Дреновец (Дреновец)

BGSupporters форум

Дреновец (Дреновец)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2023 18:00 1 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:6
19.08.2023 18:00 2 кръг Д Павликени (Павликени) 2:2
26.08.2023 18:00 3 кръг Г Боруна (Царева ливада) 0:4
02.09.2023 17:00 4 кръг Д Ботев II (Враца) 1:4
09.09.2023 17:00 5 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) 0:4
16.09.2023 17:00 6 кръг Д Локомотив (Г.Оряховица) 3:5
23.09.2023 17:00 7 кръг Г Дунав (Лом) 0:4
30.09.2023 17:00 8 кръг Д Левски 2007 (Левски) 2:2
07.10.2023 16:00 9 кръг Г Академик (Свищов) 0:3
14.10.2023 16:00 10 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:6
21.10.2023 16:00 11 кръг Г Вихър (Славяново) 1:0
27.10.2023 16:00 12 кръг Д Партизан (Червен бряг) 5:2
03.11.2023 14:30 13 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 1:2
- 14 кръг
почива
18.11.2023 14:30 15 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) 5:2
24.02.2024 14:30 16 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:4
02.03.2024 14:30 17 кръг Г Павликени (Павликени) 0:1
09.03.2024 14:30 18 кръг Д Боруна (Царева ливада) 2:0
16.03.2024 14:30 19 кръг Г Ботев II (Враца) 1:2
23.03.2024 14:30 20 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) 2:1
30.03.2024 16:00 21 кръг Г Локомотив (Г.Оряховица) 0:1
06.04.2024 17:00 22 кръг Д Дунав (Лом) 3:0
13.04.2024 17:00 23 кръг Г Левски 2007 (Левски) 1:2
20.04.2024 17:00 24 кръг Д Академик (Свищов) -:-
27.04.2024 17:00 25 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
03.05.2024 18:00 26 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
11.05.2024 18:00 27 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
18.05.2024 18:00 28 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 29 кръг
почива
01.06.2024 18:00 30 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Павликени (Павликени) 21 6 3 12 31:55 21
9 Левски 2007 (Левски) 21 5 5 11 23:36 20
10 Дреновец (Дреновец) 22 6 2 14 31:57 20
11 Ювентус 95 (Малчика) 21 6 1 14 30:63 19
12 Вихър (Славяново) 21 5 4 12 29:37 19
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Видин / Финал
18.10.2023 15:30 - Г Ружинци (Ружинци) 3:0
Северозападна България / Първи кръг
06.03.2024 14:30 - Г Озрен (Голям извор) 2:0
Северозападна България / Втори кръг
20.03.2024 15:00 - Г Септември 98 (Гложене) 1:0
Северозападна България / Финал
03.04.2024 14:30 - Г Академик (Свищов) 2:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.07.2023 18:00 - Д Кула 04 (Кула) 3:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
24.01.2024 13:00 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 3:3
03.02.2024 14:00 - Г Вихър (Славяново) 1:3
10.02.2024 14:00 - Д Радецки (Козлодуй) 5:0
17.02.2024 14:00 - Д Ком (Берковица) 3:0

Дреновец (Дреновец)

Деца: Видин - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 11:00 1 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:8
01.10.2023 11:00 2 кръг Д Дуло (Видин) 5:7
08.10.2023 11:00 3 кръг Г Кула 04 (Кула) 1:10
15.10.2023 11:00 4 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:15
22.10.2023 11:00 5 кръг Г Дуло (Видин) 1:10
12.11.2023 11:00 6 кръг Д Кула 04 (Кула) 5:4
24.03.2024 11:00 7 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:12
10.04.2024 11:00 8 кръг Д Дуло (Видин) 3:7
07.04.2024 11:00 9 кръг Г Кула 04 (Кула) 1:15
14.04.2024 11:00 10 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
21.04.2024 11:00 11 кръг Г Дуло (Видин) -:-
28.04.2024 11:00 12 кръг Д Кула 04 (Кула) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Бдин 1923 (Видин) 9 8 1 0 77:9 25
2 Дуло (Видин) 9 4 2 3 44:44 14
3 Кула 04 (Кула) 9 3 1 5 51:47 10
4 Дреновец (Дреновец) 9 1 0 8 16:88 3

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
октомври 2019 7.491 68
септември 2019 7.587 72
август 2019 13.125 42
всички

Интернет страници