Ком (Берковица)

BGSupporters форум

Ком (Берковица)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Г Левски 2007 (Левски) 1:5
21.08.2016 18:00 2 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:4
28.08.2016 18:00 3 кръг Г Кариана (Ерден) 1:2
04.09.2016 17:00 4 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 2:2
11.09.2016 17:00 5 кръг Г Трявна (Трявна) 0:2
- 6 кръг
почива
25.09.2016 17:00 7 кръг Д Павликени (Павликени) 1:2
02.10.2016 16:00 8 кръг Г Вихър (Славяново) 1:8
09.10.2016 16:00 9 кръг Д Ювентус (Малчика) 2:0
16.10.2016 16:00 10 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:5
23.10.2016 16:00 11 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 2:3
30.10.2016 14:30 12 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:8
04.11.2016 14:30 13 кръг Д Академик (Свищов) 0:4
11.11.2016 14:30 14 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:5
20.11.2016 14:30 15 кръг Д Партизан (Червен бряг) 2:1
26.02.2017 16 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 17 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 18 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
- 19 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) -:-
- 20 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 23 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
- 24 кръг Г Ювентус (Малчика) -:-
- 25 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 26 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) -:-
- 27 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
- 28 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 29 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
- 30 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Янтра Габрово (Габрово) 14 4 3 7 14:23 15
12 Мизия 2005 (Кнежа) 14 3 5 6 22:36 14
13 Ком (Берковица) 14 2 1 11 12:51 7
14 Партизан (Червен бряг) 14 1 2 11 6:41 5
15 Ювентус (Малчика) 14 0 1 13 4:55 1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Монтана / 1/2 финали
21.09.2016 15:30 - Д Пъстрина 2012 (Монтана) 3:5

Ком (Берковица)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
30.09.2016 16:00 2 кръг Г Ботев (Враца) 0:6
07.10.2016 16:00 3 кръг Д Кариана (Ерден) 2:3
14.10.2016 16:00 4 кръг Д Локомотив Мездра (Мездра) 0:3
21.10.2016 16:00 5 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 2:5
28.10.2016 16:00 6 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 3:4
04.11.2016 14:30 7 кръг Г Искър 1923 (Роман) 4:5
- 8 кръг
почива
18.11.2016 15:00 9 кръг Д Ботев (Враца) 1:4
25.11.2016 14:00 10 кръг Г Кариана (Ерден) 1:2
- 11 кръг Г Локомотив Мездра (Мездра) -:-
- 12 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) -:-
- 13 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 14 кръг Д Искър 1923 (Роман) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Кариана (Ерден) 9 4 1 4 18:19 13
4 Локомотив Мездра (Мездра) 8 4 1 3 13:17 13
5 Искър 1923 (Роман) 9 3 0 6 20:36 9
6 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 8 2 0 6 16:28 6
7 Ком (Берковица) 8 0 0 8 13:32 0

Ком (Берковица)

Деца: Монтана - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
06.10.2016 16:00 2 кръг Д Септември (Медковец) 10:1
13.10.2016 16:00 3 кръг Г Атлетико (Лом) 5:1
20.10.2016 16:00 4 кръг Д Брусарци (Брусарци) 8:0
26.10.2016 15:00 5 кръг Г Дунав Цибър (Долни Цибър) 0:2
- 6 кръг
почива
09.11.2016 14:00 7 кръг Г Септември (Медковец) 3:0
17.11.2016 14:30 8 кръг Д Атлетико (Лом) 8:0
24.11.2016 14:30 9 кръг Г Брусарци (Брусарци) 3:0
- 10 кръг Д Дунав Цибър (Долни Цибър) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Дунав Цибър (Долни Цибър) 7 7 0 0 52:1 21
2 Ком (Берковица) 7 6 0 1 37:4 18
3 Атлетико (Лом) 8 2 1 5 15:33 7
4 Септември (Медковец) 7 1 1 5 8:38 4
5 Брусарци (Брусарци) 7 1 0 6 5:41 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ МН 6 място
2014/2015 "В" група 8 място
2013/2014 "В" група 12 място
2012/2013 А ОФГ МН 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ МН 5 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 6.244 78
октомври 2016 3.354 87
септември 2016 1.403 94
август 2016 2.735 91
май 2015 2.968 81
април 2015 3.464 76
март 2015 8.987 56
декември 2014 8.771 61
октомври 2014 4.962 81
септември 2014 5.695 76
май 2014 5.674 78
април 2014 5.404 78
март 2014 2.694 86
ноември 2013 7.483 76
септември 2013 3.044 90
август 2013 13.916 50
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници