д Септември (София) -:-
16.02.2019 21 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
23.02.2019 22 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
27.02.2019 23 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
02.03.2019 24 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
09.03.2019 25 кръг Д ЦСКА (София) -:-
16.03.2019 26 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Септември (София) 4 1 1 2 6:5 4
10 Славия 1913 (София) 4 1 1 2 6:7 4
11 Етър ВТ (Велико Търново) 4 1 1 2 2:4 4
12 Дунав 2010 (Русе) 4 1 0 3 5:8 3
13 Ботев (Враца) 4 1 0 3 4:8 3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
18.06.2018 17:00 - Г ЦСКА (София) 0:2
23.06.2018 18:30 - Д Дунав 2010 (Русе) 1:1
30.06.2018 18:00 - Г Локомотив 1929 (София) 0:0
04.07.2018 18:00 - Д Несебър (Несебър) 2:1
07.07.2018 18:30 - Д Ботев (Гълъбово) 2:0
13.07.2018 19:00 - Д Литекс (Ловеч) 2:1

Етър ВТ (Велико Търново)

Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2018 18:00 - Г Локомотив 1927 (Дряново) 1:4
Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2018 17:00 1 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
09.09.2018 17:00 2 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
16.09.2018 17:00 3 кръг Г Ботев (Враца) -:-
22.09.2018 4 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
29.09.2018 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
06.10.2018 6 кръг Д Септември (София) -:-
13.10.2018 7 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
20.10.2018 8 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
03.11.2018 9 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
07.11.2018 10 кръг Д ЦСКА (София) -:-
10.11.2018 11 кръг Г Черно море (Варна) -:-
14.11.2018 12 кръг Д Левски (София) -:-
17.11.2018 13 кръг Г Сокол (Марково) -:-
24.11.2018 14 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
01.12.2018 15 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
02.03.2019 16 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
09.03.2019 17 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
16.03.2019 18 кръг Д Ботев (Враца) -:-
30.03.2019 19 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
06.04.2019 20 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
10.04.2019 21 кръг Г Септември (София) -:-
13.04.2019 22 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
20.04.2019 23 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
27.04.2019 24 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
04.05.2019 25 кръг Г ЦСКА (София) -:-
08.05.2019 26 кръг Д Черно море (Варна) -:-
11.05.2019 27 кръг Г Левски (София) -:-
18.05.2019 28 кръг Д Сокол (Марково) -:-
25.05.2019 29 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
01.06.2019 30 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - - - - -:- 0
1 Дунав 2010 (Русе) - - - - -:- 0
1 Етър ВТ (Велико Търново) - - - - -:- 0
1 Левски (София) - - - - -:- 0
1 Левски Раковски (София) - - - - -:- 0

Етър ВТ (Велико Търново)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2018 15:00 1 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
09.09.2018 15:00 2 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
16.09.2018 15:00 3 кръг Г Ботев (Враца) -:-
22.09.2018 4 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
29.09.2018 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
06.10.2018 6 кръг Д Септември (София) -:-
13.10.2018 7 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) -:-
20.10.2018 8 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
03.11.2018 9 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
07.11.2018 10 кръг Д ЦСКА (София) -:-
10.11.2018 11 кръг Г Черно море (Варна) -:-
14.11.2018 12 кръг Д Левски (София) -:-
17.11.2018 13 кръг Г Национал (София) -:-
24.11.2018 14 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
01.12.2018 15 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
02.03.2019 16 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
09.03.2019 17 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
16.03.2019 18 кръг Д Ботев (Враца) -:-
30.03.2019 19 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
06.04.2019 20 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
10.04.2019 21 кръг Г Септември (София) -:-
13.04.2019 22 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) -:-
20.04.2019 23 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
27.04.2019 24 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
04.05.2019 25 кръг Г ЦСКА (София) -:-
08.05.2019 26 кръг Д Черно море (Варна) -:-
11.05.2019 27 кръг Г Левски (София) -:-
18.05.2019 28 кръг Д Национал (София) -:-
25.05.2019 29 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
01.06.2019 30 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Верея (Стара Загора) - - - - -:- 0
1 Добруджа 1919 (Добрич) - - - - -:- 0
1 Етър ВТ (Велико Търново) - - - - -:- 0
1 Левски (София) - - - - -:- 0
1 Локомотив 1926 (Пловдив) - - - - -:- 0


Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:01 сезон
"Б" група:01 сезон

Последните 10 сезона

2017/2018 Първа лига 11 място
2016/2017 Втора лига 1 място
2015/2016 "В" група 1 място
2014/2015 "В" група 2 място
2013/2014 "В" група 5 място
2012/2013 - -
2011/2012 - -
2010/2011 - -
2009/2010 - -
2008/2009 - -

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2018 67.629 4
април 2018 41.615 10
март 2018 27.279 19
ноември 2017 22.514 24
октомври 2017 27.586 20
септември 2017 40.847 11
август 2017 51.835 8
май 2017 25.443 21
април 2017 40.459 10
март 2017 30.887 15
ноември 2016 41.304 11
октомври 2016 26.045 21
септември 2016 31.020 16
август 2016 32.579 11
май 2016 13.758 31
април 2016 17.520 24
март 2016 13.568 32
ноември 2015 10.421 51
октомври 2015 15.355 28
август 2015 12.199 41
май 2015 12.247 41
април 2015 13.232 36
март 2015 14.172 30
декември 2014 19.895 25
октомври 2014 10.023 55
септември 2014 11.610 46
май 2014 5.875 77
април 2014 13.494 39
март 2014 11.573 43
ноември 2013 19.032 29
септември 2013 12.216 51
август 2013 12.724 53
всички

Интернет страници